forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Za poštovanog i dugogodišnjeg člana " globinjo"
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 14/07/2011 : 15:01:51  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

[quote][i
@NESVRSTANI ako ikad budeš prolazia kroz moju selendru, imaš pivu!



ja san ti više za Colu, al može.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 14/07/2011 : 15:15:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Uglavnom, imaš piće!

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 14/07/2011 : 15:42:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Sto se tiće ovog o Dinamu nažalost to je istina. Ali bar nešto znače u europi i treba reći da nema mamića i Dinamo bi buio totalni raspad. Ja se nikada nisam naslađivao neuspjehu Hajduka naprotiv pratim u europi varaždin i split i isto navijam vatreno za njih kao i za Dinamo isto vrijedi i za Hajduk.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8557 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 14/07/2011 : 15:54:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Tonka, sad bez zajebancije, mislin da se prelako vriđaš.



Pa naravno i to je bilo očito otkad se Tonka pojavio na forumu.
I stvarno ne znam šta si mislio postić otvaranjem ovog topika. Ti kao da cijelo vrijeme tražiš nekakvo poštovanje na forumu (čitaj virtualni svijet) od ljudi koje niti poznaš niti tebe poznaju. Zašto bi se uopće globinjo trebao ispričavat i zašto bi ti iskazao bilo kakvo poštovanje. Pa ko si ti njemu? Ovim si topikom samo iz ničega napravio slona i mislim da od globinja (nakon što se dobro nasmije kad pročita ovaj topik) možeš očekivat nešto tipa A šta ti mali uopće želiš od mene? Jesi ti normalan? Do tvojeg mišljenja mi je stalo kolko do Čiko specijalaca. A ako slučajno ima žgaravicu još će ti opalit ban na tjedan dana zbog nepotrebnog otvaranja topika uz komentar tipa Ajde na hlađenje

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 14/07/2011 : 15:59:29  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

Sto se tiće ovog o Dinamu nažalost to je istina. Ali bar nešto znače u europi i treba reći da nema mamića i Dinamo bi buio totalni raspad. Ja se nikada nisam naslađivao neuspjehu Hajduka naprotiv pratim u europi varaždin i split i isto navijam vatreno za njih kao i za Dinamo isto vrijedi i za Hajduk.


Dinamo u evropi nažalost ne znači ništa(osim što im BBB preurede trgove), a da nema mamića bilo bi tko zna što. Možda bi i osvojili kup UEFA.
Znaš li da Braga ima 10 milijuna eura manji budžet od Dinama pa je igrala finale?
Ne kažem da Dinamo/Hajduk trebaju igrat finala, ali s druge strane tvrdit da nema Mamića da bi sve otišlo kvragu nema smisla.
To i je problem, što vas je uvjerio da kad on ode Dinamo nestaje.
Jesi li svjestan da si u prve dvije rečenice kontradiktoran sam sa sobom.
Prvo potvrdiš moje riječi o korupciji, reketu,itd..., a u slijedećoj opravdavaš takvo ponašanje?
Nemoj moje pisanje shvatit kao provokaciju.
Stvarno nije, al mućni malo glavom i razmisli šta vam braća rade od kluba.
Da sam purger vjerojatno bih bio član ZZD inicijative.BBB jesu radili sranja, ali u njihovoj borbi za bolji klub ih potpuno podržavam.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 14/07/2011 : 16:12:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Žalosno jest što velika većina opravdava kriminalca od Mamića, al' opet mogu spomenit samo da klub s jednim "gazdom" može više napravit.
Meni je vrlo drago što je nakon niza neuspješnih akvizicija na poziciji predsjednika ŠDD Hajduk napokon sija mlad, ambiciozan, kompetentan i inteligentan čovik poput Maleša. Afera "kapa" je glupost koju obično podvaljuju mediji svakom tko se probije iz anonimnosti. Činjenica jest da je u nepuna 3 mjeseca svog mandata napravia više za klub nego kreteni od njegovih prethodnika, a vrhunac je sklapanje sporazuma s jakim pokroviteljem poput Carlsberga. Eto, ne moraš biti ni kriminalac da bi zna posal nego jednostavno obrazovan...

Trljam ruke.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 14/07/2011 : 16:17:38  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor


Meni je vrlo drago što je nakon niza neuspješnih akvizicija na poziciji predsjednika ŠDD Hajduk napokon sija mlad, ambiciozan, kompetentan i inteligentan čovik poput Maleša.


To ćemo tek vidit.
Ne zaboravi da je i on tu postavljen dekretom našega rica.
Niko sritniji od mene(dobro i globinja), ako nešto stvarno i napravi, ali ponavljam:
Ne virujen dok ne vidin.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 14/07/2011 : 16:21:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Viruj mi da i ja to jedva čekam...

Trljam ruke.
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 14/07/2011 : 16:33:36  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message
Eto, i tako još tema se pretvorila u Dinamo-Hajduk, genijalno :-)

"Velikodušnost bez premca"
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 14/07/2011 : 16:42:09  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by makikatalinic

Eto, i tako još tema se pretvorila u Dinamo-Hajduk, genijalno :-)


Pa od toga je sve i krenilo.
U čemu je problem?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17760 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 14/07/2011 : 16:46:00  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
tako je :D

šteta što ne idem na taj sport ima tamo dobrih šora :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 14/07/2011 : 16:52:23  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by zeljko

tako je :D

šteta što ne idem na taj sport ima tamo dobrih šora :D




stvarno šteta. da te i tamo izj... u mozak

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8557 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 14/07/2011 : 17:07:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by zeljko

tako je :D

šteta što ne idem na taj sport ima tamo dobrih šora :D




stvarno šteta. da te i tamo izj... u mozak




There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 14/07/2011 : 17:07:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Tonka, sad bez zajebancije, mislin da se prelako vriđaš.



Pa naravno i to je bilo očito otkad se Tonka pojavio na forumu.
I stvarno ne znam šta si mislio postić otvaranjem ovog topika. Ti kao da cijelo vrijeme tražiš nekakvo poštovanje na forumu (čitaj virtualni svijet) od ljudi koje niti poznaš niti tebe poznaju. Zašto bi se uopće globinjo trebao ispričavat i zašto bi ti iskazao bilo kakvo poštovanje. Pa ko si ti njemu? Ovim si topikom samo iz ničega napravio slona i mislim da od globinja (nakon što se dobro nasmije kad pročita ovaj topik) možeš očekivat nešto tipa A šta ti mali uopće želiš od mene? Jesi ti normalan? Do tvojeg mišljenja mi je stalo kolko do Čiko specijalaca. A ako slučajno ima žgaravicu još će ti opalit ban na tjedan dana zbog nepotrebnog otvaranja topika uz komentar tipa Ajde na hlađenje


Dakle po tebi svi mogu sve i svašta pisati i svatko može svakoga vrijeđati po forumu? U kojem svijetu ti onda živiš ako razmišljaš na takav način. Misliš stvarno da ću se zabrinuti zbog bana? Misliš stvarno da ja ne mogu bez stripovi.com?
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 14/07/2011 : 17:12:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Misliš da je mene briga za njega? Samo ne želim niti ću dopustiti takav vrijeđanja pa makar me doživotno izbacili... niti ne trebaju pokupiti ću se ja sam. Ako si ti navikao da te se vrijeđa tko god stigne i gdje stigne ok to je tvoja privatna stvar. Ali nemoj onda tako pisati subjektivno. Znaš ima ljudi na ovom forumu koji će reagirati kad mu dođe globinjo i kaže " ti si seljačina" ti ako ti se to trp i ako želiš dase tako ponaša prema tebi slobodno. Prema meni neće.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 14/07/2011 : 17:15:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Tonka24

Sto se tiće ovog o Dinamu nažalost to je istina. Ali bar nešto znače u europi i treba reći da nema mamića i Dinamo bi buio totalni raspad. Ja se nikada nisam naslađivao neuspjehu Hajduka naprotiv pratim u europi varaždin i split i isto navijam vatreno za njih kao i za Dinamo isto vrijedi i za Hajduk.


Dinamo u evropi nažalost ne znači ništa(osim što im BBB preurede trgove), a da nema mamića bilo bi tko zna što. Možda bi i osvojili kup UEFA.
Znaš li da Braga ima 10 milijuna eura manji budžet od Dinama pa je igrala finale?
Ne kažem da Dinamo/Hajduk trebaju igrat finala, ali s druge strane tvrdit da nema Mamića da bi sve otišlo kvragu nema smisla.
To i je problem, što vas je uvjerio da kad on ode Dinamo nestaje.
Jesi li svjestan da si u prve dvije rečenice kontradiktoran sam sa sobom.
Prvo potvrdiš moje riječi o korupciji, reketu,itd..., a u slijedećoj opravdavaš takvo ponašanje?
Nemoj moje pisanje shvatit kao provokaciju.
Stvarno nije, al mućni malo glavom i razmisli šta vam braća rade od kluba.
Da sam purger vjerojatno bih bio član ZZD inicijative.BBB jesu radili sranja, ali u njihovoj borbi za bolji klub ih potpuno podržavam.


Ti meni govoriš da sam ja kontradiktoran? Samo ću ti reći kad bi svi mi gledali kao što ti gledaš di bi sve skupa završilo?! Dali bi uopće postojao jedan JUVENTUS ili jedan MILAN?!
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8557 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 14/07/2011 : 17:19:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24
Dakle po tebi svi mogu sve i svašta pisati i svatko može svakoga vrijeđati po forumu? U kojem svijetu ti onda živiš ako razmišljaš na takav način. Misliš stvarno da ću se zabrinuti zbog bana? Misliš stvarno da ja ne mogu bez stripovi.com?



Dal ova rečenica znači pisati svašta i vrijeđati?
jesi ovaj odgovor tražio po internetu ili si ga sam smislio...
Zar je ova rečenica toliko grozna i stravična da zaslužuje tolku pozornost i otvaranje topika?
Pitanje je u kojem svijetu ti živiš?
Ne, ja mislim da imaš teški poremećaj kontrole bijesa i da ti tlak skače na najmanju od najmanjih provokacija- poput ove recimo.
Moj dobronamjeran savjet ti je da potražiš pomoć dok bijes ne počne potpuno upravljat tobom, a onda počinje trpit posao, veze itd.
Zar nisi mogao jednostavno odgovorit nešto u sličnom stilu, bez psovanja naravno i to bi bilo to?

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26494 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 14/07/2011 : 17:21:02  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8557 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 14/07/2011 : 17:22:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

Misliš da je mene briga za njega? Samo ne želim niti ću dopustiti takav vrijeđanja pa makar me doživotno izbacili... niti ne trebaju pokupiti ću se ja sam. Ako si ti navikao da te se vrijeđa tko god stigne i gdje stigne ok to je tvoja privatna stvar. Ali nemoj onda tako pisati subjektivno. Znaš ima ljudi na ovom forumu koji će reagirati kad mu dođe globinjo i kaže " ti si seljačina" ti ako ti se to trp i ako želiš dase tako ponaša prema tebi slobodno. Prema meni neće.


I dalje mi nije jasno što te toliko uvrijedilo.
Nitko ne traži da se pokupiš.
Postoji razlika između vrijeđanja i zajebancije, koju ti očito ne poznaješ, jer tvoj ego i dalje u svakom kutku traži apsolutno poštovanje, a poštovanje se ne traži, niti zavrjeđuje po forumima.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 14/07/2011 : 17:37:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by Tonka24
Dakle po tebi svi mogu sve i svašta pisati i svatko može svakoga vrijeđati po forumu? U kojem svijetu ti onda živiš ako razmišljaš na takav način. Misliš stvarno da ću se zabrinuti zbog bana? Misliš stvarno da ja ne mogu bez stripovi.com?



Dal ova rečenica znači pisati svašta i vrijeđati?
jesi ovaj odgovor tražio po internetu ili si ga sam smislio...
Zar je ova rečenica toliko grozna i stravična da zaslužuje tolku pozornost i otvaranje topika?
Pitanje je u kojem svijetu ti živiš?
Ne, ja mislim da imaš teški poremećaj kontrole bijesa i da ti tlak skače na najmanju od najmanjih provokacija- poput ove recimo.
Moj dobronamjeran savjet ti je da potražiš pomoć dok bijes ne počne potpuno upravljat tobom, a onda počinje trpit posao, veze itd.
Zar nisi mogao jednostavno odgovorit nešto u sličnom stilu, bez psovanja naravno i to bi bilo to?


Poštujem tvoje mišljenje i to što si iznio. Neman problema sa napadajom bijesa to i potvrđuje ovaj topic i post koji sam napisao. Nekada sam imao problem kontrole i bijesa ( da ga iman saa onda bi odgovorio globinju na pedeset puta žešći način. Ovdje je jasno da autor indirektno upućuje kroz rečenicu "]jesi ovaj odgovor tražio po internetu ili si ga sam smislio..." zapravo ti si nesposoban sam nešto smisliti ili ti si glup!
Mogao sam odgovoriti na to ali jednostavno nisam želio, već sam htio da se vidi jasno u čemu je problem. Jer sigurno da je ovo prvi ili drugi put ne bi otvarao topic.
Mislim da me krivo shvaćaš.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 14/07/2011 : 17:41:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by Tonka24

Misliš da je mene briga za njega? Samo ne želim niti ću dopustiti takav vrijeđanja pa makar me doživotno izbacili... niti ne trebaju pokupiti ću se ja sam. Ako si ti navikao da te se vrijeđa tko god stigne i gdje stigne ok to je tvoja privatna stvar. Ali nemoj onda tako pisati subjektivno. Znaš ima ljudi na ovom forumu koji će reagirati kad mu dođe globinjo i kaže " ti si seljačina" ti ako ti se to trp i ako želiš dase tako ponaša prema tebi slobodno. Prema meni neće.


I dalje mi nije jasno što te toliko uvrijedilo.
Nitko ne traži da se pokupiš.
Postoji razlika između vrijeđanja i zajebancije, koju ti očito ne poznaješ, jer tvoj ego i dalje u svakom kutku traži apsolutno poštovanje, a poštovanje se ne traži, niti zavrjeđuje po forumima.


Opet krivo ja ne tražim ovdje poštovanje visokih razmjera, tražim normalan međuljudski odnos. Vrijeđanja mogu naći gdje god mi padne na pamet. Apsolutno se slažem sa time da se poštovanje niti traži niti zavrjeđuje po forumima.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11445 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 14/07/2011 : 17:42:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 14/07/2011 : 17:45:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Paro moram priznati ugodno je sa tobom raspravljati, nekada malo krivo shvatiš stvari ali sve u svemu dobar si sugovornik ( virtualni ). Ja ne bježim od činjenice da često puta šalu znam uzeti za ozbiljno, ali isto tako mislim da globinjov odabir vokalubara nije baš "šala".
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 14/07/2011 : 17:51:06  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

[quote]
Ti meni govoriš da sam ja kontradiktoran? Samo ću ti reći kad bi svi mi gledali kao što ti gledaš di bi sve skupa završilo?! Dali bi uopće postojao jedan JUVENTUS ili jedan MILAN?!


Neman više volje s tobon se raspravljat.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8557 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 14/07/2011 : 17:51:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24
Poštujem tvoje mišljenje i to što si iznio. Neman problema sa napadajom bijesa to i potvrđuje ovaj topic i post koji sam napisao. Nekada sam imao problem kontrole i bijesa ( da ga iman saa onda bi odgovorio globinju na pedeset puta žešći način. Ovdje je jasno da autor indirektno upućuje kroz rečenicu "]jesi ovaj odgovor tražio po internetu ili si ga sam smislio..." zapravo ti si nesposoban sam nešto smisliti ili ti si glup!
Mogao sam odgovoriti na to ali jednostavno nisam želio, već sam htio da se vidi jasno u čemu je problem. Jer sigurno da je ovo prvi ili drugi put ne bi otvarao topic.
Mislim da me krivo shvaćaš.



Ma gle, preosobno uzimaš rečenice na forumu.
Mogao si mu odgovorit nešto tipa Za razliku od tebe, meni ne treba pomoć te vrste ili možda Globinjo, neki od nas imaju mozak, a neki samo kopita


Btw. znao je on koristit puno oštriji riječnik, pa se ljudi nisu ljutili, zato jer je to nogometnoosjetljivi blesavi globinjo.
Pa Savić i on si davaju svakojake titule na dnevnoj bazi, pa šta sad, nikom ništa. Ako ulaziš u rasprave o nogometu ne možeš ništa drugo ni očekivat. Ili jesi ili nisi.
Ma samo ti njemu spomeni debrecinke i bit će sve OK

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000