forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ZAGOR
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 1207

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3247 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 09/09/2011 : 22:47:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message  Reply with Quote
Svaka cast na postu! Samo nije bas 469-500 jedini ocajan period, bilo ih je. A i tu se pokoja dobra prica ubaci.
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 09/09/2011 : 22:53:16  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Snake Plissken

Cekaj malo Bushido, sad si i mene zbunio. Istina, davno sam citao Capa, ali zar njegova snaga i sposobnosti nisu znatno uvecane onih eksperimentom? U tom slucaju bi ipak bio superjunak.

Moguce je da lupam, ne secam se tacno price.


Uvećane su do maksimuma prosječnog ljudskog organizma. Kapetanov organizam je ljudski organizam na vrhuncu.

Recimo, Batman je na sličnom nivou, ali njemu su trebale godine i godine treninga da bi to postigao.

I naravno da je superheroj, samo pokušavam reći kako ne moraš imati supermoći da bi bio superjunak.



Čekaj malo, sada si me izgubio. Da ne otiđemo u off topik daj mi ukratko objasni tko su druga dvojica likova koje navodiš uz kap

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 09/09/2011 : 22:56:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Elderane84

Svaka cast na postu! Samo nije bas 469-500 jedini ocajan period, bilo ih je. A i tu se pokoja dobra prica ubaci.



Ok, možda i jeste tako, ali u tom periodu bar meni ni jedna priča ne zaslužuje da nosi obeležje "najbolja", "Poslednja Tula", "Povratak Mutanta" i "Hjuroni" su imali na početku taj potencijal, ali što zbog dužine priča ili nečeg drugog, jednostavno su na kraju postale prosek
Go to Top of Page

dessa
Advanced Member

Serbia
4353 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 09/09/2011 : 23:00:02  Show Profile Show Extended Profile  Send dessa a Private Message  Reply with Quote
I baš od tog perioda beše VČ krenuo?
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3247 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 09/09/2011 : 23:02:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

quote:
Originally posted by Elderane84

Svaka cast na postu! Samo nije bas 469-500 jedini ocajan period, bilo ih je. A i tu se pokoja dobra prica ubaci.



Ok, možda i jeste tako, ali u tom periodu bar meni ni jedna priča ne zaslužuje da nosi obeležje "najbolja", "Poslednja Tula", "Povratak Mutanta" i "Hjuroni" su imali na početku taj potencijal, ali što zbog dužine priča ili nečeg drugog, jednostavno su na kraju postale prosek



A, to mislis... Potpuno si u pravu. Ni jedna ne zasluzuje da nosi epitet "najbolja", ni po cemu.
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 09/09/2011 : 23:04:19  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

quote:
Originally posted by Elderane84

Svaka cast na postu! Samo nije bas 469-500 jedini ocajan period, bilo ih je. A i tu se pokoja dobra prica ubaci.



Ok, možda i jeste tako, ali u tom periodu bar meni ni jedna priča ne zaslužuje da nosi obeležje "najbolja", "Poslednja Tula", "Povratak Mutanta" i "Hjuroni" su imali na početku taj potencijal, ali što zbog dužine priča ili nečeg drugog, jednostavno su na kraju postale prosek


Reci slobodno da su ih sje.li. Thula ima prviše predvidljiv zaplet, već na početku skužiš tko je tko. Mutant je postao drugorazredni negativac, a imao je potencijal. Huroni imaju više negativaca nego svi dotadašnji Zagori.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12889 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 09/09/2011 : 23:27:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bjelolasica

Čekaj malo, sada si me izgubio. Da ne otiđemo u off topik daj mi ukratko objasni tko su druga dvojica likova koje navodiš uz kap


Green Arrow, alter-ego milijunaša Olivera Queena. Svoje majstorsko baratanje lukom i strijelama i atletske sposobnosti koristi za borbu protiv zločina.



Nightwing, alter-ego Dicka Graysona, nekadašnje Batmanove desne ruke. Osim što posjeduje zavidne akrobatske sposobnosti, posjeduje znanje i umijeća koja mu je Batman usadio dugogodišnjim poučavanjem.


Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 09/09/2011 : 23:30:29  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by bjelolasica

Čekaj malo, sada si me izgubio. Da ne otiđemo u off topik daj mi ukratko objasni tko su druga dvojica likova koje navodiš uz kap


Green Arrow, alter-ego milijunaša Olivera Queena. Svoje majstorsko baratanje lukom i strijelama i atletske sposobnosti koristi za borbu protiv zločina.
Nightwing, alter-ego Dicka Graysona, nekadašnje Batmanove desne ruke. Osim što posjeduje zavidne akrobatske sposobnosti, posjeduje znanje i umijeća koja mu je Batman usadio dugogodišnjim poučavanjem.

Onda i njih možemo smatrati herojima.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Archy
stripovi.com suradnik



Croatia
1448 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 10/09/2011 : 09:26:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Archy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Elderane84

quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

quote:
Originally posted by Elderane84

Svaka cast na postu! Samo nije bas 469-500 jedini ocajan period, bilo ih je. A i tu se pokoja dobra prica ubaci.



Ok, možda i jeste tako, ali u tom periodu bar meni ni jedna priča ne zaslužuje da nosi obeležje "najbolja", "Poslednja Tula", "Povratak Mutanta" i "Hjuroni" su imali na početku taj potencijal, ali što zbog dužine priča ili nečeg drugog, jednostavno su na kraju postale prosek



A, to mislis... Potpuno si u pravu. Ni jedna ne zasluzuje da nosi epitet "najbolja", ni po cemu.



Pa ne znam baš. Očigledno je da nove epizode gledate i novim očima, za razliku od starih. Da ih gledate jednako, onda ne bi mogli reći da su ove stare epizode na visini, a da Thula i Huroni imaju naivne završetke i da su razvučeni. Npr.
- Zimska zmija ima totalno blesav završetak: nakon što Zagora konačno zavežu za stup za mučenje, on ih moralnim prodikama natjera da ga oslobode - pih, završetka brate
- Zagor protiv vampira - nakon izvrsnog uvoda i zapleta, Zagor u tri stranice sjebe nadljudski jakog nadvampira i to pola metra prije ulaska u grubnicu. Prije toga je naravno barun u kući Zagora odbacio kao da je igračka
- mogao bih nastaviti

Očigledne su dvije stvari:
- koja je epizoda najbolja je prilično subjektivna stvar
- nostalgija igra važnu ulogu u tome.

No sikiriki
Go to Top of Page

Davor2403
Average Member



Bosnia and Herzegovina
764 Posts

Member since 24/08/2010

Posted - 10/09/2011 : 10:40:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Davor2403 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Archy

quote:
Originally posted by Elderane84

quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

quote:
Originally posted by Elderane84

Svaka cast na postu! Samo nije bas 469-500 jedini ocajan period, bilo ih je. A i tu se pokoja dobra prica ubaci.



Ok, možda i jeste tako, ali u tom periodu bar meni ni jedna priča ne zaslužuje da nosi obeležje "najbolja", "Poslednja Tula", "Povratak Mutanta" i "Hjuroni" su imali na početku taj potencijal, ali što zbog dužine priča ili nečeg drugog, jednostavno su na kraju postale prosek



A, to mislis... Potpuno si u pravu. Ni jedna ne zasluzuje da nosi epitet "najbolja", ni po cemu.



Pa ne znam baš. Očigledno je da nove epizode gledate i novim očima, za razliku od starih. Da ih gledate jednako, onda ne bi mogli reći da su ove stare epizode na visini, a da Thula i Huroni imaju naivne završetke i da su razvučeni. Npr.
- Zimska zmija ima totalno blesav završetak: nakon što Zagora konačno zavežu za stup za mučenje, on ih moralnim prodikama natjera da ga oslobode - pih, završetka brate
- Zagor protiv vampira - nakon izvrsnog uvoda i zapleta, Zagor u tri stranice sjebe nadljudski jakog nadvampira i to pola metra prije ulaska u grubnicu. Prije toga je naravno barun u kući Zagora odbacio kao da je igračka
- mogao bih nastaviti

Očigledne su dvije stvari:
- koja je epizoda najbolja je prilično subjektivna stvar
- nostalgija igra važnu ulogu u tome.



I ima jos malih milijun primjera toga, ali Amen za ovo jer je stvarno tako, ali ovi nostalgičari ne daju disati!
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3247 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 10/09/2011 : 11:05:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message  Reply with Quote
Da, pa ja prvi stalno potenciram vasu pricu, ali Bruce je podijelio sve po periodima. Tako dolazimo do zakljucka da je Nasilje u Darkvudu neuporedivo bolja prica svog vremena, nego Poslednja Tula svog.
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 10/09/2011 : 12:20:28  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Archy

quote:
Originally posted by Elderane84

quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

quote:
Originally posted by Elderane84

Svaka cast na postu! Samo nije bas 469-500 jedini ocajan period, bilo ih je. A i tu se pokoja dobra prica ubaci.



Ok, možda i jeste tako, ali u tom periodu bar meni ni jedna priča ne zaslužuje da nosi obeležje "najbolja", "Poslednja Tula", "Povratak Mutanta" i "Hjuroni" su imali na početku taj potencijal, ali što zbog dužine priča ili nečeg drugog, jednostavno su na kraju postale prosek



A, to mislis... Potpuno si u pravu. Ni jedna ne zasluzuje da nosi epitet "najbolja", ni po cemu.


- Zimska zmija ima totalno blesav završetak: nakon što Zagora konačno zavežu za stup za mučenje, on ih moralnim prodikama natjera da ga oslobode - pih, završetka brate
- Zagor protiv vampira - nakon izvrsnog uvoda i zapleta, Zagor u tri stranice sjebe nadljudski jakog nadvampira i to pola metra prije ulaska u grubnicu. Prije toga je naravno barun u kući Zagora odbacio kao da je igračka


Zimska zmija ima odličan kraj. On njima daje moralne prodike jer im je spasio život. Zar bi ti ubio čovjeka koji ti prije toga spasio život?
Za vampira još nemam argumente, ali kad ih se sjetim javim ti.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 10/09/2011 : 12:27:23  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by PijaniPatak

Izvini drug, ali ne mogu se složiti sa ovom procenom. Digging Bill, Ikarovo pero, Trempi i Bat Baterton su likovi koji su nastali u doba kada su takvi kakvi jesu bili potrebni da svojim iskarikariziranim karakterima davali dinamičnost priči. Danas strip Zagor karakterišemo kao tipičnu akciju i avanturu, ali naši starci su ga kupovali i zbog gomile komičnih elemenata kojih je u Zagoru bilo na tone. Meni lično je muka kada vidim Čika sa Trempijem (alooo bre dosta vas je više!), kombinacija sa Batertonom mi je okej ali nisam nikad mogao da progutam tu jebeno naivnu aluziju na /kopiju Šerloka Holmsa, Diging Bil je karikaturalan u toj meri da ne možeš uopšte da ga povežeš sa realnošću. Nat Murdo i Cain su meni lično najdraži sporedni likovi u kompletnom serijalu, ali oni pripadaju novom talasu likova koje dele decenije od ovih starih.
Da slika bude jasnija dovoljno je uporediti prvog Helingena (običan ludi naučnik sa velikim ali detinjastim ambicijama koji je nastao onda kada je u filmovima i kraćim strip serijalima takvih bilo na tone) i ovog poslednjeg (Dvoboj u svemiru). Razlike su abnormalne, ali su obe te priče u svoje vreme bile neki maksimum

Da skratim, danas imamo priče čiji kvalitet se svodi na komplikovanost situacije u kojoj se Zagor nalazi, i tu ima mnogo mnogo dobrih stvari, ali da je Zagor tako počeo tek onda bismo imali kopiju Supermana i ostalih ostalih superheroja (ubili su mi mamu i tatu i eto zbog toga radim šta radim). Nollita nam je ipak dao nešto više.


Nisam baš shvatio tvoju poantu, po čemu se to Nolittin Zagor razlikuje od Supermana ili nekog od drugih superjunaka?


Poenta je uglavnom u tome da je Zagor junak koji je godinama stalno sazrevao, zajedno i sa publikom i sa izdavacima.
A razlika je u tome da Zagor mora makar da izbegava metke i u tome sto umesto mreze, laser-ociju itd. koristi obicnu kamenu sekiru. Da li je bolje, nije. Ali nije ni gore.
Sve dalje sto bih rekao je subjektivna procena

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22288 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 10/09/2011 : 13:18:06  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bjelolasica

Zimska zmija ima odličan kraj. On njima daje moralne prodike jer im je spasio život. Zar bi ti ubio čovjeka koji ti prije toga spasio život?
Za vampira još nemam argumente, ali kad ih se sjetim javim ti.


Zimska Zmija ima po meni zaista los kraj.
Kao prvo Zagor je u dvoboju sredio previse lako glavnog negativca.
Drugo, kraj kada iskace kroz prozor i bjezi od Fride je tako jadan i djetinjast da je na kraju pokvario cijeli dojam ove zaista odlicne price. Sto je najgore ta scena se uopste ne uklapa u radnju tokom nekoliko stotina stranica.

Treci vampir ima samo jednu manu, ta je sto se pojavio Rakosi. Bez njega bi strip bio odlican, ovako je jedan od najvecih protivnika imao bijedan nastup, nedostojan jednog neprijatelja cije smo avanture pratili u prethodne dvije price.

Edited by - King Warrior on 10/09/2011 13:18:57
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 10/09/2011 : 13:42:56  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by bjelolasica

Zimska zmija ima odličan kraj. On njima daje moralne prodike jer im je spasio život. Zar bi ti ubio čovjeka koji ti prije toga spasio život?
Za vampira još nemam argumente, ali kad ih se sjetim javim ti.


Zimska Zmija ima po meni zaista los kraj.
Kao prvo Zagor je u dvoboju sredio previse lako glavnog negativca.
Drugo, kraj kada iskace kroz prozor i bjezi od Fride je tako jadan i djetinjast da je na kraju pokvario cijeli dojam ove zaista odlicne price. Sto je najgore ta scena se uopste ne uklapa u radnju tokom nekoliko stotina stranica.

Treci vampir ima samo jednu manu, ta je sto se pojavio Rakosi. Bez njega bi strip bio odlican, ovako je jedan od najvecih protivnika imao bijedan nastup, nedostojan jednog neprijatelja cije smo avanture pratili u prethodne dvije price.



Možda ga je lako sredio, ali neće Zagor ostajati s Fridom kada već ima svojeg Chica. Njih dvojica sami usred močvare okruženi živim blatom. Kud ćeš bolji život za dvojicu momaka.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22288 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 10/09/2011 : 13:48:03  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
ma sve ok, ali postojalo je 1000 nacina kako to da se bolje izvede. Dobar primjer je zavrsetak treceg vampira.
Ovako smo dobili kraj kao u jednoj od epizoda Kapetana Mikija.

Edited by - King Warrior on 10/09/2011 13:49:12
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 10/09/2011 : 14:08:27  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

ma sve ok, ali postojalo je 1000 nacina kako to da se bolje izvede. Dobar primjer je zavrsetak treceg vampira.
Ovako smo dobili kraj kao u jednoj od epizoda Kapetana Mikija.


To je točno. Treći vampir je najbolji iz trilogije o Rakosiju. Dobri pozitivci, odlična negativka za nastavak i jedino žalim Manfreda koji će jedan dan morati umrijeti da Frida može završti s Zagorom.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12889 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 10/09/2011 : 15:01:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Poenta je uglavnom u tome da je Zagor junak koji je godinama stalno sazrevao, zajedno i sa publikom i sa izdavacima.

Superman izlazi više od 70 godina. Zar ti zbilja misliš da se on svih tih godina nije nimalo promijenio?

quote:
A razlika je u tome da Zagor mora makar da izbegava metke i u tome sto umesto mreze, laser-ociju itd. koristi obicnu kamenu sekiru.

Opet, ne moraš imati supermoći da bi bio superjunak. Pogledaj onu raspravu gore.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 10/09/2011 : 15:23:20  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
A razlika je u tome da Zagor mora makar da izbegava metke i u tome sto umesto mreze, laser-ociju itd. koristi obicnu kamenu sekiru.

Opet, ne moraš imati supermoći da bi bio superjunak. Pogledaj onu raspravu gore.
[/quote]
Strijelac i ovi gore su samo junaci, ako nemaju supermoći. Samo ne shvaćam kako on uspije sjekirom omamiti. Da netko baci sjekiru drugom tipu u glavu ubio bi ga, a ne omamio.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12889 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 10/09/2011 : 16:05:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bjelolasica

Strijelac i ovi gore su samo junaci, ako nemaju supermoći.

Ako se netko bez supermoći uspije oduprijeti izvanzemaljcima, vampirima, divovskim robotima, čudovištima, demonima i bogovima, onda teško može biti "samo" junak. Ne čine supermoći superjunaka, već želja da se suoči sa prijetnjama koje nadilaze nečije sposobnosti i zanemare vlastita ograničenja.

To su bezbroj puta napravili Zagor, Batman, Kapetan Amerika i drugi.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 10/09/2011 : 16:41:14  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by bjelolasica

Strijelac i ovi gore su samo junaci, ako nemaju supermoći.

Ako se netko bez supermoći uspije oduprijeti izvanzemaljcima, vampirima, divovskim robotima, čudovištima, demonima i bogovima, onda teško može biti "samo" junak. Ne čine supermoći superjunaka, već želja da se suoči sa prijetnjama koje nadilaze nečije sposobnosti i zanemare vlastita ograničenja.

To su bezbroj puta napravili Zagor, Batman, Kapetan Amerika i drugi.

Dobro, da se nađemo na pola puta, onda su polubogovi.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22288 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 10/09/2011 : 16:52:40  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido


Ako se netko bez supermoći uspije oduprijeti izvanzemaljcima, vampirima, divovskim robotima, čudovištima, demonima i bogovima, onda teško može biti "samo" junak. Ne čine supermoći superjunaka, već želja da se suoči sa prijetnjama koje nadilaze nečije sposobnosti i zanemare vlastita ograničenja.

To su bezbroj puta napravili Zagor, Batman, Kapetan Amerika i drugi.


Znaci kazes Zagor je superjunak? A Dylan i Tex, jesu li i oni superjunaci?
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 10/09/2011 : 17:11:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Glupa vam je rasprava, po 100ti put idete sa jedno te istim.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 10/09/2011 : 17:20:54  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Glupa vam je rasprava, po 100ti put idete sa jedno te istim.


Nismo li tebe proglasili na ono mojem pollu da si ti najveći Zagorov(ne)prijateljem

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 10/09/2011 : 17:59:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
E i?

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page
Page: of 1207 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 2.67 seconds. Snitz Forums 2000