forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Mister No
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 278

Bachy
Senior Member



Croatia
1710 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 04/05/2012 : 21:16:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message  Reply with Quote
Nedavno sam nabavio Knjigu 2 od Veselog četvrtka, čisto iz nostalgije prema Bonelliju i meni nekada omiljenom Mister Nou...
Sada kad taj strip držim u rukama pitam se za što sam ja dao novac (odmah da se razumijemo nema veze s junakom)...
Pitam se još i kako je Knjiga 1 osvojila Oscara i na aukcijama dostigla cijenu od preko 300 kn...
Izdanje je više nego loše i to iz više razloga (neću ih ovdje navoditi zato što vjerujem da znate na što ciljam)...

Zbilja je pravo pitanje kako ljudi mogu glasati za izdanje godine uz toliko i tehničkih i ostalih nedostataka pored onako prekrasnih izdanja Ludensa, Strip-agenta, Bookglobea, Fibre, Libellusa, Marketprinta...

Dijeli li još netko moje mišljenje?

Oj, budi svoj!
Go to Top of Page

kingleoric
New Member



229 Posts

Member since 03/06/2010

Posted - 04/05/2012 : 21:33:44  Show Profile Show Extended Profile  Send kingleoric a Private Message  Reply with Quote
Dijeli, u potpunosti!

Ali gledaj i ovo; ljudi koji su htjeli više stripa za manje novaca su došli na svoje. Oni podržavaju ovo izdanje jer im nije potrebna visoka razina tehničke kvalitete, nego naprosto kvantiteta s dobrim omjerom broja stranica i cijene. Kada k tome još dodaš i mali "wow" efekt "kilotonske" knjige i kretanje od početka serijala tj. novi reprint, ljudima je to dosta da podijele neke ozbiljne bodove takvom izdanju. Svatko iz svojih razloga, jasno, ali svi razlozi oko iste vatre... Tako da zapravo svako izdanje ima svoju publiku, a ovako vidimo gdje se vrti najviše zanimanja te publike, vodeći naravno računa da je i ono prolazno, a ponešto i lažno.

In his madness the King brought about the destruction of his kingdom, and would have killed everyone in it had not his royal guards turned on him and put him out of his misery. His torment was not yet at an end, for Leoric returned as The Skeleton King...

Edited by - kingleoric on 04/05/2012 21:34:31
Go to Top of Page

Bat Baterton
Average Member



Serbia
782 Posts

Member since 10/08/2010

Posted - 04/05/2012 : 21:55:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Bat Baterton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bachy
Zbilja je pravo pitanje kako ljudi mogu glasati za izdanje godine uz toliko i tehničkih i ostalih nedostataka pored onako prekrasnih izdanja Ludensa, Strip-agenta, Bookglobea, Fibre, Libellusa, Marketprinta...



Nisam znao da se za Oskara glasa isključivo po tehničkim karakteristikama izdanja.

Ako pogledamo, Mister No je jedan od najpopularnijih junaka SBE kod nas i veoma je logično da su se ljudi uželeli početnih priča ovog junaka koje su dostupne bile samo malom broju odabranih koji sebi mogu da priušte Libelusova izdanja. Ja ne vidim koji su to brojni tehnički nedostaci ovih VČ knjiga, sasvim pristojno odrađeni, veliki broj strana za male (uslovno rečeno) pare.

Jasno je da takvo izdanje kvalitetom tehničkim ne može da se meri sa npr. Libelus MNo, ali, i na osnovu rezultata Oskara se može zaključiti, ljudi i dalje ipak pre svega cene sadržaj i to što imaju priliku da pre svega pročitaju strip, a manje je bitno da je to besprekorno upakovano.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16946 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 04/05/2012 : 23:05:53  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Bat je apsolutno u pravu, pobjeda nečega tako jednostavnog pred hi-tech izdanjima koja će u najboljem slučaju krasiti police, jer to je "šteta čitati", fora je da to budu "nečitani" glanceri, dovoljno govori o tome da su ljudi i dalje okrenuti priči, crtežu, nostalgiji, a manje ljepoti stripa...
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37759 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 04/05/2012 : 23:17:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bat Baterton

Ako pogledamo, Mister No je jedan od najpopularnijih junaka SBE kod nas




Cudne li popularnosti kad mu se sljedbenici samo klanjanju doma, a stripove ne kupuju.

Sto dokazuje prodaja redovnih brojeva VC, a Strip Agent je to vec pokazao (i otkazao).


Mislim, volim i ja MN, cak je i ovdje na forumu "pobjedio" prije par godina (ono, nadmasio Zagora i DD? ), ali prodaja je samo dalje padala. Ili zeli vecina samo one prve epizode, iako reprinti (mada bez sakacenja kao kod Dnevnika), a ostalo sto jos nije nikada izaslo na ovim prostorima, to jih ne zanima.... ili ne znam u cemu je catch?

18 kuna u 2 mjeseca je preskupo ili je MN toliko losiji od Marka, Bleka, Mikija... (staviti po zelji, samo ne "kralja") pa da to nikoga osim nas par starih prdeza ne zanima?


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16946 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 04/05/2012 : 23:47:48  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Ni ja to ne mogu shvatiti, popularan - prodaja nula, ja imam gotovo sve od Mister Noa, osim Libellusa, tu planiram kupiti samo one priče koje nisu izdane u LMS...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 04/05/2012 : 23:53:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Slažem se s Polijem, a ne mislim ni da su VČ izdanja Tex i Mr. No debeljuca jeftina. Naime, u Zagrebu koštaju 130 - 140 kn, što mu dođe otprilike 7 standardnih epizoda, pa i ne vidim u čemu je ovo dobitak što se tiče cijene.

A da je Mr. No popularan na ex-Yu prostoru, valjda ga Strip agent ne bi ugasio a VČ izdavao na žličicu.

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 04/05/2012 : 23:56:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
P.S. Ja se držim Libellusa od početka, jer znam da će izdanja biti odlično odrađena (i čitam ih, svakako, a ne samo slažem na police!), da neće biti rupa od 5, 6 ili ne znam koliko mjeseci, i da neće odjednom jednostavno prestati s objavljivanjem.

Kod drugih izdavača takve su bojazni nažalost sasvim opravdane.

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16946 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 05/05/2012 : 00:24:40  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Pa vidi se i po stranicama ovog topica, a jedini je o pilotu, Zagor ima "milijun" stranica na tisuću topica... Šteta za pilota, bio mi je i ostao najbolji poslije Zagora...
Go to Top of Page

Bat Baterton
Average Member



Serbia
782 Posts

Member since 10/08/2010

Posted - 05/05/2012 : 00:39:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Bat Baterton a Private Message  Reply with Quote
Da, slabo se prodaje, ali treba imati u vidu da je to ipak kiosk izdanje. A kvalitet je definitivno opao kako se serijal približavao kraju, a i epizode koje su izašle nakon vremena LMS su i manje interesantne brojnim nostalgičarima. Tako da mislim da prodaja novih brojeva ipak nije najbolji pokazatelj popularnosti početnih epizoda.

Što se tiče cene, verujem da u Hrvatskoj nije toliko pristupačno kao u Srbiji, ali mnogi su u Srbiji mogli da kupe tu knjigu (koja ima oko 700 strana, ako ne grešim) za nekih 12, 13 evra.
Go to Top of Page

Bat Baterton
Average Member



Serbia
782 Posts

Member since 10/08/2010

Posted - 05/05/2012 : 00:44:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Bat Baterton a Private Message  Reply with Quote
PS Ja bih se takođe rado držao Libelusa, ali mene lično bi izašlo prve 4 priče (4 knjige Libelusa, 1 knjiga VČ) skoro 5 puta više para u LL izdanju nego u VČ.
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2416 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 05/05/2012 : 07:37:26  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
Ovakve rasprave šta je kome bolje, i čije je izdanje tehnički savršeno iliti šta ja znam, napravile su od ovog sajta u određenim delovima foruma bljuvotinu. Svako od nas kupuje što mu se sviđa ili novčanik može da izdrži.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8231 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 05/05/2012 : 10:09:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by legaz

Ovakve rasprave šta je kome bolje, i čije je izdanje tehnički savršeno iliti šta ja znam, napravile su od ovog sajta u određenim delovima foruma bljuvotinu. Svako od nas kupuje što mu se sviđa ili novčanik može da izdrži.



Eto, sve je reka

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37759 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 05/05/2012 : 10:16:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ali za vrijeme kada je SA jos izdavao MN nije bilo druge opcije na kioscima. A kome je previse dati 6 puta 18 kuna godisnje, plus sebe drzi za MN fana, ono... nemam rijeci. Te jos neobjavljene epizode.
Koliko god losije bile od pocetnih, nisu slabije od... vec nekih od gore pomenutih junaka.

Sigurno bi bolje prosao da su njegovi kupci vise poput Zagorovih kupaca - ti ce kupiti istu pricu u 5-6 razlicitih pakovanja.





Bolje ontopic... Sta bi li Jerry rekao na ovo... sigurno bi ubrzo pala jedna prica, nesto poput ove.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=9jnUatBkZqg

Thirty years ago,
the Brazilian government
authorized the construction
of the Balbina Hydroelectric Dam,
in the heart of the Amazonia region,
with the aim to provide energy
to the city of Manaus.

As a result of this development,
the biggest artificial lake in Latin America was created,
flooding a substantial part of the Amazonian forest
and forcing the movement of the tribes
Waimiri and Atroari from their
ancestral territories.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Bachy
Senior Member



Croatia
1710 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 05/05/2012 : 10:22:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bat Baterton

quote:
Originally posted by Bachy
Zbilja je pravo pitanje kako ljudi mogu glasati za izdanje godine uz toliko i tehničkih i ostalih nedostataka pored onako prekrasnih izdanja Ludensa, Strip-agenta, Bookglobea, Fibre, Libellusa, Marketprinta...



Nisam znao da se za Oskara glasa isključivo po tehničkim karakteristikama izdanja.

Ako pogledamo, Mister No je jedan od najpopularnijih junaka SBE kod nas i veoma je logično da su se ljudi uželeli početnih priča ovog junaka koje su dostupne bile samo malom broju odabranih koji sebi mogu da priušte Libelusova izdanja. Ja ne vidim koji su to brojni tehnički nedostaci ovih VČ knjiga, sasvim pristojno odrađeni, veliki broj strana za male (uslovno rečeno) pare.

Jasno je da takvo izdanje kvalitetom tehničkim ne može da se meri sa npr. Libelus MNo, ali, i na osnovu rezultata Oskara se može zaključiti, ljudi i dalje ipak pre svega cene sadržaj i to što imaju priliku da pre svega pročitaju strip, a manje je bitno da je to besprekorno upakovano.



Tehnički nedostaci ovih knjiga su što se ne mogu čitati a da se od njih ne napravi kupus, znači moraš paziti da knjigu ne otvoriš do kraja jer onda puca - znači loš uvez...
Drugi po meni tehnički neodstatak je taj što su napravljene jako male margine, po meni su margine trebale biti veće, barem lijeva i desna...
Ostali nedostaci su: nema najavnih stranica za početak stripa, loš tisak, loš dizajn naslovnica (definitivno mi smeta ta silna crna sa strane)...

Ova tvoja konstatacija o sadržaju malo zbunjuje, kažeš ljudi cijene sadržaj i to što imaju priliku pročitati strip... - danas barem stripova imaš na tone, preko ljeta imaš rasprodaje remintende za vrlo jeftine novce, dva Bleka, Marka po cjeni jednog, tri Mister Noa po cjeni dva... nekoliko siteova na kojima se stripovi dijele džabe, knjižnice koje su jako dobro opremljene Libellusovim, Fibrinim, Bookglobeovim, Stripagentovim... izdanjima, tako da ovo što ti kažeš, da ljudi čekaju ovakva izdanja da bi ih pročitali, je u najmanju ruku smiješno...

Još nešto ću reći: Izdanje VČ jest jeftino ali ne vrijedi tih novaca, jer ćeš nakon jednog čitanja imati kupus.
Izdanje Libellusa pa i Ludensa i Strip Agenta jest skuplje ali vrijedi svakog novčića jer to izdanje možeš čitati bezbroj puta (pogotovo tvrdoukoričena izdanja).

I još ću nešto reći: čisto sumnjam da ljudi kupuju ova izdanja VČ za čitanje (pogotovo ove debele knjige) vjerujem da ih uzimaju prvenstveno radi kolekcionarstva i ukrasa u vitrini. Ne vidim smisla da se za čitanje kupuju reprinti i to treći ili četvrti...


Oj, budi svoj!
Go to Top of Page

Bachy
Senior Member



Croatia
1710 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 05/05/2012 : 10:28:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by legaz

Ovakve rasprave šta je kome bolje, i čije je izdanje tehnički savršeno iliti šta ja znam, napravile su od ovog sajta u određenim delovima foruma bljuvotinu. Svako od nas kupuje što mu se sviđa ili novčanik može da izdrži.



Ovaj site je mjesto na kojem se skupljaju simpatizeri stripova - raspravljamo o svemu i svačemu vezano za stripove, jesu li to bljuvotine ili ne mislim da prije svega ovisi o tome tko je što pio prethodne noći i koliko je dugo bančio... no u svakom slučaju vjerujem da je dobro napisati svoje mišljenje - čisto zbog informacije budućim kupcima.

Ja bih npr. jako cijenio da je netko napisao izdanje to i to ne valja zbog toga što je uvez katastofa itd...
Danas je takva situacija da možeš birati. Zašto onda je ne bih izbirao ono najkvalitetnije i najbolje?

Oj, budi svoj!
Go to Top of Page

Bat Baterton
Average Member



Serbia
782 Posts

Member since 10/08/2010

Posted - 05/05/2012 : 12:27:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Bat Baterton a Private Message  Reply with Quote
@Bachy

Ja ne znam kako ti čitaš strip, ali meni je savršeno očuvan posle 2,3 čitanja. Te sitnice koje navodiš za dizajn naslovnice ili nedostatak najavne stranice su stvari koje samo ljudi naviknuti na kvalitet Libelusa primećuju i zameraju. Ja opet kažem, kvalitetom ta 2 izdanja ne mogu da se porede, ali za mene je VČ 5 puta jeftiniji i tu prestaje svaka rasprava, što se mene tiče.

Uostalom, tu su upravo ti rezultati Oskara da pokažu kako većina razmišlja, ja razumem tvoje stavove, ali si očito u manjini. I kao što kaže Legaz, ako imaš para, imaš i izbor, Libelus knjige su i dalje u velikom broju dostupne, pa ko voli nek izvoli ;)

Što se tiče čitanja i reprinta, koliko ja znam, posle LMSa postoje samo LL i VČ kao reprint, a jasno je da LL ne može velika većina da kupi.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16946 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 05/05/2012 : 14:59:16  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Ni meni se nijedna od 3 knjige ni blizu nije raspala, čak ih svima pokazujem kao primjer kako se kvalitetno može napraviti tako debel strip...
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 05/05/2012 : 15:04:37  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
MrNo VCKI, sve tri knjige, su kod mene u ocajnom stanju, ne znam da li bi prezivjele jos jedno citanje.
Otvarao sam pazljivo, nisam presavijao strane ili slicno, ali dzaba, izgledaju vec sada kao da su prosle kroz rat.
Ali ok, te knjige su svoju funkciju ispunile, a to je jednom procitati i staviti na policu.
Go to Top of Page

Bachy
Senior Member



Croatia
1710 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 05/05/2012 : 15:37:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bat Baterton

@Bachy

Ja ne znam kako ti čitaš strip, ali meni je savršeno očuvan posle 2,3 čitanja. Te sitnice koje navodiš za dizajn naslovnice ili nedostatak najavne stranice su stvari koje samo ljudi naviknuti na kvalitet Libelusa primećuju i zameraju. Ja opet kažem, kvalitetom ta 2 izdanja ne mogu da se porede, ali za mene je VČ 5 puta jeftiniji i tu prestaje svaka rasprava, što se mene tiče.

Uostalom, tu su upravo ti rezultati Oskara da pokažu kako većina razmišlja, ja razumem tvoje stavove, ali si očito u manjini. I kao što kaže Legaz, ako imaš para, imaš i izbor, Libelus knjige su i dalje u velikom broju dostupne, pa ko voli nek izvoli ;)

Što se tiče čitanja i reprinta, koliko ja znam, posle LMSa postoje samo LL i VČ kao reprint, a jasno je da LL ne može velika većina da kupi.






Jednom sam ga otvorio pažljivo po sredini i već se pozna po hrbatu...
Nisam ga još ni pročitao i najvjerojatnije ni neću (šteta mi je) jer čitam naravno Libellusova izdanja.
Kupio sam strip čisto zbog radoznalosti, čisto da vidim zašto to svi toliko hvale... sad znam da je to čista reklama, ništa drugo

Kako je tebi ostao u savršenom stanju nakon 2, 3 čitanja? Nemam pojma, ali svaka čast ako je tako. Evo vidiš čovjek kaže da su mu sve tri knjige u očajnom stanju nakon čitanja...kud ćeš goreg izdanja od takvog...

Oj, budi svoj!
Go to Top of Page

goksi
Senior Member

Serbia
1944 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 05/05/2012 : 21:48:53  Show Profile Show Extended Profile  Send goksi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Ni meni se nijedna od 3 knjige ni blizu nije raspala, čak ih svima pokazujem kao primjer kako se kvalitetno može napraviti tako debel strip...



Potvrđujem . Imam sve tri knjige. Sve tri sam prvo izlistao da pregledam jel sve okej (što radim sa baš svim stripovima svih izdavača kad kupim), potom čitao na miru bez ikakvih uglova gledanja i slično i sve su mi odlične. Sada nemam vremena ali postaviću i slike. Izdanje koje je u potpunosti ispunilo svoj cilj. Da za 1,5 evra imaš jednu epizodu Mister Noa u sasvim, sasvim dobrom pakovanju.

Ko hoće savršeno, ima Libellus, i tu nema priče. Bolji su i ko želi da kupuje neka kupuje, nam potrebe da se stalno neko pljuje.
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 05/05/2012 : 21:58:54  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by goksi

quote:
Originally posted by velka031

Ni meni se nijedna od 3 knjige ni blizu nije raspala, čak ih svima pokazujem kao primjer kako se kvalitetno može napraviti tako debel strip...



Potvrđujem . Imam sve tri knjige. Sve tri sam prvo izlistao da pregledam jel sve okej (što radim sa baš svim stripovima svih izdavača kad kupim), potom čitao na miru bez ikakvih uglova gledanja i slično i sve su mi odlične. Sada nemam vremena ali postaviću i slike. Izdanje koje je u potpunosti ispunilo svoj cilj. Da za 1,5 evra imaš jednu epizodu Mister Noa u sasvim, sasvim dobrom pakovanju.

Ko hoće savršeno, ima Libellus, i tu nema priče. Bolji su i ko želi da kupuje neka kupuje, nam potrebe da se stalno neko pljuje.



i ako kritikujem v.c za neke stvarcice,za ove knjige potpisujem i mogu da se opkladim u 100evra,da ako ih bacim sa sesnestospratnice nece se raspasti!i zbog toga tvrdim da ih denis napast nije ni dotako,nego samo kenja iz nekog razloga,a licno mrzim manipulante.

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13417 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 05/05/2012 : 22:03:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Slažem se s Polijem, a ne mislim ni da su VČ izdanja Tex i Mr. No debeljuca jeftina. Naime, u Zagrebu koštaju 130 - 140 kn, što mu dođe otprilike 7 standardnih epizoda, pa i ne vidim u čemu je ovo dobitak što se tiče cijene.



Tiraž?
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13417 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 05/05/2012 : 22:05:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by goksi

quote:
Originally posted by velka031

Ni meni se nijedna od 3 knjige ni blizu nije raspala, čak ih svima pokazujem kao primjer kako se kvalitetno može napraviti tako debel strip...



Potvrđujem . Imam sve tri knjige. Sve tri sam prvo izlistao da pregledam jel sve okej (što radim sa baš svim stripovima svih izdavača kad kupim), potom čitao na miru bez ikakvih uglova gledanja i slično i sve su mi odlične. Sada nemam vremena ali postaviću i slike. Izdanje koje je u potpunosti ispunilo svoj cilj. Da za 1,5 evra imaš jednu epizodu Mister Noa u sasvim, sasvim dobrom pakovanju.

Ko hoće savršeno, ima Libellus, i tu nema priče. Bolji su i ko želi da kupuje neka kupuje, nam potrebe da se stalno neko pljuje.



+1
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 05/05/2012 : 22:12:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Ne gledam na to kroz tiraž nego isključivo kroz interes sebe kao kupca: ako je cijena 1 x 7 = 7 x 1 onda financijski u prvom slučaju nisam na dobitku u odnosu na drugi. Kupci u Srbiji su u prednosti jer imaju popuste u Trafici i ne znam gdje, ali mi bogme nismo.

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page
Page: of 278 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.48 seconds. Snitz Forums 2000