forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ZAGOR
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 1207

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 07/07/2011 : 18:09:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor12

Pa, onako, indijanci su dobro nacrtani, ali ova druga tabla mi ne nudi ništa novo... Mangiantini ko Mangiantini.



Ma daj ne mudruj.
Čovik ima lip crtež i to je to. Zašto bi uopće triba nudit ništa novo?

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 07/07/2011 : 18:32:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Pa čuj, meni je on tako-tako crtač. Lijepo crta krajolik, definitivno, crtež mu je lijep i bogat, no likovi su mu nekada glavati, a i Zagor mu ima nekakvu čudnu facu. Nisam se naviknuo na njegov stil crtanja likova, to je sve. Ovi indijanci su super, a ne znam kakav je ostatak. Ne znam, mislim da nije nešto poboljšao proporcije. Ne mudrujem nego iznosim svoje mišljenje. I meni on crta lijepo, ali mislim da ima problema s crtanjem ljudi.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12889 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 07/07/2011 : 18:48:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Zagore12, želim te čuti na ovoj temi.

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=39668

Zanima me tvoj "strašan sud" i tvoje stručno oko.

Mislim, ako si kod Mangiantinija tolika picajzla...

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12889 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 07/07/2011 : 18:53:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Ipak, njegov ucenik Rubini ga je vec sada nadmasio.


Po čemu? Moža mala usporedba?

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 07/07/2011 : 18:58:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Zagore12, želim te čuti na ovoj temi.

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=39668

Zanima me tvoj "strašan sud" i tvoje stručno oko.

Mislim, ako si kod Mangiantinija tolika picajzla...


Oke, znao sam da će sada ponovo početi sprdnje na moje iznošenje "stručnih činjenica", ali dr.sc. Zagor12 od Stripovi.coma je spreman prokomentirati crtež stripa na tvojemu topicu. Samo koji? Ovu mangu, što si zadnju stavio?

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12889 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 07/07/2011 : 19:00:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor12

Oke, znao sam da će sada ponovo početi sprdnje na moje iznošenje "stručnih činjenica", ali dr.sc. Zagor12 od Stripovi.coma je spreman prokomentirati crtež stripa na tvojemu topicu. Samo koji? Ovu mangu, što si zadnju stavio?


Što god ti srce želi. U prvome postu imaš linkove na sve.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16944 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 07/07/2011 : 22:42:34  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by King Warrior

Ipak, njegov ucenik Rubini ga je vec sada nadmasio.


Po čemu? Moža mala usporedba?



Kameni div... Andreucci nema nijedan tako dobro nacrtan strip, s tim da je Morska strava blizu ali ipak ne dobra kao ovo... To je moje mišljenje...
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16944 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 07/07/2011 : 22:44:51  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Mangiantini ima "lijep crtež", to je točno, ali gdje mu je atmosferičnost istoga? To je problem, dok to ne popravi bit će u zlatnoj sredini s tendencijom pada dolje, posebno sada kada su se ekipi priključili i Espositovci i Barison koji su bolji od njega...
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12889 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 07/07/2011 : 22:45:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Kameni div... Andreucci nema nijedan tako dobro nacrtan strip, s tim da je Morska strava blizu ali ipak ne dobra kao ovo... To je moje mišljenje...


Može neki primjer Rubinijevog crteža, neka tabla?

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16944 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 07/07/2011 : 22:50:09  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by velka031

Kameni div... Andreucci nema nijedan tako dobro nacrtan strip, s tim da je Morska strava blizu ali ipak ne dobra kao ovo... To je moje mišljenje...


Može neki primjer Rubinijevog crteža, neka tabla?



Sorry, nisam stručnjak za te stvari, zar nisi čitao tu Rubinijevu epizodu? Osim crteža i scenarij je super, barem meni, Burattini me je ugodno iznenadio...
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9322 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 07/07/2011 : 22:54:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by velka031

Kameni div... Andreucci nema nijedan tako dobro nacrtan strip, s tim da je Morska strava blizu ali ipak ne dobra kao ovo... To je moje mišljenje...


Može neki primjer Rubinijevog crteža, neka tabla?


http://www.sergiobonellieditore.it/auto/componi_sbeweb1?ID_giornale=64&pers=ZAGOR
prve dvije i zadnje dvije su njegove

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 07/07/2011 : 22:57:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Mangiantini ima "lijep crtež", to je točno, ali gdje mu je atmosferičnost istoga? To je problem, dok to ne popravi bit će u zlatnoj sredini s tendencijom pada dolje, posebno sada kada su se ekipi priključili i Espositovci i Barison koji su bolji od njega...



Mangiantini treba lepo da odleprša iz Zagorovog staffa
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12889 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 07/07/2011 : 23:13:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Sorry, nisam stručnjak za te stvari, zar nisi čitao tu Rubinijevu epizodu? Osim crteža i scenarij je super, barem meni, Burattini me je ugodno iznenadio...


Prošlo je nekoliko godina otkako sam zadnji puta pročitao neko kiosk izdanje Zagora. Tako da, tu ovisim o skenovima.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12889 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 07/07/2011 : 23:21:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by velka031

Kameni div... Andreucci nema nijedan tako dobro nacrtan strip, s tim da je Morska strava blizu ali ipak ne dobra kao ovo... To je moje mišljenje...


Može neki primjer Rubinijevog crteža, neka tabla?


http://www.sergiobonellieditore.it/auto/componi_sbeweb1?ID_giornale=64&pers=ZAGOR
prve dvije i zadnje dvije su njegove


Andreucci je za mene, uz Marcella, najbolji crtač koji je ikada radio na Zagoru. Kad netko kaže da postoje bolji od njega, onda očekujem nešto što će me odvaliti na dupe.

Nezahvalno je suditi o čovjekovom crtežu prema četiri table izvučene iz konteksta, ali ja na temelju ove četiri table zbilja ne vidim po čemu je on bolji od Andreuccija. Čak bih rekao da je pomalo šlampav, i da mu fali ona žica da dočara poštenu atmosferu. Potencijala sigurno ima. Ali da je bolji od Andreuccija, ni blizu. Naravno, možda mi se mišljenje promijeni kada pročitam neku njegovu cjelovitu epizodu. Iako, za to će vjerojatno proći dosta vremena jer jedini Zagor kojega na neki duži rok mislim kupovati jest ovo Ludensovo kolekcionarsko izdanje. Jedino ako mi koji sken padne šaka.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22288 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 08/07/2011 : 06:51:13  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Bice da je stvar ukusa.
Meni je Marcello izuzetno drag, detaljno crta okolinu,ali je previse statican. Kao sto rekoh, bice da je do ukusa. Ludens ce upravo sada da izda cetverodijelnu epizodu "Kameni div". Mozda bi trebao da poviris, ko zna, mozda ti se i svidi.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12889 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 08/07/2011 : 07:38:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Sumnjam. Kažem, odavno sam raskrstio sa kiosk izdanjima.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16944 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 08/07/2011 : 08:23:59  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Sumnjam. Kažem, odavno sam raskrstio sa kiosk izdanjima.



Kameni div te možda barem nakratko vrati, isplati se probati s ovom pričom
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12889 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 08/07/2011 : 10:41:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Kameni div te možda barem nakratko vrati, isplati se probati s ovom pričom


U pravilu, ako nema tvrdi uvez, ne kupujem.

Znači, najvjerojatnije ću pročitati priču za nekih 20-ak godina kada se pojavi u kolekcionarskom izdanju.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22288 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 08/07/2011 : 12:31:31  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote

a mozda i za 20 godina se ne maknemo sa mjesta vec izlaze jos uvijek nova kolekcionarska izdanja od broj jedan
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22288 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 08/07/2011 : 12:31:49  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote

Nova recka

Riječni vukovi , by King Warrior

Drvna kompanija “Atlantik Timber” dobila je dozvolu da sječe drveće na velikoj teritoriji pokrivenoj šumom. Ugovorom sklopljenim s indijanskim plemenima kompanija se obavezala da neće prelaziti ustanovljene granice, unutar kojih je sječa dozvoljena. Međutim, Indijanci tvrde da je posječeno drveće na teritoriji van ugovorenih granica i zbog toga često napadaju drvosječe. Rozemberg, jedan od vodećih ljudi kompanije, unajmljuje plaćenike za zaštitu - Riječne vukove.



http://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-vec-42-43-rijecni-vukovi/1326/
Go to Top of Page

Bat Baterton
Average Member



Serbia
782 Posts

Member since 10/08/2010

Posted - 09/07/2011 : 14:39:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Bat Baterton a Private Message  Reply with Quote
Možda biste mogli da stavite za ovu glavnu sliku recke sken sa italijanske naslovne? Ovako uvećano, ovaj VČ "prelaz boja" baš bode oči.

Inače, lepo napisana recenzija i solidna priča.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22288 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 09/07/2011 : 14:42:20  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Ja sam to malo ispravljao,da barem ovaj dio ispred drveta izgleda kao u nekim nijansama.
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 09/07/2011 : 20:08:53  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
glupa naslovnica,a jos gluplja epizoda.

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

pravedni
Advanced Member



Serbia
4057 Posts

Member since 03/12/2009

Posted - 10/07/2011 : 00:00:08  Show Profile Show Extended Profile  Send pravedni a Private Message  Reply with Quote
Da,nisu se baš proslavili sa ovom epizodom...
Go to Top of Page

Kutuzov
Junior Member

370 Posts

Member since 06/05/2011

Posted - 10/07/2011 : 10:40:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Kutuzov a Private Message  Reply with Quote
Ali zato sada ulazimo u odličan period, najverovatnije najbolji još od vremena poslednjeg pojavljivanja Helingena, Rakosija, priče Grenland, Krakena, Otočke skupine.

A taj period je bio pre skoro 15 godina.

Znači velike nade polažem u povratak alxemičara Greja, priču o Hagotu, povratak Hamada, Mortimera, kao i u povratak Ylenie Varga. Tiu je i Gambit.

Nadam se da neće biti razočarenja, a po pričama onih koji su čitali neće.

Poslastica naravno HAGOT.

Jedan od najisčekivanijih povrataka, plus u izvedbi matičnih autora.
Go to Top of Page
Page: of 1207 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.47 seconds. Snitz Forums 2000