forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ZAGOR
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 1207

King Warrior
stripovi.com suradnik



22288 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 01/03/2011 : 18:59:16  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bardho


Eto neznam dal je patka al čuo sam da će Ferri crtati južnoameričku turneju i da će navodno kopirati naslovnice Mister Noa. Nemojte me odmah razapeti ako se pokaže da sam izvalio glupost.


Necemo te razapeti, ali si izvalio glupost.
Bilo je o tome vec, zbog avantura u JA, Mr.Noovom podrucju, napravio je jedan omaz prvoj pilotovoj naslovnici.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22288 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 01/03/2011 : 19:01:20  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
nova recenzija
Crni plamen by King Warrior

http://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-lusp-21-crni-plamen/1237/
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 01/03/2011 : 19:06:34  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bardho


Eto neznam dal je patka al čuo sam da će Ferri crtati južnoameričku turneju i da će navodno kopirati naslovnice Mister Noa. Nemojte me odmah razapeti ako se pokaže da sam izvalio glupost.
_____________________________________________________________________________________________________

Necemo te razapeti, ali si izvalio glupost.
Bilo je o tome vec, zbog avantura u JA, Mr.Noovom podrucju, napravio je jedan omaz prvoj pilotovoj naslovnici.


Ovaj put Ferri nije kriv. Mignacco je izričito tražio da mu Ferri "kopira" naslovnicu prvog broja Mister Noa.




Prijevod: Staviti Zagora na mjesto Mister Noa.

Edited by - solar on 01/03/2011 19:11:02
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 01/03/2011 : 19:07:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Meni je to baš super

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 01/03/2011 : 19:15:44  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Nije ni čudno, ipak je Mignacco bio godinama scenarist Mister Noa. Posveta koja se nije mogla zaobići, i još ktome kad Zagor navrati u njegove krajeve...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4487 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 01/03/2011 : 19:25:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar




Prijevod: Staviti Zagora na mjesto Mister Noa.

u jbte vr vra vrova znaci extra
Go to Top of Page

pravedni
Advanced Member



Serbia
4057 Posts

Member since 03/12/2009

Posted - 01/03/2011 : 19:29:19  Show Profile Show Extended Profile  Send pravedni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Meni je to baš super


Definitivno dobro izgleda!
Go to Top of Page

pravedni
Advanced Member



Serbia
4057 Posts

Member since 03/12/2009

Posted - 01/03/2011 : 19:44:16  Show Profile Show Extended Profile  Send pravedni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by pravedni
Svi pravi fanovi Zagora bi zeleli da Maestro Ferri jos nekoliko godina radi naslovnice


Onda sam ja krivi fan.
Ferri je najkasnije poslije epizode "Vampirica Ylenia" trebao prestati crtati naslovnice. Tu i tamo ima neki dobar izuzetak, vecina su njesra. Istrosio se i omatorio.
Ferri je Car, ali neka se skloni sa naslovnica!
Skoro svi SBE serijali (osim MM) imaju trenutno atraktivnije naslovnice od Zagora.


Nemoj tako o Ferriju,kada ga jednom ne bude više kukaćeš kao i mi ostali. Jeste Car,i za mene to ostaje ZAUVEK!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10805 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 02/03/2011 : 01:04:36  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=32187&whichpage=21

Ja nekako bio za to da Ferri nacrta ponovno naslovnu za MNOa jer mu glava nije kako treba kao da je razguljen oci mu skiljave kasnije ga crtao kao Zagora na naslovnicama sa svim crtama lica.
Ja se malo poigrao sa paintom ,ali to je samo ono da se vidi otprilike kako bi to bilo da napravi novu naslovnu.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

pravedni
Advanced Member



Serbia
4057 Posts

Member since 03/12/2009

Posted - 02/03/2011 : 11:41:07  Show Profile Show Extended Profile  Send pravedni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

I mislim da kolorista u Zagor staffu grijesi!!
Texov je stvarno odlican!! I milina je samo vidjeti te slike i boje , zalim sto to nije doslo do osvjezenja u naslovnicama i kod Zagora.


Texove naslovnice su bez greske! Villa je Genije...
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10805 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 02/03/2011 : 12:15:31  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by pravedni

quote:
Originally posted by emirem

I mislim da kolorista u Zagor staffu grijesi!!
Texov je stvarno odlican!! I milina je samo vidjeti te slike i boje , zalim sto to nije doslo do osvjezenja u naslovnicama i kod Zagora.


Texove naslovnice su bez greske! Villa je Genije...


Spominjao sam koloristu za naslovne Texa ,a ne i Villu.
I on je OK!! Mogao bi i on malo kojeg Zagora nacrtati, da bar ima koja slika da vidim od Ville kako crta Zagora,postoji li to???

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 02/03/2011 : 17:20:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Zna li neko koja je poslednja epizoda koju je Ferri nacrtao u redovnoj seriji? je li to ona "Kraljevstvo straha" prica, ili ima jos neka posle nje, neka koja jos uvijek nije objaljena u nasim prostorima???

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22288 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 02/03/2011 : 17:33:50  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
u redovnoj nisu objavljenje jos uvijek 519-521, 532,533.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 02/03/2011 : 18:11:40  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
... u šestom mjesecu izlazi br. 551 (Burattini/Ferri), a poslije toga u Južnoj Americi (Mignacco/Ferri)...
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 02/03/2011 : 18:14:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

... u šestom mjesecu izlazi br. 551 (Burattini/Ferri), a poslije toga u Južnoj Americi (Mignacco/Ferri)...



Nice!!!

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 02/03/2011 : 19:29:57  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message  Reply with Quote
sto je ova muka,na svako mjesto prepirka ko je veci jebac,dilan ili zagor.sprdnja
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3912 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 02/03/2011 : 19:42:58  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message  Reply with Quote
Nema tu prepirke, Zagor je veci jebac...

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!

Edited by - kandraks on 02/03/2011 19:43:19
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 02/03/2011 : 19:47:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wele

sto je ova muka,na svako mjesto prepirka ko je veci jebac,dilan ili zagor.sprdnja


Kakvo je to pitanje, pa Dylan, naravno!

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

dessa
Advanced Member

Serbia
4353 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 02/03/2011 : 19:52:44  Show Profile Show Extended Profile  Send dessa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kandraks

Nema tu prepirke, Zagor je veci jebac...


...Čika.
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 02/03/2011 : 19:53:31  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kandraks

Nema tu prepirke, Zagor je veci jebac...


Ma naravno...nema prepirke, mumijo!

Zagor kad jebe Chika on jebe! Nema labavo!



Zagor veliki jebac
pravedni najveci svirac














qrcu!
Go to Top of Page

pravedni
Advanced Member



Serbia
4057 Posts

Member since 03/12/2009

Posted - 02/03/2011 : 21:14:17  Show Profile Show Extended Profile  Send pravedni a Private Message  Reply with Quote
A Doca najveći tupadžija! I ko sada dolazi na topice o "Duhu sa sekirom" i izaziva inteligentnije od sebe...Doca i njegova ekipa ljubitelja homića iz Londona!
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 02/03/2011 : 21:20:14  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
Spamercino, neka ti pregledaju modovi postove pa ce da vide koJ je kude i kako kakiO!

Da, i kad pregledaju tvoje intelEgentne postove komplementarne sa stivom koje si poceo da citas u klimaksu, neka objave taj kvocijent da vidimo kakvu toplu vodu izmisli nas Gaus!


Edit: kako se kazase: spamam ili spamujem? Zato edit dok cekam da vidim sta ce napljaska gochubija!?


Kasnis mi nesto sa reperkusijama, o cikice iz MENzE...





....iz starackog doma


'AJDE BRE, EVO ME CEKAM TE, PRDONJO MATORI!

Edited by - docA on 02/03/2011 21:32:32
Go to Top of Page

pravedni
Advanced Member



Serbia
4057 Posts

Member since 03/12/2009

Posted - 02/03/2011 : 21:35:14  Show Profile Show Extended Profile  Send pravedni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by docA

Spamercino, neka ti pregledaju modovi postove pa ce da vide koJ je kude i kako kakiO!

Da, i kad pregledaju tvoje inteligentne postove komplementarne sa stivom koje si poceo da citas u klimaksu, neka objave taj kvocijent da vidimo kakvu toplu vodu izmisli nas Gaus!


Po tome ti Doco non-stop imaš proliv,jer stalno kakiš! Tvoje spam postove moderatori ne mogu da izbroje jer ih stalno kurvanjski brišeš. Ti do klimaksa nećeš skoro ni doći,jer si već više od dvadeset godina u pubertetu! Za tebe i slične je moj koeficijent inteligencije višlji od Mont Everesta! Za takve male crve kao što si ti sam nedostižni uzor...
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 02/03/2011 : 21:49:15  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
Pravedni,
ispostovacu te i necu da upotrebim ruzne reci, samo zarad tvojih godina i tvoje vokacije koju malo pa malo stalno potenciras...
Ok, ja cenim jedan dobar deo tvoje licnosti, ja nek' cucim u pubertetu, a ti si vec odavno nasao svoje mesto i drustvo...
Ja te pozdravljam i nadam se da smo zavrsili sa ovim infantilnim igrarijama, ja sam zaista umoran od tvojih "sofisticiranih tekstova" sa ovog foruma,
a od takvih kao sto si ti mi se i stvarno ogadio jadni Zagor...
Mani me se, evo otisao sam i vise te ne diram pod uslovom da me ne podbodes negde.
Ne trpim takav smisao za humor jer ga ne pronalazim - nema ga.
Ako me opet negde pomenes, naprzicu te da neces znati da li si Quoteljko ili nedeljko!

Avanti samo jos jednom moje ime negde, jeb'o si jeza!

Otvori topik negde u svastari pa cu da dodjem da te guzim tamo, ovde stvarno nema smisla...
Go to Top of Page

pravedni
Advanced Member



Serbia
4057 Posts

Member since 03/12/2009

Posted - 02/03/2011 : 22:00:25  Show Profile Show Extended Profile  Send pravedni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by docA

Pravedni,
ispostovacu te i necu da upotrebim ruzne reci, samo zarad tvojih godina i tvoje vokacije koju malo pa malo stalno potenciras...
Ok, ja cenim jedan dobar deo tvoje licnosti, ja nek' cucim u pubertetu, a ti si vec odavno nasao svoje mesto i drustvo...
Ja te pozdravljam i nadam se da smo zavrsili sa ovim infantilnim igrarijama, ja sam zaista umoran od tvojih "sofisticiranih tekstova" sa ovog foruma,
a od takvih kao sto si ti mi se i stvarno ogadio jadni Zagor...
Mani me se, evo otisao sam i vise te ne diram pod uslovom da me ne podbodes negde.
Ne trpim takav smisao za humor jer ga ne pronalazim - nema ga.
Ako me opet negde pomenes, naprzicu te da neces znati da li si Quoteljko ili nedeljko!

Avanti samo jos jednom moje ime negde, jeb'o si jeza!

Otvori topik negde u svastari pa cu da dodjem da te guzim tamo, ovde stvarno nema smisla...


Opet ti kontaminiraš topice o "Duhu sa sekirom". Toliko o tome ko je "Quoteljko". Zanimljivo je da svi ostali misle da u našim duelima strada samo tvoja "junačka pozadina",a samo ti misliš suprotno. I ti samo jednom pomeni moje ime ili neku aluziju,pa ćeš videti šta će biti. I za kraj,tvoj infantilni DyD me uopšte ne zanima,pa neću više da gubim svoje vreme na vas obojicu...
Go to Top of Page
Page: of 1207 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.77 seconds. Snitz Forums 2000