forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Dylan Dog
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 515

Checee
Advanced Member



China
3004 Posts

Member since 17/11/2008

Posted - 05/04/2011 : 19:42:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Checee a Private Message  Reply with Quote
Meni se ne dopada. Ova je varijanta uspesnija, mada je i Stanova izvorna slabija medju njegovim
http://www-en.sergiobonellieditore.it/auto/alborist?collana=18&numero=85&subnum=0#
To nije psihologija Dilana Doga, nije to to...

Inace, ja volim Roijev crtez, ali on na naslovnicama posve drugacije deluje...
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 05/04/2011 : 20:02:26  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Roi od kada je promijenio stil kolorisanja postao dosta bolji.
Naslovnica fenomenalna, mnogo bolja od Stanove.
Go to Top of Page

mrmada
Junior Member



Serbia
439 Posts

Member since 05/04/2009

Posted - 05/04/2011 : 20:44:10  Show Profile Show Extended Profile  Send mrmada a Private Message  Reply with Quote
Bomba od naslovnice...
Go to Top of Page

Checee
Advanced Member



China
3004 Posts

Member since 17/11/2008

Posted - 05/04/2011 : 20:57:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Checee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Roi od kada je promijenio stil kolorisanja postao dosta bolji.
Naslovnica fenomenalna, mnogo bolja od Stanove.


Neka bude da je tako, ali kad bi mi to malo bolje pojasnio, posto ne razumem...

Sta je to promenjeno cega nije bilo na prethodnim naslovnicama?
Go to Top of Page

Checee
Advanced Member



China
3004 Posts

Member since 17/11/2008

Posted - 05/04/2011 : 21:16:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Checee a Private Message  Reply with Quote
Odgovori mi, King Warrior, udostoji me odgovora, jer ti, jelda, napises tolike recenzije...mislim da bi bilo nepravedno da mene neukog ne udostojis jednim razumljivim i konciznim odgocvorom na jednostavno pitanje?
Znaci, pitam: koje su to novine u Riojevom radu kojih nema na prethodnim naslovnicama, kako je to on promenio stil kolorisanja?
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 05/04/2011 : 21:43:38  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Checee

Odgovori mi, King Warrior, udostoji me odgovora, jer ti, jelda, napises tolike recenzije...mislim da bi bilo nepravedno da mene neukog ne udostojis jednim razumljivim i konciznim odgocvorom na jednostavno pitanje?
Znaci, pitam: koje su to novine u Riojevom radu kojih nema na prethodnim naslovnicama, kako je to on promenio stil kolorisanja?



Smanji dozivljaj.
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 05/04/2011 : 22:01:28  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Zaista odlična naslovnica. Iznenadio me Roi.
Go to Top of Page

Checee
Advanced Member



China
3004 Posts

Member since 17/11/2008

Posted - 05/04/2011 : 22:14:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Checee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Smanji dozivljaj.



Kad bih smanjivao dozivljaj/e ne bih ni davao ikakve komentare, pogotovo ne provokativan "sranje kroz gusto granje".
E, on se nije dopao ostalima, ni ne ocekujem da se dopadne, ni ne ocekujem ili zelim da neko deli misljenje, ali ja sam moje izneo... mogu po potrebi i da ga dopunim "argumentovanim" faktima...

Dakle, ja sam video da si ti napisao "promenio svoj stil", pa mi to ispade jedini za sada komentar na kontu koga moze da se razvije neka diskusija...

Dakle 2, sta je promenjeno, pitao sam u prethodnom postu, kazes mi da smanjim doszivljaj...
Pa dobro, ako ces da ostavis komentar "promenio stil", daj to onda i obrazlozi...nek' ti to ide sa tom reputacijom koju si gradio vde, jelda?
Ili smatras da nisam smeo da te pitam?

Na sta se svodi vise diskusija na forumu?

"Odlican otisak!"
"Extra naslovnica!"
"Nek pozure samo, mada nisam primio platu pa ne znam da li cu..."
"Koliko je sati?"
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2418 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 06/04/2011 : 01:28:25  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dessa

Naslovnica nove GR:






E, pa ja se ovaj put moram složiti s Checee-om.
U stvari, naslovnica mi je dobra, osim što je Dylan nacrtan prejak.
Prejake butine i ramena. Samo što mu hlače ne puknu.

Kad se samo sjetim da sam se prije par dana natezao s Checeeom i Acestrokeom braneći Dylanove mišiće
Go to Top of Page

Checee
Advanced Member



China
3004 Posts

Member since 17/11/2008

Posted - 06/04/2011 : 01:30:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Checee a Private Message  Reply with Quote





Vreme je novac?
Ma neeeeeee....vreme je za sheme!
Mene ceka cela noc buljandrenja u monitor, gomiletina brojeva, slova, crtica i uglova!

I zavisi iz kog se ugla uzme. Ja sam navikao bez njega, a vremena na pretek imam...i opet mi jasno nije kako to funkcionira?
Ionako cim mi stigne plaća uzme mi je ćaća jer sam mu duzan makar jos 850 evraća...

Laku noć, dobri ljudi.
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4643 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 06/04/2011 : 06:49:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Checee

Meni se ne dopada. Ova je varijanta uspesnija, mada je i Stanova izvorna slabija medju njegovim
http://www-en.sergiobonellieditore.it/auto/alborist?collana=18&numero=85&subnum=0#
To nije psihologija Dilana Doga, nije to to...
Inace, ja volim Roijev crtez, ali on na naslovnicama posve drugacije deluje...



treba li uopste dodati jos nesto?
ko je shvatio, razumeo je!

za one sa jeftinijim ulaznicama: kad ste uopste videli dilana da ovako hendluje utvare, demone, cudovista?

Bistro i duboko nebo utociste pruza!

Edited by - Barker on 06/04/2011 06:50:30
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37764 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 08/04/2011 : 08:53:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote



Jos nekoliko tabli iz ovog novog kolorca (ako su vec bile negdje na forumu okacene, isprike ).




















Ajdo sad Libellus, nove 2 knjige za Mafest!


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4323 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 08/04/2011 : 12:18:07  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
nema sta..zene odradise dobar posao na dilanu..
Go to Top of Page

Checee
Advanced Member



China
3004 Posts

Member since 17/11/2008

Posted - 08/04/2011 : 22:58:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Checee a Private Message  Reply with Quote


Uvek su. Nismo primetili da se ikad zalio.
Go to Top of Page

novaks1973
Starting Member



Serbia
31 Posts

Member since 22/09/2007

Posted - 09/04/2011 : 17:58:30  Show Profile Show Extended Profile  Send novaks1973 a Private Message  Reply with Quote
A ko je crtao dilana na prvoj tabli.Izgleda kao karikatura.
Go to Top of Page

morrison
Advanced Member



Serbia
5142 Posts

Member since 29/01/2008

Posted - 09/04/2011 : 18:13:15  Show Profile Show Extended Profile  Send morrison a Private Message  Reply with Quote
Sem prve dve table, odlicno!

There ain't no grave gonna hold my body down.
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9330 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 09/04/2011 : 19:48:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Table Vanne Vinci (prve dvije) su mi najzanimljivije. Ostale su mi sve nekako preslične s tim da se malo izdvajaju od Simone Denna (druge dvije). Lola Airaghi (treće dvije) mi izgleda najlošije a za table Valentine Romeo (zadnje dvije) bi rekao da je crtao Nizzoli.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Checee
Advanced Member



China
3004 Posts

Member since 17/11/2008

Posted - 09/04/2011 : 20:12:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Checee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

Table Vanne Vinci (prve dvije) su mi najzanimljivije.


Ha! Delim misljenje.
I da! Znam da ostali ne mogu da pojme da "neko" moze da kaze kako su prve dve table zanimljive...
A jesu, zaista jesu...
Go to Top of Page

doktor78
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
336 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 10/04/2011 : 09:07:11  Show Profile Show Extended Profile  Send doktor78 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

Table Vanne Vinci (prve dvije) su mi najzanimljivije. Ostale su mi sve nekako preslične s tim da se malo izdvajaju od Simone Denna (druge dvije). Lola Airaghi (treće dvije) mi izgleda najlošije a za table Valentine Romeo (zadnje dvije) bi rekao da je crtao Nizzoli.


Hm, a ja mislio da je sve (sem prve dvije) crtao Brindisi...
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4323 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 10/04/2011 : 09:48:18  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
ovaj kolor fest su kompletno uradile zene..od scenarija do crteza
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 10/04/2011 : 12:23:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
sve super osim prve dvije crtačice, komotno bi mogle ući u bonelli staff
za scenarij ćemo vidjeti....
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 10/04/2011 : 17:46:38  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Meni je druga crtačica odlična, vuče malo na Kasertana, to ne može biti loše ;)
Go to Top of Page

Checee
Advanced Member



China
3004 Posts

Member since 17/11/2008

Posted - 10/04/2011 : 20:44:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Checee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by swamp thing

Meni je druga crtačica odlična, vuče malo na Kasertana, to ne može biti loše ;)



Ne malo, nego poprilicno.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 10/04/2011 : 21:54:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

sve super osim prve dvije crtačice, komotno bi mogle ući u bonelli staff


Sve osim Vane Vinči (prve) i jesu u Bonelijevom stafu. A Vinčijeva je najpoznatija (i najbolja) od njih, i Boneli je ne zanima nešto posebno.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4643 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 10/04/2011 : 22:29:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
i ja pomisleo na brindisija u staru :)

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page
Page: of 515  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.7 seconds. Snitz Forums 2000