forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ZAGOR
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 1207

King Warrior
stripovi.com suradnik



22287 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 15/09/2011 : 01:29:03  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Naravno, mi ovdje sada raspravljamo o subjektivnim dojmovima. I tako će uvijek biti. To što netko ne voli Chiarollu i Laurentija neće puno utjecati na moje mišljenje. I obrnuto.


Hajde pitaj i ti svoju zenu ili curu, da vidimo komentar?
Samo budi iskren i napisi sta je rekla.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12889 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 15/09/2011 : 01:32:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Naravno, mi ovdje sada raspravljamo o subjektivnim dojmovima. I tako će uvijek biti. To što netko ne voli Chiarollu i Laurentija neće puno utjecati na moje mišljenje. I obrnuto.


Hajde pitaj i ti svoju zenu ili curu, da vidimo komentar?
Samo budi iskren i napisi sta je rekla.


Ma vidi ga. Jel ti to mene podbadaš jer si mi pogledao profil?

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22287 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 15/09/2011 : 01:34:09  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido


Ma vidi ga. Jel ti to mene podbadaš jer si mi pogledao profil?


ma ne. dobro, nisi ozenjen, ali sigurno imas neki komad u blizini.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12889 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 15/09/2011 : 01:36:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Mr. Bushido


Ma vidi ga. Jel ti to mene podbadaš jer si mi pogledao profil?


ma ne. dobro, nisi ozenjen, ali sigurno imas neki komad u blizini.


Jel se računaju prostitutke u susjedstvu?

Nope, trenutno sam bez bolje polovice.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 15/09/2011 : 01:40:15  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Snake Plissken

A Ferijev crtez je znatno realniji od ovog Kjarolinog?


Ako ćemo samo objektivno, Ferrijev je mnogo bliže realnome. A objektivno, mlatimo praznu slamu upoređivajući ih. Govorimo o dva ihahaj drugačija stila crtanja. Neko ko se razume u slikarstvo i sl. bi mogao i da imenuje taj stil (nešto tipa ''hiperkjarolistični stil'')

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22287 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 15/09/2011 : 01:40:42  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido


Jel se računaju prostitutke u susjedstvu?



1. Nope. Njima kada platis reci ce ti ono sto hoces da cujes.
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 15/09/2011 : 08:03:06  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Mr. Bushido


Jel se računaju prostitutke u susjedstvu?



1. Nope. Njima kada platis reci ce ti ono sto hoces da cujes.



Za Bushida je to jedini način da nađe toplinu ženskog daha.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Zeljko Ferri
Senior Member



Serbia
1304 Posts

Member since 15/12/2004

Posted - 15/09/2011 : 11:56:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Zeljko Ferri a Yahoo! Message  Send Zeljko Ferri a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Ma kakva dinamika, likovi mu se bukvalno raspadaju u pokretima, ne zna se ko pije a ko placa. Neko je jednom spomenuo tu dinamiku crteza, i od tada se stalno spominje kao izgovor da se nadje nesto pozitivno u njegovom crtezu. Uporedi ovu fenomenalnu sliku gore sa nekom od naslovnica gdje Zagor lici na nekog retardiranog mutanta.
Na slici sve stima, cak i dijelovi naboranih pantola.
Na Zagoru nijedan ud i misic nisu na mjestu na kojem bi trebali biti.



Slazem se u potpunosti. LAurenti jeste dobar crtac..ali Zagora crta kao da zeli samo da otalja i da uzme lovu..na brzaka....cist idiotizam od strane Bonelli staffa koji ga je uposlio u Zagor staffu....


Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4248 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 15/09/2011 : 16:15:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Idiotizam od strane Bonelli staffa je taj što Burattinijeve scenarije vjerojatno nitko ne provjerava -> Upravo sam pročitao ''Povratak mutanta'' i još ne mogu doći k sebi.
Svaka čast Rendallu ali Bure mi je svojim dijalozima zamutio mozak gore od mutanta i Kandraxa skupa

Zna li netko da li se u Bonelliju šalju scenariji za epizode nekim ''nepristranim'' ljudima da sude o kvaliteti???
Na primjer kako se u glazbenoj industriji promo cd-i šalju na recenziranje glazbenim časopisima.
Ako netko zna molim neka kaže, a ja se sad idem napit mošta.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12889 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 15/09/2011 : 16:43:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Burattini je jako slab scenarist. Kada god bih između Bosellijevih epizoda čitao nekoliko njegovih to je bilo kao nebo i zemlja.

Žao mi je što Colomba nisu dulje zadržali na Zagoru, on mi je bio puno bolji od Burattinija.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 15/09/2011 : 17:34:11  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

Idiotizam od strane Bonelli staffa je taj što Burattinijeve scenarije vjerojatno nitko ne provjerava -> Upravo sam pročitao ''Povratak mutanta'' i još ne mogu doći k sebi.
Svaka čast Rendallu ali Bure mi je svojim dijalozima zamutio mozak gore od mutanta i Kandraxa skupa

Zna li netko da li se u Bonelliju šalju scenariji za epizode nekim ''nepristranim'' ljudima da sude o kvaliteti???
Na primjer kako se u glazbenoj industriji promo cd-i šalju na recenziranje glazbenim časopisima.
Ako netko zna molim neka kaže, a ja se sad idem napit mošta.


Glavni problem je taj što u SBE vjerovatno fali novih scenarista pa je Bure sve preuzeo na sebe.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 15/09/2011 : 17:34:53  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
evo ovaj Metrevelić opet goni neke vjetrenjače...

Dr. Metrevelić predstavlja: Zagor i ljudi-životinje dio 2.

Nastavljamo s nizom ljudsko-životinjskih hibrida, jednim biljnim hibridom, duhovima dobra/zla u obličju životinja, i transformacijama uzrokovanim radijacijom, bla, bla…



http://www.stripovi.com/magazin/dr-metrevelic-predstavlja-zagor-i-ljudi-zivotinje-dio-2/192/

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 15/09/2011 : 17:35:57  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bjelolasica
Glavni problem je taj što u SBE vjerovatno fali novih scenarista pa je Bure sve preuzeo na sebe.


Ima ih i previše kako su se ukidali neki serijali. Rijetko koji novi upadne.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 15/09/2011 : 18:31:13  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by bjelolasica
Glavni problem je taj što u SBE vjerovatno fali novih scenarista pa je Bure sve preuzeo na sebe.


Ima ih i previše kako su se ukidali neki serijali. Rijetko koji novi upadne.


Pardon trebao sma staviti da fali novih odličnih scenarista. Jer ako si dobar na npr. Mister Nou ne moraš biti dobar na Zagoru.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Zeljko Ferri
Senior Member



Serbia
1304 Posts

Member since 15/12/2004

Posted - 15/09/2011 : 20:29:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Zeljko Ferri a Yahoo! Message  Send Zeljko Ferri a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by bjelolasica
Glavni problem je taj što u SBE vjerovatno fali novih scenarista pa je Bure sve preuzeo na sebe.


Ima ih i previše kako su se ukidali neki serijali. Rijetko koji novi upadne.


Pardon trebao sma staviti da fali novih odličnih scenarista. Jer ako si dobar na npr. Mister Nou ne moraš biti dobar na Zagoru.



Ovo isto vazi i za crtace....


Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4248 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 16/09/2011 : 09:13:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Burattini je jako slab scenarist. Kada god bih između Bosellijevih epizoda čitao nekoliko njegovih to je bilo kao nebo i zemlja.

Žao mi je što Colomba nisu dulje zadržali na Zagoru, on mi je bio puno bolji od Burattinija.



Uh, a ne bih se baš složio da je tako slab. Na primjer, prva dva nastavka sa Mortimerom su fantastična.
Ovi zadnji scenariji imaju potencijala ali jednostavno nisu razrađeni kak spada. Tako da mi je jedino logičko objašnjenje da je zagrizao preveliki komad posla a da toga nije ni svijestan.
A ako već želi raditi više poslova od jednom onda se nameće potreba da netko sa strane kontrolira i daje sugestije.

Zapravo da ne duljim tu, čitaju li u Bonelliju mailove na engleskom ili da odmah odustanem?

Bok, kako si.
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 16/09/2011 : 10:58:16  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Burattini je jako slab scenarist. Kada god bih između Bosellijevih epizoda čitao nekoliko njegovih to je bilo kao nebo i zemlja.

Žao mi je što Colomba nisu dulje zadržali na Zagoru, on mi je bio puno bolji od Burattinija.



Uh, a ne bih se baš složio da je tako slab. Na primjer, prva dva nastavka sa Mortimerom su fantastična.
Ovi zadnji scenariji imaju potencijala ali jednostavno nisu razrađeni kak spada. Tako da mi je jedino logičko objašnjenje da je zagrizao preveliki komad posla a da toga nije ni svijestan.
A ako već želi raditi više poslova od jednom onda se nameće potreba da netko sa strane kontrolira i daje sugestije.

Zapravo da ne duljim tu, čitaju li u Bonelliju mailove na engleskom ili da odmah odustanem?


Govorimo o talijanima onda je 100% sigurno da oni ne razumiju ni E od engleskog.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 16/09/2011 : 15:07:37  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Većina ih nema pojma engleski, tu si u pravu, uglavnom crtači. No, Burattini dosta dobro govori, tako da pismeno razumije sigurno. A i da njemu napišeš nešto siguran sam da bi ti čak i odgovorio, koliko ozbiljno shvaća svoj posao, a i susretljiv je.

Što se scenarista tiče, Bonelli baš i ne novači nove scenariste, a kad serijal stane, scenarista smo postave na drugo mjesto. To je i dalje firmica kao obiteljski biznis i tako se ponašaju. Brinu se za svoje radnike. Mislim da je netko čak i pitao Burattinija zašto ne uzmu neke nove scenariste za Zagora, pa je rekao da zašto kad ih ima dosta, a i on sve stiže. A mislim da svi osjećamo da malo fali svježe krvi, tek toliko da se unesu neke nove ideje u serijal...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4248 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 16/09/2011 : 15:30:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

Mislim da je netko čak i pitao Burattinija zašto ne uzmu neke nove scenariste za Zagora, pa je rekao da zašto kad ih ima dosta, a i on sve stiže. A mislim da svi osjećamo da malo fali svježe krvi, tek toliko da se unesu neke nove ideje u serijal...



E to je to! Thanx DeeCay! Mislim da ću mu prek vikenda definitivno složiti nekakav mail.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

piquet
Senior Member



Croatia
1592 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 16/09/2011 : 15:45:46  Show Profile Show Extended Profile  Send piquet a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay
pa je rekao da zašto kad ih ima dosta, a i on sve stiže zasrati


da

"I kako se može razaznati je li neciji jezik iskren, ako mu ne gledamo u lice dok govori i ako ne slušamo zvuk njegovih rijeci?"
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 16/09/2011 : 16:12:08  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay


Što se scenarista tiče, Bonelli baš i ne novači nove scenariste, a kad serijal stane, scenarista smo postave na drugo mjesto. To je i dalje firmica kao obiteljski biznis i tako se ponašaju. Brinu se za svoje radnike. Mislim da je netko čak i pitao Burattinija zašto ne uzmu neke nove scenariste za Zagora, pa je rekao da zašto kad ih ima dosta, a i on sve stiže. A mislim da svi osjećamo da malo fali svježe krvi, tek toliko da se unesu neke nove ideje u serijal...


Kao da su sekta. Ne bi me začudilo da imaju lozinke i tajno krštenje, rukovanje i slično.
Očito čekaju novu krizu 90-tih pa će onda primiti nove članove.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 16/09/2011 : 17:28:40  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Zagor KLASIK:OCEAN

Vrlo dobra epizoda i jedna od najboljih u ovome ciklusu. Osobno mi je bolja i od Slobode ili smrti. Sve u svemu, sad dolaze vrlo kvalitetne epizode na red.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22287 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 16/09/2011 : 18:10:56  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Piccinelli postavio nekoliko slikica na fejsu:



Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 16/09/2011 : 18:18:47  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Piccinelli postavio nekoliko slikica na fejsu:

http://i54.tinypic.com/28unpc.jpg
http://i54.tinypic.com/k2lgmv.jpg
http://i51.tinypic.com/2lmuruf.jpg


Zagor čisto pristojno izgleda. Ima nekakvu normalnu facu.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12889 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 16/09/2011 : 18:33:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Piccinelli je odličan.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page
Page: of 1207 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.53 seconds. Snitz Forums 2000