forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 MARIUS zašto se ne javiš?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

iseserin
New Member

110 Posts

Member since 26/09/2007

Posted - 17/08/2012 : 18:07:17  Show Profile Show Extended Profile  Send iseserin a Private Message  Reply with Quote
Osvojio sam 8 aukcija kod MARIUSA (Mario Šarić) ali nisam ga uspio kontaktirati ni nakon 3 poslane poruke.
Čekam na dogovor o realizaciji osvojenih aukcija, može i na mobitel 098 196 42 98

dragon_rage24
New Member

130 Posts

Member since 07/03/2009

Posted - 17/08/2012 : 18:29:57  Show Profile Show Extended Profile  Send dragon_rage24 a Private Message  Reply with Quote
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=42332

Evo Ivice tu ti sve piše
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 17/08/2012 : 18:51:04  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
E moj Ivica, naivan do bola... Još se čudim što si uopće bidao kod tog prevaranta, budući da je to još samo jedan u nizu aliasa Marko1.

Marko1, Haba, Zeljko1 (nikako pobrkati sa Zeljko11, da ne bude zabune, to je korektan čovjek i pravi kolekcionar), Habica, Goldi, Marius... gdje je kraj čovjeku koji prodaje pirate i neisporučene stripove, i to na više aukcijskih portala istovremeno?

Edited by - wolf on 17/08/2012 18:55:31
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 17/08/2012 : 22:07:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
a nisu mu lockani svi ti nickovi?

"Nothing lasts forever."

Edited by - Darth Ivan on 17/08/2012 22:20:27
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 17/08/2012 : 23:56:33  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darth Ivan

a nisu mu lockani svi ti nickovi?



Jesu, ali se on svaki put vrati s drugim nickom i registrira se preko nekog poznanika ili susjeda.
Inače, kad bi se mogla uvesti neka opcija da se korisniku koji je dobio ban stave i neke oznake na njegove aukcije koje upućuju na izbačenost prodavatelja, onda ne bi bilo bidanja kao u ovom slučaju. Mnogi sudionici aukcija malo ili uopće ne prate forum i topice, pa ni ne saznaju da je netko kod koga su bidali (ili će tek bidati) u međuvremenu dobio ban.
Go to Top of Page

Barney
Average Member



Croatia
685 Posts

Member since 20/03/2011

Posted - 18/08/2012 : 18:03:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Barney a Private Message  Reply with Quote
Možda je čovjek već u zatvoru radi pokušaja prevare i prodaje piratskih stripova

http://www.stripovi.com/aukcije/blago-u-pecini-zlatna-serija-broj-2/5458029/
http://www.stripovi.com/aukcije/mister-no-lms-997/5468788/

Žene gutaju tablete da muškarce ne bi boljela glava
Go to Top of Page

DARKO18
Starting Member

91 Posts

Member since 17/01/2011

Posted - 19/08/2012 : 11:28:26  Show Profile Show Extended Profile  Send DARKO18 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Barney

Možda je čovjek već u zatvoru radi pokušaja prevare i prodaje piratskih stripova

http://www.stripovi.com/aukcije/blago-u-pecini-zlatna-serija-broj-2/5458029/
http://www.stripovi.com/aukcije/mister-no-lms-997/5468788/




Meni je vratio uplačeni novac sa poštarinom ( 513 kn) i ostao mi glancer ZS br. 2
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12448 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 19/08/2012 : 11:39:25  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DARKO18

quote:
Originally posted by Barney

Možda je čovjek već u zatvoru radi pokušaja prevare i prodaje piratskih stripova

http://www.stripovi.com/aukcije/blago-u-pecini-zlatna-serija-broj-2/5458029/
http://www.stripovi.com/aukcije/mister-no-lms-997/5468788/




Meni je vratio uplačeni novac sa poštarinom ( 513 kn) i ostao mi glancer ZS br. 2




eto, sada možeš staviti taj "glancer" na aukcije
Go to Top of Page

Magico_Vento
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1181 Posts

Member since 10/01/2010

Posted - 19/08/2012 : 13:25:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Magico_Vento a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DARKO18

quote:
Originally posted by Barney

Možda je čovjek već u zatvoru radi pokušaja prevare i prodaje piratskih stripova

http://www.stripovi.com/aukcije/blago-u-pecini-zlatna-serija-broj-2/5458029/
http://www.stripovi.com/aukcije/mister-no-lms-997/5468788/




Meni je vratio uplačeni novac sa poštarinom ( 513 kn) i ostao mi glancer ZS br. 2

To neki posteni prevarant

Nemam potpis...
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 19/08/2012 : 14:32:55  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Pitam se hoće li isto postupiti i za LMS 997.
Go to Top of Page

Otto Kraus
Average Member



Sweden
609 Posts

Member since 12/08/2010

Posted - 19/08/2012 : 22:32:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Otto Kraus a Private Message  Reply with Quote
Ma iskreno,ja s tim Markom imam skroz pozitivan odnos,kupio sam od njega jedno 150 stripova i sa mozda dva nisam bio zadovoljan.Vidim da se dosta ljudi ovdje tuzi na njega,ali sto se mene tice ,čovjek je ispao fer svaki put...
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 19/08/2012 : 23:14:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Otto Kraus

Ma iskreno,ja s tim Markom imam skroz pozitivan odnos,kupio sam od njega jedno 150 stripova i sa mozda dva nisam bio zadovoljan.Vidim da se dosta ljudi ovdje tuzi na njega,ali sto se mene tice ,čovjek je ispao fer svaki put...

da niste mozda ortaci!?

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 20/08/2012 : 00:04:40  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Otto Kraus

Ma iskreno,ja s tim Markom imam skroz pozitivan odnos,kupio sam od njega jedno 150 stripova i sa mozda dva nisam bio zadovoljan.Vidim da se dosta ljudi ovdje tuzi na njega,ali sto se mene tice ,čovjek je ispao fer svaki put...



Nakon što nije htio realizirati stripove s aukcija (nego je iste kasnije ponovo postavljao pod drugim nickovima, valjda očekujući veće zarade) i ja sam promijenio mišljenje o njemu. Prevarant bez imalo časti i poštenja.
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4091 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 22/08/2012 : 09:17:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Otto Kraus

Ma iskreno,ja s tim Markom imam skroz pozitivan odnos,kupio sam od njega jedno 150 stripova i sa mozda dva nisam bio zadovoljan.Vidim da se dosta ljudi ovdje tuzi na njega,ali sto se mene tice ,čovjek je ispao fer svaki put...



Jesi li proverio da li ima pirata?
Go to Top of Page

Otto Kraus
Average Member



Sweden
609 Posts

Member since 12/08/2010

Posted - 22/08/2012 : 21:36:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Otto Kraus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tutta

quote:
Originally posted by Otto Kraus

Ma iskreno,ja s tim Markom imam skroz pozitivan odnos,kupio sam od njega jedno 150 stripova i sa mozda dva nisam bio zadovoljan.Vidim da se dosta ljudi ovdje tuzi na njega,ali sto se mene tice ,čovjek je ispao fer svaki put...

da niste mozda ortaci!?



Nismo,ali je sve uvijek bilo fer,bilo bi glupo sad čovjeka blatiti s moje strane bez ikakvog razloga...zar ne?
Go to Top of Page

Otto Kraus
Average Member



Sweden
609 Posts

Member since 12/08/2010

Posted - 22/08/2012 : 21:38:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Otto Kraus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kojot

quote:
Originally posted by Otto Kraus

Ma iskreno,ja s tim Markom imam skroz pozitivan odnos,kupio sam od njega jedno 150 stripova i sa mozda dva nisam bio zadovoljan.Vidim da se dosta ljudi ovdje tuzi na njega,ali sto se mene tice ,čovjek je ispao fer svaki put...



Jesi li proverio da li ima pirata?



Naravno da jesam,čim sam pročitao da ih ima morao sam vidjeti šta se tu dogadja,hahahaha
Go to Top of Page

Otto Kraus
Average Member



Sweden
609 Posts

Member since 12/08/2010

Posted - 22/08/2012 : 21:49:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Otto Kraus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by Otto Kraus

Ma iskreno,ja s tim Markom imam skroz pozitivan odnos,kupio sam od njega jedno 150 stripova i sa mozda dva nisam bio zadovoljan.Vidim da se dosta ljudi ovdje tuzi na njega,ali sto se mene tice ,čovjek je ispao fer svaki put...



Nakon što nije htio realizirati stripove s aukcija (nego je iste kasnije ponovo postavljao pod drugim nickovima, valjda očekujući veće zarade) i ja sam promijenio mišljenje o njemu. Prevarant bez imalo časti i poštenja.



Care,da imam takvo ili slično iskustvo kao ti,vjerovatno bi i moje mišljenje bilo drukčije...
Nego,što se tiče takvih prevara,stvarno sam imao sreće dosad te me nikad dosad nisu "zavaljali " na osvojenim aukcijama,više su me smetali oni fantomski kupci iliti nabijači cijena.
Ali u slučaju da me netko prevari za veću svotu novca,a u krugu od 500-600 km,može očekivati moj osobni dolazak po ukradeno...
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 23/08/2012 : 12:15:18  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Otto Kraus

quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by Otto Kraus

Ma iskreno,ja s tim Markom imam skroz pozitivan odnos,kupio sam od njega jedno 150 stripova i sa mozda dva nisam bio zadovoljan.Vidim da se dosta ljudi ovdje tuzi na njega,ali sto se mene tice ,čovjek je ispao fer svaki put...



Nakon što nije htio realizirati stripove s aukcija (nego je iste kasnije ponovo postavljao pod drugim nickovima, valjda očekujući veće zarade) i ja sam promijenio mišljenje o njemu. Prevarant bez imalo časti i poštenja.



Care,da imam takvo ili slično iskustvo kao ti,vjerovatno bi i moje mišljenje bilo drukčije...
Nego,što se tiče takvih prevara,stvarno sam imao sreće dosad te me nikad dosad nisu "zavaljali " na osvojenim aukcijama,više su me smetali oni fantomski kupci iliti nabijači cijena.
Ali u slučaju da me netko prevari za veću svotu novca,a u krugu od 500-600 km,može očekivati moj osobni dolazak po ukradeno...



Ja i ne očekujem da oni koji su s njim imali dobra iskustva govore negativno, ali lik je u međuvremenu dobio još jedan negativni, s tim da vjerujem da će ih biti još.

Za ovo drugo teško je konkretno nešto reći bez čvrstih dokaza (za razliku od evidentnih činjenica o muljažama ex Marko1), mada se slažem da je u nekim slučajevima zaista bilo u najmanju ruku čudnih ponuda od određenih likova. Dođu pa navale na atraktivnije aukcije, a onda ih nema nigdje.
Go to Top of Page

Whetherpine
Average Member



Croatia
545 Posts

Member since 15/07/2010

Posted - 27/08/2012 : 13:42:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Whetherpine a Private Message  Reply with Quote
Pa ni meni se taj lik ne javlja! Vrijeme je za neki negativni!
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000