forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Ultimate Avengers 1 - Procitao, sta sad?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

emirem
Advanced Member



10805 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 20/07/2011 : 11:49:55  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Ne poznajem serijal dobro,a htio bi od stvaranja tog team-upa nesto procitati..
U kojem izdanju se opisuje njihovo udruzivanje i gdje bi se moglo najvjerojatnije procitati uvod u dolazeci film o njima?
Citao da je neka prica gdje ce oni loviti Hulka..
Hvala unaprijed!

New Avengers: Breakout v. 1
Ultimate Comics Avengers: Next Generation
Ultimate Comics Avengers: Crime and Punishment v. 2
Ultimate Comics Avengers: Blade Versus The Avengers v. 3

Nasao sam ove na Bookdepou pa nisam siguran sta,tko,gdje...

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 30/07/2011 12:01:43

sloppy
Average Member



703 Posts

Member since 23/07/2002

Posted - 20/07/2011 : 12:13:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit sloppy's Homepage  Send sloppy a Private Message  Reply with Quote
od ultimate universe čitaj ultimates 1 i ultimates 2 ostalo možeš sve preskočit, puno je bolje to u regulal marvel 616 universe ako počneš sa new avengers: breakout i dalje, barem do secret invasion onda se sve več malo izfura, onda opet možeš sa avengers koji su sad nedavno opet počeli (godina ili dva, nisam kod kuče pa ne mogu provjerit na polici).
a za početke: počeli su mislim da negde oko 1963/64 sa avengers 1#. originalni sastav su bili iron man, thor, hulk, wasp i giant man. udružili su se kad jih je loki zeznuo da ganjaju hulka naokolo. kasnije su članovi bili skoro svi likovi iz marvela (barem na kratko). o tome če ti viče reč bushido koji je kako sam skužio veči fan starijih stvari.

http://tdksonomatopeia.blogspot.com/
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10805 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 20/07/2011 : 12:22:01  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sloppy

od ultimate universe čitaj ultimates 1 i ultimates 2 ostalo možeš sve preskočit, puno je bolje to u regulal marvel 616 universe ako počneš sa new avengers: breakout i dalje, barem do secret invasion onda se sve več malo izfura, onda opet možeš sa avengers koji su sad nedavno opet počeli (godina ili dva, nisam kod kuče pa ne mogu provjerit na polici).
a za početke: počeli su mislim da negde oko 1963/64 sa avengers 1#. originalni sastav su bili iron man, thor, hulk, wasp i giant man. udružili su se kad jih je loki zeznuo da ganjaju hulka naokolo. kasnije su članovi bili skoro svi likovi iz marvela (barem na kratko). o tome če ti viče reč bushido koji je kako sam skužio veči fan starijih stvari.


Hvala ,znaci New Avengers: Breakout v. 1 ..ima i Marvel Masterworks: Avengers v. 1 poceci..
Dobro ako je breakout taj vezan za film!
Nego gdje oni to ganjaju Hulka..treba procackati!

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 20/07/2011 : 12:44:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
E da da, "Marvel Masterworks: Avengers" je odlična stvar ako voliš starije stripove. Meni je to odlično.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

sloppy
Average Member



703 Posts

Member since 23/07/2002

Posted - 20/07/2011 : 13:15:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit sloppy's Homepage  Send sloppy a Private Message  Reply with Quote
mislim, da se nismo razumeli. ja sam ti dao preporuke za dobre stripove sa večinom likova koji če bit u filmu. breakout nikako nije vezan na film. to je nova ekipa koja se skupila polije avengers disassembled kde je stara ekipa razpala.
film ne vjerujem da če bit osnovan po nekoj priči koja je bila izpričana u stripu. ni filmovi iron man, hulk, thor i captain america ne sljede nekoj određenoj priči.
za avengers film se do sad sumlja da če bit unutra loki, što znači da če vjerovatno napravit nekakav "omaž" ne prvu priču avengersa sa hulkom. ali koliko se do sad vidjelo do sad če tu bit i cosmic cube tako da je moguče da če se pojavit i red skull, ako jim uspe tu uvalit u skrul-e onda svaka im čast. thanos i infinity gauntlet če vjerovatno preskočit (barem ako se itko išta naučio sa galactusom iz F4 2). ako se mene pita neče ič previše u cosmic avanturu.

a hulka su inače više puta ganjali. to prvo mislim da je baš u ovom Marvel Masterworks: Avengers. inače i u ultimates 1 imaju konflikt sa hulkom.

i još jednom: sve što je radio millar, a da to nije ultimates 1 i ultimates 2 se može/mora preskočit. isto vrjedi i za sve što je podpisao leob.

http://tdksonomatopeia.blogspot.com/
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10805 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 20/07/2011 : 14:14:52  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Poznajem serijale pojedinacnih superheroja,ali ovi team upovi tipa Avengers znam da pocinju npr. taj TPB sta mislim kupiti Marvel Masterwork Avenger,tu bi htio malo "pohvatati" koncepciju i likove "tko sta kada kako" pa cu onda usporedo,naravno kasnije nakon "classic" Avengera krenuti sa Ultimateom da budem u "filmu".
Znam da se tu svasta radi sa kombiniranjem svega i svacega,ali oni koji to duze prate bolje naravno znaju..
Ja cu polako poceti sa ovim pa cu vidjeti kasnije koliko sam "ultimatirao" znanje o ovom serijalu Marvela..
Hvala vam na informacijama!


"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9589 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 20/07/2011 : 14:18:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sloppy

mislim, da se nismo razumeli. ja sam ti dao preporuke za dobre stripove sa večinom likova koji če bit u filmu. breakout nikako nije vezan na film. to je nova ekipa koja se skupila polije avengers disassembled kde je stara ekipa razpala.
film ne vjerujem da če bit osnovan po nekoj priči koja je bila izpričana u stripu. ni filmovi iron man, hulk, thor i captain america ne sljede nekoj određenoj priči.
za avengers film se do sad sumlja da če bit unutra loki, što znači da če vjerovatno napravit nekakav "omaž" ne prvu priču avengersa sa hulkom. ali koliko se do sad vidjelo do sad če tu bit i cosmic cube tako da je moguče da če se pojavit i red skull, ako jim uspe tu uvalit u skrul-e onda svaka im čast. thanos i infinity gauntlet če vjerovatno preskočit (barem ako se itko išta naučio sa galactusom iz F4 2). ako se mene pita neče ič previše u cosmic avanturu.


bice doslednosti makar onome kako je Cap dospeo u Avengerse


quote:
i još jednom: sve što je radio millar, a da to nije ultimates 1 i ultimates 2 se može/mora preskočit. isto vrjedi i za sve što je podpisao leob.


heyheyhey
a Old man Logan




inace, za emirema
cini mi se da previse ganjas stripova koje imaju veze sa ovim filmovima, i trazis vezu izmedju njih, a to neces dobiti :)

najbolje lepo da krenes sa nekim junacima, i otkrivas stripski univerzum nezavisno od ovog filmskog, te da se potonjim uopste ne opterecujes, vec da ti sluzi kao razbibriga :D :)

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9589 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 20/07/2011 : 14:20:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
BTW, IMHO, bolje ti je da uzmes ESSENTIAL Avengers, nego Marvel masterworks, more comics, a za manje pare! ;)
pritom, crtez ce ti biti crno/beli, sto je prednost u odnosu na onaj sarenis originalnih Marvelovih stripova....


i ne brini, ako budes citao Ultimatese, neces biti "vise" u filmu nego da si citao samo 616 verziju stripova :D :))

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10805 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 20/07/2011 : 14:26:55  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89
cini mi se da previse ganjas stripova koje imaju veze sa ovim filmovima, i trazis vezu izmedju njih, a to neces dobiti :)


To si bas razmisljam ionako ni ovi filmovi do sada nisu nesto pratili price,osim kako je tko postao heroj..a izgleda da su scenaristi sve "ukalupili" i skratili u jedan film nevezano za ijedan strip..nisam gledao "Thora" ,ali ne sjecam se da je on bio u filmu kao Donald Blake,zar ne ?

Zato cu polako citati redom...
Uzet cu "best of.." od serijala i to je TO!
TNX

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 20/07/2011 14:29:01
Go to Top of Page

sloppy
Average Member



703 Posts

Member since 23/07/2002

Posted - 20/07/2011 : 15:34:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit sloppy's Homepage  Send sloppy a Private Message  Reply with Quote
quote:


heyheyhey
a Old man Logan








to sam mislio za ultimate universe. millar je svoje vrijeme napravio dosta dobrih stvari, Old man Logan po mom mišljenju nije među njima ali ga se svakako isplati pročitat. od millara bi ja preporučio ono što je radio na authority, jer ako sam iskren i ultimates su samo loša kopija toga što je radio tamo. to što radi sad ne bi dirao ni s hitlerovim k#$"&m.

http://tdksonomatopeia.blogspot.com/
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9589 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 20/07/2011 : 17:33:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
aeeeeee, okay then :P :)

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12889 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 20/07/2011 : 21:59:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Po pitanju Avengersa, preporučio bih sve što potpisuju Stan Lee, Roy Thomas, Steve Englehart (pogotovo serijal West Coast Avengers), Roger Stern, Kurt Busiek i Brian Michael Bendis.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Vlaadisha
Advanced Member



USA
3479 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 21/07/2011 : 03:23:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Po pitanju Avengersa, preporučio bih sve što potpisuju Stan Lee, Roy Thomas, Steve Englehart (pogotovo serijal West Coast Avengers), Roger Stern, Kurt Busiek i Brian Michael Bendis.

Uf, ja ne bih. Plus sto je to nekoliko stotina epizoda.

Od originalnih Osvetnika koje su radili Lee i Kirby kljucne epizode su: #1 - origin, #4 - povratak Kapetana Amerike, #16 - promena tima. Ako ti svide ove price, uzmi Essential #1 i #2 ili Masterwork.

Po meni najbolji period Avengersa su epizode koje su radili Roy Thomas i John Buscema, recimo: #57-58 - pridruzuje se Vision i saznajemo origin Ultrona, te #60 - vencanje Wasp i Yellowjacketa. Vrhunac ove ere je "Kree-Skrull War" (#88-97). Essentiali #3 i #4.

Od kasnijih prica "Serpent Crown" mi se uopste nije svideo, iako je to prvi Perezov run. "Celestial Madonna" je bar imala origine i vencanja, mada ce od Mantis tokom godina napraviti svasta.

Nacin na koji su zauvek unistili lik Yellowjacketa mi je bezvezan, pogotovo sto scenarista tvrdi da je sve pocelo kao nesporazum izmedju njega i crtaca. Da ne spojlujem, to su brojevi izmedju 212 i 230 ako nekog zanima ta prica. Bilo je pored melodrame i velikih borbi, recimo "Under Siege".

Vecina ovih stvari je dostupna u trejdovima.

Devedesete su bile... drugacije, i ne po mom ukusu.

Volume 3 je krenuo odlicno, iako je posle opet bilo praznog hoda. "Avengers Forever" je dobar ali ga treba ostaviti za kraj, kad se upoznas sa svim.

Od West Coast Avengers licno mi je najzanimljivii "Darker Than Scarlet" arc, koji je bio osnova za "Avengers Disassembled".

Od novijih prica prvo bih preporucio prve knjige Mighty Avengers i New Avengers i onda vidis sta bi pratio.

Nedavno je krenuo novi serijal, iako sa dosta referenci na stvari iz proslosti.

Za hronologiju naslova vidi stari topic o Osvetnicima.

Nezavisno od svega, vec su ti preporuceni Ultimates 1 i 2, kao moderna verzija klasicnih likova.

Edited by - Vlaadisha on 22/07/2011 00:50:41
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10805 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 21/07/2011 : 17:41:33  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Okay decki,onda Ultimates 1 i 2,a i ubacit cu essential(ali ipak kao masterwork,zbog boje!)

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12889 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 21/07/2011 : 18:13:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Okay decki,onda Ultimates 1 i 2,a i ubacit cu essential(ali ipak kao masterwork,zbog boje!)


Ja inače ne podnosim mekoukoričena izdanja, ali Marvelova Essential izdanja su dušu dala za upoznavanje sa stripom na prvu ruku. Inače su mi Masterworks izdanja puno bolja.

http://www.mycomicshop.com/search?TID=594271
http://www.mycomicshop.com/search?TID=10800881
http://www.mycomicshop.com/search?TID=16790121

Masterworks izdanja postoje u tvrdom i mekom uvezu.

http://www.mycomicshop.com/search?TID=592161
http://www.mycomicshop.com/search?TID=18521972

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9589 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 21/07/2011 : 18:49:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
("ne podnosi mekoukoricena izdanja"? leleeeeeeeee , pa sta ti kupujes covece? )

inace, poslednje sto ti treba u Silver-age Marvel stripovima je boja

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10805 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 21/07/2011 : 19:30:33  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89

("ne podnosi mekoukoricena izdanja"? leleeeeeeeee , pa sta ti kupujes covece? )

inace, poslednje sto ti treba u Silver-age Marvel stripovima je boja


Osamdesetih sam citao te CB Marvele ,vjeruj mi da kada se sjetim onih frcanja zraka,lasera,nekih ex-implozija i slicnih situacija gdje sve "prsti" trebas se zagledati u sliku i dok vidis gdje je sta prodje te volja za citanjem.
To ti ono,superherojski strip gdje sve "frca" nabijeno ritmikom,pokreti "brzi" pa nekako u toj boji koloru vidim razdvajanje tih napadnih linija i "zbunjola" crnih i bijelih crtkaranja ( netko razumije to sa CB eskapadama?)i nekako se bolje razaznaje detalj tko je tko i sta je sta..
CB je nekako po meni samo za ove "nase" bonellije i mange ili essential fanove ( imam Silver surfer essential 1 ,evo planiram uzeti masterwork tek toliko da imam,steta sto nisu isli dalje od ta dva(ima essential 2 ,CB,epizode iz od 1982 nadalje)

A sto se tice boje,zazelio sam se te boje jer mi je bilo dosta osamdesetih gledati vise te CB dosadne stripove(jos ih citam,da se zna,samo sam postao svestraniji i bez predrasuda prema drugim stripovima,bez ogranicenja,idem i dalje od Via Buonarottija),jebo te kad sam procitao 80 i neke "Prokleto blago" i njemackog "Donald Ducka"rekao sebi odsada samo u boji kad god stignem..
(Na Donalda me podsjetio clan koji danas pise da je narucio Duck tales ili slicno preko Bdepoa) bas sam i ja htio malo od svega skupiti,jer to sve ostaje za potomstvo jednog dana...

HC je zgodan tu i tamo ali svejedno mi je za koji cu uzeti jer razlike su ponekad SC i HC po 5-8 eura ..Tko voli nek izvoli!

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 21/07/2011 19:37:19
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9589 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 21/07/2011 : 19:38:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
pa nema sta da ti verujem, citam C/B Marvel godinama

poenta je u tome da glavnina stripova koji su ti preporuceni datira pre osamdesetih, cak, tamo negde iz sezdesetih, pa sedamdesetih....a tada je kolor uveliko sljastao u zutim, zelenim, roze bojama jedne nijanse, te nije ni izbliza reprezenativno poput onoga sto ce kasnije doci :D

mislim, ovo je moj utisak neki, mozda se tebi to svidi
ali poenta jeste da ti je ESSENTIAL daleko jeftiniji, to jest, odnos "cena/kolicina materijala" je way ahead of the Marvel masterworks :) ;)

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10805 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 21/07/2011 : 20:00:54  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89

pa nema sta da ti verujem, citam C/B Marvel godinama

poenta je u tome da glavnina stripova koji su ti preporuceni datira pre osamdesetih, cak, tamo negde iz sezdesetih, pa sedamdesetih....a tada je kolor uveliko sljastao u zutim, zelenim, roze bojama jedne nijanse, te nije ni izbliza reprezenativno poput onoga sto ce kasnije doci :D

mislim, ovo je moj utisak neki, mozda se tebi to svidi
ali poenta jeste da ti je ESSENTIAL daleko jeftiniji, to jest, odnos "cena/kolicina materijala" je way ahead of the Marvel masterworks :) ;)


U pravu si sto se tice boja onda,ali su bile melem za oci( iako se ne sjecam da ih je bilo u "nasim" izdanjima,znam samo iz nekih njemackih izdanja Marvela da je bilo super(tada nije bilo "cool" )
Danas je u Marvelu i drugim stripovima boja stvarno odlicna iako ima porazavajucih primjera gdje "boli glava" ..
Essice su jeftinije,evo imam DHorse SSoConan i cb je izvrsna,odmara oci a majstor Buscema je izvanredan..ali Chronicles boje od Conana su tipi-top!
Sto se tice "avengersa" polako cu ovih dana na vagu staviti i pogledati malo "digitalne" verzije kako izgleda





"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9589 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 21/07/2011 : 20:08:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
pa to ti je na kraju i najbolje zapravo :)
(zna Dr Bushido zasto prepisuje bas taj recept )

naravno, o danasnjem koloru u Marvelu (uglavnom) nema sta pricati, druga prica skroz

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Vlaadisha
Advanced Member



USA
3479 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 21/07/2011 : 20:19:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

evo imam DHorse SSoConan i cb je izvrsna,odmara oci a majstor Buscema je izvanredan..ali Chronicles boje od Conana su tipi-top
Prvo je i radjeno za crno-belo a drugo za boju.

Edited by - Vlaadisha on 21/07/2011 20:22:50
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12889 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 21/07/2011 : 23:24:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89

("ne podnosi mekoukoricena izdanja"? leleeeeeeeee , pa sta ti kupujes covece? )


Pa, sve što nema meki uvez, očito.

Dobro, ne baš sve. Nemam baš potrebu imati svaku epizodu Mister Noa ili Texa.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10805 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 30/07/2011 : 12:05:23  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Sad mi sve nejasno...(ovo je prepravljeni post,tu svecano obecajem da necu opisivati u tancine detalje stripova.,zbog onih koji ih nisu citali..prisezem!)
Ne poznajem serijal,pa sada sta je bilo prije sta se dogadjalo, jel' ima kakav direktni broj epizode ili moram sve citati?
Izgleda da cu morati od klasicnih-prvih epizoda poceti...
Uh,ultimate mi malo kao da je techno-super-hero sapunica...

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 30/07/2011 12:16:39
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9589 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 30/07/2011 : 12:09:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
hvala sto si mi sve rekao

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10805 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 30/07/2011 : 12:14:33  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89

hvala sto si mi sve rekao


Ej,sorry mozda se zaletio malo sa opisom..
Nego ajde ti si prvi primjer da najbolje ne prepricavati strip...
Sada cu prepraviti post..
Sada sam Breakout "nabavio" prek inta pa cu vidjet sta ima tamo...

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

sloppy
Average Member



703 Posts

Member since 23/07/2002

Posted - 30/07/2011 : 12:34:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit sloppy's Homepage  Send sloppy a Private Message  Reply with Quote
šta je bilo prije čega? šta si ti sad uopšte čitao? ultimates ili avengers? i šta od toga? nije da si nešto spoilovao ali da si barem napisao šta si pročitao bi bilo dobro. tako bez spoilera ti mogu reči da uzmeš onaj broj gde se dogodi ona stvar koja ti objasni šta je bilo prije onoga što je vodilo u ono što si ti čitao :P

http://tdksonomatopeia.blogspot.com/
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000