forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Fibrina apsolutna vrtloglavica
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

feniks
Senior Member

1921 Posts

Member since 08/05/2004

Posted - 18/12/2012 : 11:48:27  Show Profile Show Extended Profile  Send feniks a Private Message  Reply with Quote
Uzimam
Absolute Batman: Dark Victory
Absolute Kingdom Come


I mozda Deluxe Fables

Marko samo polako s ovim
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9322 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 18/12/2012 : 11:48:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Jaki, jel možeš promjeniti potpis u nešto kraće preko hiperlinka ili čega u nešto ovakvo:

Aukcije

Ovako ti potpis dosta izduži stranicu u stranu

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12889 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 18/12/2012 : 12:01:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Marko, imaš li možda namjeru izdati i kolekciju Batman: Haunted Knight?

http://en.wikipedia.org/wiki/Batman:_Haunted_Knight

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13414 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 18/12/2012 : 12:02:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
Jel se zna cena ovih deluxe Fejblsa i kad bi mogli da ih očekujemo? Okvirno makar
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29190 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 18/12/2012 : 12:18:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Ništa prije 2014. Cijena okvirno kao i Daredevil. Trudit ću se da cijena bude maksimalno prihvatljiva, a da se kvalitet izdanja ne dira.
Haunted knight nisam čitao, dakle, za sada ne.

Trouble will find me
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26443 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 18/12/2012 : 12:19:17  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

Jaki, jel možeš promjeniti potpis u nešto kraće preko hiperlinka ili čega u nešto ovakvo:

Aukcije

Ovako ti potpis dosta izduži stranicu u stranu


kad bi ja zna to napraviti:)
možda da me upitiš da ne guglam?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4323 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 18/12/2012 : 12:25:17  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
zdravo....posto sam laik za ove naslove...moze li mi neko u par reci kazati koji je zanr ovih naslova i neke male naznake o njima ? unapred hvala

Absolute Sandman
Absolute V for Vendetta
Absolute Watchmen

Absolute Kingdom Come
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9322 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 18/12/2012 : 12:26:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
[url="tu kopiraš link na koji želiš da te vodi tekst" ]tekst koji želiš da ti bude link[/url ]

bez ovih razmaka kod uglatih zagrada

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12889 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 18/12/2012 : 12:32:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dzoni

zdravo....posto sam laik za ove naslove...moze li mi neko u par reci kazati koji je zanr ovih naslova i neke male naznake o njima ? unapred hvala

Absolute Sandman
Absolute V for Vendetta
Absolute Watchmen

Absolute Kingdom Come



http://en.wikipedia.org/wiki/The_Sandman_%28Vertigo%29
http://en.wikipedia.org/wiki/V_for_Vendetta
http://en.wikipedia.org/wiki/Watchmen
http://en.wikipedia.org/wiki/Kingdom_Come_%28comics%29

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 18/12/2012 : 12:41:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Ovo stvarno triba polako izbacivat... Nadam se da neće sve odjednom izaći.
Jeboga, nisan ni Daredevila kupija još zadnje 3 knjige, Swamp Thing, Y, Transmetropolitan i Hitman su blizu već, onda one-shotovi Year One i Enigma isto dolaze... Ne ne, nikako ne triba žurit, samo polako, triba skupit lovu za to sve pokupit. Sve mi se čini da ću se rješit onog MM&NN Superbooka kako je krenilo, triba mi love.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11741 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 18/12/2012 : 12:42:12  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Mene interesuju ovi Batmani, i imam par pitanja posto sam laik za ove americke stripove i absolute tradove:

1) Jel ovaj Batman The Dark kniht isto ono sto je izdao Beli Put?
2) Kolika bi mogla da bude cena za Batman the Long Haloween ako moze u evrima ili dinarima?
3) Jel ce Sandman biti u boji u 5 Absolute hardcover edition with slipcase?


Edited by - going going on 18/12/2012 12:53:10
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 18/12/2012 : 12:43:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
The Dark Knight će obuhvaćat oba Batmana šta ih je izbacija Beli Put.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

austin
Junior Member



Serbia
400 Posts

Member since 15/07/2009

Posted - 18/12/2012 : 13:34:33  Show Profile Show Extended Profile  Send austin a Private Message  Reply with Quote
sandman ce biti u boji naravno , isti format i oprema....samo ce mozda Marko praviti neke izmene/dopune il sta vec sa propratnim materijalima.

Dr. Evil: Quid pro-quo, Mr. Powers. Austin Powers: Yes, squid pro row.
Go to Top of Page

Raven84
Senior Member



Croatia
1324 Posts

Member since 29/03/2005

Posted - 18/12/2012 : 13:41:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Raven84 a Private Message  Reply with Quote
Marko, čestitam ti! Nažalost, neću kupiti baš ništa od izdanja jer nemam više mjesta u ormaru. :) Dobro, možda samo kingdom come, dark victory, vendettu i watchmene. :)
Jedno ozbiljno pitanje, new frontier nisi htio?

Ima nešto u njemu proslijedeno od nepoznate majke i propala oca na sina. Kaljeno savješcu. Brušeno disciplinom.
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3247 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 18/12/2012 : 13:42:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

The Dark Knight će obuhvaćat oba Batmana šta ih je izbacija Beli Put.



Dakle, to ne uzimam :) Mozes li napisati, da ne guglam, sta obuhvataju ova druga 2 absolute Batmana? Posto cu sigurno kupiti sve sto izadje od ovog junaka na srpskom i hrvatskom jeziku.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 18/12/2012 : 13:42:46  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Vrlo, vrlo zanimljivi naslovi... Šteta što sam skupljao Sandmane i DKR-ove od Belog puta... Vendettu i Watchmane imam u originalu. Ovi Batmani će dobro doći. Thumbs up!

I Fibra i Darkwood su dobro krenuli po Amerima... Polako Bonelli pada u drugi plan.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3247 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 18/12/2012 : 13:45:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message  Reply with Quote
Vrijeme je bilo. Boneli najvise volim, ali ne mogu se stalno u krug vrtiti isti naslovi.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12889 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 18/12/2012 : 13:54:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Elderane84

Mozes li napisati, da ne guglam, sta obuhvataju ova druga 2 absolute Batmana?


Mini-serijale Batman: The Long Halloween i Batman: Dark Victory.

http://en.wikipedia.org/wiki/Batman:_The_Long_Halloween
http://en.wikipedia.org/wiki/Batman:_Dark_Victory

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 18/12/2012 : 14:16:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
Lijepe najave.
Naći ću nešto za sebe.

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

zorglub
Average Member



Serbia
529 Posts

Member since 02/09/2008

Posted - 18/12/2012 : 14:18:47  Show Profile Show Extended Profile  Send zorglub a Private Message  Reply with Quote
Čeka se anto da kaže da su Watchmen, V for Vendetta i The Dark Knight nepotrebna dupliranja i da je bolje da snaga uloži u nešto novo i neobjavljivano.

Šalu na stranu, ali složio bih se sa jakijem. Za mene previše luksuza, ali što više stripova to bolje, imaće sigurno zainteresovanih.

Odjednom mi se život proširio.

Kupindo
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 18/12/2012 : 14:47:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Zgriza san šalicu kad san vidia naslove.

Neman riči. Napokon u dostojnom ruhu.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

night
Senior Member



Serbia
1522 Posts

Member since 07/07/2006

Posted - 18/12/2012 : 14:47:56  Show Profile Show Extended Profile  Send night a Private Message  Reply with Quote
Iskrene sve čestitke. Jedva čekam, ali ću uzeti samo ono što BP nije izdao. I dobro je što je planirano za 2014. godinu. Treba se pripremiti, moram da nađem kupca za stan.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 18/12/2012 : 14:55:41  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Sandman mi nije napet a ostalo sve iman eng. izdanja..svakako podrska ali sta se moje kolekcje tice zakasnilo se par godina..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29190 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 18/12/2012 : 14:56:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Anto je u principu u pravu. Dupliranja treba izbjeći što je moguće više, jer to je ogroman rizik i velika opasnost. E sad, neke stvari se mogu duplirati i zaslužuju dupliranje - kao svevremenski klasici, hitovi i ključna djela stripa kao medija, a u te kategorije svi ovi gore navedeni spadaju, ali ogromna većina naslova ne. Ja radim ovih par naslova isključivo zato što predstavljaju neki moj stripovski Sveti gral, ali realno, financijski je to jako, jako, jako upitno. A kako sada stvari stoje, naslovi će se ubuduće početi jako preklapati i to sigurno neće nikome donijeti ništa dobro. Ali dobro, što se mene tiče, ja kad objavim ovo najavljeno i još poneki naslov koji mi je bitan, moja misija je praktički obavljena.

Što se formata tiče, pa nisam ja izabrao Absolute izdanja iz čiste obijesti. Na tržištu preplavljenom BP trejdovima koji se prodaju po bagatelnim cijenama, kome da ja prodam normalan trejd po normalnoj cijeni? A da ne spominjem da većina ljudi ionako ima originalna izdanja u trejdovima. Meni se Absolute format u toj situaciji čini kao jedini iole izvediv put, ako bude napravljen maksimalno dobro po nekoj razumnoj cijeni.

Trouble will find me
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 18/12/2012 : 15:00:58  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
I apsolutno odlican potez sa Absolute izdanjima..svakao triba izbjec dupliranja..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000