forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor u izdanju Veselog četvrtka
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 89

pravedni
Advanced Member



Serbia
4057 Posts

Member since 03/12/2009

Posted - 02/03/2011 : 21:44:45  Show Profile Show Extended Profile  Send pravedni a Private Message  Reply with Quote
Imam svih 41.primerak Zagora od "Veselog"+11.O.P.+12.Specijala+6.stripova edicije Čiko i 15.knjiga o Zagoru,i samo jedan ima grešku,što je zanemarljiv procenat škarta. Odakle pojedinci nabasaše na toliko faličnih primeraka,pitam se? Ili ja imam mnogo više sreće od vas,momci? Devojke u "Trafici" u Novom Sadu su izuzetno ljubazne i bez problema zamene svaki primerak. Sa te strane je sve izuzetno korektno. Takodje,od 29.primeraka Texa od "Veselog četvrtka" nijedan nije faličan.
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2416 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 02/03/2011 : 21:59:31  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by legaz
Simptomatično je već da se non stop jedni te isti javljaju da je otisak non stop loš.



Ti sigurno rade protivu interesa stripa u Srbiji! STA SU NJIHOVI CILJEVI, ZA KOGA ONI RADE, STA OCE ONI?
Sve to baciti lavovima, pa da ih glodju do kostiju.




Ne radi se da li rade protiv stripa u Srbiji, za to me zabole. Već stvarno već smarate. Promenite strip i ćao. ja sam to uvek bez problema obavljao. Čak se dešavalo da naknadno im vratim falš primerak a da su oni već odavno na moju reklamaciju poslali novi.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10848 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 02/03/2011 : 22:01:25  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by legaz
Ne radi se da li rade protiv stripa u Srbiji, za to me zabole. Već stvarno već smarate. Promenite strip i ćao. ja sam to uvek bez problema obavljao. Čak se dešavalo da naknadno im vratim falš primerak a da su oni već odavno na moju reklamaciju poslali novi.



Cemu onda ovaj topic, da sve bude lepo? Kao u Srbiji je sve lepo, pa ajde i ovaj topic da bude lep.
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2416 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 02/03/2011 : 22:28:42  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by legaz
Ne radi se da li rade protiv stripa u Srbiji, za to me zabole. Već stvarno već smarate. Promenite strip i ćao. ja sam to uvek bez problema obavljao. Čak se dešavalo da naknadno im vratim falš primerak a da su oni već odavno na moju reklamaciju poslali novi.



Cemu onda ovaj topic, da sve bude lepo? Kao u Srbiji je sve lepo, pa ajde i ovaj topic da bude lep.


Paz ti njega. Odosmo u politiku.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10848 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 02/03/2011 : 22:35:33  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by legaz
Paz ti njega. Odosmo u politiku.



Mozemo da se natezemo i oko toga, izjava nije politicka.
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4783 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 02/03/2011 : 23:05:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
iz VC imam komplet Zagor, Zagor OP, 4 knjige Zagora, komplet Mr No plus knjiga 1, komplet Tex plus obe knjige, jednog Leo Pulpa, jednog Taličnog, komplet Dampyra, komplet Dylana regularnog, komplet Dylana kolekcionarsko, komplet Superbookova, 7 Zagora specijalaca, jednog Komandant Marka... samo jedan Zagor OP je imao nedostatak jedne stranice... sve sam pregledao ''los otisak'' imam u desetak stripova... uvez ko uvez moze da bude i bolje... libellus je fenomelan to samo lud ne vidi i fibra isto... ludens obozavam riknu od texa... mnogo lepo izgleda... ali ocenjivati vc kao sranje je krajne zlonamerno... pa uzmite dnevnik pa cete videti... evo juce sam citao neke lms ken parker... pa ni najgori vc nije losiji od toga...

sangue navajo
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26469 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 02/03/2011 : 23:16:34  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
krasnonašli smo i lošijeg od VČ!

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10848 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 02/03/2011 : 23:24:30  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
Ponekad pomislim dokle bi se stiglo da je ZS nastavnila. I nekako me uhvati tuga, ocaj i tako to slicno.

Edited by - kasper on 02/03/2011 23:25:02
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4783 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 02/03/2011 : 23:35:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

krasnonašli smo i lošijeg od VČ!



ok ... u pravu si... uvek je lakse uporedjivati se sa losijima... ali ajmo ovako ... sa cime mozemo da uporedimo vc? mozda jedino sa ludensom? ostalo je sve van kategorije (cene)... onda je sve jasno...

sangue navajo
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10848 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 02/03/2011 : 23:37:36  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
Zasto bi ista isacim uporedjivali. Lepo uzmes izdanje malo ga prokomentarises, sto pricu, sto sam strip, neko se javi jos pa diskutujete. Mirna prica, bez toga ciji je veci, ko moze duze i slicno.

Edited by - kasper on 02/03/2011 23:38:58
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4783 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 02/03/2011 : 23:41:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
u pravu si... samo mi je zasmetalo to konstatno pucanje po vc... a bez nekog osnova... uzivajte u stripovima... dobar je novi zagor...

sangue navajo
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10848 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 02/03/2011 : 23:42:45  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Combatrock

u pravu si... samo mi je zasmetalo to konstatno pucanje po vc... a bez nekog osnova... uzivajte u stripovima... dobar je novi zagor...



Prva 3 nastavka odlicna. Sutra menjam ovaj moj, pa cu videti i porekomentarisati celu seriju. Mislio sam da to uradim u ponedeljak
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7790 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 03/03/2011 : 01:19:10  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Combatrock

samo mi je zasmetalo to konstatno pucanje po vc... a bez nekog osnova...



bez nekog osnova? ovo je nešto najsmješnije što sam pročitao u zadnje vrijeme na ovom forumu.

ja se samo pitam jesu li neki od vas plaćeni web agenti VČ kojima je jedini cilj da šire neistine i demagogiju kako su VČ izdanja savršena i bez greške, a svi ostali su smutljivci i prevrtljivci i izmišljaju greške? dajte ljudi, uozbiljite se .

@legaz

prijatelju, lako je tebi i ostalim koji mogu da zamijene faličan primjerak. a šta je s nama kojima ti isti stripovi dolaze u remitendi i koje ne možemo zamijeniti? ne gledaj samo stvari iz svog (skučenog) ugla.

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2416 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 03/03/2011 : 07:32:25  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

Zasto bi ista isacim uporedjivali. Lepo uzmes izdanje malo ga prokomentarises, sto pricu, sto sam strip, neko se javi jos pa diskutujete. Mirna prica, bez toga ciji je veci, ko moze duze i slicno.


Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4783 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 03/03/2011 : 08:10:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by I like girlz

quote:
Originally posted by Combatrock

samo mi je zasmetalo to konstatno pucanje po vc... a bez nekog osnova...



bez nekog osnova? ovo je nešto najsmješnije što sam pročitao u zadnje vrijeme na ovom forumu.

ja se samo pitam jesu li neki od vas plaćeni web agenti VČ kojima je jedini cilj da šire neistine i demagogiju kako su VČ izdanja savršena i bez greške, a svi ostali su smutljivci i prevrtljivci i izmišljaju greške? dajte ljudi, uozbiljite se .

@legaz

prijatelju, lako je tebi i ostalim koji mogu da zamijene faličan primjerak. a šta je s nama kojima ti isti stripovi dolaze u remitendi i koje ne možemo zamijeniti? ne gledaj samo stvari iz svog (skučenog) ugla.



smej se ako ti je smesno... a vidi tamo sa vc da mi plate nesto... potseca me tvoja prica na situaciju iz 1996 kad je za vreme studentskog protesta u beogradu rts izvestavao da su studenti placeni od strane americke obavestajne sluzbe...

sangue navajo
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4783 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 03/03/2011 : 08:17:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
e zaboravio sam imam kompletnog marija i sve cico specijale... oni su savrseni... bez ikakve greske, savrsen otisak, savrsene korice... super izdanje...

sangue navajo
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2416 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 03/03/2011 : 08:18:11  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by I like girlz

quote:
Originally posted by Combatrock

samo mi je zasmetalo to konstatno pucanje po vc... a bez nekog osnova...



bez nekog osnova? ovo je nešto najsmješnije što sam pročitao u zadnje vrijeme na ovom forumu.

ja se samo pitam jesu li neki od vas plaćeni web agenti VČ kojima je jedini cilj da šire neistine i demagogiju kako su VČ izdanja savršena i bez greške, a svi ostali su smutljivci i prevrtljivci i izmišljaju greške? dajte ljudi, uozbiljite se .

@legaz

prijatelju, lako je tebi i ostalim koji mogu da zamijene faličan primjerak. a šta je s nama kojima ti isti stripovi dolaze u remitendi i koje ne možemo zamijeniti? ne gledaj samo stvari iz svog (skučenog) ugla.


O tome sam rekao na ovom forumu već nekoliko puta. Tu si u pravu, to jeste veliki problem. Na žalost. Isti slučaj imam ja sa izdanjnima koji dolaze iz Hrvatske. To bi trebali izdavači da reši. Ovako ćemo imati rasprave u nedogled.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.

Edited by - legaz on 03/03/2011 09:39:57
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2416 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 03/03/2011 : 09:40:26  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
Evo otisak mog stripa






Vi procenite. Meni je ovo OK.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.

Edited by - legaz on 03/03/2011 09:42:04
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10848 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 03/03/2011 : 09:47:34  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by legaz
Vi procenite. Meni je ovo OK.



Mani nije, strasno me iritira to sto crno nije crno. Cak mi je bolje da zamene stranu kao u predhodnom broju nego ovako nesto.
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 03/03/2011 : 11:34:22  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by legaz
Vi procenite. Meni je ovo OK.



Mani nije, strasno me iritira to sto crno nije crno. Cak mi je bolje da zamene stranu kao u predhodnom broju nego ovako nesto.



dragi moji prijatelji,dzaba vam sve.slican otisak je bio u k.izdanje m.no(druga prica-amazonija).nekoliko strana smo raspravljali na tu temu,ai ne vredi.
nekom je sad super otisak jer se naviko za razliku od pre godinu dana,kad su svakakve mrlje kvarile strip.
ja opet tvrdim da v.c nizmenicno stampa,cas sa dobrim,cas sa losim otiskom i tu nema kraja.
ovaj strip sto je skenirao legaz ima iste bele tacke u milijonskoj sumi kroz pojedine table(kao pomenuti m.no-amazonija),a to je ono sto kvari uzivanje.
i sto kaze kasper,crno je crno,a ne crno s mukom odstampano u nedostatku mastila.
najvise me pogadja sto imam osecaj da citam novinski strip,kao na onom papiru politike,v.novosti...super se slaze taj tackasti otisak s dnevnim novinama.

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

nolo contendre
Junior Member



Serbia
411 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 03/03/2011 : 13:07:47  Show Profile Show Extended Profile  Send nolo contendre a Private Message  Reply with Quote
Iju, spojlerčine! Sad znam da je Zagor preživeo.
Go to Top of Page

red cloud
Advanced Member



Serbia
3925 Posts

Member since 29/06/2009

Posted - 04/03/2011 : 08:11:56  Show Profile Show Extended Profile  Send red cloud a Private Message  Reply with Quote
Kupio, i zadovoljan!

E sad, i meni je zao sto ovo nije Svajcarska, sto plate nisu 3000 evrica, sto nisu gradovi i infrastruktura na vrhunskom nivou, sto nije sredjena drzava u svakoj mogucoj oblasti zivota...
Ovo je Srbija, sa platama od 200 evra, sa infratsrukturom gorom nego onom iz 19 veka, sa gradovima za koje su gradovi dvadesetih godina proslog veka bile metropole...i sad se strasno cudimo sto stamparija VC ne radi kako treba, prosto neverovatno da se tako nesto potkrade u nasoj lepoj nedodirljivoj nebeskoj zemlji...

Nasilje u Darkvudu
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10848 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 04/03/2011 : 09:20:16  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
Nego procitao sva cetiri dela i prvi utisak je -> BURE VECE OD ZIVOTA!
Glat najbolji Zagor u ediciji Veselog, jedan od najbolji Buratinija. Mslo o Buretu, pa zadnjih par njegovih saga su mi extremno lose, vez gluposti i prica koje i nisam mogao da citam. No dobro, verovatno se ova avantura lagano krckala, dok ostalima i nije posvecena neka veca paznja. Poceo je brojem 310, ovo je 506, nakon 200 brojeva obicno dodje do teskog zamora autora, pa je bolje fokusirati se na odredjene epizode da budu veoma dobre. Sto je najbolje ocekujem da u buducnosti Bure poveca ucestanost dobrih epizoda.
Sama epizoda bavi se ljudima, sudbinama, strahovima. Nije bas cesta tematika kod Zagora, al svakako je i ovakvih tema bilo ranije. Bure ne raspetljava pricu glupim objanjenjima, vec nudi cist horor - coveka, izopacenoga pojedinca kome treba trenutak da se pokaze onakvim kakav jeste. Putovanje karavana je fenomenalno, odlicna avantura sa dosta razlicitih krajolika i situacija koje odredjeno podneblje namece. Imam utisak da je putovanje sveobuhvatno. Imamo avanturu sa Indijancima koja se ukrsta sa pricom o placenicima, dogadjanja unutar karavana i na kraju alpinizam . Tu je i Ciko, neverovatno koliko je ovde dobar i smesan. Pa ovo sto radi ovde smesnije je nego u svim Buretovim Ciko specijalcima (epizoda sa curkom i kocijasima, pa dok spava, pa kad prica istoriju porodice). Moze se reci da za vreme ove duge sage nikad nije bilo dosadno. Samo planinarenje, utisak, potreba coveka za takvim sportom su priblizene svim citaocima. Ne to sto sam ja teski planinar i sto me sutra ceka slicno jebavanje po Bjelasnici , nego je jednostavno TAKO. Sad mi zelja da sa Buretom malo idem po Dolomitima, ah.
Zagor je tokom cele avanture ono sto zapravo on i jeste. Heroj! Stupa se u akciju odmah, odluke koje se donose su totalne i ekstremene, ide se do kraja u svakoj situaciji. Odluka koju je doneo dok vise na konopcu je jedna od najdramaticnijih u serijalu. Samo takvi ljudi mogu da budu Gospodari. Ovo je epizoda koja nadogradjuje Zagora.
Ovaj strip se naravno nece svideti onima kojima je zadnji Zagor Sveto drvo. Oni nemaju sta da traze kod ove avanture.

Ocena: odlican.

Edited by - kasper on 04/03/2011 19:25:24
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7790 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 04/03/2011 : 15:09:37  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by legaz
Vi procenite. Meni je ovo OK.



Mani nije, strasno me iritira to sto crno nije crno. Cak mi je bolje da zamene stranu kao u predhodnom broju nego ovako nesto.



reci da se šališ? to je mali milion puta gore, neoprostiva greška. isto tako kao i duple stranice.

to što je negdje malo bljeđe, može se pregurati, ali da nedostaje strana ili duple strane - e to već nikako.

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10848 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 04/03/2011 : 15:29:41  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by I like girlz
reci da se šališ? to je mali milion puta gore, neoprostiva greška. isto tako kao i duple stranice.



Jock, to je slucajna greska i kao takvu je mogu podneti. Sto bi rekla pesma Svi gresimo, svi gresimo. A kad je stampa losija opterecenje osecam tokom celog stripa (grize me).

Edited by - kasper on 04/03/2011 15:37:10
Go to Top of Page
Page: of 89 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000