forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ZAGOR
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 1207

Duje Belak
Starting Member



59 Posts

Member since 14/04/2012

Posted - 14/12/2012 : 11:07:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Duje Belak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Ono sto bi jedan doktor zagorologije kao prvo i osnovno trebao da ima je bezuslovna ljubav prema nasem junaku, sve ostalo su sitnice.





Znači najveći doktor je onaj koji najviše voli Zagora? Tvoja rečenica nema smisla. Ako su ostalo sitnice , ja ne vidim razloga zašto uopće glasamo.

Go to Top of Page

Duje Belak
Starting Member



59 Posts

Member since 14/04/2012

Posted - 14/12/2012 : 11:10:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Duje Belak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Duje Belak

.


Sve ok, razumijem sta hoces da kazes, ali moras malo vise da se aktiviras na forumu da bi i ostali ljudi saznali malo vise o tebi.
Mozda ima neki tamo tip koji je bolji fudbaler od Maradone, za njega svijet nikada nece saznati ukoliko ne igra fudbal vec radi u supermarketu.
Ok, on zna najbolje koliko je dobar fudbaler i mozda je to njemu dovoljno, ali mislim da je steta ukoliko to ne sazna i ostatak svijeta, pa tako ne moze onda ni ocekivati priznanje od drugih.




U pravu si, ali meni ti je dosadno i nekad glupo previše plesat po forumima. Više volim pričat s nekim uzivo.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11747 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 14/12/2012 : 13:51:39  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

jos jedan crtez naseg Attile. Bilo bi dobro da se Dr.Zagorolog javi i kod nas na forumu





Ovo je stvarno odlicno !!!!

Da krenu ponovo da se izdaju Ciko specijali zaposliti Attilu obavezno!
Go to Top of Page

johnhartson
Senior Member



Serbia
2814 Posts

Member since 17/10/2003

Posted - 14/12/2012 : 13:55:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit johnhartson's Homepage  Send johnhartson a Private Message  Reply with Quote
Pre dva broja je bas Buratini u svom uvodniku pricao o pokojnom Gambi i njegovom osecaju za crtanje komicnih stripova. Attilin Ciko je po meni vrhunski i mozda bi mogao da jos kojim ovakvim crtezom Buretu usadi ideju da obnovi tu ediciju. E sad koliko je to dobro, drugo je pitanje

Until the colour of a man's skin is of no more significance than the colour of his eyes - dis a war
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 14/12/2012 : 17:32:18  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote

Kvalifikacije za Dr.Zagorologa traju do sutra, 11h.
Sabrao sam glasove, oni koji su do sada glasali, neka ne edituju vise svoje glasove.
Oni koji to nisu uradili, neka glasaju sada.
I vise je nego jasno da imamo vec trojicu finalista: PijaniPatak, Solar i Acestroke, za preostala dva mjesta jos se vodi velika bitka.
Stinky, Teller, Velka031, Legaz, Andjelt, Profesor-Inz i Grofica Varga vode ljutu borbu za preostala dva mjesta.
Galasajte.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16948 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 14/12/2012 : 22:58:15  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Mitton je meni drag crtac, na Bleku daleko najbolji, ali sreca pa nije nikada Zagora crtao, tu bi bio nesto poput Gambe, kako moze da se vidi na ovom crtezu.



Baš, pljunuti Gamba, dakle - loše.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 15/12/2012 : 01:19:48  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

mikado
Senior Member



Serbia
1710 Posts

Member since 01/06/2009

Posted - 15/12/2012 : 09:19:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit mikado's Homepage  Send mikado a Private Message  Reply with Quote
Acestroke, Teller, Velka031

https://religiopedija.blogspot.com/
https://bonelistripovi.blogspot.com/
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 15/12/2012 : 11:03:11  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote

Kvalifikacije za Dr.Zagorologa 2012 su zavrsene, u finale idu PijaniPatak, solar, acestroke, teller i velka031.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 15/12/2012 : 12:23:49  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
King, budući da je počeo da vlada status quo na topicu, a izbor za dr.Zagorologa je prebačen u drugi topic, i pošto si ti to preuzeo na sebe, predlažem ti da krenemo dalje sa subotnjim temama

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 15/12/2012 : 12:36:48  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

King, budući da je počeo da vlada status quo na topicu, a izbor za dr.Zagorologa je prebačen u drugi topic, i pošto si ti to preuzeo na sebe, predlažem ti da krenemo dalje sa subotnjim temama


vazi, druze. Nesto sam u frci, radim nesto na PC, pa kao buduci dr (najvjerovatnije ), prepustam tebi ove sedmice da otvoris novu temu, ako je to ok.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 15/12/2012 : 12:41:53  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
ok

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 15/12/2012 : 19:12:34  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
posto je Patak ocigledno zauzet danas, evo da pokrenemo novu temu subotom.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 15/12/2012 : 19:13:48  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Nova tema subotom






Zašto volim Zagora...








Edited by - King Warrior on 15/12/2012 19:14:16
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 15/12/2012 : 19:20:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
King, haman si uzeo inspiraciju za ovu temu iz one moje stranice koju sam stavio u Zagorolog topic (?)

;)

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 15/12/2012 : 19:22:30  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
haman nisam, ali eto, dobro se poklopilo
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11747 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 15/12/2012 : 19:24:48  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote


Zašto volim Zagora...[/center]


Prvi Bonellijev strip koji sam ugledao na kiosku bio je Zagor ,,U dzungli Jukatana" kad sam ga procitao bio sam fasciniran, bila je to ljubav na prvi pogled. Odmah sam otrcao do kioska i kupio prve Odabrane price i 2. specijal.

Ne mogu da objasnim zasto sam ga zavoleo i zasto ga i dalje volim... Izgleda da sam pronasao nesto sto me strasno privlaci u njemu, da li je to raznolikost zanrova u vestern okruzenju, zanimljive radnje i likovi, crtez ili sam Zagorov i Cikov lik, ne znam...
Ali od tada za mene nema drugog strip junaka koji moze da mu parira.

Zagor i Ciko su mi postali drugovi sa kojima se druzim svaki dan. Kad sam sa njima nema nijedan problem koji me moze iznervirati ili razbesneti, tu su njih dvojica koji me smire.

Al sam se raspisao, sad mi malo i glupo zvuci ovo sto sam napisao ali je makar iskreno...




Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 15/12/2012 : 19:26:33  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going


Al sam se raspisao, sad mi malo i glupo zvuci ovo sto sam napisao ali je makar iskreno...


Bas naprotiv, svaka cast, odlican ti je post
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 15/12/2012 : 19:31:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Jel meni vazi ona stranica na engleskom tamo gdje se sada nalazi i za ovu temu? Da je premjestim, ili da je ostavim...?
Ne bi previse da davim. King, ti predlozi.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 15/12/2012 : 19:36:04  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

Jel meni vazi ona stranica na engleskom tamo gdje se sada nalazi i za ovu temu? Da je premjestim, ili da je ostavim...?
Ne bi previse da davim. King, ti predlozi.


Imam prijedlog, ako ti nije tesko, prevedi to na naski, pa neka i drugi vide o cemu se radi. Nazalost, ne razumiju svi engleski. A tekst ti jeste dobar
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 15/12/2012 : 19:36:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Ok.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 15/12/2012 : 19:50:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote



Zašto volim Zagora...



Ne sjecam kad sam prvi put poceo citati Zagora u bivsoj Jugi (odrastao sam u sjevernoj Bosni), ali bilo je to u ranim 1980-im godinama. Bilo je nesto specijalno o tom akrobatskom junaku iz sjeverno-istocne Amerike. On je bio sposoban da se bori protiv bilo koga, da lagano skace sa drveta na drvo sa takom spretnoscu da bi mu i Tarzan zavidio. Svaki djecak u mojoj okolini je htjeo da bude Zagor, a bilo je stotinu noci kad sam i ja sanjao da sam Zagor.

Ne sjecam se tacno koja je prva Zagorova epizoda koju sam ikad procitao, ali taj junak i njegov stil su ostavili takav pozitivan utisak na mene da mi je tesko zamislit kako bi drugacije proveo te mlade godine bez Zagorovih avantura. Danas, skoro 30 godina posle prvog susreta sa Duhom sa Sjekirom, Zagor nije vise moj omiljeni Bonelli junak, ali je jos uvijek naj nostalgijski junak. Bez Zagora i njegovih stripova, sumnjam da bi ja ikad poceo citati stripove. Dugujem puno ovom serijalu, i njegovim tvorcima, Guido Nolitti i Gallieno Ferriju. Oni su razlozi sto sam poceo citati, i sto cu nastaviti da citam stripove.






http://www.acestroke.blogspot.com

Edited by - acestroke on 15/12/2012 19:51:21
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 16/12/2012 : 11:03:48  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2416 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 16/12/2012 : 11:12:08  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
Ima ovaj Rubini da bude fantastičan, samo da ga ne otmu za Teksa.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9330 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 16/12/2012 : 11:38:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page
Page: of 1207 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 2.21 seconds. Snitz Forums 2000