forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Podforum sport
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12896 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 14/05/2011 : 02:19:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Ispravite me ako griješim, ali najviše svađa, krvljenja i uvreda padne na podforumu sport. Naravno, to znači da se na tom podforumu podijeli najviše banova.

Ne bi li onda bilo najbolje jednostavno maknuti taj podforum?

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3247 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 14/05/2011 : 03:01:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message  Reply with Quote
Vidi... Ti slabo pises tamo, pa ti je svejedno. A mnogima bi to smetalo. Drugo, ko sebi dozvoli da se zbog sporta ponasa kao da ima 11 godina, i treba da dobije ban. Da nema podforuma sport, sve ove price bise pronosile po drugim podforumima, a tek bi tad bilo problema... Isto kao sto se raspravlja o Zagoru na svakoj mogucoj temi.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12896 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 14/05/2011 : 03:21:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Elderane84

Vidi... Ti slabo pises tamo, pa ti je svejedno. A mnogima bi to smetalo. Drugo, ko sebi dozvoli da se zbog sporta ponasa kao da ima 11 godina, i treba da dobije ban. Da nema podforuma sport, sve ove price bise pronosile po drugim podforumima, a tek bi tad bilo problema... Isto kao sto se raspravlja o Zagoru na svakoj mogucoj temi.


Zapravo mi nije svejedno. Zato sam i predložio ovo.

I mislim da se ništa od ovoga ne bi prenosilo po drugim podforumima. Sasvim logična stvar, sa priče o klubovima, reprezentaciji i koječemu će se vrlo lako prijeći na stvari kao što je politika, ili čiji je klub jači, a onda vrlo lako padnu uvrede i svađe.

Mislim da jednom forumu o stripovima ne trebaju takve stvari.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 14/05/2011 : 03:47:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Slazem se s Bushidom da u Sport podforumu ima najvise svadja izmedju forumasa. Ipak, ne bi predlozio da se taj podforum zakljuca ili izbrise zbog nekoliko vrucih glava. Ja u te fudbalske topice nikad i ne ulazim, zato sto nista i ne pratim, niti gledam puno nogometa (zivjeci ovdje u Americi); jedine sport topice koje pratim su Tenis i NBA, pa i tamo se ljudi malo zavade, pa se onda smire. Vecina forumasa su pristojni ljudi koji se ne svadjaju zbog svakih sitnica, tako da ne bi bilo fer za vecinu da se zatvori citav podforum.
A da budemo kompletno iskreni, ljudi se malo pomalo svadjaju u Svastari, u Film & TV, pa i u Stripovi podforumima, tako da nije resenje zatvorit cijeli podforum zbog takvih sporova. Dokle god je svijeta, bice i razlicitih misljenja, bilo to o filmovima, stripovima ili fudbalskim klubovima, i ta razlicita misljenja ce ponekad pocet zavade; to ti jednostavno ljudska priroda. Sport, a pogotovo fudbal, inace stvara veliku strast u ljudima koji ga vjerno prate, pa zato se ljudi najcesce svadjaju o tome, jer za neke fanove da kazez nesto protiv njihovog kluba je ekvivalent kao da si im jebo sve po spisku. Iako se ljudi najsesce svadjaju u Sport podforumu (pored svih ostalih podforuma), smatram da taj podforum ipak sluzi u dobrom smislu vecini forumasa, tako da je 'for the greater good' da jos uvijek ostane otvoren, bez obzira na par svadja tu i tamo.

http://www.acestroke.blogspot.com

Edited by - acestroke on 14/05/2011 03:49:08
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30704 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 14/05/2011 : 06:23:11  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
ne kaže se badava da je sport jedna od najvažnijih sporednih stvari na Svijetu! Normalno da ima onih koje uopće ne zanima, stvar je ukusa, kao i sve u životu. Opet ima onih koji samo čekaju krivu riječ da planu, ne samo u sportskom podforumu nego svuda, opet poznata priča! Ali ukidanje, po meni besmisleno!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game

Edited by - tex2 on 14/05/2011 06:23:38
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 14/05/2011 : 09:27:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Ispravite me ako griješim, ali najviše svađa, krvljenja i uvreda padne na podforumu sport. Naravno, to znači da se na tom podforumu podijeli najviše banova.

Ne bi li onda bilo najbolje jednostavno maknuti taj podforum?


Palo je i meni ovo na pamet.
Ali kada bolje razmisliš, bolje ga je ne ukidati.
Logično bi bilo da ljudi koji vole sport idu na druge forume - o sportu ih sigurno ima više nego o stripu. No, onda ovaj forum gubi ljude, a to nije dobro. Također, ako se ukine podforum sport, sportske teme će se infiltrirati u mnoge druge podforume (jer muški jeli moraju o sportu) pa će onda sporta i svađe biti na sve strane (ovako je ipak lokalizirano).
Također nije u redu da zbog relativno malog broja svađalica, većina zaljubljenika u sport ostane bez svog podforuma. Sport bi se onda ionako uglavnom preselio u svaštaru (a i svađe).
Bolje neka ostane, moderatorima neka je bob na pomoći, a mi ostali ne moramo tamo ni zalaziti...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 14/05/2011 09:28:22
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25147 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 14/05/2011 : 09:35:03  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Ako maknemo Sport, morali bismo i sve ostale podforume koji nemaju veze sa stripom. Međutim, svi forumi imaju neki odeljak koji nema direktne veze sa glavnom temom, pa tako i mi.
Najviše usijanih glava ima tamo, tu ste u pravu. Međutim, prepirke sa tog podforuma se uglavnom ne prenose na druge teme, i mislim da je to ono najvažnije.

A oni koji ne umeju normalno da komuniciraju na neku temu, dobiju ban. Pa će valjda jednog dana ukapirati možda.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37801 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 14/05/2011 : 10:50:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
Eto rjesenja, posebni "punisher treat" za sport pdf - svako ko se kurci i vređa dobija ban od jedne godine, te mirna Bosna.

Rascistit ce se to za tren oka.


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 14/05/2011 : 13:19:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
Kao civilizovani aktivni korisnik pdf Sporta nisam za ukidanje.

Uostalom sve rasprave se pre ili kasnije zavrse tapsanjem po ramenu, sem ako ne ucestvuje Tumen ili njemu sl.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 14/05/2011 : 13:43:46  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
Na podforumu sport opstaju samo uvlakaci, svako ko kaze neku istinu, biva izbacen.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 14/05/2011 : 13:57:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Ja sam već davno reko...najbolje to ugasit pa da vidiš mira i tišine..A kamoli činjenica da moderatori sudjeluju u tim navijačkim raspravama...Nezamislivo..

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40016 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 14/05/2011 : 14:06:58  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Interesantno je da oni koji ne pisu po tom forumu trazi da se ugasi... Jezivo... Zasto? Cemu zajedljivost???

Sta vas boli q za sport kada tamo ni ne zalazite?? Sto bih ja trazio da se ukine "americki strip" ili tako nesto? Ne zalazim jer me ne interesuje..

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 14/05/2011 : 14:08:13  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
Ne treba ugasiti podforum sport, nikako, samo malo pristojnijih komentara, bez vredjanja i sve ce funkcionisati kako treba.

Ko je ovaj sa ovim toletovim avatarom, prestrasio sam se kad sam ga video.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!

Edited by - srdjandj on 14/05/2011 14:09:03
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 14/05/2011 : 14:10:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Interesantno je da oni koji ne pisu po tom forumu trazi da se ugasi... Jezivo... Zasto? Cemu zajedljivost???

Sta vas boli q za sport kada tamo ni ne zalazite?? Sto bih ja trazio da se ukine "americki strip" ili tako nesto? Ne zalazim jer me ne interesuje..



Saviću ne trakeljaj gluposti...Imaš foruma o sportu milijun više nego o stripovima...Samo izvoli, ako si tu prvenstveno zbog sporta..

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40016 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 14/05/2011 : 14:12:55  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Sto trkeljam gluposti??? Sta tebi smeta sport? Jel' te neko proziva tamo? Jel' pises po tom pdf-u??? Sto?? Cemu??? Cista zajedljivost...

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40016 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 14/05/2011 : 14:13:31  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by srdjandj
Ko je ovaj sa ovim toletovim avatarom, prestrasio sam se kad sam ga video.[/blue]



Najjaci avatar na forumu!!!!

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 14/05/2011 : 14:14:21  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch


Najjaci avatar na forumu!!!!



Uhhh, muka mi je...

Predlazem svim grobarima da kad pravite te vase majice, obavezno stavite i ovu sliku na ledja. I da svako od vas urami ovu sliku i okaci je kod kuce kao ikonu!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!

Edited by - srdjandj on 14/05/2011 14:17:53
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 14/05/2011 : 14:14:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Sto trkeljam gluposti??? Sta tebi smeta sport? Jel' te neko proziva tamo? Jel' pises po tom pdf-u??? Sto?? Cemu??? Cista zajedljivost...



Dal ti uopće znaš definiciju zajedljivosti Saviću?? Ponavljam, ima ih na milijune...slobodno biraj..

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12896 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 14/05/2011 : 14:15:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Sta vas boli q za sport kada tamo ni ne zalazite?? Sto bih ja trazio da se ukine "americki strip" ili tako nesto? Ne zalazim jer me ne interesuje..


Ali ti ćeš na podforumu za američki strip teško naći da netko nekome psuje majku, ili gore.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40016 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 14/05/2011 : 14:16:25  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
A da li ti uopste mozes da objasnis zasto si za zatvaranje PDF-a sport??????

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40016 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 14/05/2011 : 14:17:24  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido
Ali ti ćeš na podforumu za američki strip teško naći da netko nekome psuje majku, ili gore.



Pa i da ima i da nema, kakve veze? Sta tebe briga sto je neko banovan??? Samo mi objasni.. Trazim bas neke argumente zasto ste za gasenje???

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 14/05/2011 : 14:17:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by sawitch

Sta vas boli q za sport kada tamo ni ne zalazite?? Sto bih ja trazio da se ukine "americki strip" ili tako nesto? Ne zalazim jer me ne interesuje..


Ali ti ćeš na podforumu za američki strip teško naći da netko nekome psuje majku, ili gore.



Bushido nemoj se ni trudit, nema smisla...

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40016 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 14/05/2011 : 14:19:31  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Jasno, zato prekinite inicijativu...

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 14/05/2011 : 14:20:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Jasno, zato prekinite inicijativu...



Gašenje je samo pitanje vremena Sale...i to je svima jasno..

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40016 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 14/05/2011 : 14:45:51  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Jesi li probao da sastavis listu za i protiv?? A onda probaj istu takvu iz ugla nas 100 koji smo redovni na sportu, koji tipujemo tamo, zanimamo se po godinu dana, ulazemo vreme i trud...

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 14/05/2011 : 14:48:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
Ovo je k'o kad NATO debatuje jel treba bombardovati neki pickovac u centralnoj Africi jer su se tamo poklali zuti i zeleni pigmeji. Sta vas bre briga sta se radi u tom cosku foruma, ako se prelije u vama drage delove vi izvolite pa banujte.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000