forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ZAGOR
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 1207

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 14/07/2011 : 14:31:46  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Ne bih voleo da se pojavi, ali je sigurno da prica nije gotova. Sa Rakosijem vise nema sta da se radi. Sto je mnogo mnogo je, ni vampiri ni ''nadvampiri'' ne bi smeli da uskrsnu toliko puta, a svaki put ubijeni po propisima.
A Hellingena bih voleo da vidim cisto da stavim tacku i na tu pricu, da vidim kako umire bez svarcnegerovim i'll be back recenicom. Secam se, kad sam jos bio klinac, kako Hellingen, pokajan i ponizan, seta pognute glave prema izlasku sunca govoreci zbogom. Na tom mestu sam pomislio da nisu mogli smisliti bolji kraj za Zagorovog ljutog neprijatelja, i bas zbog tog razloga sam opsovao kada sam na kiosku par godina kasnije video ovu sliku



I tu djavo ne dade mira, sto kazu nasi stari. Znao sam da ce me jesti sto sam propustio mozda jednu fenomenalnu epizodu, mozda bas poput ''Divova...'' i tu se raspizdio videvsi da ne da im nije ni blizu nego nema makar one varljive tacke na lik Hellingena. I to mi se toliko oduzilo da mi se smucilo.


DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 14/07/2011 14:55:48
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4454 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 14/07/2011 : 14:37:13  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
vratit će se on, ne bojim se ja za hellingena. snalažljiv je on.
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 14/07/2011 : 14:41:10  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Mislin da je sa Rakosijem sve rečeno već, al Hellingen se mora ponovo pojavit, nema tu oće neće. Priča je ostala dovoljno otvorena da se vrati prije il kasnije.



Ne zaboravi da se na kraju kod baruna pojavila divovska šišmiševa sjena. Vratiti će se on kao i kandrax i svi ostali.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Archy
stripovi.com suradnik



Croatia
1448 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 14/07/2011 : 14:50:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Archy a Private Message  Reply with Quote
Kaj je vama s Rakosijem? Pa Korasi je rekao da ga treba probiti kolcem, odrubiti mu glavu, spaliti tijelo i prosuti pepeo. S obzirom da je samo završio u ruševinama onog rudnika, sigurno će se opet vratiti. Mislim da kod tih 'velikih' neprijatelja je politika kuće da ne umru zauvijek.

No sikiriki
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 14/07/2011 : 15:03:17  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Uvek mi je bilo cudno (ali isto tako i savrseno jasno) kako se Veliki Marcus nikada nije pojavio posle epizoda 'Terrore' i 'L'oro del fiume'. Onaj mini povratak u Indijanskoj magiji ne racunam.

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 14/07/2011 : 15:26:26  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Archy

Kaj je vama s Rakosijem? Pa Korasi je rekao da ga treba probiti kolcem, odrubiti mu glavu, spaliti tijelo i prosuti pepeo. S obzirom da je samo završio u ruševinama onog rudnika, sigurno će se opet vratiti. Mislim da kod tih 'velikih' neprijatelja je politika kuće da ne umru zauvijek.


Kuće, završio je u ruševinama kuće.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4454 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 14/07/2011 : 15:33:11  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
ja bi ga svejedno volio vidit, volim kad zagor snagom mišića pobjeđuje neprijatelje sa nadprirodnim moćima. to daje nadu svim nama običnim ljudima da možemo uspjet u životu samo snahgom volje i vlastitim sposobnostima.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 14/07/2011 : 15:57:03  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by Archy

Kaj je vama s Rakosijem? Pa Korasi je rekao da ga treba probiti kolcem, odrubiti mu glavu, spaliti tijelo i prosuti pepeo. S obzirom da je samo završio u ruševinama onog rudnika, sigurno će se opet vratiti. Mislim da kod tih 'velikih' neprijatelja je politika kuće da ne umru zauvijek.


Kuće, završio je u ruševinama kuće.



Koja se nalazila iznad rudnika...

Dracula se vraćao samo u hamerovom filmskom serijalu barem 6 puta, a Bonelli je iskoristio samo 3. Ima još puno materijala, ali kako smo već rekli, Rakosi se neće vraćati zbog politike kuće, Ylenia je novi dežurni vampir. Već se radi na novom nastavku.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4454 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 14/07/2011 : 16:04:35  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
ko je uopće ta ilenija, je li to ona iz epizode "crni brod". nisam nikad pročitao drugi dio te priče.
Go to Top of Page

Archy
stripovi.com suradnik



Croatia
1448 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 14/07/2011 : 16:50:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Archy a Private Message  Reply with Quote
Ccc, nisi čito trećeg vampira? TAmo je njezino prvo pojavljivanje. Ylenija je zakon

No sikiriki

Edited by - Archy on 14/07/2011 16:50:46
Go to Top of Page

Krscho
Junior Member



Croatia
378 Posts

Member since 19/06/2011

Posted - 14/07/2011 : 17:13:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Krscho a Private Message  Reply with Quote
Bleh, čuo sam za tu politiku o ne povreatku starih neprijatelja i nisam previše happy s njom. Očito netko treba tam umrjet da dođe novo vodstvo i ponovno vrati stare neprijatelje, mislim da bi im tiraža samo porasla nakon predugih izbivanja Supermikea, Rakosija, helligena,... kaj se Ylenije tiče nikad nisam bio pre happy s njom, nista protiv zena al nije mi se pokazala nekim uber vampirom da zaslužuje povratke, trebalo ju killnuti još u crnom brodu
Go to Top of Page

Kutuzov
Junior Member

370 Posts

Member since 06/05/2011

Posted - 14/07/2011 : 21:22:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Kutuzov a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dzoni

od povratka helingena nece biti nista sve dok je bonelli ziv..buratini je to reko...isto vazi i za rakosija i supermajka

Onda je bolje da što pre ode, željno isčekujem povratak ova tri negativca, pogotovo Rakosija, a želja mi je da to nacrta Ferri...
Go to Top of Page

Kutuzov
Junior Member

370 Posts

Member since 06/05/2011

Posted - 14/07/2011 : 21:26:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Kutuzov a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by Archy

Kaj je vama s Rakosijem? Pa Korasi je rekao da ga treba probiti kolcem, odrubiti mu glavu, spaliti tijelo i prosuti pepeo. S obzirom da je samo završio u ruševinama onog rudnika, sigurno će se opet vratiti. Mislim da kod tih 'velikih' neprijatelja je politika kuće da ne umru zauvijek.


Kuće, završio je u ruševinama kuće.



Koja se nalazila iznad rudnika...

Dracula se vraćao samo u hamerovom filmskom serijalu barem 6 puta, a Bonelli je iskoristio samo 3. Ima još puno materijala, ali kako smo već rekli, Rakosi se neće vraćati zbog politike kuće, Ylenia je novi dežurni vampir. Već se radi na novom nastavku.

Ylenija mi kao ideja izgleda smešno, daleko ispod Rakosija, kao neprijatelj prema kome Zagor ima simpatije, simpatična je ali nedostojna poređenja sa Rakosijem.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 14/07/2011 : 23:52:19  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Znas kako je...Rakosi je previse klasican kao vampir. Bled je, sminka, zalizala kosa, crna odeca, grofovski stav i sve sto smo toliko puta videli u filmu, horor stripu (ako se neko seca stripova iz osamdesetih sto su izlazili u ex yu) i bilo gde drugo.




Ylenija je po meni, neka vrsta osvezenja tipa ''Vampiri su cool ali je Rakosi vec izlizan...ZNAM! Secas se one Ylenije Varga? Sta mislis bi li mogli...''Njen lik je i meni zaista dao na kvalitetu price Il principe della notte kada se prvi put pojavila. Ali nema dovoljno harizme, snage i milion drugih osobina koje nam cine dobrog negativca.

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 15/07/2011 : 00:01:54  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by adriano

ja bi ga svejedno volio vidit, volim kad zagor snagom mišića pobjeđuje neprijatelje sa nadprirodnim moćima. to daje nadu svim nama običnim ljudima da možemo uspjet u životu samo snahgom volje i vlastitim sposobnostima.



Ako ces iskreno, ja se vise divim Ciku i njegovoj sposobnosti da cini nadljudske stvari kad se uplasi. Setite se samo scene sa krokodilima iz 'Lagune zivih mrtvaca'...

Na takvim scenama jednostavno vristim od smeha.

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16944 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 15/07/2011 : 08:59:37  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kutuzov

quote:
Originally posted by dzoni

od povratka helingena nece biti nista sve dok je bonelli ziv..buratini je to reko...isto vazi i za rakosija i supermajka

Onda je bolje da što pre ode, željno isčekujem povratak ova tri negativca, pogotovo Rakosija, a želja mi je da to nacrta Ferri...



I meni, ali kako će to izgledati ako ih bude crtao za 10 godina? Mislim, Ferri je majstor i sada, svaka mu čast, ali...
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22288 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 16/07/2011 : 13:12:09  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Za deset godina, ako Maestro bude ziv, imat ce preko devet banki. Ne treba se nadati.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16944 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 16/07/2011 : 21:12:48  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Za deset godina, ako Maestro bude ziv, imat ce preko devet banki. Ne treba se nadati.



Sudeći po tome kako je vitalan, doživjet će on barem 100, ali crtanje...
Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 17/07/2011 : 01:21:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message  Reply with Quote
Ferri je obezbedio svoje mesto u knjizi besmrtnika,njega ce se ljudi bar secati po necemu ili dok bude postojalo interesovanje za Zagorove stripove,a to moze biti jos 10 ili 1000 godina.
A mi ostali? Mi nismo te srece,nestacemo u moru bezlicnih lica proslosti.

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 17/07/2011 : 08:06:21  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Ma nemoj! Mene ce zagorovci pamtiti po ovoj karikaturi :D


DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 17/07/2011 08:08:21
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16944 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 17/07/2011 : 12:00:17  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Ma nemoj! Mene ce zagorovci pamtiti po ovoj karikaturi :D





Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 17/07/2011 : 12:29:03  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Crtez je star cetiri godine. Tad sam bio jos pri nekim osnovama, ali sam napredovao. Hvala, velka, na pohvalama :D


DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 20/07/2011 : 15:34:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Prijedlog za recenziju: " SMRTONOSNI CVIJET "
Go to Top of Page

Davor2403
Average Member



Bosnia and Herzegovina
764 Posts

Member since 24/08/2010

Posted - 20/07/2011 : 17:09:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Davor2403 a Private Message  Reply with Quote
Ma nema od Extre sto se tice SD i Ludens svega par epizoda (uz Smrtonosni Cvijet) da nisu recenzirane, cudi me recimo da nisu recenzirane epizode Ludens extra 108, 109 i 110 - Pobunjenici iz Louisiane i 133, 134 i 135 - ova prica s Rusima, stvarno dobre epizode... Osim te tri, nema mozda jos ukuno tri gdje nije odradjena recenzija..!
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 20/07/2011 : 17:25:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Davor2403

Ma nema od Extre sto se tice SD i Ludens svega par epizoda (uz Smrtonosni Cvijet) da nisu recenzirane, cudi me recimo da nisu recenzirane epizode Ludens extra 108, 109 i 110 - Pobunjenici iz Louisiane i 133, 134 i 135 - ova prica s Rusima, stvarno dobre epizode... Osim te tri, nema mozda jos ukuno tri gdje nije odradjena recenzija..!



Ova ti u stvari jeste recenzirana, samo sto naslovnice iz Extra edicije nisu spojene s njom. I zove se "Tragicni Karneval", pod naslovom jedne od sveski iz izdanja ZS. Evo ti je tu:

http://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-zs-304-306-tragicni-karneval/915/


http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page
Page: of 1207 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.94 seconds. Snitz Forums 2000