forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ZAGOR
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 1207

pravedni
Advanced Member



Serbia
4057 Posts

Member since 03/12/2009

Posted - 02/03/2011 : 22:02:49  Show Profile Show Extended Profile  Send pravedni a Private Message  Reply with Quote
I još nešto - nadji nekog sličnog sebi pa se "guzite" do mile volje! ADIOS AMIGOS!
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 02/03/2011 : 22:03:49  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
Ne vredi...
Ok, nasekirao si me opasno sto te ne zanima "moj infantilni DyD" sad sam otisao da se utepam!
"Nema vise sunca, nema vise meseca..."


Go to Top of Page

pravedni
Advanced Member



Serbia
4057 Posts

Member since 03/12/2009

Posted - 02/03/2011 : 22:07:12  Show Profile Show Extended Profile  Send pravedni a Private Message  Reply with Quote
Nemoj da se "utepaš",trebaju nam i takvi kao ti...Uskoro na "Prvoj"TV počinje film "Drakula".Uživaj,šišmišu!!!
Go to Top of Page

Archy
stripovi.com suradnik



Croatia
1448 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 02/03/2011 : 22:36:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Archy a Private Message  Reply with Quote
Ljudi, ja vas stvarno ne razumijem. Čemu tolike tenzije oko najbeznačajnije stvari na svijetu?!

Još bi shvatio da je u igri nogomet, ali ovo...

Imate onu opciju Ignore! Meni to fantastično funkcionira. Samo stavite ekipu koja vas živcira na tu listu i sačuvat ćete i živce i zdravlje.

Plus, možda ste sebi zabavni, ali meni je dosadno stalno čitati vaše prepirke.

Osim toga, znate šta ono kažu o prepucavanjima na forumu?

quote:
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

No sikiriki
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2416 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 03/03/2011 : 09:16:16  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Archy

Ljudi, ja vas stvarno ne razumijem. Čemu tolike tenzije oko najbeznačajnije stvari na svijetu?!

Još bi shvatio da je u igri nogomet, ali ovo...

Imate onu opciju Ignore! Meni to fantastično funkcionira. Samo stavite ekipu koja vas živcira na tu listu i sačuvat ćete i živce i zdravlje.

Plus, možda ste sebi zabavni, ali meni je dosadno stalno čitati vaše prepirke.

Osim toga, znate šta ono kažu o prepucavanjima na forumu?

quote:
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.



Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 03/03/2011 : 15:49:40  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
Pa stvarno, odem na Zagora eto ti ih, odem na DD eto ti ih, odem na Texa eto ih i onda odem i na Juliju kojoj topik ima 3 strane kad eto ti i tu pravednog sa tim Zagor/dd spikama. Koji topik tu mogu popratiti a da neću listati i preskakati to troljenje? Ajde da se svaki puta raspravljaju o drugim stvarima još bi to sve skupa imalo smisla. Meni ne smeta kada tema skrene, takvi spontani topici znaju biti najzabavniji i svi se znamo ubaciti u takve rasprave ali ovdje je jedno te isto prepucavanje metastaziralo na sve strane.

Pogotovo se doci čudim. Stavim na sajt neku dada sliku koju sam iskopala s neta i on zna imenom i prezimenom tko je to crtao. Umjetnički je tip i o stripu kao jednoj vrsti umjetnosti može konstruktivno pisati ali on troši svoje vrijeme i živce na trolska prepucavanja s pravednim. I spušta se na taj nivo. Po pravilima foruma trolovi se uklanjaju jer guše komunikaciju ostalih članova. Doca treba li ti da letiš u paketu s pravednim? Jer jedan dan kada se svima popnete na vrh glave teško će se dokazati tko je tu provokator a tko je isprovociran i sankcionirat će vas oba.
Go to Top of Page

pravedni
Advanced Member



Serbia
4057 Posts

Member since 03/12/2009

Posted - 03/03/2011 : 16:00:05  Show Profile Show Extended Profile  Send pravedni a Private Message  Reply with Quote
Doca jedino može da se penje do mog nivoa. Nisam ni ja amater što se tiče oblasti umetnosti,jer saradjujem sa dosta akademskih slikara i u tom poslu sam od 1996.godine. Znači,draga naša Grofice,ne sudi apriori o nekome koga još nisi stigla da upoznaš. Svoj sud o Zagoru i ostalim junacima kuće SBE ću uvek davati bez ustezanja,jer ih pratim duže od svih vas - pune četiri decenije. Rastao sam uz legendarne edicije "Zlatnu seriju" i LMS. Toliko za sada od mene.
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 03/03/2011 : 16:04:13  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
@pravedni
legendo!

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 03/03/2011 : 16:06:01  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Pa stvarno, odem na Zagora eto ti ih, odem na DD eto ti ih, odem na Texa eto ih i onda odem i na Juliju kojoj topik ima 3 strane kad eto ti i tu pravednog sa tim Zagor/dd spikama. Koji topik tu mogu popratiti a da neću listati i preskakati to troljenje? Ajde da se svaki puta raspravljaju o drugim stvarima još bi to sve skupa imalo smisla. Meni ne smeta kada tema skrene, takvi spontani topici znaju biti najzabavniji i svi se znamo ubaciti u takve rasprave ali ovdje je jedno te isto prepucavanje metastaziralo na sve strane.

Pogotovo se doci čudim. Stavim na sajt neku dada sliku koju sam iskopala s neta i on zna imenom i prezimenom tko je to crtao. Umjetnički je tip i o stripu kao jednoj vrsti umjetnosti može konstruktivno pisati ali on troši svoje vrijeme i živce na trolska prepucavanja s pravednim. I spušta se na taj nivo. Po pravilima foruma trolovi se uklanjaju jer guše komunikaciju ostalih članova. Doca treba li ti da letiš u paketu s pravednim? Jer jedan dan kada se svima popnete na vrh glave teško će se dokazati tko je tu provokator a tko je isprovociran i sankcionirat će vas oba.




Bilo bi im najbolje da se "odmore" par dana od foruma...

Edited by - solar on 03/03/2011 16:06:54
Go to Top of Page

pravedni
Advanced Member



Serbia
4057 Posts

Member since 03/12/2009

Posted - 03/03/2011 : 16:10:38  Show Profile Show Extended Profile  Send pravedni a Private Message  Reply with Quote
Hvala na "kolegijalnosti" gospodine Solar!
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 03/03/2011 : 16:15:20  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
Kako da te upoznam u hrpi spama? Docu sam i uhvatila u nekim konstruktivnijim vodama a tebe nisam. Imam potpuno pravo biti subjektivna akonto toga. Nemaš se pravo ljutiti što imam krivi dojam. Spamaš i gušiš topike skupa s docom. Ako hodaš kao patka i glasaš se kao patka onda si patka. I nije me niti malo briga što čitaš bonelija 40 godina ako ne znaš komunicirati na forumu kao netko tko čita bonelija 40 godina.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 03/03/2011 : 16:15:36  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Hvala na "kolegijalnosti" gospodine Solar!


Ma dobri ste vi momci, samo se trebate malo odmoriti od foruma, ništa drugo. :)

Edited by - solar on 03/03/2011 16:16:02
Go to Top of Page

pravedni
Advanced Member



Serbia
4057 Posts

Member since 03/12/2009

Posted - 03/03/2011 : 16:17:47  Show Profile Show Extended Profile  Send pravedni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by grofica Varga

Kako da te upoznam u hrpi spama? Docu sam i uhvatila u nekim konstruktivnijim vodama a tebe nisam. Imam potpuno pravo biti subjektivna akonto toga. Nemaš se pravo ljutiti što imam krivi dojam. Spamaš i gušiš topike skupa s docom. Ako hodaš kao patka i glasaš se kao patka onda si patka. I nije me niti malo briga što čitaš bonelija 40 godina ako ne znaš komunicirati na forumu kao netko tko čita bonelija 40 godina.


Ima vremena,upoznaćeš me,pa onda sudi!
Vita brevis,ars longa...
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10035 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 03/03/2011 : 17:57:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message  Reply with Quote






Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 03/03/2011 : 21:10:54  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message  Reply with Quote
zvek.u sto se pretvorilo ovo.
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 04/03/2011 : 19:57:28  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Šteta što nije objavljen "Otok demona" (Boselli/Laurenti), sudeći, ovako, po imenima autora, pretpostavljam da je to jedan od boljih. Od ovih koje sam pročitao, najbolji su mi: "Čovjek koji je došao s kišom" i "Blago Digging Billa".


I ja bi volila da to objave. Boselli mi je jedan od najdražih koji trenutno rade na Zagoru. Znam da ima stare garde koji ga ne vole i smatraju njegovo pisanje sapuničastim. Ali mu svaka čast na svemu što je napravio da bi se Zagorov serijal osvježio. Prema Ludens/SA popisu koji je na sajtu neće izaći ove godine.(Šteta)
Ako sam dobro shvatila trebalo bi izaći ovo :
Rauch/D´Archangelo
During a night of pouring rain, when the river threatens to flood the whole valley, a group of soldiers carrying Fort Snow garrison’s wages finds a shelter in Little Tree, a small hunters town where Zagor and Cico happen to be passing by. The soldiers tell them the ferry near town has been swept away by the water and there’s no trace of the ferryman. The Spirit-with-the-Hatchet and Sheriff Larsen go to consider the situation, finding another threat looming over the village, besides the flood…


Mignacco/Chiarolla
Nobody knows who or what is moving through the trees of the forest, hiding in the darkness of the moonless nights, but everybody knows that being surprised there means death. The Onondaga medicine-man believes it to be a “naskat”, a man that changes into a beast during the new moon; but the Delaware Chief thinks it's the Spirit of the Bear, a killer demon from an old legend. Zagor, instead, is convinced that the murders are due to a nocturnal predator, possibly a big cougar. Whatever the truth is, when the night falls the hunt begins for everybody…


Stavila sam i kratke uvodnike s bonelijeve stranice. Ovaj drugi bi mogao biti ok.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22288 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 04/03/2011 : 20:01:39  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
na ovaj se ceka. Tu se pojavljuje Virginia

Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 04/03/2011 : 20:05:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Meni se oba čine skroz okej, drugi pogotovo. Oduvik sam volija Zagore koji imaju tu nekakvu horror atmosferu i to je glavni razlog zašto mi se i almanah Sveta Puma svidija. Također, šta se tiče ovoga prvoga, moga bi bit super jer ga piše Boselli čiji stil obožavan.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 04/03/2011 : 20:06:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

na ovaj se ceka. Tu se pojavljuje Virginia




Naslovna je sačuvajmeBože!
Možda je ovo jedan od boljih almanaha, a njega čekamo već 4 godine!!!

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22288 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 04/03/2011 : 20:08:52  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
meni je D´Archangelo postao prijatan oku. Jeste da je pomalo krut, ali svidja mi se npr. njegovo ekstremno sjencenje crnom bojom. Trenutno mi je drazi od Laurentija i Chiarolle.
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4323 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 04/03/2011 : 20:17:07  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
meni nikako....laurenti i chiarolaa su mi ok..ali ovaj d arcangelo mi nikako nije prijatan...
Go to Top of Page

pravedni
Advanced Member



Serbia
4057 Posts

Member since 03/12/2009

Posted - 04/03/2011 : 22:35:25  Show Profile Show Extended Profile  Send pravedni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dzoni

meni nikako....laurenti i chiarolaa su mi ok..ali ovaj d arcangelo mi nikako nije prijatan...


DArcangelo je katastrofa...uzmite u ruke epizodu "Divlja horda" i sve će vam biti jasno!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10805 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 05/03/2011 : 00:28:51  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Pali D'arcangelo...

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22288 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 05/03/2011 : 20:04:12  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Ko je sad taj Mangiantini,taj nesto jede..nadam se ne crtez! Tko poznaje rad tog Mandze? Tnx


nacrtao je "tamo gdje tece rijeka" i specijalac "Anulkino prokletstvo"
evo reakcija na crtez:
http://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-lusp-23-anulkino-prokletstvo/1047/
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16946 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 05/03/2011 : 20:56:57  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Mangiantini je meni loš, crtež bez duše, po meni donji dom u Zagorovoj crtačkoj ekipi.
Go to Top of Page
Page: of 1207 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 2.12 seconds. Snitz Forums 2000