forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 I LOVE YU !!!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 122

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/06/2012 : 21:59:28  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

budi faca i covjek i kazi javno.
ja ionako letim van
ps. ja sam za pravila ovoga foruma jer pratin ovaj forum dugo vremena i znam sta je to prije bilo.




budi ti faca i čovik i pristani kenjat

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 13/06/2012 : 22:04:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
smeta ti nesto? nema problema:) pa ionako ces reci da sam ja blesav i ostalo a neces se usuditi suprostaviti mojim tezama:) eh moj elvude kada pomislim da sam mislio da si pametan:)
ps. a ti ispao jos pametniji: nije vazno oboriti tezu sugovornika vec ga samo izvrijedjaj i njegove teze ce biti glupe:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 13/06/2012 : 22:05:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
pps. da da znam sve. previse tableta:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 13/06/2012 : 22:08:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by kosmajac

Ne mogu da verujem posle toliko godina..a nema je na Yuo tube..ova reklama za Paloma papir/pelene...godina recimo 1982 a ja se bukvalno zaljubio u ovu malu devojcicu sto kaki....jebote kakav fles bek....negde mi se ova reklama zaturila u secanju..bravo Sebatijane



baš me zanima kako če fikus ovo prokomentirat


quotam ovo samo da ostane zabiljezeno

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/06/2012 : 22:13:54  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by kosmajac

Ne mogu da verujem posle toliko godina..a nema je na Yuo tube..ova reklama za Paloma papir/pelene...godina recimo 1982 a ja se bukvalno zaljubio u ovu malu devojcicu sto kaki....jebote kakav fles bek....negde mi se ova reklama zaturila u secanju..bravo Sebatijane



baš me zanima kako če fikus ovo prokomentirat


quotam ovo samo da ostane zabiljezeno




šta je čudno u ovome?
kakva ti mistična značenja nalaziš u ovoj mojoj rečenici?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/06/2012 : 22:14:55  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

smeta ti nesto? nema problema:) pa ionako ces reci da sam ja blesav i ostalo a neces se usuditi suprostaviti mojim tezama:) eh moj elvude kada pomislim da sam mislio da si pametan:)
ps. a ti ispao jos pametniji: nije vazno oboriti tezu sugovornika vec ga samo izvrijedjaj i njegove teze ce biti glupe:)



tvojim tezama? misliš tvojim halucinacijama?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 13/06/2012 : 22:25:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
ok. nastavi vrijedjati.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 13/06/2012 : 22:28:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
mislim da bi puno postigao u politici:) vrijedjas ono na sta ne znas odgovoriti:) novi karamarko:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 13/06/2012 : 22:34:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by kosmajac

Ne mogu da verujem posle toliko godina..a nema je na Yuo tube..ova reklama za Paloma papir/pelene...godina recimo 1982 a ja se bukvalno zaljubio u ovu malu devojcicu sto kaki....jebote kakav fles bek....negde mi se ova reklama zaturila u secanju..bravo Sebatijane



baš me zanima kako če fikus ovo prokomentirat


quotam ovo samo da ostane zabiljezeno




šta je čudno u ovome?
kakva ti mistična značenja nalaziš u ovoj mojoj rečenici?


ma nema nista. a fikus nakon toga izletio:)
ps. moje halucinacije:) tablete i to, bar se u to razumijes:)

Mrzim mrznju!

Edited by - mamlaz on 13/06/2012 22:35:46
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/06/2012 : 22:37:33  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

ok. nastavi vrijedjati.



baš si duhovit dečkič ,jel si takav od vrtiča ili od osnovne?
ti mene moš vriđat a ja tebe ne smin jel?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/06/2012 : 22:39:23  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by kosmajac

Ne mogu da verujem posle toliko godina..a nema je na Yuo tube..ova reklama za Paloma papir/pelene...godina recimo 1982 a ja se bukvalno zaljubio u ovu malu devojcicu sto kaki....jebote kakav fles bek....negde mi se ova reklama zaturila u secanju..bravo Sebatijane



baš me zanima kako če fikus ovo prokomentirat


quotam ovo samo da ostane zabiljezeno




šta je čudno u ovome?
kakva ti mistična značenja nalaziš u ovoj mojoj rečenici?


ma nema nista. a fikus nakon toga izletio:)
ps. moje halucinacije:) tablete i to, bar se u to razumijes:)



naravno,nastaviš li s zloupotrebon tih opijata ne piše ti se dobro.
več imaš vizije lažnih stvarnosti. mani se toga dok još možeš

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 13/06/2012 : 22:39:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
dobro je:) vec sam mslio da ces imati neke argumente:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 13/06/2012 : 22:40:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
pih sada mi vec fali zosko:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 13/06/2012 : 22:42:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
nis se ne brini, ovo cu ti nabijati na nos cijelo vrijeme( uprkos halucinogenima:) hehehe

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/06/2012 : 22:42:56  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

dobro je:) vec sam mslio da ces imati neke argumente:)



za "razgovor " s takvim laprdalom koji ima svoje nebulozne vizije stvarnosti i lažno optužuje ljude uokolo ne tribaju mi argumenti.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/06/2012 : 22:44:07  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

nis se ne brini, ovo cu ti nabijati na nos cijelo vrijeme( uprkos halucinogenima:) hehehe



kompulzivno-opsesivni poremečaj?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 13/06/2012 : 22:46:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
hehehe griznja savjest ti je napokon proradila:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 13/06/2012 : 22:46:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
argumenta se nema:) e moj elvudicu:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 13/06/2012 : 22:52:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by mamlaz

nis se ne brini, ovo cu ti nabijati na nos cijelo vrijeme( uprkos halucinogenima:) hehehe



kompulzivno-opsesivni poremečaj?


naravno:) e moja kukavice:) pa sta ti je bit u zivotu da utjeras svoja pravila na nekakav forum:) ajd sretno u ostvarenju zivotnog cilja:) steta sto ti nemas hrabrosti to reci vec druge koristis:( smrc, smrc:)

Mrzim mrznju!

Edited by - mamlaz on 13/06/2012 22:53:28
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/06/2012 : 22:53:02  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

argumenta se nema:) e moj elvudicu:)



Sus maullidos no nos anuncian la llegada de nadie.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/06/2012 : 22:54:04  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
iliti u prevodu:

Njeno mijaukanje nam ne najavljuje ničiji dolazak

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 13/06/2012 : 23:00:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
che? ili prevod sa engleskog: tablete (piva) mi se grije:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/06/2012 : 23:01:08  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
ajde nađi opet mistično znaćenje.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/06/2012 : 23:02:02  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
i prestani pit alkohol s tabletama. vidiš da ti škodi

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 13/06/2012 : 23:08:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

i prestani pit alkohol s tabletama. vidiš da ti škodi


ma to je sada moderno:) e bas si starkelja:) vjerojatno i navijas za Hajduk ili Dinamo:)
ps. sta je sa ovim izbacivanjem mene? jos ce ljudi misliti da sam poput tebe:(

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page
Page: of 122 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.44 seconds. Snitz Forums 2000