forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Mafest 2012
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 41

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/05/2012 : 18:01:29  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by lwood

priče o saboterima su u najmanju ruku smiješne.
dođen svaki Mafest,(samo na prvi nisan bia), i onda još ispadnem saboter jer nisan iša na svaku tribinu.




Nisi se grlio i fotkavao s crtačima...sram te bilo, saboteru jedan



ti mi se javi.mislia san da češ doč da te ucijepin nekin arheološkin pitanjima a tebe nigdi

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10806 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 29/05/2012 : 18:03:00  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Steta za fest...
Volio bih doci i na CRS kad pogledam ipak je Mafest atraktivniji zbog termina,lijepo vrijeme i more bolje nego jesen u zgbu ( jebi ga, rodni mi je grad ali ipak na moru je zivot..)
P.S. onaj Mari slican Gibbsu iz Bee Geesa...

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 29/05/2012 18:03:48
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8555 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 29/05/2012 : 18:05:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by lwood

priče o saboterima su u najmanju ruku smiješne.
dođen svaki Mafest,(samo na prvi nisan bia), i onda još ispadnem saboter jer nisan iša na svaku tribinu.




Nisi se grlio i fotkavao s crtačima...sram te bilo, saboteru jedan



ti mi se javi.mislia san da češ doč da te ucijepin nekin arheološkin pitanjima a tebe nigdi



Pa kad sam i ja očito jedan od sabotera...kako je Dee lijepo objasnio, i ja sam indirektno kriv za gašenje Mafesta..da sam došo i grlio se i fotkavo s gostima još uvijek bi Mafesta bilo..

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 29/05/2012 : 18:06:58  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

[quote]

Svi mi utječemo na uspjeh festivala, na ovaj ili onaj način... Trebali bi biti još jači i složniji. I brojniji!


Tako je.
Zato i nije lipo kad napišeš:
"Djelomično propadaju pravi festivali i zbog ljudi poput tebe... I onda se čudimo što to propada, kad i fanovi sabotiraju takve stvari."

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/05/2012 : 18:12:14  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
največi krivac za propast Mafesta je politika,a o njoj se ovde ne smi pisat.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 29/05/2012 : 18:12:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Steta za fest...
Volio bih doci i na CRS kad pogledam ipak je Mafest atraktivniji zbog termina,lijepo vrijeme i more bolje nego jesen u zgbu ( jebi ga, rodni mi je grad ali ipak na moru je zivot..)



bio sam na šest MAFEST-a i na tri-četiri CRŠ-a i niti jedan CRŠ nije bio ni do koljena niti jednom MAFEST-u
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/05/2012 : 18:13:34  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
iako se ja i dalje nadan da če bit i dalje našeg najdražeg festivala

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/05/2012 : 18:14:37  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by emirem

Steta za fest...
Volio bih doci i na CRS kad pogledam ipak je Mafest atraktivniji zbog termina,lijepo vrijeme i more bolje nego jesen u zgbu ( jebi ga, rodni mi je grad ali ipak na moru je zivot..)



bio sam na šest MAFEST-a i na tri-četiri CRŠ-a i niti jedan CRŠ nije bio ni do koljena niti jednom MAFEST-u




ja nisan bia ni na jednom crš-u a i ne privlače me nešto. drukčija je šema kad je manje misto u điru

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 29/05/2012 : 18:30:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
bijah na svih 7...svaki je imao nešto...ovaj(nije zadnji,nije gaston taj tip,iako nije do njega,ali ne sumnjam da će nešto izmajmunisat)je bio specifičan...nije bilo dosta ljudi koji su inače inventar na mafestu...glede crteža-zamjerka crtačima koji su bili spori ka blato...a nakupio sam crteža i potpisa svih ovih godina,i ne da mi se više tlačit i čekat u redu...na dvije ili tri tribine sam bio,ali ipak mi je bilo draže otići i sjesti s ljudima s kojima sam dobar,a tako ih rijetko vidim...nakon dugo vremena sam vidio neke drage ljude i prijatelje te ovim putem pozdravljam dusmana i acu i nadam se da ce pamtit onaj balkon i bračkoga kojeg ovim putem pozdravljam,šteta šta sam zaboravio kako se zove...pozdrav i kikyju,tip je kralj...o texu i kitu neću trošit riječi,nije mala stvar jahat od niša do makarske...upoznah i bagija pizdunaglede splićana...oni koji su redovni na forumu su i bili na mafestu...ostali su mogli izdvojit par sati,ali njihov problem...ovim putem se ispričavam ljudima koji su pretrnuli u subotu navečer zbog mene-neće se ponovitsve u svemu,bit će velika šteta ako ovo rikne...ne zbog nas,nego zbog organizatora i staffovaca koji su dali 250 posto od sebe...nije mala stvar na grbači držat tolike ljude,pitat i tetošit ih da im ništa ne fali...naravno,festival je idealan za okupljanje i druženje,promicanje stripa,ali,netko i mora podmetnut leđa...može se naći sto pizdarija,te nije valjalo ono,te nije valjalo ovo...ali,s obzirom na maximalnu angažiranost organizatora i staffovaca,kapa dolje...bit će mi žao ako rikne,ali,iza nas ostaje sedam nenadjebivih okupljanja i žalit će svi oni koji nikad nisu bili na mafestu...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20962 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 29/05/2012 : 18:32:02  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Stvar je kristalno jasna - direktni krivci za propast Mafesta su Nesvrstani i Lwood jer su se zajebavali ko zna gde i pijančili umesto da posećuju tribine - vandali!!!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20962 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 29/05/2012 : 18:36:12  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Zato je festival u Kragujevcu zakon - svi prisustvujemo tribinama i istovremeno ločemo i družimo se.
Ko hoće da sluša on sluša, a ko je za zajebanciju i piće on se zajebava i pije.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3109 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 29/05/2012 : 18:43:49  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

na dvije ili tri tribine sam bio,ali ipak mi je bilo draže otići i sjesti s ljudima s kojima sam dobar,a tako ih rijetko vidim...nakon dugo vremena sam vidio neke drage ljude i prijatelje te ovim putem pozdravljam dusmana i acu i nadam se da ce pamtit onaj balkon i bračkoga kojeg ovim putem pozdravljam,šteta šta sam zaboravio kako se zove...pozdrav i kikyju,tip je kralj...o texu i kitu neću trošit riječi,nije mala stvar jahat od niša do makarske...upoznah i bagija pizdunaglede splićana...oni koji su redovni na forumu su i bili na mafestu...ostali su mogli izdvojit par sati,ali njihov problem...ovim putem se ispričavam ljudima koji su pretrnuli u subotu navečer zbog mene-neće se ponovitsve u svemu,bit će velika šteta ako ovo rikne...ne zbog nas,nego zbog organizatora i staffovaca koji su dali 250 posto od sebe...nije mala stvar na grbači držat tolike ljude,pitat i tetošit ih da im ništa ne fali...naravno,festival je idealan za okupljanje i druženje,promicanje stripa,ali,netko i mora podmetnut leđa...može se naći sto pizdarija,te nije valjalo ono,te nije valjalo ovo...ali,s obzirom na maximalnu angažiranost organizatora i staffovaca,kapa dolje...bit će mi žao ako rikne,ali,iza nas ostaje sedam nenadjebivih okupljanja i žalit će svi oni koji nikad nisu bili na mafestu...



moze se i od tebe cuti ponekad koja pametna

P.S. Cini mi se da se Bracanin zove Tomislav
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 29/05/2012 : 18:43:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
I u Makarskoj je dovoljno vremena za zajebanciju, npr provedeš 4h na tribinama i 20h u zabavi s ekipom. Neprocjenjivo!
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 29/05/2012 : 18:44:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
Da, Globo je to odlično napisao, pogodio je bit.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 29/05/2012 : 18:50:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ponki

quote:
Originally posted by globinjo

na dvije ili tri tribine sam bio,ali ipak mi je bilo draže otići i sjesti s ljudima s kojima sam dobar,a tako ih rijetko vidim...nakon dugo vremena sam vidio neke drage ljude i prijatelje te ovim putem pozdravljam dusmana i acu i nadam se da ce pamtit onaj balkon i bračkoga kojeg ovim putem pozdravljam,šteta šta sam zaboravio kako se zove...pozdrav i kikyju,tip je kralj...o texu i kitu neću trošit riječi,nije mala stvar jahat od niša do makarske...upoznah i bagija pizdunaglede splićana...oni koji su redovni na forumu su i bili na mafestu...ostali su mogli izdvojit par sati,ali njihov problem...ovim putem se ispričavam ljudima koji su pretrnuli u subotu navečer zbog mene-neće se ponovitsve u svemu,bit će velika šteta ako ovo rikne...ne zbog nas,nego zbog organizatora i staffovaca koji su dali 250 posto od sebe...nije mala stvar na grbači držat tolike ljude,pitat i tetošit ih da im ništa ne fali...naravno,festival je idealan za okupljanje i druženje,promicanje stripa,ali,netko i mora podmetnut leđa...može se naći sto pizdarija,te nije valjalo ono,te nije valjalo ovo...ali,s obzirom na maximalnu angažiranost organizatora i staffovaca,kapa dolje...bit će mi žao ako rikne,ali,iza nas ostaje sedam nenadjebivih okupljanja i žalit će svi oni koji nikad nisu bili na mafestu...



moze se i od tebe cuti ponekad koja pametna

P.S. Cini mi se da se Bracanin zove Tomislav


i još sam ga zaboravio pitati odakle je s brača...jak lik...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7101 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 29/05/2012 : 19:24:15  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Mislim da je nas forumski biznismen 1Euro pogodio u sridu! Zaista se nadam da ce organizatori smanjiti broj gostiju i dogadaja u skladu s budetom i nastaviti s MaFestom!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 29/05/2012 : 20:08:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ponki

quote:
Originally posted by globinjo

na dvije ili tri tribine sam bio,ali ipak mi je bilo draže otići i sjesti s ljudima s kojima sam dobar,a tako ih rijetko vidim...nakon dugo vremena sam vidio neke drage ljude i prijatelje te ovim putem pozdravljam dusmana i acu i nadam se da ce pamtit onaj balkon i bračkoga kojeg ovim putem pozdravljam,šteta šta sam zaboravio kako se zove...pozdrav i kikyju,tip je kralj...o texu i kitu neću trošit riječi,nije mala stvar jahat od niša do makarske...upoznah i bagija pizdunaglede splićana...oni koji su redovni na forumu su i bili na mafestu...ostali su mogli izdvojit par sati,ali njihov problem...ovim putem se ispričavam ljudima koji su pretrnuli u subotu navečer zbog mene-neće se ponovitsve u svemu,bit će velika šteta ako ovo rikne...ne zbog nas,nego zbog organizatora i staffovaca koji su dali 250 posto od sebe...nije mala stvar na grbači držat tolike ljude,pitat i tetošit ih da im ništa ne fali...naravno,festival je idealan za okupljanje i druženje,promicanje stripa,ali,netko i mora podmetnut leđa...može se naći sto pizdarija,te nije valjalo ono,te nije valjalo ovo...ali,s obzirom na maximalnu angažiranost organizatora i staffovaca,kapa dolje...bit će mi žao ako rikne,ali,iza nas ostaje sedam nenadjebivih okupljanja i žalit će svi oni koji nikad nisu bili na mafestu...



moze se i od tebe cuti ponekad koja pametna



Zli jezici kazu da je poceo da razmislja od nedelje, kao da je razdrmusao glavu u subotu.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4723 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 29/05/2012 : 20:13:36  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

Drogsy, dobre slike!, a opet se nisi javio, ccc... niti napisao da ćeš biti na mafestu.




Znam; još uvijek patim od asocijalnosti i sramežljivosti, ali obećajem da to treći put (ako će biti trećeg puta) neće biti problem.

Go kneel and weep
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 29/05/2012 : 20:31:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by ponki

quote:
Originally posted by globinjo

na dvije ili tri tribine sam bio,ali ipak mi je bilo draže otići i sjesti s ljudima s kojima sam dobar,a tako ih rijetko vidim...nakon dugo vremena sam vidio neke drage ljude i prijatelje te ovim putem pozdravljam dusmana i acu i nadam se da ce pamtit onaj balkon i bračkoga kojeg ovim putem pozdravljam,šteta šta sam zaboravio kako se zove...pozdrav i kikyju,tip je kralj...o texu i kitu neću trošit riječi,nije mala stvar jahat od niša do makarske...upoznah i bagija pizdunaglede splićana...oni koji su redovni na forumu su i bili na mafestu...ostali su mogli izdvojit par sati,ali njihov problem...ovim putem se ispričavam ljudima koji su pretrnuli u subotu navečer zbog mene-neće se ponovitsve u svemu,bit će velika šteta ako ovo rikne...ne zbog nas,nego zbog organizatora i staffovaca koji su dali 250 posto od sebe...nije mala stvar na grbači držat tolike ljude,pitat i tetošit ih da im ništa ne fali...naravno,festival je idealan za okupljanje i druženje,promicanje stripa,ali,netko i mora podmetnut leđa...može se naći sto pizdarija,te nije valjalo ono,te nije valjalo ovo...ali,s obzirom na maximalnu angažiranost organizatora i staffovaca,kapa dolje...bit će mi žao ako rikne,ali,iza nas ostaje sedam nenadjebivih okupljanja i žalit će svi oni koji nikad nisu bili na mafestu...



moze se i od tebe cuti ponekad koja pametna



Zli jezici kazu da je poceo da razmislja od nedelje, kao da je razdrmusao glavu u subotu.



https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

tristan
Junior Member



Belgium
401 Posts

Member since 12/08/2005

Posted - 29/05/2012 : 20:41:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit tristan's Homepage  Send tristan a Private Message  Reply with Quote
Bilo bi mi drago da sam te mogao upoznat. Bit ce mozda i drugih prilika.
Tristan



bijah na svih 7...svaki je imao nešto...ovaj(nije zadnji,nije gaston taj tip,iako nije do njega,ali ne sumnjam da će nešto izmajmunisat)je bio specifičan...nije bilo dosta ljudi koji su inače inventar na mafestu...glede crteža-zamjerka crtačima koji su bili spori ka blato...a nakupio sam crteža i potpisa svih ovih godina,i ne da mi se više tlačit i čekat u redu...na dvije ili tri tribine sam bio,ali ipak mi je bilo draže otići i sjesti s ljudima s kojima sam dobar,a tako ih rijetko vidim...nakon dugo vremena sam vidio neke drage ljude i prijatelje te ovim putem pozdravljam dusmana i acu i nadam se da ce pamtit onaj balkon i bračkoga kojeg ovim putem pozdravljam,šteta šta sam zaboravio kako se zove...pozdrav i kikyju,tip je kralj...o texu i kitu neću trošit riječi,nije mala stvar jahat od niša do makarske...upoznah i bagija pizdunaglede splićana...oni koji su redovni na forumu su i bili na mafestu...ostali su mogli izdvojit par sati,ali njihov problem...ovim putem se ispričavam ljudima koji su pretrnuli u subotu navečer zbog mene-neće se ponovitsve u svemu,bit će velika šteta ako ovo rikne...ne zbog nas,nego zbog organizatora i staffovaca koji su dali 250 posto od sebe...nije mala stvar na grbači držat tolike ljude,pitat i tetošit ih da im ništa ne fali...naravno,festival je idealan za okupljanje i druženje,promicanje stripa,ali,netko i mora podmetnut leđa...može se naći sto pizdarija,te nije valjalo ono,te nije valjalo ovo...ali,s obzirom na maximalnu angažiranost organizatora i staffovaca,kapa dolje...bit će mi žao ako rikne,ali,iza nas ostaje sedam nenadjebivih okupljanja i žalit će svi oni koji nikad nisu bili na mafestu...
[/quote]
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7436 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 29/05/2012 : 21:48:42  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message  Reply with Quote
da...rekao mi gaston sinoć - to je to od MaFesta...gaston ko Gaston to je moglo značiti kraj ovog i već se sprema drugi...ali nešto je bilo drugačije - i inače je bio dan mučnih vijesti- nakraju je i potvrdio da taj dan nešto pozitivno nisam mogao čuti...samo mi je dao za razmišljati - prvo i jedino o svemu onom lijepom - jer osim ovog i nije bilo apsolutno ničeg ružnog - bilo je nezaboravnih trenutaka - i nezaboravnih ljudi - koji će ostati meni uvijek vezani uz mafest - ljude koje sam tamo sreo, družio se s njima, zavolio ih zauvijek, a sa njima živjet će i uspomena na mafest pa i sam mafest - do nekog novog početka - volio bih reči churchillovsko ovo nije kraj, nije ni početak kraja, možda tek kraj početka, a opet ne znam bi li bilo pošteno tražiti od obojice Dadota, opet!!! da podmetnu leđa, za nešto što smo mi prihvatili zdravo za gotovo i tek sad kad ga nema više vidimo šta smo izgubili...ali opet tako bih im rado poželio, ma koliko licemjerno zvučalo (mada zapravo nije) opet, nekad, neću reći negdje jer zapravo znamo gdje...a dotle jedno veliko HVALA!!!!
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 29/05/2012 : 21:58:49  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message  Reply with Quote
Ovo je bio moj 6. MaFest, nisam bio na prvom jer nisam mogao zbog posla. Šta kaže globinjo svaki je imao ono nešto, a ovaj ću upamtiti zbog doze sjete koju bi osjetio svaki put kad bi sreo Gastona.
Iskreno ne znam jeli ovo zadnji MaFest ili ne, ali svim se srcem nadam da nije.
Sve šta je NESVRSTANI rekao definitivno potpisujem. Gostiju je i po meni bilo previše. Nije da ne shvaćam njihov stav al šta je puno puno je. Sjećam se drugog mafesta kad su specijalni gosti bili Casteli i Filipucci i stvarno su bili specijalni. Ove godine nije bilo tog dojma, puno gostiju a niti jedan specijalan Mislim, da je bio samo Van Hamm bilo bi previše, a di su još svi ostali....
Tribine. Ja sam bio na jednoj koja me zanimala, i to Van Hammovoj. I uopće me ne grize savjest radi toga. Prošle mafeste sam također bio na onima koje su me zanimale i to je to.
Crtanje. Eto pogodilo se ove godine da su svi crtači bili spori pa je većina izgubila volju za čekanjem crteža, a naravno da nećeš cili dan čekati u sali i praviti gužvu radi gužve. Da se ne lažemo što se tiče ove točke; bilo je par pojedinaca koji su svojim zahtjevima to čekanje još produživali i tako iz godine u godinu i onda shvatiš ma čemu sve čekanje radi npr. texove glave??!!
Iskoristio sam ovaj mafest radi druženja i upoznavanja sa kolegama stripofilima i pogodio 1000000000%
Nevjerovatno je kako se ljudi razlikuju u svom online obliku i u stavrnosti Neću ni ovdje imenovati nikoga, al jedno veliko hvala svakome od vas za extra druženje.
U svakom slučaju bilo je genijalno kao i svaki put do sada i nadam se sljedećem mafestu...i Dade, za početak odmorite se....

In spite of my rage I´m still rat in a cage...

Edited by - PAJDO on 29/05/2012 22:01:44
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2453 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 29/05/2012 : 21:59:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message  Reply with Quote
Brački se zove Tomislav, iz Nerežišća je, znam ga ja od dana kad sam tamo radija. Nema njega na forumu, on samo dođe na Mafest, nakupuje se, pa onda ima posla doma s ženom. Eh, možda bi ga se sitili vi njega i s malih ekrana...al to je druga priča.

Inače, slažem se s žutim zaprešića, Mafest skratit na vikend samo, dovest 2 gosta jaka i po meni to je to. Smanjit količinu sadržaja, tribina, potpisivanja, stavit u petak i sub po 3 ure ta dva gosta i to je to, vidićeš belaja.
Još nešto što su neki iskusni već snimili...vratit Mafest na trg, aposlutno cili, od burze nadalje, povećat marketing općenito i napravit na trgu pravi koncert, dovest ime (bez uvrede mladim bendovima), tipa recimo TBF šta već. Ukratko budžet samog festivala stripa prebacit marketingom i komercijalom na privlačenje novih, mladih ljudi (ruku na srce, uvik isti ljudi dolaze svake godine, di su novi?).
Evo Gastone dogodine dovedi recimo Bunkera (iako ga ne planiraš izdavat, naravno :-)i recimo...Sclavija i to je to. Broj ljudi neće bit manji, to sam uvjeren. Ili neko mega ime tipa Jodorowsky ili Ferri (opetnikad dosta) i opet kažem, niko neće pitat di su još 10 scenarista, crtača...Ti ćeš imat manje brige, mi opet svi zadovoljni da se bar jedanput u godini vidimo.

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 29/05/2012 : 22:02:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

Brački se zove Tomislav, iz Nerežišća je, znam ga ja od dana kad sam tamo radija. Nema njega na forumu, on samo dođe na Mafest, nakupuje se, pa onda ima posla doma s ženom. Eh, možda bi ga se sitili vi njega i s malih ekrana...al to je druga priča.


koja...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1981 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 29/05/2012 : 22:03:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

Brački se zove Tomislav, iz Nerežišća je, znam ga ja od dana kad sam tamo radija. Nema njega na forumu, on samo dođe na Mafest, nakupuje se, pa onda ima posla doma s ženom. Eh, možda bi ga se sitili vi njega i s malih ekrana...al to je druga priča.


koja...


Mislim da je bigbrother prica ali nisam 100posto siguran.
Go to Top of Page
Page: of 41 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.6 seconds. Snitz Forums 2000