forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Mafest 2012
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 41

Torghal
Senior Member



Croatia
1981 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 29/05/2012 : 15:03:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
Ja sam nakratko navratia u subotu,obaveze mi nisu dopustale da duze ostanem.Zao mi je sta nisam upozna jos koga sa foruma osim Marka,valjda ste vecina bili na lokanju:)
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 29/05/2012 : 15:16:06  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Aj ne laprdaj bezveze.
Ponovit ću već napisano:jasno mi je da toga triba bit jer bez toga festival nema smisla.
To šta me nije briga za tribine je tebi sabotaža???
Šta bi se triba natirat slušat nešto šta me apsolutno ne interesira, i gužvat se za dobit crtež koji mi ne triba?
Ako i propada, propada prvenstveno zbog toga šta neki ljudi na važnin pozicijama nisu pripoznali važnost ovakvog događaja.Ako neko i sabotira festival onda to ne radi tako šta dođe doli na par dana, nego se jednostavno ne pojavi.


velim, ako ti nisi prepoznao neke stvari kao strip fan, kako bi onda oni koji nisu strip-fanovi... Ministarstvo kulture prepoznat će ovo kao kulturni događaj ako stripaši odu dole samo na druženja, fino negirajući sve ostale sadržaje, zanimljivo. Hm, kako je problem odati čovjeku dvadesetak minuta pažnje koji piše i crta stripove koje ti čitaš, ili npr. to što su se ljudi (organizatori) potrudili da dovuku gomile i gomile autora... Mislim, oke, svakome po želji. Nisam se ni ja vukao po svakoj tribini ni trčao kod svakog crtača po crtež, ali ću barem iz poštovanja prema autora otići pogledat barem nešto.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 29/05/2012 : 15:21:07  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro
Pretjeruješ. Ljudi koji posjećuju baš sve tribine i koji se grabaju za svaki crtež čine 1% posjetitelja.


A to je kao dobro? ko govori o ama baš svim tribinama? to je fizički bilo nemoguće, osim ako imaš moć teleportacije. A za crtež se grabalo puno ljudi... Ja sam ionako uzeo crteže od domaćih legendi, macana, sudžuke, kerca i slavkovića i perovića. za ove druge se trebalo svojski potruditi, a nisam htio gubiti vrijeme, još mi je i draže ispalo to što su mi ovi naši napravili.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9604 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 29/05/2012 : 15:22:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay


velim, ako ti nisi prepoznao neke stvari kao strip fan, kako bi onda oni koji nisu strip-fanovi... Ministarstvo kulture prepoznat će ovo kao kulturni događaj ako stripaši odu dole samo na druženja, fino negirajući sve ostale sadržaje, zanimljivo. Hm, kako je problem odati čovjeku dvadesetak minuta pažnje koji piše i crta stripove koje ti čitaš, ili npr. to što su se ljudi (organizatori) potrudili da dovuku gomile i gomile autora... Mislim, oke, svakome po želji. Nisam se ni ja vukao po svakoj tribini ni trčao kod svakog crtača po crtež, ali ću barem iz poštovanja prema autora otići pogledat barem nešto.



sve lepo receno

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10042 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 29/05/2012 : 15:42:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay
velim, ako ti nisi prepoznao neke stvari kao strip fan, kako bi onda oni koji nisu strip-fanovi... Ministarstvo kulture prepoznat će ovo kao kulturni događaj ako stripaši odu dole samo na druženja, fino negirajući sve ostale sadržaje, zanimljivo. Hm, kako je problem odati čovjeku dvadesetak minuta pažnje koji piše i crta stripove koje ti čitaš, ili npr. to što su se ljudi (organizatori) potrudili da dovuku gomile i gomile autora... Mislim, oke, svakome po želji. Nisam se ni ja vukao po svakoj tribini ni trčao kod svakog crtača po crtež, ali ću barem iz poštovanja prema autora otići pogledat barem nešto.


Pa naravno!

Zamisli da ljubitelji muzike na sva usta hvale održavanje EXIT-a i odu u Novi Sad ali iz nekog razloga ne budu na koncertima nego po kafićima u centru.
Festival bi se ugasio sledeće godine...
Čemu organizacija koncerta ako nije cilj da ljudi njemu prisustvuju?





Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 29/05/2012 : 16:03:07  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Aj ne laprdaj bezveze.
Ponovit ću već napisano:jasno mi je da toga triba bit jer bez toga festival nema smisla.
To šta me nije briga za tribine je tebi sabotaža???
Šta bi se triba natirat slušat nešto šta me apsolutno ne interesira, i gužvat se za dobit crtež koji mi ne triba?
Ako i propada, propada prvenstveno zbog toga šta neki ljudi na važnin pozicijama nisu pripoznali važnost ovakvog događaja.Ako neko i sabotira festival onda to ne radi tako šta dođe doli na par dana, nego se jednostavno ne pojavi.


velim, ako ti nisi prepoznao neke stvari kao strip fan, kako bi onda oni koji nisu strip-fanovi... Ministarstvo kulture prepoznat će ovo kao kulturni događaj ako stripaši odu dole samo na druženja, fino negirajući sve ostale sadržaje, zanimljivo. Hm, kako je problem odati čovjeku dvadesetak minuta pažnje koji piše i crta stripove koje ti čitaš, ili npr. to što su se ljudi (organizatori) potrudili da dovuku gomile i gomile autora... Mislim, oke, svakome po želji. Nisam se ni ja vukao po svakoj tribini ni trčao kod svakog crtača po crtež, ali ću barem iz poštovanja prema autora otići pogledat barem nešto.


Ja kao strip fan i ka čovik pripoznajen šta me interesira, a šta ne.
Licemjerno mi se pretvarat da me nešto zanima samo da bi zadovoljija nekakvu formu, i rađe ću otvoreno reć da me nešto ne interesira nego glumit gljivu.
U krajnju ruku, baš iz poštovanja(prvenstveno prema Mafestu ka događaju i ljudima koji ga rade) san na neke tribine iša, mada mi se baš i nije išlo.
Isto tako ne razumin kako san ja i meni slični odgovoran za "propadanje" festivala i kako ja to festival sabotiran. Prije bi reka da je problem u onim drugačijima, onima koji vole tribine, potpisivanja i crtanja, a očito ih se nije pojavilo dovoljno. Ako je neko saboter traži ga među takvima.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 29/05/2012 : 16:04:25  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ultras

[quote][i]
Čemu organizacija koncerta ako nije cilj da ljudi njemu prisustvuju?







Ne se ljutiš, ali totalno promašena usporedba.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/05/2012 : 16:09:52  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ultras

quote:
Originally posted by DeeCay
velim, ako ti nisi prepoznao neke stvari kao strip fan, kako bi onda oni koji nisu strip-fanovi... Ministarstvo kulture prepoznat će ovo kao kulturni događaj ako stripaši odu dole samo na druženja, fino negirajući sve ostale sadržaje, zanimljivo. Hm, kako je problem odati čovjeku dvadesetak minuta pažnje koji piše i crta stripove koje ti čitaš, ili npr. to što su se ljudi (organizatori) potrudili da dovuku gomile i gomile autora... Mislim, oke, svakome po želji. Nisam se ni ja vukao po svakoj tribini ni trčao kod svakog crtača po crtež, ali ću barem iz poštovanja prema autora otići pogledat barem nešto.


Pa naravno!

Zamisli da ljubitelji muzike na sva usta hvale održavanje EXIT-a i odu u Novi Sad ali iz nekog razloga ne budu na koncertima nego po kafićima u centru.
Festival bi se ugasio sledeće godine...
Čemu organizacija koncerta ako nije cilj da ljudi njemu prisustvuju?








lupetaš bezveze

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/05/2012 : 16:15:59  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Aj ne laprdaj bezveze.
Ponovit ću već napisano:jasno mi je da toga triba bit jer bez toga festival nema smisla.
To šta me nije briga za tribine je tebi sabotaža???
Šta bi se triba natirat slušat nešto šta me apsolutno ne interesira, i gužvat se za dobit crtež koji mi ne triba?
Ako i propada, propada prvenstveno zbog toga šta neki ljudi na važnin pozicijama nisu pripoznali važnost ovakvog događaja.Ako neko i sabotira festival onda to ne radi tako šta dođe doli na par dana, nego se jednostavno ne pojavi.


velim, ako ti nisi prepoznao neke stvari kao strip fan, kako bi onda oni koji nisu strip-fanovi... Ministarstvo kulture prepoznat će ovo kao kulturni događaj ako stripaši odu dole samo na druženja, fino negirajući sve ostale sadržaje, zanimljivo. Hm, kako je problem odati čovjeku dvadesetak minuta pažnje koji piše i crta stripove koje ti čitaš, ili npr. to što su se ljudi (organizatori) potrudili da dovuku gomile i gomile autora... Mislim, oke, svakome po želji. Nisam se ni ja vukao po svakoj tribini ni trčao kod svakog crtača po crtež, ali ću barem iz poštovanja prema autora otići pogledat barem nešto.


Ja kao strip fan i ka čovik pripoznajen šta me interesira, a šta ne.
Licemjerno mi se pretvarat da me nešto zanima samo da bi zadovoljija nekakvu formu, i rađe ću otvoreno reć da me nešto ne interesira nego glumit gljivu.
U krajnju ruku, baš iz poštovanja(prvenstveno prema Mafestu ka događaju i ljudima koji ga rade) san na neke tribine iša, mada mi se baš i nije išlo.
Isto tako ne razumin kako san ja i meni slični odgovoran za "propadanje" festivala i kako ja to festival sabotiran. Prije bi reka da je problem u onim drugačijima, onima koji vole tribine, potpisivanja i crtanja, a očito ih se nije pojavilo dovoljno. Ako je neko saboter traži ga među takvima.



priče o saboterima su u najmanju ruku smiješne.
dođen svaki Mafest,(samo na prvi nisan bia), i onda još ispadnem saboter jer nisan iša na svaku tribinu.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 29/05/2012 : 16:19:06  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

[quote]

priče o saboterima su u najmanju ruku smiješne.
dođen svaki Mafest,(samo na prvi nisan bia), i onda još ispadnem saboter jer nisan iša na svaku tribinu.



To je to.
Isto tako, crtanje mi se malo zgadilo, jer ima nevjerovatno bezobraznih likova koji su u stanju uru-dvi tlačit crtače, bez obzira šta iza njih čeka 20-30 ljudi.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 29/05/2012 16:21:03
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4723 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 29/05/2012 : 16:34:01  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
Sva sreća da sam se ove godine konačno uspio dogurati do tamo makar na jedan dan (subota). I stvarno ne razumijem kako se nekima neda prisustvovati crtanju ili tribinama, pa ja sam doslovno bio ukočen kada sam se nalazio u "socijalnom prostoru" Marija, De Angelisa, Casinija, Kordeja (koji je urnebesno sam sebi postavljao pitanja) i drugih. O izložbi originalnih tabli da ne govorim. Plakati od Kordeja i Casinija su mi se toliko svidjeli uživo da ću ih vrlo vjerojatno dati uokviriti, a i svaka čast Libellusu na izvrsnoj kvaliteti novih knjiga (posebice na Tex - Osveta braće King, šteta što se isto ne može reći i za epizodu). Iako sam svoj dolazak skupo platio u smislu vremena koje je trebalo biti utrošeno na školske obveze, itekako sam sretan i zadovoljan što sam makar na 4 sata prisustvovao svemu tome te se itekako nadam da ovo ipak nije zadnji Mafest.

Evo i par fotki.











Go kneel and weep
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4723 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 29/05/2012 : 16:36:45  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote





Go kneel and weep
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26474 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 29/05/2012 : 16:43:36  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Jedna molba:
Ako imate sliku mene i Josipovića da mi pošaljete na mail ili pm.
Hvala!

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4723 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 29/05/2012 : 16:45:35  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote













Uff, nikako da pogleda u kameru taj veseljak Mari...

Go kneel and weep
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26474 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 29/05/2012 : 16:58:28  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
http://www.makarsko-primorje.com/?p=1578

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 29/05/2012 : 17:19:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Drogsy, dobre slike!, a opet se nisi javio, ccc... niti napisao da ćeš biti na mafestu.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 29/05/2012 : 17:20:06  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bubo

quote:
Originally posted by supermark

zasto bi to bio korak unatrag??

zašto,pa samo uzmi u obzir opseg sadašnjega mafesta i prvog mafesta,ko da si sa zlatne serije prešao na fibru ili libellus pa se želiš vratiti na zs...(mislim na kvalitetu naravno)




sam Mafest je od prvog do ovogodišnjeg rastao eksponentno po broju gostiju/crtača... broj fanova nije tome sledio, a izgleda nije ni zanimanje sponzora. a nigdje u prirodi nemaš da eksponentna rast traje i traje, to je nemoguče. Ili se smiri ili dođe do katastrofe... i ja mislim da bi posve odgovarajuče bilo trajanje četvrtak-nedelja uz najjače dane petak i subota. Dakle četvrtak lagani početak i zagrijavanje, nedelja zaključavnje festivala. 3 ili četriri glavna gosta su više nego dovoljno + nekoliko domačih snaga. Neznam koliko organizatora koštaju koncerti ali po mome je to jedna od stvari koje nisu potrebne. Večina stripofila je zadovoljna da pije u društvu istomišljenika i da je muzika jačine koja dozvoljava normalan razgovor Tribine se ne smiju pokrivati sa potpisivanjem/crtanjem jer su onda slabije posječene. Najbolje da se ništa na programu ne prekriva. Toliko na brzinu...

Bilo nam je lepo ovih sedam godina, bez Mafesta u maju če biti čudno i tužno.

Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 29/05/2012 : 17:34:58  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Isto tako ne razumin kako san ja i meni slični odgovoran za "propadanje" festivala i kako ja to festival sabotiran. Prije bi reka da je problem u onim drugačijima, onima koji vole tribine, potpisivanja i crtanja, a očito ih se nije pojavilo dovoljno. Ako je neko saboter traži ga među takvima.


Svi mi utječemo na uspjeh festivala, na ovaj ili onaj način... Trebali bi biti još jači i složniji. I brojniji!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10042 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 29/05/2012 : 17:41:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI
quote:
Originally posted by Ultras
Čemu organizacija koncerta ako nije cilj da ljudi njemu prisustvuju?

Ne se ljutiš, ali totalno promašena usporedba.

Ма gde se ljutim. Totalno sam u pravu.


quote:
Originally posted by lwood
lupetaš bezveze

Bez veze ti je komentar.
Kao i uvek.


quote:
Originally posted by DeeCay
Svi mi utječemo na uspjeh festivala, na ovaj ili onaj način... Trebali bi biti još jači i složniji. I brojniji!




Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/05/2012 : 17:41:53  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ultras

quote:
Originally posted by NESVRSTANI
quote:
Originally posted by Ultras
Čemu organizacija koncerta ako nije cilj da ljudi njemu prisustvuju?

Ne se ljutiš, ali totalno promašena usporedba.

Ма gde se ljutim. Totalno sam u pravu.


quote:
Originally posted by lwood
lupetaš bezveze

Bez veze ti je komentar.
Kao i uvek.







inače su tvoji komentari tako kul,pametni i prosvijetljeni da čovika ostave bez riči .

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10042 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 29/05/2012 : 17:46:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood
inače su tvoji komentari tako kul,pametni i prosvijetljeni da čovika ostave bez riči .


Eto. Priznajem, pogrešio sam. Nisu ti svi komentari truba. Ovaj je bio dobar




Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

Rada13
New Member



Croatia
259 Posts

Member since 28/03/2010

Posted - 29/05/2012 : 17:50:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Rada13 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI


Isto tako, crtanje mi se malo zgadilo, jer ima nevjerovatno bezobraznih likova koji su u stanju uru-dvi tlačit crtače, bez obzira šta iza njih čeka 20-30 ljudi.




istina, ja san doša u subotu oko 12h i kupia one postere za formular (interesirala su me 2-3 gosta, za potpis ), a kad san iša uzet broj rečeno mi je da ih je već previše podiljeno. mislin da je to totalni propust u organizaciji, jer kad je već uvjetovano davanje potpisa i crteža kupovinom, onda se imalo osigurat da i najzadnji tuntle koji kupi postere dobije broj za crtež i/ili potpis autora kojeg želi, a vremenski ograničit crtanje za svakoga i amen... radi toga san odusta od ikakvih tribina, a potezanje ljudi za rukav i hvatanje autora po restoranima i sl. nije moj stil
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/05/2012 : 17:51:20  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ultras

quote:
Originally posted by lwood
inače su tvoji komentari tako kul,pametni i prosvijetljeni da čovika ostave bez riči .


Eto. Priznajem, pogrešio sam. Nisu ti svi komentari truba. Ovaj je bio dobar







znači ipak nešto možeš svatit.ma bravo

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/05/2012 : 17:52:35  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rada13

quote:
Originally posted by NESVRSTANI


Isto tako, crtanje mi se malo zgadilo, jer ima nevjerovatno bezobraznih likova koji su u stanju uru-dvi tlačit crtače, bez obzira šta iza njih čeka 20-30 ljudi.




istina, ja san doša u subotu oko 12h i kupia one postere za formular (interesirala su me 2-3 gosta, za potpis ), a kad san iša uzet broj rečeno mi je da ih je već previše podiljeno. mislin da je to totalni propust u organizaciji, jer kad je već uvjetovano davanje potpisa i crteža kupovinom, onda se imalo osigurat da i najzadnji tuntle koji kupi postere dobije broj za crtež i/ili potpis autora kojeg želi, a vremenski ograničit crtanje za svakoga i amen... radi toga san odusta od ikakvih tribina, a potezanje ljudi za rukav i hvatanje autora po restoranima i sl. nije moj stil



baš čudno,ja mislia da se baviš otmicama

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8555 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 29/05/2012 : 17:59:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

priče o saboterima su u najmanju ruku smiješne.
dođen svaki Mafest,(samo na prvi nisan bia), i onda još ispadnem saboter jer nisan iša na svaku tribinu.




Nisi se grlio i fotkavao s crtačima...sram te bilo, saboteru jedan

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page
Page: of 41 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.45 seconds. Snitz Forums 2000