forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Podići aspekt stvaralaštva na sajtu!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Shuckey
Average Member



Croatia
722 Posts

Member since 18/12/2008

Posted - 25/08/2011 : 22:44:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Shuckey a Private Message  Reply with Quote
Sjajan strip 'Mirakul' člana Torghal, Bagijeve minijature, stripić Mladjo & Cat Claw, Patricia AKA Sisati Zagor... Toliko krasnih i iskrenih stripova koje bi trebalo organizirano staviti na glavnu stranicu. Ovako razbacani po postovima se brzo zaborave i zamru.

Također bi trebalo popraviti link 'Web stripovi' na glavnom sajtu koji još uvijek ne radi iz Firefoxa.

IMHO

Hrvoje Bratanic AKA Šuki

Markos
Webmaster



Croatia
29208 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 25/08/2011 : 23:05:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Web stripovi sekcija nije implementirana, nikako da je napravim do kraja, kronično mi fali vremena. Ali napravit ću je prvom prilikom.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Shuckey
Average Member



Croatia
722 Posts

Member since 18/12/2008

Posted - 26/08/2011 : 07:47:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Shuckey a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Web stripovi sekcija nije implementirana, nikako da je napravim do kraja, kronično mi fali vremena. Ali napravit ću je prvom prilikom.



Sve mi je to jasno, ali programeri imaju tendenciju zaboraviti bitne probleme i raditi stvari koje su im trenutno zanimljivije ako ih netko ne kljuca. Dakle, popravi taj 'Web stripovi' link.

Hrvoje Bratanic AKA Šuki
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.05 seconds. Snitz Forums 2000