forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Voajeri!!!! Ovamo!!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 238

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 12/12/2011 : 10:05:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Swamp Thing, super kolekcija Animal Man trejdovi su mi upali u oko, prejebeno! Ja ih već 2 godine planiran kupit, pa nikako da dođu na red, haha I odlična ti je ovaj HC dio kolekcije, stvarno super stvari ima.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 12/12/2011 : 13:47:37  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Grujah.

Ijoj, koklko Betmena :D

Aj rec-dve o svakom, da znam sta da uzimam a sta ne ? :D I Long Halloween nemas?


Nemam TLH i Dark Victory, to mjerkam uzeti već jaaako dugo, ali uvijek se nađe nešto preče, što nisam čitao. Ta dva sam pročitao u skenu, ali volio bih da ih imam i na papiru, stvarno su odlični. Što se tiče ostalih Betmena, ne znam šta te zanima?
Morisonova saga je meni bila fantazija, ali tu trebaš odvojiti lovu za 10-ak trejdova, a mišljenja su oprečna, tako da se ne bih usudio preporučiti samo zato što je meni super. Ja obožavam Morisonove stripove i ovaj me nije ni najmanje razočarao, legendarno.
Prertpostavljam da si čitao Povratak mračnog viteza i The killing joke, tu se nema šta reći, vrh. Isto važi i za Arkham Asylum i Mad Love. Na kraju Arkhama imaju anotacije Morisona u kojima on pojašnjava značenja pojedinih simbola, što još više daje na kvalitetu ionako odličnog stripa. Mad Love mi se čini da si baš ti komentarisao, mogu samo reći da je meni u top 5 Betmena. Gothic i Living Hell su isto jako dobri, iako se meni Gothic nije svidio na prvu, ali mi je u ponovljenom čitanju bio odličan, nemam pojma šta mi je bilo prvi put, dok je Living hell više priča o negativcima u Arkhamu i Bets se pojavljuje tek na zadnje 2-3 strane. Black and White je skup više priča, svaka na nekih 7-8 stranica, imam tri trejda, prvi je vrh, drugi je nešto lošiji od prvog, ali i dalje jako dobar, dok je treći bezveze, ne sjećam se da mi se svidjela i jedna priča. Ali svaku priču pišu i crtaju različiti likovi, tako da je gotivno s te strane posmatrati različite stilove. Preporučujem prvi trejd od srca. Year one isto ne bih komentarisao, must have. The dark knight strikes again i All star Batman su mi bili zabavni, pogotovo TDKSA, ali to je ova blentava Milerova faza i mnogi su ih popljuvali, s tim da All star još nije završen (spominje se da bi uskoro trebalo da krene, još 6 brojeva). Eto ukratko .
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 12/12/2011 : 13:50:41  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nivox

@ swamp thing
dobra kolekcija
svih 9 preachera je tu - super super


Ma Pričer je prejak, čekao sam godinama BP , ali onda mi je dopiz.... i uzeo sam na engleskom.
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 12/12/2011 : 13:53:10  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Swamp Thing, super kolekcija Animal Man trejdovi su mi upali u oko, prejebeno! Ja ih već 2 godine planiran kupit, pa nikako da dođu na red, haha I odlična ti je ovaj HC dio kolekcije, stvarno super stvari ima.


Ja sam Animala uzeo a da pojma nisam imao o čemu se radi, kakav je crtež, niti sam tada bio neki poznavalac Morisonovog rada. Pravo da ti kažem, privukle me naslovnice i dobre ocijene na amazonu Kad sam pročitao bio sam paf, kakva stripčina .
Go to Top of Page

Nivox
Senior Member



Croatia
1314 Posts

Member since 01/11/2011

Posted - 12/12/2011 : 13:59:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Nivox a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by swamp thing

quote:
Originally posted by Nivox

@ swamp thing
dobra kolekcija
svih 9 preachera je tu - super super


Ma Pričer je prejak, čekao sam godinama BP , ali onda mi je dopiz.... i uzeo sam na engleskom.


Da, Propovednik je prva liga.
I ja već mjesecima razmišljam da kupim Preacher 4-9 na eng. jer kako mi se ćini Beli Put će to izdati nikad...na više mjesta sam već postavio pitanje o Belom Putu i Propovedniku i nitko ništa konkretno da odgovori.

Sve što zna za smrt, može se ponovo roditi!
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 12/12/2011 : 14:05:14  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nivox

quote:
Originally posted by swamp thing

quote:
Originally posted by Nivox

@ swamp thing
dobra kolekcija
svih 9 preachera je tu - super super


Ma Pričer je prejak, čekao sam godinama BP , ali onda mi je dopiz.... i uzeo sam na engleskom.


Da, Propovednik je prva liga.
I ja već mjesecima razmišljam da kupim Preacher 4-9 na eng. jer kako mi se ćini Beli Put će to izdati nikad...na više mjesta sam već postavio pitanje o Belom Putu i Propovedniku i nitko ništa konkretno da odgovori.


To ćeš teško dočekati Ali možda neko otkupi prava pa izda u slijedećih par godina, ko zna. Meni je bilo mrsko čekati, a kako sam prestao čitati skenove, kopkalo me da završim priču. Isti je slučaj i sa 100 metaka, Sendmenom i Sin City-jem, pokupovao na engleskom i završio s tim.
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1555 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 14/12/2011 : 20:58:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message  Reply with Quote
Evo stavljam malo veće slike jednog djela kolekcije (Paka 01 je tražio veće slike,da ne ispadne da se svaki čas hvalim sa svojom kolekcijom :) )





"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

Ramath
Senior Member



Russia
2127 Posts

Member since 26/02/2004

Posted - 15/12/2011 : 08:47:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Ramath a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

inace u kolekciji imam sve od fibre, skoro sve od libellusa ( oko 380 komada), vecinu albuma od bookglobea, strip agenta, mentora, darkwooda,algoritma, tina, veselog cetvrtka, belog puta, onog izdavaca iz dubrovnika, decijih novina, marketprinta, stripforuma i ostalih izdavaca albuma. oko 700 syripoteka, skoro sve od ludensa,lavirinta, sve mange kod nas izdane , 1500 zs i lms, 450 af, par stotina ostalih revija tipa kekeca, lale itd. malo manje onih novinskih starih stvari prije 1945. i par hiljada stranih stripova (vecinom talijanski boneli i albumi francusko belgijske skole) . i naravno brdo onih za djecu. - mikijevi zabavnici, almanasi, tom i jerry ....



Ovo sve definitivno zasluzuje da se pogleda uzivo he he...

Ja bi volio da ovde napisem nesto pametno ali se bojim da me niko nece razumjeti
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9927 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 15/12/2011 : 11:08:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
a da prodjes malo do Rijeke kada ulovis vremena:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 15/12/2011 : 17:18:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
@Andrej:
E super, baš me zanimalo šta ima zanimljiva sve Iman par pitanja ovako čisto rekreativno.

1) Kakvi su ovi Red Sonja trejdovi od Dynamitea? Za crtež ne sumnjan da je dobar, al me radnja zanima...

2) Zanima me i WW: Odyssey kakav je? Ja sam pročita samo prvi broj i pauzira onda, privukle su me neke druge stvari pa me zanima jel valja kad se pročita sve skupa to? Vidim da imaš samo vol.1, al svejedno.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1555 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 15/12/2011 : 19:41:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

@Andrej:
E super, baš me zanimalo šta ima zanimljiva sve Iman par pitanja ovako čisto rekreativno.

1) Kakvi su ovi Red Sonja trejdovi od Dynamitea? Za crtež ne sumnjan da je dobar, al me radnja zanima...

2) Zanima me i WW: Odyssey kakav je? Ja sam pročita samo prvi broj i pauzira onda, privukle su me neke druge stvari pa me zanima jel valja kad se pročita sve skupa to? Vidim da imaš samo vol.1, al svejedno.


-Ovaj Red Sonja serijal mi je odličan.
Crtež je naravno super,a radnja če ti se svidjet ako npr.voliš Konana. Čitava serija je smještena u isto razdoblje i na iste lokacije. Ono što je najbolje je da možeš počet sa ovim serijalom bez ikakvog predznanja,jer se trejd po trejd sve ljepo objašnjava.
Ovih 5 trejdova sam kupio skroz nasljepo jer su bili jeftini i nisam se pokajao.
-Za Wonder Woman također samo rijeći pohvale.Meni je ona jedan od najdražih likova tako da ti ja baš i nisam objektivan pri ocjenjivanju ovog stripa .No pročitao sam ga već 2 puta otkad sam ga dobio i namjeravam opet uskoro.Iskrene preporuke za ovaj strip...
Čini mi se da u trećem mjesecu izlazi drugi dio tako da taman imaš vremena nabavit i pročitat prvi trejd

"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 23/12/2011 : 19:53:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
E, fala ti na odgovoru
U međuvremenu, evo update od mene... Počeli su praznici, doša sam doma i donija nekih novih romana. Prva slika gotovo uvik ista, sadržaj joj se ne minja toliko često koliko bi ja volija, ali dobro je S lijeve strane su tri Fibrina izdanja (Eternaut, Grendel (potpisan) i Halo Jones), zatim Hogar od Belog Puta, Dark Horseov integral prve tri epizode Blacksada, a ovo poslije su američki romani, nešto malo HC i dosta više trejdova Odma iza ide SD/LU komplet Nathana Nevera, pa sve do kraja Zagor.




Evo na drugoj slici se malo bolje vidi šta je novih trejdova došlo, ima nekih stvarno super stvari za koje sam zadovoljan šta sam ih uspija dobit po niskim cijenama. Green Lantern se lagano kompletira, ali je idalje daleko od kraja... Sve u svemu, ja zadovoljan!




E ovo mi je super Jutros je doša paket sa ovim New 52 sveskama. Nisam ih još sve pročita, al ovo šta jesam mi je skroz odlično i jedva se čekam bacit na ostale.




Ovo imam već otprije, al nisam pokaza nikako na forumu do sada. Uglavnom, ovo je posljednji dio Fantastic Four sage o smrti Human Torcha i sveske s ovom varijantom naslovnica su već postale izuzetno tražene i skupe. Ja sam cijeli ovaj komplet platio nekih 40ak kn, a danas bi ga moga bez problema prodat za sigurno isto toliko dolara.




Moj ponos šta se sveski tiče Prvih šest brojeva Miraclemana + trejd Apocrypha




Da, s obzirom da sam u problemima s prostorom, ovo su neki od načina di držim stripove za koje nema mista na polici... Srića pa i ovo imam, inače bi morali bit naslagani u kutijama, pa ispod kreveta, a to svakako pokušavam izbjeći.




I za kraj, ladica u kojoj većinom držim sveske koje sam već pokaza na ovome forumu, poput dobrog dijela Waidovog runa na Flashu, zatim ima nešto Aquamana i tako... Osim sveski, evo našlo se i par brojeva Texa Willera




Eto, toliko od mene za sada!

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa

Edited by - Paka01 on 23/12/2011 19:59:46
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26452 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 23/12/2011 : 20:27:48  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Neko kupuje i svešćice USA stripova?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1555 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 23/12/2011 : 20:33:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message  Reply with Quote
@Paka ovo fenomenalno izgleda, evo oči su mi ispale
Svaka čast...
Nego, reci mi kakvo je ono Fantastic Four HC izdanje?
Vidim da imaš i DC archive izdanje...
Jesi zadovoljan sa kvalitetom(uvez,dodatni sadržaj,tisak.....)?

"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 23/12/2011 : 20:46:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
@Jaki:
S nekim stvarima jednostavno neman izbora... Evo npr iman nekih 20ak sveski Flasha dok ga je pisa Mark Waid čisto iz razloga šta su trejdovi odavno rasprodani i kad se sve skupa zbroji, jeftinije izađe kupit sveske nego naganjat trejdove po Ebayu. Slična stvar je i sa Aquamanom, praktički je u trejdove skupljeno možda 10% Aquaman stripova koji su ikad izašli, ako i toliko. A ove New 52 sveske su čisto eto tako Meni za gušt.

@Andrej:
FF je kolekcija prvih 12 brojeva Ultimate Fantastic Four serijala, vidiš na slici da su malo veći nego standardni trejdovi Lipo izgleda, al mislin da ću ga ipak prodat eventualno... Sviđa mi se i strip i sve, al nemam novaca ispratit cijeli serijal do kraja (iako je to samo 6 ovakvih HC izdanja). A šta se tiče All Star Archive stripa, to je savršenstvo! Od dizajna, pa do papira (glatki, malo deblji, žućkast pomalo, izgleda starinski), uvez šivani, odlično. Ma milina, nije ni čudo da su ta izdanja toliko skupa... Evo, ako te zanima kako baš točno izgleda, odvrti na polovicu ove stranice, tu sam stavija neke fotografija kad sam ga tek kupija: http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=39103&whichpage=5

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1555 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 23/12/2011 : 20:57:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message  Reply with Quote
@Paka-super izgleda ovaj archives i ddobra stvar je što su stranice šivane....
Htio sam si kupit New Teen Titans omnibus,ali baš čitam po komentarima da se svima raspada nakon par čitanja jer je ljepljen.
Po dizajnu omnibusa marvel je daleko ispred DC...
Što se tiće FF,mislim da ih ne biš trebao prodat ako ti je razlog samo to što nečeš moć kupit cijeli run....
Eto ja sam baš nabavo onaj HC masterworks i nema teorije da uspijem kompletirat cijelu ediciju,ali svejedno ne bih prodao ili mijenjao ovog kojeg imam.....
Nikad ne znaš na šta češ naletit za male pare....
Tako barem ja gledam na to :)

PS.
Ako ga ipak budeš prodavao, javi mi na PM

"War will cease when we refuse to fight"

Edited by - Andrej on 23/12/2011 21:01:48
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26452 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 23/12/2011 : 21:11:43  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Ne zaboravite platit markosu proviziju.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 24/12/2011 : 02:12:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Andrej

@Paka-super izgleda ovaj archives i ddobra stvar je što su stranice šivane....
Htio sam si kupit New Teen Titans omnibus,ali baš čitam po komentarima da se svima raspada nakon par čitanja jer je ljepljen.
Po dizajnu omnibusa marvel je daleko ispred DC...
Što se tiće FF,mislim da ih ne biš trebao prodat ako ti je razlog samo to što nečeš moć kupit cijeli run....
Eto ja sam baš nabavo onaj HC masterworks i nema teorije da uspijem kompletirat cijelu ediciju,ali svejedno ne bih prodao ili mijenjao ovog kojeg imam.....
Nikad ne znaš na šta češ naletit za male pare....
Tako barem ja gledam na to :)

PS.
Ako ga ipak budeš prodavao, javi mi na PM



Druga stvar je masterworks i ovo Da imam masterworks, ne bi ga ni ja prodava, al za ovo ćemo vidit već... O tom po tom. Ma šta se tiče Archivesa, sa ovim ne možeš promašit. Meni je ovo jedno od dražih izdanja, pogotovo zato šta sam ga dobija praktički za trećinu regularne cijene. DC omnibusi su već druga stvar, čitam i ja okolo da nisu baš kvalitetno urađeni, al opet sve je to ništa dok ne vidiš uživo kako to izgleda. Mislija sam ja naručit Johnsovog Flasha omnibus, al sam zbog istoga razloga odusta. Uglavnom, ako ikad dođeš u priliku za kupit DC Archives bilo koji za male novce da te zanima, nećeš se razočarat.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa

Edited by - Paka01 on 24/12/2011 02:13:52
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4248 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 24/12/2011 : 09:32:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Paka kakav ti je ovaj Discworld? Sad sam pogledao preview i crtež mi baš ne miriše. Jel radnja barem prati knjigu ili je nekakva adaptacija?

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 24/12/2011 : 11:58:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Prati knjigu, nema praktički nikakvih odmaka od radnje u knjizi ako si na to mislija... Doduše, knjige su normalno bolje, puno bolje, tako da ako ih nisi pročita, radije uzmi njih nego strip. Meni se i ovo sviđa sve u svemu, crtež je čisto dobar.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4248 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 24/12/2011 : 12:17:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Ok thnx. Čitao sam Boju magije ali pitam jer bi uzeo prijatelju za rođendan jer je veliki fan. A ovak ga možda navučem i na stripove

Bok, kako si.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26452 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 24/12/2011 : 12:42:48  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Bija ti je jedan na aukcijama.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

skuby
Average Member



Croatia
764 Posts

Member since 06/02/2011

Posted - 24/12/2011 : 14:27:32  Show Profile Show Extended Profile  Send skuby a Private Message  Reply with Quote
Paka,odlična kolekcija,svaka čast!
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 24/12/2011 : 18:23:22  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message  Reply with Quote
kako čuvate te sveske?
gdje nabavljate te kartone i vrečice?
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1555 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 24/12/2011 : 18:35:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jang

kako čuvate te sveske?
gdje nabavljate te kartone i vrečice?


Kad narućim sveske preko e-baya uvijek mi stignu upakirane u vrečice i kartone,no mogu se kupiti i posebno...
Evo samo na ebayu ih imaš koliko hočeš

"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page
Page: of 238 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.5 seconds. Snitz Forums 2000