forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Domaci strip
 Stripalbum "Kad je strip bio mlad" (STRIPFORUM)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 30/09/2012 : 12:07:33  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lastan

quote:
Originally posted by fikus

Lastane,
Kad bi se mogla očekivati prezentacija?




Danas je u Večernjem listu bio članak o ovoj strip knjizi...

Prezentacija je u "RAGU" galeriji,11.10 2012, u 18.00 *(Radnička cesta 22,galerija se nalazi u zgradi kraj striparnice "Lastan").
Svi su dobrodošli!



Sigurno se možda vidimo.

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 30/09/2012 : 12:59:36  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

cuo sam da je odlicno proslo. jedva cekam da mi stigne knjiga koju mi je Robert pokupio.



Vidimo se za vikend u Rijeci na pregledu a i da ti donesem stripove i knjige. Unaprijed se ispričavam što knjige imaju potpise autora.

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 30/09/2012 : 21:23:58  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lastan
Prezentacija je u "RAGU" galeriji,11.10 2012, u 18.00 *(Radnička cesta 22,galerija se nalazi u zgradi kraj striparnice "Lastan").
Svi su dobrodošli!


Kakva prezentacija? Niste li to odradili s "Antifašističkim stripom"? Znači, bit će specijalno i za ovaj strip prezentacija ili je meni nešto promaklo?

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 30/09/2012 : 21:35:59  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by Lastan
Prezentacija je u "RAGU" galeriji,11.10 2012, u 18.00 *(Radnička cesta 22,galerija se nalazi u zgradi kraj striparnice "Lastan").
Svi su dobrodošli!


Kakva prezentacija? Niste li to odradili s "Antifašističkim stripom"? Znači, bit će specijalno i za ovaj strip prezentacija ili je meni nešto promaklo?


Ono kad smo bili u Mimari, to je bilo samo za Antifašistički, a ovo je samo za spomenutu knjigu. Jučer sam bio kod Lastana pa mi je rakao da će i ovaj put biti bogat catering, kao u Mimari.

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

Lastan
Senior Member



1096 Posts

Member since 22/07/2011

Posted - 30/09/2012 : 21:54:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fikus

quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by Lastan
Prezentacija je u "RAGU" galeriji,11.10 2012, u 18.00 *(Radnička cesta 22,galerija se nalazi u zgradi kraj striparnice "Lastan").
Svi su dobrodošli!


Kakva prezentacija? Niste li to odradili s "Antifašističkim stripom"? Znači, bit će specijalno i za ovaj strip prezentacija ili je meni nešto promaklo?


Ono kad smo bili u Mimari, to je bilo samo za Antifašistički, a ovo je samo za spomenutu knjigu. Jučer sam bio kod Lastana pa mi je rakao da će i ovaj put biti bogat catering, kao u Mimari.




www.lastan.hr
https://www.facebook.com/lastan.striparnica






Go to Top of Page

Lastan
Senior Member



1096 Posts

Member since 22/07/2011

Posted - 30/09/2012 : 21:59:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by Lastan
Prezentacija je u "RAGU" galeriji,11.10 2012, u 18.00 *(Radnička cesta 22,galerija se nalazi u zgradi kraj striparnice "Lastan").
Svi su dobrodošli!


Kakva prezentacija? Niste li to odradili s "Antifašističkim stripom"? Znači, bit će specijalno i za ovaj strip prezentacija ili je meni nešto promaklo?



Prezentacija je za strip-knjigu "KAD JE STRIP BIO MLAD".
Prezentacija u Mimari je bila za antifašistički strip,uz prikaz i ponudu ostalih izdanja od udruge.Pretpostavljam da pitaš jer si za najavu prezentacije u Mimari stavio naslovnicu ovog stripa!?
Sad samo napravi kontra!

www.lastan.hr
https://www.facebook.com/lastan.striparnica






Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 30/09/2012 : 22:11:40  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Hehm! Pa u biti, evo što si napisao stranicu prije!

quote:
Originally posted by Lastan
Strip knjiga "KAD JE STRIP BIO MLAD" bit će prezentirana 18.09 2012 u muzeju Mimara u 19.00 sati.
Na prezentaciji će o knjizi govoriti autori same knjige Rudi Aljinović i Mladen Novaković.


A činilo mi se da nešto fali na onoj prezentaciji... Osjećam da će ova druga prezentacija biti puno intimnija. Za sljedeći put prezentacija predlažem da se preseli u Fijaker!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Lastan
Senior Member



1096 Posts

Member since 22/07/2011

Posted - 30/09/2012 : 22:22:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

Hehm! Pa u biti, evo što si napisao stranicu prije!

quote:
Originally posted by Lastan
Strip knjiga "KAD JE STRIP BIO MLAD" bit će prezentirana 18.09 2012 u muzeju Mimara u 19.00 sati.
Na prezentaciji će o knjizi govoriti autori same knjige Rudi Aljinović i Mladen Novaković.


A činilo mi se da nešto fali na onoj prezentaciji... Osjećam da će ova druga prezentacija biti puno intimnija. Za sljedeći put prezentacija predlažem da se preseli u Fijaker!



Ma kavi intimnija! Bit će glamurozna!
Velikih će iznenađenja bit na ovoj prezentaciji!

www.lastan.hr
https://www.facebook.com/lastan.striparnica






Go to Top of Page

Luca_Torelli
stripovi.com suradnik



1379 Posts

Member since 05/03/2011

Posted - 01/10/2012 : 18:57:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Luca_Torelli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lastan

quote:
Originally posted by DeeCay

Hehm! Pa u biti, evo što si napisao stranicu prije!

quote:
Originally posted by Lastan
Strip knjiga "KAD JE STRIP BIO MLAD" bit će prezentirana 18.09 2012 u muzeju Mimara u 19.00 sati.
Na prezentaciji će o knjizi govoriti autori same knjige Rudi Aljinović i Mladen Novaković.


A činilo mi se da nešto fali na onoj prezentaciji... Osjećam da će ova druga prezentacija biti puno intimnija. Za sljedeći put prezentacija predlažem da se preseli u Fijaker!



Ma kavi intimnija! Bit će glamurozna!
Velikih će iznenađenja bit na ovoj prezentaciji!



Promotorice s otvorenja striparnice?

nebesa nisu humana... (Hrabal)

Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 01/10/2012 : 19:37:18  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Mislim da bi bilo puno efektije da promotorice budu kostimirane ili u strip ili u uske crne kombinezone - sve drugo ne dolazi u obzir. Kako bilo vidimo se!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37755 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 01/10/2012 : 20:26:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Samo Red Sonja kostum moze doci u obzir.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Luca_Torelli
stripovi.com suradnik



1379 Posts

Member since 05/03/2011

Posted - 12/10/2012 : 15:58:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Luca_Torelli a Private Message  Reply with Quote
Jel ima još koji primjerak?

nebesa nisu humana... (Hrabal)

Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 12/10/2012 : 23:10:11  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Luca_Torelli

Jel ima još koji primjerak?


Mogao sam ti uzeti na popustu kad je bilo... Onda bi se još koji mjesec saftalo to kod mene pa bi konačno došlo i do tebe. Valjda.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Luca_Torelli
stripovi.com suradnik



1379 Posts

Member since 05/03/2011

Posted - 12/10/2012 : 23:29:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Luca_Torelli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by Luca_Torelli

Jel ima još koji primjerak?


Mogao sam ti uzeti na popustu kad je bilo... Onda bi se još koji mjesec saftalo to kod mene pa bi konačno došlo i do tebe. Valjda.



Bilo bi to ekstranapacano izdanje KJSBM-a ;)
Ajd', CRŠ je blizu, bit će i tamo popusta.

nebesa nisu humana... (Hrabal)

Go to Top of Page

Lastan
Senior Member



1096 Posts

Member since 22/07/2011

Posted - 13/10/2012 : 15:57:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Luca_Torelli

Jel ima još koji primjerak?



Ima...

www.lastan.hr
https://www.facebook.com/lastan.striparnica






Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000