forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ZAGOR
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 1207

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 20/06/2012 : 00:29:50  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Takodje. Kratak sadrzaj ne obecava neku radnju, ali mislim da ce biti solidna opustajuca epizodica

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 20/06/2012 : 01:21:37  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Da ispostujem druga bjelolasicu i malo uposlim mozak nefakultativnim stvarima. Zao mi je sto nisam bio tu kad je ovo postavljeno.

ZAGOR NOVI KVIZ


1. Tko je X? (u sva tri slučaja radi se o istoj osobi)
a)Guido Nolitta, Daniele Nicolai, Boselli?
b)Guido Nolitta, Guido Nolitta, Guido Nolitta, Guido Nolitta,Tiziano Sclavi, Boselli?
c)Guido Nolitta, Alfredo Castelli, Boselli?

2. Izbaci uljeza!
a) Okršaj na rijeci ostale epizode su hronoloski jedna iza druge
b) Zlato iz rijeke
c) Zagor protiv Zagora
d) Slomljeno koplje
e) Tajanstveni pothvat
f) Robovi rudnika

3. Koji se lik pojavljuje u fizičkom obliku u Vudu dok se u Osveti Vudua pojavljuje u Zagorovom deliriju? (navedite ime)
Guede

4. U kojoj je epizodi Zagor prvi puta doživio pravu smrt? (priznaje se naziv epizode objavljen u bilo kojoj ediciji ZS, SD, LU, VČ...)

mislim da nije pre "Crnog gospodara"

5. U priči Posljednja Thula ZG LU 162/165 kako redovnik zove Zagora?
a) George
b) Andrew
c) David
d) Patrick

6. U specijalcu Princ vilenjaka iz koje današnje države ne dolaze protivnik?
a) Novog Zelanda
b) Japana
c) Brazila
d) SAD-a

7. Tko je od očeva Nathan Nevera je radio na Zagoru?
a) Michelle Medda
b) Antonio Serra
c) Giuseppe /Bepi/ Vigna "Ljudi i zveri"

8. U kojem se epizodi prvi put susreću Zagor i Kanoxen? (gledajući vrijeme radnje, a ne godinu objavljivanja)

Darkwood godina nulta

9. Čiji alias je povezan sa satima?
a) Nat Murdo
b) Sam Fletcher
c) Alfred Bannister

10. Nabroji priče u kojma se Wendigo i Heyoka zajedno pojavljuju?

SP Crni plamen i Hellingen je ziv

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

spiritoconlascure
New Member



Croatia
288 Posts

Member since 24/11/2010

Posted - 20/06/2012 : 04:51:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit spiritoconlascure's Homepage  Send spiritoconlascure a Private Message  Reply with Quote
pomoć!!treba mi naslovnica onog neobjavljenog francuskog zagora,ali u originalu,ne ovaj reprint.našao sam samo na youtubeu onaj video zagor tv-a na kojem se vidi naslovnica,ali rezolucija je jako slaba i ja nisam ni siguran da je to ta naslovnica.ima netko koju informaciju više??
Go to Top of Page

karven
Senior Member



Serbia
1871 Posts

Member since 16/07/2006

Posted - 20/06/2012 : 08:28:21  Show Profile Show Extended Profile  Send karven a Private Message  Reply with Quote
Ma Patče, jesi ti čitao Princ vilenjaka?! CCC, sada me razočara!

All is one in Darkseid. This mighty body is my church. When I command your surrender, I speak with three billion voices. When I make a fist to crush your resistance. It is with three billion hands.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 20/06/2012 : 10:30:20  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Toliko puta da ga se uopste ne secam, nikada mi nije seo taj specijalac, pa rekoh ajd ko ga hebe nek bude Japan

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 20/06/2012 : 10:57:08  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by karven

Ma Patče, jesi ti čitao Princ vilenjaka?! CCC, sada me razočara!

Riješi i ti kviz pa prigovaraj

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 20/06/2012 : 12:23:38  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by karven

Ma Patče, jesi ti čitao Princ vilenjaka?! CCC, sada me razočara!

Riješi i ti kviz pa prigovaraj


Tako je

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 20/06/2012 : 13:27:27  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by karven

Ma Patče, jesi ti čitao Princ vilenjaka?! CCC, sada me razočara!

Riješi i ti kviz pa prigovaraj


Tako je

tinton da da vidim kako bi ti rješio ovaj kviz pa da budeš bolji od Brdara I inače gdje je taj momak.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 20/06/2012 : 13:31:42  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by karven

Ma Patče, jesi ti čitao Princ vilenjaka?! CCC, sada me razočara!

Riješi i ti kviz pa prigovaraj


Tako je

tinton da da vidim kako bi ti rješio ovaj kviz pa da budeš bolji od Brdara I inače gdje je taj momak.



Ne može, ja sam već pročitao sve odgovore pa nebi bilo fer Ali uključit ću se ako bude još runda. Brdar? Upravo gleda u stripove i traži odgovore

edit: jel ovo prvo ima veze s Druidom, Baltazarovim kolegom i Zubatim?

i da, požuri s odgovorima

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - tinton on 20/06/2012 13:35:41
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 20/06/2012 : 14:18:18  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton
edit: jel ovo prvo ima veze s Druidom, Baltazarovim kolegom i Zubatim?

Tebi se odmah piše 100%. Večer oko 23 idu odgovori, pa ti onda stavi novi kviz, pa ću onda ja složiti drugu rundu da je ti riješiš.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 20/06/2012 : 16:50:21  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
u iscekivanju odgovora , pucam novu ilustraciju

Paolo Bisi



DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 20/06/2012 : 17:04:25  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
i ovaj put cista verzija kolorca broj 20...mmm jos mirise na skener



http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/598380_426442250733215_408743332_n.jpg

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 20/06/2012 : 17:06:24  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by tinton
edit: jel ovo prvo ima veze s Druidom, Baltazarovim kolegom i Zubatim?

Tebi se odmah piše 100%. Večer oko 23 idu odgovori, pa ti onda stavi novi kviz, pa ću onda ja složiti drugu rundu da je ti riješiš.



Bre, kad vam ja sastavim kviz...


DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 20/06/2012 : 18:14:09  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by tinton
edit: jel ovo prvo ima veze s Druidom, Baltazarovim kolegom i Zubatim?

Tebi se odmah piše 100%. Večer oko 23 idu odgovori, pa ti onda stavi novi kviz, pa ću onda ja složiti drugu rundu da je ti riješiš.



Bre, kad vam ja sastavim kviz...



Samo daj pa nakon svega vidjet ćemo tko je bolji nas trojica ili brdar.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 20/06/2012 : 18:15:16  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote


Brdar je istinski pznavalac zagorovstine, tu nema price...sad ko je bolji...

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3912 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 20/06/2012 : 18:41:18  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spiritoconlascure

pomoć!!treba mi naslovnica onog neobjavljenog francuskog zagora,ali u originalu,ne ovaj reprint.našao sam samo na youtubeu onaj video zagor tv-a na kojem se vidi naslovnica,ali rezolucija je jako slaba i ja nisam ni siguran da je to ta naslovnica.ima netko koju informaciju više??


Mislis na ovu naslovnicu?

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 20/06/2012 : 20:03:54  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Koloristi cista jedinica

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

kucak
Average Member



Niue
757 Posts

Member since 03/02/2011

Posted - 20/06/2012 : 22:24:16  Show Profile Show Extended Profile  Send kucak a Private Message  Reply with Quote
Što mislite o epizodi Obeležena žrtva/Pleme drvenih lica? ZS 981/982. Nema još recenziju, a nije ni često komentirana. Meni je fenomenalne, ima neku ludu atmosferu, s onim drvenim maskama, tajanstenošću, napetošću, ma super. Baš me zanima nekoliko vaših mišljenja

Ispravljeno! Dok ne smislim nešto bolje..
Go to Top of Page

karven
Senior Member



Serbia
1871 Posts

Member since 16/07/2006

Posted - 20/06/2012 : 22:34:18  Show Profile Show Extended Profile  Send karven a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by karven

Ma Patče, jesi ti čitao Princ vilenjaka?! CCC, sada me razočara!

Riješi i ti kviz pa prigovaraj



hahaha, mrzi me da pisem, znam odgovore, samo me fascinira kako Patku nije ostala urezana u pamćenje scena kada samuraj pada na sekiru

All is one in Darkseid. This mighty body is my church. When I command your surrender, I speak with three billion voices. When I make a fist to crush your resistance. It is with three billion hands.
Go to Top of Page

fishleg
Advanced Member



Slovenia
3341 Posts

Member since 03/09/2002

Posted - 20/06/2012 : 22:50:59  Show Profile Show Extended Profile  Send fishleg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

u iscekivanju odgovora , pucam novu ilustraciju

Paolo Bisi





Odlična!

"Your purpose is what you say it is, your mission is the mission you give yourself, your life will be what you created and no one will stand in judgement of it, not now not ever." N.D.Walsch
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 20/06/2012 : 23:15:11  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
ODGOVORI

1.Mauro Boselli
U svakom nizu su navedi kronološki scenaristi koji su radili na Kandraxu, Hellingenu i Rakosiju
2."Slomljeno Koplje"
Sve ostale je napisao Ferri.
3.Guede Danser
4."Crni Gospodar"
5.Patrick
6.Brazil
7.Giuseppe /Bepi/ Vigna
8.Nulta Godina Darkwooda
9.Nat Murdo
Njegovo drugo ime je Kapetan Midnight (Ponoć), ostali su Ironman i Thunderman
10."Crni Plamen" i "Sjene Nad Darkwoodom"

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434

Edited by - bjelolasica on 20/06/2012 23:17:29
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 20/06/2012 : 23:17:05  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
zagor fan 4/10
PijaniPatak 7/10
kandraks 9/10

Sljedeći kviz kolega tinton

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434

Edited by - bjelolasica on 20/06/2012 23:18:02
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 20/06/2012 : 23:19:27  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kucak

Što mislite o epizodi Obeležena žrtva/Pleme drvenih lica? ZS 981/982. Nema još recenziju, a nije ni često komentirana. Meni je fenomenalne, ima neku ludu atmosferu, s onim drvenim maskama, tajanstenošću, napetošću, ma super. Baš me zanima nekoliko vaših mišljenja

Došao, vidio tvoj komentar, skinuo strip, pročitao i očekujem tvoju recenziju. S ovim gore se slažem.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

kucak
Average Member



Niue
757 Posts

Member since 03/02/2011

Posted - 20/06/2012 : 23:30:38  Show Profile Show Extended Profile  Send kucak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by kucak

Što mislite o epizodi Obeležena žrtva/Pleme drvenih lica? ZS 981/982. Nema još recenziju, a nije ni često komentirana. Meni je fenomenalne, ima neku ludu atmosferu, s onim drvenim maskama, tajanstenošću, napetošću, ma super. Baš me zanima nekoliko vaših mišljenja

Došao, vidio tvoj komentar, skinuo strip, pročitao i očekujem tvoju recenziju. S ovim gore se slažem.



Drago mi je dijelimo isto mišljenje. Ipak smo mi okorjeli Zagorovci,
. Mislim da ću rezervirati recenziju za ovaj strip, već dugo mi bude oči kako nitko nije otkrio ovaj nebrušeni dijamant


Ispravljeno! Dok ne smislim nešto bolje..
Go to Top of Page

samotnjak
Starting Member



Bosnia and Herzegovina
83 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 20/06/2012 : 23:50:44  Show Profile Show Extended Profile  Send samotnjak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kucak

Što mislite o epizodi Obeležena žrtva/Pleme drvenih lica? ZS 981/982. Nema još recenziju, a nije ni često komentirana. Meni je fenomenalne, ima neku ludu atmosferu, s onim drvenim maskama, tajanstenošću, napetošću, ma super. Baš me zanima nekoliko vaših mišljenja



eh, te epizode se sjećam vrlo dobro. u to vrijeme me drmao pubertet pa sam povremeno pokušavao da se ''skinem'' sa Zagora, ali džaba, nije išlo. baš u jednom od tih mojih pokušaja (najduže je trajalo možda 2-3 mjeseca), izišlo je nekoliko Zagorovih epizoda koje nisam lično kupio. odem do kioska i vidim ''Obeleženu žrtvu''. kupim je i to je bilo to. ponovno zajedno! najslađi su susreti nakon rastanaka. zbog toga mi je ta epizoda ostala u svježem sjećanju iako je nisam čitao dvadeset godina!
Go to Top of Page
Page: of 1207 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 2.36 seconds. Snitz Forums 2000