forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Mafest 2012
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 41

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2453 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 29/05/2012 : 22:04:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message  Reply with Quote
Neznam bili on volija da o tome pričam ode na forumu pa ću ga idući put kad ga vidim pitat za amen. Kontroverzi je bilo, nije đabe silenzio...

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 29/05/2012 : 22:05:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Torghal

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

Brački se zove Tomislav, iz Nerežišća je, znam ga ja od dana kad sam tamo radija. Nema njega na forumu, on samo dođe na Mafest, nakupuje se, pa onda ima posla doma s ženom. Eh, možda bi ga se sitili vi njega i s malih ekrana...al to je druga priča.


koja...


Mislim da je bigbrother prica ali nisam 100posto siguran.


to ne gledam

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 29/05/2012 : 22:15:54  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Je bio je neki Tomislav iz Nerežišća u nekom davnom realitiju

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/05/2012 : 22:21:02  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
ko uopče gleda pig brother

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 29/05/2012 : 23:33:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

Stvar je kristalno jasna - direktni krivci za propast Mafesta su Nesvrstani i Lwood jer su se zajebavali ko zna gde i pijančili umesto da posećuju tribine - vandali!!!



I rendzeri s juga

Globinjo, vrati Kikeca na forum
Jos jednom pozdrav svima koje sam upoznao, prelepo iskustvo, jos da nije tih 2.000 km dolazio bi svaki mesec
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 29/05/2012 : 23:38:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

ali,s obzirom na maximalnu angažiranost organizatora i staffovaca,kapa dolje...bit će mi žao ako rikne,ali,iza nas ostaje sedam nenadjebivih okupljanja i žalit će svi oni koji nikad nisu bili na mafestu...



Sve stoji, jbmlg odakle im onoliko volje i energije kad kao gorivo koristis caj
Ludaci u najpozitivnijem mogucem smislu te reci.
I da ne bude Mafesta ubuduce, obavili su sjajan posao i imaju na sta da budu ponosni
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 30/05/2012 : 00:00:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by globinjo

ali,s obzirom na maximalnu angažiranost organizatora i staffovaca,kapa dolje...bit će mi žao ako rikne,ali,iza nas ostaje sedam nenadjebivih okupljanja i žalit će svi oni koji nikad nisu bili na mafestu...



Sve stoji, jbmlg odakle im onoliko volje i energije kad kao gorivo koristis caj



Ali nije bilo koji, nego indijski!

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 30/05/2012 : 00:13:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ultras



Čemu organizacija koncerta ako nije cilj da ljudi njemu prisustvuju?




Gledaj ovako, imas one koji podju s namerom da pijance i da se druze, ako od takvih ocekujes da odrze strip festivale onda si preterani optimist.
Tako imas i one koji dodju na Exit da pijance, druze se, drogiraju...

Ja nikad nisam reko da negde idem s nekom drugom namerom, a da nije druzenja i zajebancije ne bih nigde ni isao. I kako bi to pomoglo festivalu, ne Mafestu, nego bilo kom, ukljucujuci i KG?
Grupa ljudi koja razmislja kao ja sigurno ne pomaze mnogo, ali nikako ne odmaze opstanku strip festivala. Jednostavno imamo drugacija ocekivanja od istih.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 30/05/2012 : 00:27:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
A i na vecini koncerata gde sam bio, veca je sansa bila da izvodjaci vide mene nego ja njih.
I tad sam pijancio i ganjao zenske. Sad sam omatorio i drzim se flase, nemam vise energiju da jurim zenske, pivo bar ne bezi nigde
Mada je bilo slucajeva i da izvodjace vidim duplo, cak i troduplo

Da ne budem pogresno shvacen, zao mi je sto onoliki trud organizatora nije prepoznat od strane onih koji su trebali to da prepoznaju.
A opet znam da mi Dade ne zameraju nimalo sto sam umesto tribina posecivao pivnice, jer su znali to u startu i sigurno nisu ocekivali od mene, Lwooda, Carsona ili Nesvrstanog da "spasimo" festival.
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 30/05/2012 : 00:30:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer
Da ne budem pogresno shvacen, zao mi je sto onoliki trud organizatora nije prepoznat od strane onih koji su trebali to da prepoznaju.
A opet znam da mi Dade ne zameraju nimalo sto sam umesto tribina posecivao pivnice, jer su znali to u startu i sigurno nisu ocekivali od mene, Lwooda, Carsona ili Nesvrstanog da "spasimo" festival.



Nemoj njega u vas tabor arambasa, on je nesvrstan

Naravski!
Ja ionako najmanje pricam o stripovima kada su ta okupljanja
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 30/05/2012 : 00:46:27  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer
Da ne budem pogresno shvacen, zao mi je sto onoliki trud organizatora nije prepoznat od strane onih koji su trebali to da prepoznaju.
A opet znam da mi Dade ne zameraju nimalo sto sam umesto tribina posecivao pivnice, jer su znali to u startu i sigurno nisu ocekivali od mene, Lwooda, Carsona ili Nesvrstanog da "spasimo" festival.


oke, oke, nije bilo fer da ljude nazivam "saboterima", samo sam reagirao na post od nesvrstanog i taj stav (na druge i nisam mislio, al eto poklopio se kontekst). Nekako mi nije ugodno kad vidim tek par ljudi na nekoj tribini recimo. Zamisli koliko sam se iznenadio kad sam jednom shvatio da ne razmišljaju i svi ostali ljudi kao ja! I da ih ne zanimaju iste stvari kao i mene!

Uživao sam i ja u kafenisanju i druženjima, ne mogu reći da mafest nije pravo mjesto za to...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."

Edited by - DeeCay on 30/05/2012 00:50:38
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 30/05/2012 : 01:15:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
kolko je ljudi bilo? par stotina,par tisuca,il 50-60?

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4646 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 30/05/2012 : 04:45:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
auuu, stvarno losa, losa vest :(
a ja jos i slao dariu sms sa pozdravima i zeljama da ovaj mafest bude jos bolji od prethodnih... :(

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

drablj
New Member

Serbia
233 Posts

Member since 06/06/2007

Posted - 30/05/2012 : 05:31:18  Show Profile Show Extended Profile  Send drablj a Private Message  Reply with Quote
nisam bio na mafestu i zao mi je sto izgleda da i necu :( . razlog je iskljucivo finansijske prirode (verovatno je trosak za dolazak veci od mog godisnjeg budzeta za sve), vremena i volje imam dovoljno. potpuno se slazem sa onim sto imaju da kazu deecay i ultras. ostale ne napadam, ali ih i ne podrzavam. ne znam kako svima u sekundi ne prodje kroz glavu sledeca misao. drzava i grad izdvoje neke pare za kulturu. recimo da su sad dali za mafest 100 000 kuna. na samom festivalu (znaci ne u gradu, na plazi, drzavi hrvatskoj itd.) se pojavi 20 ljudi. na tribini manje poznatog autora posle 15 ljudi. premalo za ocekivanja. onda dodje neko da vidi kakvo je stanje, kakav je "ucinak" i vidi tako malo ljudi. i zasto onda da drzava daje tolike pare? da uziva 30 ljudi? bolje je da poklone komplet lektire djacima, odvedu ih grupno na predstave, u bioskop na projekcije lepih filmova. zelite da glavesine daju vise para? na osnovu cega da oni prepoznaju da tu treba da se da vise para? oni nisu obavezni nista da daju, a ako ne prepoznaju da od toga ima neke vajde, onda nece ni davati. sve je tu veoma logicno. dado & dado su verovatno mislili da ce "gradski oci i poslanici" lakse prepoznati koliko je mafest vredan ako on bude veceg obima. na veliku zalost nastupio je zakon opadajucih prinosa (razumece ljudi koji su ucili ekonomiju).
ljudima koji organizuju festival je znacajno da je sto veci procenat pridoslih tu zbog sadrzaja, isto kao sto je izdavacima znacajno da sto veci procenat kupuje njihova izdanja zbog sadrzaja, a ne zbog nostalgije, korica, podrske izdavacu i ostalih razloga (da se neko ne uvredi, a bice ih :) , kupac je svetinja u takvom poslu, samo je pozeljno da je sto vise onih koje zanima unutrasnjost).

ovo je moje razmisljanje o problemu. informacije sam kupio na forumima, iz novina i u razgovoru sa ljudima koji imaju veze sa stripom. ne kudim nikoga licno, ali nisam kriv ako se neko pronadje u tekstu. ne ocekujem nikakav odgovor na ovo.

Edited by - drablj on 30/05/2012 05:33:57
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 30/05/2012 : 10:34:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
100% tocno!

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 30/05/2012 : 10:56:40  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by drablj

nisam bio na mafestu i zao mi je sto izgleda da i necu :( . razlog je iskljucivo finansijske prirode (verovatno je trosak za dolazak veci od mog godisnjeg budzeta za sve), vremena i volje imam dovoljno. potpuno se slazem sa onim sto imaju da kazu deecay i ultras. ostale ne napadam, ali ih i ne podrzavam. ne znam kako svima u sekundi ne prodje kroz glavu sledeca misao. drzava i grad izdvoje neke pare za kulturu. recimo da su sad dali za mafest 100 000 kuna. na samom festivalu (znaci ne u gradu, na plazi, drzavi hrvatskoj itd.) se pojavi 20 ljudi. na tribini manje poznatog autora posle 15 ljudi. premalo za ocekivanja. onda dodje neko da vidi kakvo je stanje, kakav je "ucinak" i vidi tako malo ljudi. i zasto onda da drzava daje tolike pare? da uziva 30 ljudi? bolje je da poklone komplet lektire djacima, odvedu ih grupno na predstave, u bioskop na projekcije lepih filmova. zelite da glavesine daju vise para? na osnovu cega da oni prepoznaju da tu treba da se da vise para? oni nisu obavezni nista da daju, a ako ne prepoznaju da od toga ima neke vajde, onda nece ni davati. sve je tu veoma logicno. dado & dado su verovatno mislili da ce "gradski oci i poslanici" lakse prepoznati koliko je mafest vredan ako on bude veceg obima. na veliku zalost nastupio je zakon opadajucih prinosa (razumece ljudi koji su ucili ekonomiju).
ljudima koji organizuju festival je znacajno da je sto veci procenat pridoslih tu zbog sadrzaja, isto kao sto je izdavacima znacajno da sto veci procenat kupuje njihova izdanja zbog sadrzaja, a ne zbog nostalgije, korica, podrske izdavacu i ostalih razloga (da se neko ne uvredi, a bice ih :) , kupac je svetinja u takvom poslu, samo je pozeljno da je sto vise onih koje zanima unutrasnjost).

ovo je moje razmisljanje o problemu. informacije sam kupio na forumima, iz novina i u razgovoru sa ljudima koji imaju veze sa stripom. ne kudim nikoga licno, ali nisam kriv ako se neko pronadje u tekstu. ne ocekujem nikakav odgovor na ovo.



a meni je tvoje "razmišljanje" komično.
vidi se da pojma nemaš kako funkcioniraju stvari kod nas

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 30/05/2012 : 11:12:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
ja se slazem sa grabljama,
nitko ne treba ici na konferencije koje ga ne zanimaju, ali ako ne odete nemate se zasto cuditi sto se MAFEST zatvara
Go to Top of Page

bubo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1398 Posts

Member since 16/02/2008

Posted - 30/05/2012 : 11:14:26  Show Profile Show Extended Profile  Send bubo a Private Message  Reply with Quote
ja sam savim siguran da novac nije razlog zašto mafesta više nema ,jer poznajući dade mislim da su tu neki drugi razlozi u pitanju,prvenstveno zbog toga da je novac problem ne bi bilo više od prva dva mafesta,novčene poteškoće su oduvijek bile problem ali sigurno nisu odlučujući faktor gašenja festivala,ko je god pročitao njegov uvodnik može vidjeti o čemu pričam,nije prepoznato od ljudi i gotovo ,prvenstveno od nas stripofila koji smo uzimali zdravo za gotovo taj događaj(i sebe ubrajam tu),jer imati vrhunski festival stripa a ne imati podršku od ljudi kojima je to i namjenjeno,zatim znajući da neki manji festivali dobijaju više sredstava ,nezainteresiranost grada ,nedostatak ljudi volontera ,mislim da su to kapi koji su prelili čašu.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 30/05/2012 : 11:33:26  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay



oke, oke, nije bilo fer da ljude nazivam "saboterima", samo sam reagirao na post od nesvrstanog i taj stav (na druge i nisam mislio, al eto poklopio se kontekst). Nekako mi nije ugodno kad vidim tek par ljudi na nekoj tribini recimo. Zamisli koliko sam se iznenadio kad sam jednom shvatio da ne razmišljaju i svi ostali ljudi kao ja! I da ih ne zanimaju iste stvari kao i mene!

Uživao sam i ja u kafenisanju i druženjima, ne mogu reći da mafest nije pravo mjesto za to...


Nije fer ni da ti rečen da laprdaš, i ispričavan ti se.Al ti si prvi počea.
Ja san se možda pregrubo izrazija kad san napisa da me tribine ne interesiraju, al kako najčešće ne pazin šta pričan, odnosno govorin šta me volja, ispadne ružnije od onoga šta mislin.
Generalno ne mogu reć da me tribine ne interesiraju. Dapače, neke u znale bit odlične, al recimo ako moran birat između kave sa Zlotvoron i lwoodon i tribine izabrat ću Zlotvora i lwooda.
Šta se potpisa i crtanja tiče, tu stojin iza onoga šta san reka.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12448 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 30/05/2012 : 12:16:29  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bubo

ja sam savim siguran da novac nije razlog zašto mafesta više nema ,jer poznajući dade mislim da su tu neki drugi razlozi u pitanju,prvenstveno zbog toga da je novac problem ne bi bilo više od prva dva mafesta,novčene poteškoće su oduvijek bile problem ali sigurno nisu odlučujući faktor gašenja festivala,ko je god pročitao njegov uvodnik može vidjeti o čemu pričam,nije prepoznato od ljudi i gotovo ,prvenstveno od nas stripofila koji smo uzimali zdravo za gotovo taj događaj(i sebe ubrajam tu),jer imati vrhunski festival stripa a ne imati podršku od ljudi kojima je to i namjenjeno,zatim znajući da neki manji festivali dobijaju više sredstava ,nezainteresiranost grada ,nedostatak ljudi volontera ,mislim da su to kapi koji su prelili čašu.



ako je sve to istina onda stvarno bolje da ga se ukine:

-nedostatak ljudi volontera ( pa ne može se očikivati da če ljudi volonteri raditi po cijeli tjedan besplatno, samo zbog toga jer ih je netko zamolio....Mislim ima ljudi koji jedva spajaju kraj s krajem i sada če netko očekivati da če i "tamo gubiti vrijeme radeči besplatno". Mislim svaka čast volonterima (sigurno je svaki volonter milijun puta bolji čovjek nego sam ja, jer meni je teško raditi i ono za šta sam plačen haha) ali očekivati da če sada neki festival ovisiti o volonterim aili ne onda j ebolje d aga se zatvori nego da se "izkorištava besplatnu radnu snagu"
-nije prepoznato od ljudi i gotovo (pa jel može netko reči koliko ljudi je došlo na Mafest i koliko ih je dolazilo na prošlim mafestima? Jel se broj ljudi povečavao brojem gostiju i troškova? Ako nije onda je stvarno bez veze raditi megalomanski projekt i bolje ostati na manjem projektu ili ako stvarno nije interes ljudi, bar ne dovoljno onda ionako nema smisla raditi sve to, da bi se na kraju 30 ljudi pojavilo na tribini...jer oni koji "si žele popiti koju" njima je ionako svejedno i oni če doči bude li samo jedan autor, doči če ne zbog autora nego zbog prijatelja, forumaša, druženja....čemu siliti ljude na nešto što ih ne interesira. Da su htjeli n atribinu oni bi išli ali su radije išli u kafič. Znači sljedeči Mafest treba prilagoditi u tom smjeru, a ne tvrdoglavo terati po svome....Isto je ko Oktoberfest u Njemačkoj. Ljudi dođu da se napiju, briga njih za tamo neke događaje....a ima ih naravno ali to svatko ošine okom, a onda skokom pod šator.
-nezainteresiranost grada ( a šta češ onda....čemu onda....ne možeš ih naterati....možda če se pronači neki drugi grad koji če imati više interesa,.....mislim ako nema interesa onda ga nema i tačka, i uzalud kuknjava. I ja bi htio da netko reprintuje Džudasa i Kit Teler odabrane priče ali šta če mi kuknjava ako nitko nije zainteresiran...tačka, bolje se pomiriti sa sudbinom. No ja sam siguran da če ljudi svejedno iči u makarsku na druženje ili neki drugi grad pa bio tamo festival stripa ili ne. Isto tako kako ču ja kupovati i čitati Lms umjesto reprinta)

UVIJEK SE TREBA ZNATI PRILAGODITI I ONDA SI UVIJEK SRETAN I ZADOVOLJAN!
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 30/05/2012 : 12:35:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Generalno ne mogu reć da me tribine ne interesiraju. Dapače, neke u znale bit odlične, al recimo ako moran birat između kave sa Zlotvoron i lwoodon i tribine izabrat ću Zlotvora i lwooda.
Šta se potpisa i crtanja tiče, tu stojin iza onoga šta san reka.



Ja bi izabrao pivo sa Zlotvorom i lwoodom.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 30/05/2012 : 13:14:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message  Reply with Quote
Smatrate li da bi Grad Makarska i makarske tvrtke trebale jače podržavati festival stripa MaFest?

http://www.kronika.hr/index.php?option=com_polls&Itemid=36

https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page

Sekta
Average Member



Bosnia and Herzegovina
768 Posts

Member since 26/11/2009

Posted - 30/05/2012 : 13:30:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Sekta a Private Message  Reply with Quote
Može li neko malo nešto napisati o učesnicima Mafesta? Možda neki interviju? Je li iko išta pitao ovog mladića Van Hamme-a. Čovjek mi zgleda totalno zapostavljen. Edit post 666

???? ????? ???? 100, ??? ?? ?? ?????? ???

Edited by - Sekta on 30/05/2012 13:31:42
Go to Top of Page

bubo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1398 Posts

Member since 16/02/2008

Posted - 30/05/2012 : 13:31:15  Show Profile Show Extended Profile  Send bubo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rico

Smatrate li da bi Grad Makarska i makarske tvrtke trebale jače podržavati festival stripa MaFest?

http://www.kronika.hr/index.php?option=com_polls&Itemid=36

kao i u svemu "kasno palimo"
Go to Top of Page

zmcomics
Average Member



722 Posts

Member since 24/08/2002

Posted - 30/05/2012 : 13:32:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit zmcomics's Homepage  Send zmcomics a Private Message  Reply with Quote
Pa, skoknite i glasajte kako treba!!!
"Referendumsko pitanje
Smatrate li da bi Grad Makarska i makarske tvrtke trebale jače podržavati festival stripa MaFest?"
http://www.kronika.hr/

evo i ja podsećam da glasate i širite dalje...

STRIP VESTI svakodnevno na www.stripvesti.com i www.facebook.com/StripVesti • Homepage www.zmcomics.com
Go to Top of Page
Page: of 41 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.26 seconds. Snitz Forums 2000