forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Dylan Dog
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 516

dzoni
Advanced Member

Serbia
4323 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 06/11/2012 : 16:13:20  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
pogledaj uporedni popis dilan doga..imas tamo sve
Go to Top of Page

misterx381
Average Member



Serbia
918 Posts

Member since 17/02/2007

Posted - 06/11/2012 : 18:36:51  Show Profile Show Extended Profile  Send misterx381 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Conspirito

Postovani Dylan Dogovci,koje Ludens extra izdanja popunjavaju rupe od Dnevnika,Slobodne Dalmacije i slicno...
ako je ovo pitanje vec bilo ,izvinjavam se i molim nekog ako mu nije tesko da odgovori....unapred zahvalan na odgovoru...



Nadam se da će pomoći

Dylan Dog popis

Edited by - misterx381 on 06/11/2012 18:49:32
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37787 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 07/11/2012 : 09:21:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote



Luigi Piccatto








Alessandro Baggi






Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Ajkula
Senior Member



Serbia
1230 Posts

Member since 09/03/2012

Posted - 07/11/2012 : 10:43:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Ajkula a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli




Luigi Piccatto








Alessandro Baggi








1 - Odvratno. Samo to.
2-Ovo nije loše, čak je dobro, jedino što Dylan kao da ima prevelik nos, što mu izobličuje facu.

Fudbal i semenke

Edited by - Ajkula on 07/11/2012 10:43:41
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4323 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 07/11/2012 : 15:52:23  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
picatov crtez je odlican bas mi se svideo a i ovaj drugi je dobar
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4646 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 07/11/2012 : 18:57:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
dilanov nos je oduvek bio poveci ;) posebno kod kasertana i ambrosinija
a pikato bas voli ove paklene koncerte :D

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

Ajkula
Senior Member



Serbia
1230 Posts

Member since 09/03/2012

Posted - 07/11/2012 : 23:29:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Ajkula a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dzoni

picatov crtez je odlican bas mi se svideo a i ovaj drugi je dobar


Ma daj, samo pogledaj u Dylanovu facu i samo će ti se kazati...

Fudbal i semenke
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5804 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 08/11/2012 : 08:47:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ajkula

quote:
Originally posted by dzoni

picatov crtez je odlican bas mi se svideo a i ovaj drugi je dobar


Ma daj, samo pogledaj u Dylanovu facu i samo će ti se kazati...



Piccattov crtež je majstorija, ovaj drugi mi je previše statičan... Cura sa sjekirom vjerojatno je precrtana s naslovnice nekog modnog magazina...

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9332 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 08/11/2012 : 09:10:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Piccato je odličan crtač koji nažalost u zadnje vrijeme sve više fušari. Ovaj crtež je sasvim OK napravi i sviđa mi se. Baggijev je čista suprotnost Piccatovog razigranog pa mi izgleda onako starinski ukočen. Pretpostavljam da je to bila i želja crtača.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8232 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 08/11/2012 : 22:23:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
Pitanje/Pomoč
prije 5-6 dana prijatelj mi pošalje ovakvu poruku:
"Imaš li Dylan Dog nastavak di on krivo skrene skalama u robnoj kući pa više nema izlaska sa toga stubišta?"

Zna li neko koji je to broj ili naziv epizode?

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 08/11/2012 : 22:35:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
To je kratki dio iz Ples smrti/Totentanz.
Samo, nije Dylan u pitanju, već neki drugi lik.

Možda sam fulao i možda stvarno postoji epizoda gdje se to Dylanu dogodi, ali ovo je ono što mi pada na pamet.
Go to Top of Page

Ajkula
Senior Member



Serbia
1230 Posts

Member since 09/03/2012

Posted - 09/11/2012 : 09:43:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Ajkula a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beva

quote:
Originally posted by Ajkula

quote:
Originally posted by dzoni

picatov crtez je odlican bas mi se svideo a i ovaj drugi je dobar


Ma daj, samo pogledaj u Dylanovu facu i samo će ti se kazati...



Piccattov crtež je majstorija, ovaj drugi mi je previše statičan... Cura sa sjekirom vjerojatno je precrtana s naslovnice nekog modnog magazina...


Smatram da ne može biti majsorija ako je glavni lik, tj. Dylan, očajno nacrtan.

Fudbal i semenke
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9332 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 09/11/2012 : 09:59:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ajkula

Smatram da ne može biti majsorija ako je glavni lik, tj. Dylan, očajno nacrtan.



Heheheheh

Inače, ne znam koliko si istraživao po forumu ali oko Piccatta su se često lomila koplja. Ako te zanima baci oko na OVO, OVO i OVO

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."

Edited by - Deers on 09/11/2012 10:01:10
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5804 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 09/11/2012 : 16:16:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ajkula

Smatram da ne može biti majsorija ako je glavni lik, tj. Dylan, očajno nacrtan.



Piccatto crta brzo i to ne paše svakome, mogu to razumjeti... Ali ne vidim po čemu je Dylan ovdje očajno nacrtan, čak se vidi da je više pažnje posvećeno njemu i djevojci...

Brzina prilikom crtanja ima svojih prednosti i mana, ogromna prednost je dinamika crteža, teško će takav crtež izgledati sterilno... A upravo tako mi izgleda ovaj drugi...

Plus što Piccatto stvarno zna crtati, puno ih u Bonelliju po znanju njemu nije doraslo...

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

Felagund
Average Member



Croatia
868 Posts

Member since 01/10/2010

Posted - 11/11/2012 : 21:03:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Felagund a Private Message  Reply with Quote
Neki dan sam nabavio DD SD 48 Crvena smrt i sad gledam na hrbatu pise 47, pa me zanima je li to greska samo kod mene ili je cjela ta tura krivo odstampana?

Sve je relativno (E = mc^2)
Go to Top of Page

Ajkula
Senior Member



Serbia
1230 Posts

Member since 09/03/2012

Posted - 11/11/2012 : 21:06:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Ajkula a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

quote:
Originally posted by Ajkula

Smatram da ne može biti majsorija ako je glavni lik, tj. Dylan, očajno nacrtan.



Heheheheh

Inače, ne znam koliko si istraživao po forumu ali oko Piccatta su se često lomila koplja. Ako te zanima baci oko na OVO, OVO i OVO


Ja sam, naravno, na strani ovih što misle da je očajan.

Fudbal i semenke
Go to Top of Page

Ajkula
Senior Member



Serbia
1230 Posts

Member since 09/03/2012

Posted - 11/11/2012 : 21:10:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Ajkula a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beva

quote:
Originally posted by Ajkula

Smatram da ne može biti majsorija ako je glavni lik, tj. Dylan, očajno nacrtan.



Piccatto crta brzo i to ne paše svakome, mogu to razumjeti... Ali ne vidim po čemu je Dylan ovdje očajno nacrtan, čak se vidi da je više pažnje posvećeno njemu i djevojci...

Brzina prilikom crtanja ima svojih prednosti i mana, ogromna prednost je dinamika crteža, teško će takav crtež izgledati sterilno... A upravo tako mi izgleda ovaj drugi...

Plus što Piccatto stvarno zna crtati, puno ih u Bonelliju po znanju njemu nije doraslo...


Meni je Piccatov Dylan uvek očajan, jednostavno mi se ne sviđa... Ipak, nisam čitao Golcondu još uvek

Bolje da je sterilan i da liči na neštao, nego da je neobičan i užasno nacrtan.

Po meni je on jedan od najgorih Bonelli crtača.

Fudbal i semenke
Go to Top of Page

star-duster
Junior Member



Serbia
445 Posts

Member since 11/06/2011

Posted - 11/11/2012 : 22:16:34  Show Profile Show Extended Profile  Send star-duster a Private Message  Reply with Quote
Znaš kako kažu - mišljenje je kao dupe, svako ga ima.
E pa, moje je sasvim drugačije od tvog (mišljenje naravno, ono drugo nećemo nikad da upoređujemo, daleko bilo...).
Elem, Piccato je sasvim osoben. Ali je i veliki majstor. Jeste počeo da otaljava posao, to već i vrapci na granama znaju. Ali pre toga je stvorio neke od najboljih epizoda Dilana ikad, što ga svakako svrstava daleko od te liste najgorih Boneli crtača, čak ga po mom mišljenju ubacuje na listu najboljih. Volim njegov stil, volim tu osobenost, pa mi čak i njegovi najnoviji radovi sasvim odgovaraju.
A Golkonda spada u apsolutne klasike na samo DD-a već i stripa kao umetnosti, sjajna epizoda i sa narativne i sa vizuelne strane, nešto što nikako ne treba propustiti. Učini sebi uslugu i pročitaj je.
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 11/11/2012 : 23:41:39  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Rani Pikato je vrh DD stafa, a i sada je bolji od većine crtača, iako mrljavi...
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15506 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 12/11/2012 : 08:15:16  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Felagund

Neki dan sam nabavio DD SD 48 Crvena smrt i sad gledam na hrbatu pise 47, pa me zanima je li to greska samo kod mene ili je cjela ta tura krivo odstampana?



cijela tura je sa greškom

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26474 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 12/11/2012 : 13:46:15  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Šta točno edicija Superbook reprizira?
Almanah,Specijal,Gigant,Maxi?
Zašto je u VČ poremećen redoslijed superbooka u odnosu na talijane?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Solid Snake
Senior Member



Djibouti
2359 Posts

Member since 30/12/2003

Posted - 12/11/2012 : 13:48:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Solid Snake a Private Message  Reply with Quote
Mislim da reprizira sve,osim redovnu seriju.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26474 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 12/11/2012 : 14:04:36  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Hvala na mišljenju ali treba mi točan podatak

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9332 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 12/11/2012 : 14:17:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Reprizira sva izdanja osim regularne serije i Colorfesta,također i izdanja koja su objavljena van SBE-a kao npr. dodatne kratke priče koje je Mondadori objavio uz kolor izdanja specijalaca, kratke priče (često tematske) iz raznih časopisa i revija...
Redoslijed kod VČa je takav jer prvi brojevi Superbooka nisu bili digitalizirani od strane SBE-a

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26474 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 12/11/2012 : 14:32:05  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Hvala.Još par pitanja:
Hoće li VČ objaviti i te prve brojeve Superbooka?
Vidio sam da Superbook ima 130 stranica a kako će onda reprizirati one Gigante u kojima je priča na 240 stranica?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page
Page: of 516 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.9 seconds. Snitz Forums 2000