forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 Šarlo Akrobata
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 20/09/2012 : 21:27:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote


:D

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 20/09/2012 : 21:29:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mr murdoc

Naravno, zato sam ga i stavio pod quote

Ma da mi se, ali ne mogu bas svasta uzeti , neugodno mi je



pa otvori još jedan i to je hat trick

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3267 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 20/09/2012 : 22:09:18  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote


Zamisli (život u..to je došlo malko kasnije i nadam se da če neki znalac otvoriti i "Film" topic, al eto) da imaš pun kurac Boney M i Beatlesa i Bijelog Dugmeta i slični mainstream koji slušaju skoro svi oko tebe pa i tvoja starija brača kad ono Niko niko niko, kao ja....i ploča Paket aranžman i svaki komad rasturancija - UUUAAUUU nešto tako originalno kod nas? Svaki sledeči komad bolji od prijašnjeg i prvo ime koje izbije Šarlo Akrobata. Šta jim to znači? Ko su ovi marsovci, jer u Jugoslaviji takvu muziku niko ne piše&igra. Jedva smo progutali pojavu panka u Sloveniji i još nas nije rasfukalo kad onda "novi val". I to kad imaš 17 godina. Ima li nešto lepše? Dal ima ko jači?

Edited by - trolodtroje on 20/09/2012 22:10:08
Go to Top of Page

leshwolsh
New Member



Serbia
271 Posts

Member since 04/06/2006

Posted - 21/09/2012 : 00:16:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit leshwolsh's Homepage  Send leshwolsh a Private Message  Reply with Quote
Igor Kordej - Ona Se Budi







https://www.youtube.com/channel/UCXej4FbiT-28h9Yf5MTM3fQ/featured
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 21/09/2012 : 08:14:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Šarlova stvar Niko kao ja mi je obilježila djetinjstvo, a da tada još nisam ni znao za njih.
Išla je na mislim u sklopu Nedjeljnog zabavnika, i ja sam je kao lud non-stop pjevušio.

Koja o Šarlu:





Meni jedna od njihovih odličnih stvari:



Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 21/09/2012 08:14:56
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 24/09/2012 : 21:06:33  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Da ne otvaram novi topic, koji nisam ni namjeravao..
Ovo ide u paketu..sarenom i genijalnom..

Disciplina Kičme

quote:
Disciplina kičme (ili Disciplin A Kitschme) je jedan od najpoznatijih srbijanskih rock sastava. Frontmen sastava još od njegova osnutka je Dušan Kojić - "Koja". Njihova glazba mješavina je mnogih stilova, od funk-rocka, noise-rocka, jazz fusiona, drum and bassa i mnogih drugih.


Kako je to sve i dalje bilo genijalno..i kreativno..
Osobno sam jos uvijek hipnotiziran tom glazbom..bezvremenom.

Disciplina Kicme - Cudna suma

Kada ovo krene..sve drugo stane..


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Luca_Torelli
stripovi.com suradnik



1379 Posts

Member since 05/03/2011

Posted - 24/09/2012 : 21:19:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Luca_Torelli a Private Message  Reply with Quote
Jedna od dražih sa zadnjeg albuma:


nebesa nisu humana... (Hrabal)

Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 24/09/2012 : 21:30:14  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Tak, tak..


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Luca_Torelli
stripovi.com suradnik



1379 Posts

Member since 05/03/2011

Posted - 24/09/2012 : 21:33:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Luca_Torelli a Private Message  Reply with Quote
Jedan stariji favorit:


nebesa nisu humana... (Hrabal)

Go to Top of Page

Luca_Torelli
stripovi.com suradnik



1379 Posts

Member since 05/03/2011

Posted - 24/09/2012 : 21:40:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Luca_Torelli a Private Message  Reply with Quote
Prije mjesec dana bio sam na njihovom koncertu, izgubio glas i formu već u prvoj trećini nastupa.




nebesa nisu humana... (Hrabal)

Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 24/09/2012 : 21:43:55  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
I ja bi volio da sam na tom koncertu bio..jebiga..sljedeci put mi javi..

Ovako moram brijati na ova comic genijanluk..


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 24/09/2012 : 23:05:32  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mr murdoc

Da ne otvaram novi topic, koji nisam ni namjeravao..
Ovo ide u paketu..sarenom i genijalnom..

Disciplina Kičme

quote:
Disciplina kičme (ili Disciplin A Kitschme) je jedan od najpoznatijih srbijanskih rock sastava. Frontmen sastava još od njegova osnutka je Dušan Kojić - "Koja". Njihova glazba mješavina je mnogih stilova, od funk-rocka, noise-rocka, jazz fusiona, drum and bassa i mnogih drugih.


Kako je to sve i dalje bilo genijalno..i kreativno..
Osobno sam jos uvijek hipnotiziran tom glazbom..bezvremenom.

Disciplina Kicme - Cudna suma

Kada ovo krene..sve drugo stane..






Dobro, ovo je obrada
Al' kako kaže jedan komentar dolje: kAd ti Koja obradi stvar, ta stvar više nije tvoja

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

-jeremija-
Senior Member



Serbia
1611 Posts

Member since 14/08/2012

Posted - 24/09/2012 : 23:13:22  Show Profile Show Extended Profile  Send -jeremija- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by mr murdoc

Da ne otvaram novi topic, koji nisam ni namjeravao..
Ovo ide u paketu..sarenom i genijalnom..

Disciplina Kičme

quote:
Disciplina kičme (ili Disciplin A Kitschme) je jedan od najpoznatijih srbijanskih rock sastava. Frontmen sastava još od njegova osnutka je Dušan Kojić - "Koja". Njihova glazba mješavina je mnogih stilova, od funk-rocka, noise-rocka, jazz fusiona, drum and bassa i mnogih drugih.


Kako je to sve i dalje bilo genijalno..i kreativno..
Osobno sam jos uvijek hipnotiziran tom glazbom..bezvremenom.

Disciplina Kicme - Cudna suma

Kada ovo krene..sve drugo stane..






Dobro, ovo je obrada
Al' kako kaže jedan komentar dolje: kAd ti Koja obradi stvar, ta stvar više nije tvoja



Čudo da to niko nije rekao za Masima Savića

Edited by - -jeremija- on 30/02/2014 00:00:15
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 25/09/2012 : 02:05:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
Disciplinu Kicme sam gledao 3 puta.

Prvi put, na jesen '96 ili '97, sad sam vec i zaboravio. Prvi put posle raspada zemlje i rata, Koja se vraca u Srbiju i svira tri koncerta, jedan u NS, dva u Beogradu. Bio sam na onom prvom beogradskom, u filmskom gradu. Prostor jako uzak i stesnjen, vazduha nema, ograniceno ljudi, ali atmosfera ludilo - trio usviran u pizdu materinu, Koja i Beat, novozelandski bubnjar (koji uzivo je jos ludji, totalna ritam masina) dominiraju, crnkinja peva za sve pare...dva sata totalnog blura, na bis izlazi Koja, Beat seda i udara rudimentarni ritam, a Koja pocne da peva NEE NEE NEE SVE STO UVEK ZELIM RECI JESTE NEE NEE NEE...havarija...kasnije se vracao sa prijateljem iz filmskog grada peske u centar, u gluvo doba noci, sto je jedno 5-6km hoda minimum...

Drugi put, basta SKCa, isti lineup, godinu dana kasnije, supporting tour za Heavy Bass Blues album. Tu su mi nesto slabije legli, a mozda i zbog fakta da je sve to zvucalo aps. isto kao i godinu dana ranije, samo je bio gori prostor, opustenija publika, i nije bilo toliko dobro zezanje. Tja.

A onda fast forward jedno 10 godina, pa koncert u SKCu na zimu '07/08, promocija novog albuma. Nova disciplina, novi fazon - dva sata svirke BEZ IJEDNE JEBENE PAUZE, znaci iz pesme u pesmu, skaci, udri, tuci, lomi, skaci, skaci, skaci, i kraj...uf...jedva dodjoh doma...odrah se od skakanja...sa Kojom nikad dosadno, mada ovako licno frajer mi je skroz antipatican, sto kaze moj prijatelj "ako ne prica o sebi, nije u elementu"...al dobro...zeleni zub ima posebno mesto u mom srcu.



i onda, jako jako jako dobra obrada, jedna od najboljih u YU Rocku



Ma ceo poslednji album jebe oca...ljudi me se boje, stvarno ne znam zasto, jer ja sam samo jako dobar prijatelj sa mastom...secam se i promo spota sa klincem koji vozi skejt po uscu...taj klinac je 15 godina kasnije postao bubnjar discipline kicme...dreams do come true.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 25/09/2012 : 09:43:33  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 25/09/2012 : 18:18:31  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Jebote..malo OT ..
Sto smo imali onda , a sto nam serviraju danas.
Nisam fatalista niti pesimista..ali please..
Izades “van“ a ono pici Azra, Sarlo Akrobata, Haustor, EKV, Elektricni Orgazam, Film, Lačni Franz,Pankrti,Animatori ,Aerodrom ,Mizar ,Prljavo kazalište,Paraf ..jeboteeee

Glazba sa kojom se budi ,jede , jebe , zaljubljuje i odljubljuje..

Danas..ma ne zelim uopce trosti rijeci ..


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 25/09/2012 : 23:12:04  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
fakat čovječe, Mizar
Leleeee...




COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 06/10/2012 : 17:59:54  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

fakat čovječe, Mizar
Leleeee...





Fakat genijalno ,Makedonski Joy Division

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 30/08/2013 : 20:05:32  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Dakle genijalstina scene bivse i genijalne zajednice naroda i narodnosti Socijalisticke federativne Republike Jugoslavije.
Šarlo Akrobata - Bes

[bŠarlo Akrobata - Bistriji ili tuplji čovek biva kad]


i sto je najbitnije..
DISCIPLIN A KITSCHME: Neko mora to da spreči [/b]


Zajebavam se ..ovo je premium..jebiga.,,stripofil do kraja

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde

Edited by - mr murdoc on 30/08/2013 20:15:45
Go to Top of Page

surfer
Average Member

Austria
967 Posts

Member since 09/05/2008

Posted - 07/09/2013 : 20:02:54  Show Profile Show Extended Profile  Send surfer a Private Message  Reply with Quote
Hehe ja sam gledao Šarla uživo :-)))
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000