forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ZAGOR
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 1207

Zeljko Ferri
Senior Member



Serbia
1304 Posts

Member since 15/12/2004

Posted - 16/11/2011 : 15:44:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Zeljko Ferri a Yahoo! Message  Send Zeljko Ferri a Private Message  Reply with Quote
Ovo je naslovnica za turski Zagor koji je godinama lezao neobjavljen...bice u boji.


Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 16/11/2011 : 16:33:06  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Crtez ti ima jednu veeeeelik manu, druze.
Fali mu potpis autora
taj licni selfrespect

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 16/11/2011 : 16:43:52  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
Dobro napravljeno, ali zašto Zagor napada orla? To je njegov znak.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Zeljko Ferri
Senior Member



Serbia
1304 Posts

Member since 15/12/2004

Posted - 16/11/2011 : 16:47:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Zeljko Ferri a Yahoo! Message  Send Zeljko Ferri a Private Message  Reply with Quote
Bice i potpis..kad bude zavrsen....u neobjavljenoj turskoj prici Mistriozno ostrvo..Zagor se bori protiv dzinovskog orla cini mi se....
Naslovnica ce biti u boji naravno...za par dana bi trebalo da bude spremna...


Go to Top of Page

radulovic marko
Senior Member



Saint Vincent and Grenadi
2826 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 16/11/2011 : 16:56:33  Show Profile Show Extended Profile  Send radulovic marko a Private Message  Reply with Quote
Da li neko mozda zna godinu i mesec(mesec mi je vazniji) u kojoj je izasao Z.S. 744 PROGNANI iz DARKVUDA ???????

Nema,nema niko tako lepe dragane.
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 16/11/2011 : 17:18:48  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zeljko Ferri

Bice i potpis..kad bude zavrsen....u neobjavljenoj turskoj prici Mistriozno ostrvo..Zagor se bori protiv dzinovskog orla cini mi se....
Naslovnica ce biti u boji naravno...za par dana bi trebalo da bude spremna...

Trebali bi u SBE napisati Balkan-Turska odiseja uključujući i Austriju da Zagor skokne do Fride. Posjeti Olimp (koji se spominje u specijalcu Grad na krovu svijeta), pokolje koje mitološko čudovište, nađe nešto vezano uz Troju, skokne u Egipat da si kupi neki suvenirčić te se vrati do nas na domaću šljivovicu i ovakav se vrati u Darkwood: http://www.youtube.com/watch?v=aybHmnQB3zw&feature=related ili s Chicom ide ovako http://www.youtube.com/watch?v=732KGy8AUtM

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 16/11/2011 : 17:27:52  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bjelolasica

Dobro napravljeno, ali zašto Zagor napada orla? To je njegov znak.



Pobio je zagor orlova koliko ti srce iste i pre i posle ''Darkwood anno zero''

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Zeljko Ferri
Senior Member



Serbia
1304 Posts

Member since 15/12/2004

Posted - 16/11/2011 : 17:36:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Zeljko Ferri a Yahoo! Message  Send Zeljko Ferri a Private Message  Reply with Quote
Par odabranih italijana (koji ce da objave ovo) su pali na dupe kad su videli ovaj crtez..jako im se svideo...
A verujem da ce se i Burattiniju svideti crtez kad mu posaljem. Bice to moj poslednji pokusaj da konkurisem za crtaca Zagora. Muka mi je da gledam neke crtace Zagora koji tako otaljaju crtez...lici na majmuna a ne na Zagora....a greske u proporcijama vece nego kod mojih crteza....to mislim za par crtaca Zagora...ali vecina su zaista dobri.


Go to Top of Page

Zeljko Ferri
Senior Member



Serbia
1304 Posts

Member since 15/12/2004

Posted - 16/11/2011 : 18:28:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Zeljko Ferri a Yahoo! Message  Send Zeljko Ferri a Private Message  Reply with Quote
Moja naslovnica je za ovaj strip..uradjen daleke 1975-te ako se ne varam....crtez fantastican!

http://www.youtube.com/watch?v=3nK-X1axkA0&list=FLP3ShfSGsR2OkuoqAlKY0Aw&index=7&feature=plpp_video



Edited by - Zeljko Ferri on 16/11/2011 18:29:50
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16944 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 16/11/2011 : 19:26:47  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by radulovic marko

Da li neko mozda zna godinu i mesec(mesec mi je vazniji) u kojoj je izasao Z.S. 744 PROGNANI iz DARKVUDA ???????



Godina je 1985., a mjesec je 8. ili 9. (za mjesec ti govorim po sjećanju, a tada sam imao 7 godina!)... Tako da...
Go to Top of Page

radulovic marko
Senior Member



Saint Vincent and Grenadi
2826 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 16/11/2011 : 19:51:49  Show Profile Show Extended Profile  Send radulovic marko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by radulovic marko

Da li neko mozda zna godinu i mesec(mesec mi je vazniji) u kojoj je izasao Z.S. 744 PROGNANI iz DARKVUDA ???????



Godina je 1985., a mjesec je 8. ili 9. (za mjesec ti govorim po sjećanju, a tada sam imao 7 godina!)... Tako da...

Meni se cini da je 5. ili 6. pala je opklada ,mislim da sam sto posto u pravu..,ali treba mi potvrda.

Nema,nema niko tako lepe dragane.
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 16/11/2011 : 20:03:50  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Pobio je zagor orlova koliko ti srce iste i pre i posle ''Darkwood anno zero''

Točno, zaboravio sam na Kralja Orlova.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26446 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 16/11/2011 : 20:29:28  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zeljko Ferri

Moja naslovnica je za ovaj strip..uradjen daleke 1975-te ako se ne varam....crtez fantastican!

http://www.youtube.com/watch?v=3nK-X1axkA0&list=FLP3ShfSGsR2OkuoqAlKY0Aw&index=7&feature=plpp_video
---------------------------------------------------------------------------------


Misliš crteži?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Zeljko Ferri
Senior Member



Serbia
1304 Posts

Member since 15/12/2004

Posted - 16/11/2011 : 20:35:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Zeljko Ferri a Yahoo! Message  Send Zeljko Ferri a Private Message  Reply with Quote
Da...meni je sasvim solidan za Zagora...za razliku od NEKIH zvanicnih crtaca Zagora....prvo sam pomislio da je to Ferri crtao... :D


Go to Top of Page

karven
Senior Member



Serbia
1871 Posts

Member since 16/07/2006

Posted - 16/11/2011 : 20:41:53  Show Profile Show Extended Profile  Send karven a Private Message  Reply with Quote
orao ti je odličan...iako fali neki detalj koji bi ukazivao na pokret nakon udarca sekirom...ali ozbiljno poradi na ljudskim figurama, ovako izgleda kao da su uklopljena dva crteža potpuno različitog stila

All is one in Darkseid. This mighty body is my church. When I command your surrender, I speak with three billion voices. When I make a fist to crush your resistance. It is with three billion hands.
Go to Top of Page

Archy
stripovi.com suradnik



Croatia
1448 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 16/11/2011 : 21:27:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Archy a Private Message  Reply with Quote
Meni je Zagor i dalje previše gumen...
Orao je super.

No sikiriki
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 16/11/2011 : 21:37:20  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
'Gumen' je rec koja ga najbolje opisuje. Nesto mi smeta oko njegovog oblika (a noge mi najvise upadaju u oci, njihov odnos sa telom). Takodje, orao je fantastican i to je ono sto Zagora ovde najvise jebe. Imam osecaj da si sa Zagijem previse oprezan (mozda zbog nas fanova-nemilosrdih kriticara) pa se stedis oko linija a stavljas one koje su najneophodnije. A orao ima malo milionce detalja, divota jedna! Da sad nesto ispravljas oko tog pitanja, ne bih ti preporucio. Ali ujednaci ih malo dok budes kolorisao

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 16/11/2011 : 22:09:41  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
ovaaaaaj
veoma je moguce, ma uveren sam, da sam jedan od retkih koji nisu culi za ovo ali...

WTF!!!!!!!????????




DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 16/11/2011 : 22:45:38  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

ovaaaaaj
veoma je moguce, ma uveren sam, da sam jedan od retkih koji nisu culi za ovo ali...

WTF!!!!!!!????????

http://images.sergiobonellieditore.it/bonelli/martin/mm_0242.jpg



WTF!!!!!!!!!!!?????????????????
Koji je ovo kura...

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26446 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 16/11/2011 : 23:25:29  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
I vi ste neki zagorovci

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26446 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 16/11/2011 : 23:31:37  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zeljko Ferri

Da...meni je sasvim solidan za Zagora...za razliku od NEKIH zvanicnih crtaca Zagora....prvo sam pomislio da je to Ferri crtao... :D


Pa i je
Ima dosta slika izvađenih iz zagorovih stripa šta ti piše i na početku videa.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Zeljko Ferri
Senior Member



Serbia
1304 Posts

Member since 15/12/2004

Posted - 16/11/2011 : 23:45:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Zeljko Ferri a Yahoo! Message  Send Zeljko Ferri a Private Message  Reply with Quote
Prvo sam bio uveren da je to Ferri crtao a posle videh neko ime na prvoj stranici...pomislih da je to crtac...a mozda je scenarista... :D

Avaj...sto se tice mog "gumenog" Zagora...pa ja ga jedino tako vidim...kao fan...ja mogu Zagora da nacrtam realisticki, ali to mi nije cilj...to ne bi bio onaj Zagor sa kojim sam odrastao....volim i pokusavam da crtam Zagora u Ferrijevom stilu iz vremena Divovi dobra i zla i Sveti Breg...taj tip naslovnica....



Edited by - Zeljko Ferri on 16/11/2011 23:46:29
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 16/11/2011 : 23:48:12  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Nemoj da te to 'gumeni' toliko pogadja. Kad sve izvazes, ono dobar rad/ los rad, prevagne na dobar rad. To sto neki od nas cepidlace to je drugo. Ja vidim da ti napredujes, pa ti samo pokusavam dati neke smernice. Samo tako nastavi.

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Zeljko Ferri
Senior Member



Serbia
1304 Posts

Member since 15/12/2004

Posted - 16/11/2011 : 23:52:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Zeljko Ferri a Yahoo! Message  Send Zeljko Ferri a Private Message  Reply with Quote
Ma ne pogadja me. :D Dajte bilo koju tablu od zvanicnih crtaca Zagora pa cemo i tamo naci zilion gresaka. Kod nekih cemo videti ruglo od Zagora koji cak i ne lici na sebe....e to je tuga nevidjena.


Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 17/11/2011 : 01:06:58  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
evo mene opet sa svojom kolekcijicom
ove bebice me cekaju kad se iduce subote vratim iz Rusije





naslovnice br.9 i 14 je obradio Attila

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page
Page: of 1207 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.79 seconds. Snitz Forums 2000