forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Fibrina apsolutna vrtloglavica
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

Markos
Webmaster



Croatia
29190 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 17/12/2012 : 23:05:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Trajalo je skoro sedam godina, ali san se konačno ispunio.

Fibra ponosno objavljuje da smo osim već kupljenih naslova na kojima vrijedno radimo, osigurali prava i za sljedeće DC/Vertigo naslove:

Absolute Sandman
Absolute V for Vendetta
Absolute Watchmen
Absolute Batman: The Long Halloween
Absolute Batman: Dark Victory
Absolute Batman: The Dark Knight
Absolute Kingdom Come
Deluxe Fables

Fibra je ovim dodatno učvrstila i proširila suradnju s DC/Vertigom koja će se nastaviti s novim projektima u budućnosti. Srećom, snova mi ne nedostaje;)

Trouble will find me

Nostromo
Junior Member



Croatia
476 Posts

Member since 16/12/2008

Posted - 17/12/2012 : 23:10:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Nostromo a Private Message  Reply with Quote
Suze same kreću! :) Divota!

There Is a Light That Never Goes Out
Go to Top of Page

maddox031
Senior Member

Croatia
1941 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 17/12/2012 : 23:16:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit maddox031's Homepage  Send maddox031 a Private Message  Reply with Quote
grc me uhvatio od srece, za ova prva tri :)

pa sam nastavio citat dalje, sad je i suza krenula

:)

There can be only one, me!
Go to Top of Page

bosancicigor
Average Member



Croatia
866 Posts

Member since 15/08/2009

Posted - 17/12/2012 : 23:21:12  Show Profile Show Extended Profile  Send bosancicigor a Private Message  Reply with Quote
Ne vjerujem vlastitim očima, gledam i još ne vjerujem....
Kakva bomba! Bravo za snove!!


Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2818 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 17/12/2012 : 23:26:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Zbilja volis prevelike knjige
Go to Top of Page

sandyboy
Average Member

628 Posts

Member since 09/09/2010

Posted - 17/12/2012 : 23:28:19  Show Profile Show Extended Profile  Send sandyboy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Trajalo je skoro sedam godina, ali san se konačno ispunio.

Fibra ponosno objavljuje da smo osim već kupljenih naslova na kojima vrijedno radimo, osigurali prava i za sljedeće DC/Vertigo naslove:

Absolute Sandman
Absolute V for Vendetta
Absolute Watchmen
Absolute Batman: The Long Halloween
Absolute Batman: Dark Victory
Absolute Batman: The Dark Knight
Absolute Kingdom Come
Deluxe Fables

Fibra je ovim dodatno učvrstila i proširila suradnju s DC/Vertigom koja će se nastaviti s novim projektima u budućnosti. Srećom, snova mi ne nedostaje;)



Ovo su odlične vijesti. Markose, sve što mogu reći je .

Prve tri stavke imam u TPB varijantama, s zadovoljstvom ću im pridružiti i hrvatska Absolute izdanja... počev od cca 2015-e?
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 17/12/2012 : 23:31:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Isuse.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29190 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 17/12/2012 : 23:34:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Sandman, Vendetta i Watchmeni su praktički moj Sveti gral što se izdavaštva tiče, tako da sam svakako nestrpljiv to konačno imati u rukama, ali ako sam mogao čekati 7 godina da dobijem prava, onda mogu još godinu-dvije dok ih ne pripremimo kako treba. Potrudit ću se zauzdati svoju nestrpljivost i napraviti to maksimalno dobro. Ali vjerujem da bismo tijekom 2014 morali objaviti barem nekoliko naslova s ovog popisa.

Trouble will find me
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8228 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 17/12/2012 : 23:36:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
Bolje da preskočiš 2013 s tim naslovima, preveliko je opterečenja za naš džep.

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985

Edited by - split85 on 17/12/2012 23:39:45
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7098 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 17/12/2012 : 23:37:19  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Dobar naslov topica!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 17/12/2012 : 23:37:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Polako, samo polako... Nema žurbe, glavno da su se prava riješila.
Ja uzimam samo Sandmana i Fables, ovo ostalo imam na engleskome (al opet, možda se pridomislim )

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

sandyboy
Average Member

628 Posts

Member since 09/09/2010

Posted - 17/12/2012 : 23:38:20  Show Profile Show Extended Profile  Send sandyboy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Sandman, Vendetta i Watchmeni su praktički moj Sveti gral što se izdavaštva tiče, tako da sam svakako nestrpljiv to konačno imati u rukama, ali ako sam mogao čekati 7 godina da dobijem prava, onda mogu još godinu-dvije dok ih ne pripremimo kako treba. Potrudit ću se zauzdati svoju nestrpljivost i napraviti to maksimalno dobro. Ali vjerujem da bismo tijekom 2014 morali objaviti barem nekoliko naslova s ovog popisa.



Ali sedam godina...čovječe. Svaka čast na izdržljivosti.
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2814 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 17/12/2012 : 23:38:27  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message  Reply with Quote
U jebote :).

Nego absoulute ti znaci da ce u istom obliku ko americki, ili da je material isti ko u absolute a dimenzije stripa drukcije?

Jack the Black.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 17/12/2012 : 23:40:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Ja se jedino nadan da će koštat manje nego američki

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa

Edited by - Paka01 on 17/12/2012 23:43:21
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29190 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 17/12/2012 : 23:44:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Absolute se odnosi i na dimenzije i na materijale, mada je moguće da će za neke naslove biti promjena, o tome ću još odlučiti. A cijena za npr. Watchmene ili Sandmana ne bi smjela preći 300 kuna, ako ikako bude moguće.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 17/12/2012 : 23:45:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Mene zapravo čudi šta si se odlučija na Fablese
Drago mi ih je vidit, super je strip, al od Fibre sam navika vidit većinom završene/zaokružene serijale.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29190 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 17/12/2012 : 23:57:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Pa i on će jednom biti završen:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 18/12/2012 : 00:01:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Neka neka, ne smeta meni

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26443 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 18/12/2012 : 00:02:53  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
absolute=preskupe.
draži mi je pristup darkwooda ali barem će se razveseliti ljubitelji teških knjižurina.
daj meni trade,lagan papir i što manju cijenu i to je to.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 18/12/2012 : 00:04:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Fantastično i kapa dolje!
A i čestitam na ostvarenim snovima!!
A mene jednog skorog dana čekaju slatke brige kome pokloniti sva američka i srpska izdanja...

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22288 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 18/12/2012 : 00:04:54  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos



Absolute Sandman
Absolute V for Vendetta
Absolute Watchmen
Absolute Batman: The Long Halloween
Absolute Batman: Dark Victory
Absolute Batman: The Dark Knight
Absolute Kingdom Come
Deluxe Fables



aj jaj jaj jaj...pa nedostaje ti jos samo Preacher, pa onda mozes da promjenis slogan u : Fibra, samo najbolji stripovi svih vremena!

Dobro je sto si se odlucio za Absolute Kingdom Come, a ne za normalnu verziju. Tu ima mali dodatak kada Supi, Batman i WW sjede u kaficu i caskaju.


quote:
Originally posted by Paka01

Mene zapravo čudi šta si se odlučija na Fablese



Ako se ne varam drze jos uvijek rekord po broju Eisnerovih nagrada, ako nista drugo onda barem zato ih je vrijedno objaviti.
Mada, mene serijal nije nesto posebno odusevio.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 18/12/2012 : 00:06:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
A daj, pa baš je zabavan Dobar strip skroz.

SPOILER ALERT!!!
A šta se tiče Kingdom Come, jel to ona scena kad WW i Superman govore Bruceu da je WW trudna? Ima to u normalnoj verziji, moj trejd to sadrži.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22288 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 18/12/2012 : 00:09:34  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
upravo to, kod mene prva verzija to nije imala, ali tu sam verziju uzeo jos u devedesetim godinama, kada je serijal izasao.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 18/12/2012 : 00:10:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Da, u tome je stvar onda... Ja imam novije izdanje koje je valjda kompletno.
Imaju na kraju još Rossove skice, ovo ono, 100 stvari.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29190 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 18/12/2012 : 00:18:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

absolute=preskupe.
draži mi je pristup darkwooda ali barem će se razveseliti ljubitelji teških knjižurina.
daj meni trade,lagan papir i što manju cijenu i to je to.


Kako znaš da će biti preskupe? Je li Fibrin Moebius preskup?
Osim toga, Sandman neće biti ništa teži od Darkwoodovog Konana, npr.

Trouble will find me
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26443 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 18/12/2012 : 00:34:28  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
zar nisam na ignore?
pa sam si rekao da ne bi trebalo biti preko 300 kuna.zar je to malo?
ajde,možeš ti bolje.nemoj mišati konana u ovo.uspoređuj najavljene darkwoodove usa tradove sa ovim absolutima.
kažem bez ikakve zlobe-za one koji vole knjižurine je odlično a za nas ostale ostaju trejdovi.
hajde,vi koji će te uzimati ovo,sad prodajte jeftino svoje trejdove

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000