forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Marketprint/Darkwood - Stripoteka i sve uz nju
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 113

Friki
Junior Member



Croatia
477 Posts

Member since 23/12/2010

Posted - 13/02/2011 : 14:55:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Friki a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav svim stripotekašima !

Malo pitanjce,pošto sam se kroz Stripoteku navukao na Tajnu povijest, zna li se možda kad će izaći 7. dio ?

----------
Trenutačno se sluša: O-Town - All Or Nothing

Go to Top of Page

milandj3
Average Member



Serbia
614 Posts

Member since 17/08/2006

Posted - 14/02/2011 : 08:30:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit milandj3's Homepage  Send milandj3 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pajtos

quote:
Originally posted by milandj3




...btw, ja sam imao svakodnevni kontakt sa poručnicima...a bio sam običan vojnik...

Znači ili ćata ili kurir...



jok more. stalno sam pravio sranja pa su me slali na raport
Go to Top of Page

misterx381
Average Member



Serbia
918 Posts

Member since 17/02/2007

Posted - 19/02/2011 : 21:48:19  Show Profile Show Extended Profile  Send misterx381 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Friki

Pozdrav svim stripotekašima !

Malo pitanjce,pošto sam se kroz Stripoteku navukao na Tajnu povijest, zna li se možda kad će izaći 7. dio ?



Nadam se što kasnije. Konfuzan i dosadan serijal.
Go to Top of Page

Tornadomaster
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2508 Posts

Member since 01/08/2009

Posted - 20/02/2011 : 09:10:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Tornadomaster's Homepage  Send Tornadomaster a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by misterx381

quote:
Originally posted by Friki

Pozdrav svim stripotekašima !

Malo pitanjce,pošto sam se kroz Stripoteku navukao na Tajnu povijest, zna li se možda kad će izaći 7. dio ?



Nadam se što kasnije. Konfuzan i dosadan serijal.


Potpisujem. -.- Predosadan serijal.
Elem, šta je bre sljedeće? Očekujem Da čika Bane opet postavi sićušni dio naslovne pa da pogađamao.

Pici dalje Dilan Dože, da te braca na police slože.
Go to Top of Page

zmcomics
Average Member



722 Posts

Member since 24/08/2002

Posted - 20/02/2011 : 10:20:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit zmcomics's Homepage  Send zmcomics a Private Message  Reply with Quote

Tajna istorija verovatno uskoro...
sada ide Mladi bluberi, peta epizoda, Colin Wilson, tamo gde je Stripoteka ranije stala...
trebalo bi posle toga da ide Aster Blistok drugi deo epizode od pre dva broja...
a potom bi trebalo da ide Tajna Istorija...
Osim ako nam Tajna istorija ne stigne brzo (po iskustvu sumnjam) pa ne pretekne Astera...


STRIP VESTI svakodnevno na www.stripvesti.com i www.facebook.com/StripVesti • Homepage www.zmcomics.com
Go to Top of Page

misterx381
Average Member



Serbia
918 Posts

Member since 17/02/2007

Posted - 20/02/2011 : 20:43:42  Show Profile Show Extended Profile  Send misterx381 a Private Message  Reply with Quote
Znači ide ovo



Uzgred serijal je aktivan i dosad je dogurao do 19. epizode, a ovo je peta.

Edited by - misterx381 on 20/02/2011 20:50:29
Go to Top of Page

zmcomics
Average Member



722 Posts

Member since 24/08/2002

Posted - 20/02/2011 : 20:48:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit zmcomics's Homepage  Send zmcomics a Private Message  Reply with Quote
da...


STRIP VESTI svakodnevno na www.stripvesti.com i www.facebook.com/StripVesti • Homepage www.zmcomics.com
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4672 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 21/02/2011 : 11:46:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message  Reply with Quote
Blago nama...
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13427 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 01/03/2011 : 01:05:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by misterx381
Uzgred serijal je aktivan i dosad je dogurao do 19. epizode, a ovo je peta.



U kojim brojevima su izašle prve 4 epizode?
Go to Top of Page

misterx381
Average Member



Serbia
918 Posts

Member since 17/02/2007

Posted - 01/03/2011 : 17:02:28  Show Profile Show Extended Profile  Send misterx381 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Imrahil

quote:
Originally posted by misterx381
Uzgred serijal je aktivan i dosad je dogurao do 19. epizode, a ovo je peta.



U kojim brojevima su izašle prve 4 epizode?



http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=8636&SearchTerms=blueberry
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13427 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 01/03/2011 : 22:12:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
hvala
Go to Top of Page

trle
New Member



Bosnia and Herzegovina
243 Posts

Member since 06/07/2004

Posted - 04/03/2011 : 17:39:42  Show Profile Show Extended Profile  Send trle a Private Message  Reply with Quote
Rijetko pišem, ali kad je Stripoteka u pitanju, moram da se javim :). Poboljšanje papira i štampe je uočljivo. Smatram da cijena od 3,3 KM u BiH je preniska, ma šta o tome ko mislio. Mjesečno izlaženje je stvarno prihvatljivo, ako se gleda po cijeni. Uostalom, dosta ljudi kupuje VC izdanja po 4 KM i nema zamjerki na cijenu. Mislim, zapravo tvrdim, da i dupla cijena od sadašnje nije previše. Cijena od 5, 6, 7 KM za Stripoteku, po meni, realno nije previše. Ako bi to još pratio napredak u kvalitetu štampe i korica, pa gdje bi veselju bio kraj. Kada pogledam na kioscimana za kakve gluposti ide štampa na najfinijem papiru, muka me obuzme. Pogledam one ženine časopise, kvalitet štampe odličan, sadržaj ... Kupujem redovno Mrežu i Bug, isto imaju odličan kvalitet, a cijena je srazmjerna sadržaju (možda je i malo podcijenjeno). Zato, ako uzmemo u obzir šta dobijamo u Stripoteci, mislim da stvarno, bar 5 KM je min. cijena. Stripoteka može opet biti ultimativni strip magazin, mada je ona za mene uvijek bila to, i što neko reče da izlazi na WC papiru ja bi je uzimao. Ali ovo je subjektivna stvar, moja lična vezanost za taj časopis i neko ko je rođen u 21 vijeku ne mora da dijeli moje, i meni sličnih ljudi veze sa ipak lijepom prošlošću (ako izuzmemo crni period kada Stripoteka nije izlazila, i volio bih da sam taj period prespavao).
Zato, živio Marketprint i Stripoteka!!!

TM
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member



2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 04/03/2011 : 19:24:02  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by trle

Rijetko pišem, ali kad je Stripoteka u pitanju, moram da se javim :). Poboljšanje papira i štampe je uočljivo. Smatram da cijena od 3,3 KM u BiH je preniska, ma šta o tome ko mislio. Mjesečno izlaženje je stvarno prihvatljivo, ako se gleda po cijeni. Uostalom, dosta ljudi kupuje VC izdanja po 4 KM i nema zamjerki na cijenu. Mislim, zapravo tvrdim, da i dupla cijena od sadašnje nije previše. Cijena od 5, 6, 7 KM za Stripoteku, po meni, realno nije previše. Ako bi to još pratio napredak u kvalitetu štampe i korica, pa gdje bi veselju bio kraj. Kada pogledam na kioscimana za kakve gluposti ide štampa na najfinijem papiru, muka me obuzme. Pogledam one ženine časopise, kvalitet štampe odličan, sadržaj ... Kupujem redovno Mrežu i Bug, isto imaju odličan kvalitet, a cijena je srazmjerna sadržaju (možda je i malo podcijenjeno). Zato, ako uzmemo u obzir šta dobijamo u Stripoteci, mislim da stvarno, bar 5 KM je min. cijena. Stripoteka može opet biti ultimativni strip magazin, mada je ona za mene uvijek bila to, i što neko reče da izlazi na WC papiru ja bi je uzimao. Ali ovo je subjektivna stvar, moja lična vezanost za taj časopis i neko ko je rođen u 21 vijeku ne mora da dijeli moje, i meni sličnih ljudi veze sa ipak lijepom prošlošću (ako izuzmemo crni period kada Stripoteka nije izlazila, i volio bih da sam taj period prespavao).
Zato, živio Marketprint i Stripoteka!!!



Potpisujem sve ovo jer na našim prostorima strip znači Stripoteka!
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4785 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 04/03/2011 : 19:38:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
120 dinara... to je malo jace od 1 euro... broj 1075 mladi bluberi, spaghetti brothers... i svi standardni... redov bili i hogar... uzivancija... petak uvece...

sangue navajo
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4672 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 04/03/2011 : 21:04:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message  Reply with Quote


...Jap,petak je vece,uzivancija...
...evo,da metnemo i naslovnicu,mozda zatreba Delboju(ako je nema na Home-u )...
Jedino je cika Bane "zakazao" sa novom porcijom Pljutza!
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 04/03/2011 : 21:16:37  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
slazem se s pajtosom u vezi pluckavca.
al opet,stripoteka je to,pa jos colin wilson.

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

pravedni
Advanced Member



Serbia
4057 Posts

Member since 03/12/2009

Posted - 04/03/2011 : 22:52:36  Show Profile Show Extended Profile  Send pravedni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vronski 2

quote:
Originally posted by trle

Rijetko pišem, ali kad je Stripoteka u pitanju, moram da se javim :). Poboljšanje papira i štampe je uočljivo. Smatram da cijena od 3,3 KM u BiH je preniska, ma šta o tome ko mislio. Mjesečno izlaženje je stvarno prihvatljivo, ako se gleda po cijeni. Uostalom, dosta ljudi kupuje VC izdanja po 4 KM i nema zamjerki na cijenu. Mislim, zapravo tvrdim, da i dupla cijena od sadašnje nije previše. Cijena od 5, 6, 7 KM za Stripoteku, po meni, realno nije previše. Ako bi to još pratio napredak u kvalitetu štampe i korica, pa gdje bi veselju bio kraj. Kada pogledam na kioscimana za kakve gluposti ide štampa na najfinijem papiru, muka me obuzme. Pogledam one ženine časopise, kvalitet štampe odličan, sadržaj ... Kupujem redovno Mrežu i Bug, isto imaju odličan kvalitet, a cijena je srazmjerna sadržaju (možda je i malo podcijenjeno). Zato, ako uzmemo u obzir šta dobijamo u Stripoteci, mislim da stvarno, bar 5 KM je min. cijena. Stripoteka može opet biti ultimativni strip magazin, mada je ona za mene uvijek bila to, i što neko reče da izlazi na WC papiru ja bi je uzimao. Ali ovo je subjektivna stvar, moja lična vezanost za taj časopis i neko ko je rođen u 21 vijeku ne mora da dijeli moje, i meni sličnih ljudi veze sa ipak lijepom prošlošću (ako izuzmemo crni period kada Stripoteka nije izlazila, i volio bih da sam taj period prespavao).
Zato, živio Marketprint i Stripoteka!!!



Potpisujem sve ovo jer na našim prostorima strip znači Stripoteka!


A pre toga "Panorama"...njen prethodnik! U njoj sam prvi put čitao Umpah Paha,Asterixa,Karla Vikinga,Modesti Blejz,Hauarda Flina,Ridjobradog i još gomilu drugih stripova!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37785 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 04/03/2011 : 22:57:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Combatrock

120 dinara... to je malo jace od 1 euro... broj 1075 mladi bluberi, spaghetti brothers... i svi standardni... redov bili i hogar... uzivancija... petak uvece...


Vec si procitao sve one ZS Teksove??


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16807 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 05/03/2011 : 08:53:49  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Ima li ova epizoda neki naslov?
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4785 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 05/03/2011 : 09:10:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by Combatrock

120 dinara... to je malo jace od 1 euro... broj 1075 mladi bluberi, spaghetti brothers... i svi standardni... redov bili i hogar... uzivancija... petak uvece...


Vec si procitao sve one ZS Teksove??





jesam ... nisam spavao celu noc... katastrofa... texa mogu da gutam danju i nocu... sinoc procitah i bluberija... dobra epizoda...

sangue navajo
Go to Top of Page

misterx381
Average Member



Serbia
918 Posts

Member since 17/02/2007

Posted - 05/03/2011 : 10:17:56  Show Profile Show Extended Profile  Send misterx381 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

Ima li ova epizoda neki naslov?



Mladi Bluberi 5 - Teror u Kanzasu
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4672 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 05/03/2011 : 13:23:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by pravedni


A pre toga "Panorama"...njen prethodnik! U njoj sam prvi put čitao Umpah Paha,Asterixa,Karla Vikinga,Modesti Blejz,Hauarda Flina,Ridjobradog i još gomilu drugih stripova!

Dobro,dobro,metuzaleme,znamo tu pricu na pamet!
Znamo da si citao i faraonove primerke "Piramida comics"-a,blago tebi...
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4785 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 05/03/2011 : 23:23:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
bluberijeva epizoda odlicna... a ovo cepkanje spaghetti brothersa me ubi u pojam... kupicu ono sto mogu da nadjem i zdravooo.... ne mogu vise da cekam mesec dana za 4 table...

sangue navajo
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
7598 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 05/03/2011 : 23:28:20  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
4?
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4785 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 06/03/2011 : 00:13:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
ma to sam rekao figurativno... 8 tacno... malo je ... gubim korak... pa onda uzmem stare epizode pa citam iznova... i iznova...

sangue navajo
Go to Top of Page
Page: of 113 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.56 seconds. Snitz Forums 2000