forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ZAGOR
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 1207

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 27/12/2012 : 12:24:05  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by adriano

bravo, upravo tako i ja mislim.
quote:
Originally posted by going going

Meni je ubedljivo najgori Kandraksov povratak!


crnim knjigama, carima, umno kontrolisanje sa velike daljine a i sam Kandrax se ponasa kao neki glupi takticki podanik nije vise onaj stari mocni nepobedivi Kandrax nego neka prosta skoljka onoga sto je napravio Nollita.






Nebobjedivi Kandraks, koji je u prvom dijelu umro od pada s litice, ali metci mu nisu mogli ništa Baš u trećem pojavljivanju se vidi prava Kandraksova nadmoć, strip je totalno jeziv i nakon tog stripa sam stekao dojam da je Kandrax najteži Zagorov neprijatelj.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3247 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 27/12/2012 : 12:30:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message  Reply with Quote
Otprilike... Ali opet se vrtimo u krug. Nezavisno od vremenskog jaza, drugi dio je katastrofa, prvi citljiv, ali apsolutno naivan i pomalo dosadan, a treci nosi pravu dramu, iako je Patak sve u pravu za rupe u scenariju.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 27/12/2012 : 12:40:48  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Meni prvi nije dosadan, ali je bilo dosta nekih nepotrebnih gluposti, drugi nisam još čitao dok mi je treći epski

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 27/12/2012 : 12:54:08  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

To ćemo u temi "moj omiljeni scenarist"

A kad će tema "moj omiljeni crtač"

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 27/12/2012 : 13:05:12  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Evo sa'će


DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4454 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 27/12/2012 : 13:33:13  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
Zagor je prije toga otrgnuo Kandarksu medaljon s vrata koji mu je davao moć. zato ga je uspio baciti u kanjon.
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by adriano

bravo, upravo tako i ja mislim.
quote:
Originally posted by going going

Meni je ubedljivo najgori Kandraksov povratak!


crnim knjigama, carima, umno kontrolisanje sa velike daljine a i sam Kandrax se ponasa kao neki glupi takticki podanik nije vise onaj stari mocni nepobedivi Kandrax nego neka prosta skoljka onoga sto je napravio Nollita.






Nebobjedivi Kandraks, koji je u prvom dijelu umro od pada s litice, ali metci mu nisu mogli ništa Baš u trećem pojavljivanju se vidi prava Kandraksova nadmoć, strip je totalno jeziv i nakon tog stripa sam stekao dojam da je Kandrax najteži Zagorov neprijatelj.


Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 27/12/2012 : 13:36:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Elderane84

prvi citljiv, ali apsolutno naivan i pomalo dosadan



a možda si ti naivan i dosadan
prvi kandrax je remek-djelo, odlično ispričan, genijalni paralelizmi uvoda i fabule baš onako kako to Nolitta zna i umije. rječju, prvi kandrax je vrh zagora, možda i najbolja epizoda

od legendarnih neprijatelja, kandrax i tkač imaju pad (nisu dosegli ni blizu premijere), dok hellingen je prevladao prva pojavljivanja
od manjih neprijatelja, jednooki džek može biti da je takođe prevladao. ovo ne mogu tvrditi jer čitah davno, valjalo bi ponoviti i utvrditi.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 27/12/2012 : 14:15:55  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by adriano

Zagor je prije toga otrgnuo Kandarksu medaljon s vrata koji mu je davao moć. zato ga je uspio baciti u kanjon.
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by adriano

bravo, upravo tako i ja mislim.
quote:
Originally posted by going going

Meni je ubedljivo najgori Kandraksov povratak!


crnim knjigama, carima, umno kontrolisanje sa velike daljine a i sam Kandrax se ponasa kao neki glupi takticki podanik nije vise onaj stari mocni nepobedivi Kandrax nego neka prosta skoljka onoga sto je napravio Nollita.






Nebobjedivi Kandraks, koji je u prvom dijelu umro od pada s litice, ali metci mu nisu mogli ništa Baš u trećem pojavljivanju se vidi prava Kandraksova nadmoć, strip je totalno jeziv i nakon tog stripa sam stekao dojam da je Kandrax najteži Zagorov neprijatelj.





a to kao nije naivno?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3247 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 27/12/2012 : 14:18:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message  Reply with Quote
Je li? A ti si, tacno, koji autoritet povodom pitanja Zagorologije? Samoproglaseni kralj Darkvuda? Meni je ta epizoda eventualno u top 50 prica, i tesko da cu promijeniti to misljenje.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 27/12/2012 : 14:20:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
promijenit ćeš i prevladati se ili zauvijek ostati slijepac.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 27/12/2012 : 14:24:05  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

promijenit ćeš i prevladati se ili zauvijek ostati slijepac.


kakvih sve ljudi ovdje ima to je strašno!
Ovo je čista zabava, FEŠTA, ljudi moji, Fešta!

a sada našemu kralju stinkiyu prvom, čovjeku koji je najpametniji na kugli zemaljskoj, koji je uvijek u pravu, svi se naklonite

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3247 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 27/12/2012 : 14:24:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message  Reply with Quote
Blablabla... Moze se tako trucati do prekosutra. Patak, kad ce nova tema?
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 27/12/2012 : 14:27:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Ovo je čista zabava, FEŠTA, ljudi moji, Fešta!




još kad bi sam shvatio ono što govoriš bilo bi ti divno i krasno

nego,
ovo je fešta, tintone, fešta!

(sad mi se slobodno nakloni)
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 27/12/2012 : 14:29:01  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
pa ti ne shvaćaš ni treće pojavljivanje Kandraksa tako da mi nisi neko mjerilo

eldrane, ova je tu tek tri dana

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 27/12/2012 : 14:31:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
a ti si me se tek dvaput odrekao. znači, preostaje ti još jednom da kompletiraš triput i prenerazivši se, shvatiš sve i koliko si bio u krivu.
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3247 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 27/12/2012 : 14:32:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton


eldrane, ova je tu tek tri dana



Jes', ali onda jedino da se jos neko ukljuci, posto je vec sve receno :)
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 27/12/2012 : 14:34:17  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

a ti si me se tek dvaput odrekao. znači, preostaje ti još jednom da kompletiraš triput i prenerazivši se, shvatiš sve i koliko si bio u krivu.


ma o ćemu ti bulazniš čovječe?!

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 27/12/2012 : 14:39:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
o trećem pojavljivanju kandraxa i nevjernom tintomi. nije to razlog da se uzbuđuješ.
ajde, sve ćemo sad prijateljski, feštat, zabavljat se...
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 27/12/2012 : 14:42:12  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
e da ali ti nisi Isus ti si kralj neargumentiranih nostalgičara koji ne gledaju ni strip ni sadržaj već samo ime onoga koji je napisao/nacrtao istog

a nevjeran jesam, a koliko sam tebe shvatio, bogohuliš!

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 27/12/2012 : 14:44:54  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Što se tiče ovih povrataka, danas sam pričitao Gigant br.2 i mogu reći Burattini i Verni rasturaju, desetka ko kuća.
Scenarij je izvrstan, dinamičan, retrospektive i sadašnjost se odlično nadopunjuju. Neki likovi doživljavaju katarzu, dosta moralnih poruka inspiriranim povijesno-političkim događajima.
Verni me čak u nekim scenama i impresionirao, nisam vjerovao da može neke stvari uopće tako dobro nacrtati.

Po meni, ova priča stoji uz bok njegovih prijašnjih ostvarenja poput "Tajanstvenog samostana", "Močvare robijaša", čak mi je bolja i od prvog Mortimera.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 27/12/2012 : 14:45:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
ma kakvi, iako, priznajem, sve si to vrlo zanimljivo formulirao.
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3247 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 27/12/2012 : 14:46:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message  Reply with Quote
E, to su dobre vijesti. Zna li se okvirno kada ce Ludens u poduhvat izdavanja ovog giganta?
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 27/12/2012 : 14:49:24  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
U petom ili šestom mjesecu sljedeće godine.
Bio sam toliko impresioniran pročitanim da sam odmah Burattiniju napisao mail pun pohvala. Valjda mu neće udrit u glavu!

Inače, priča ima onaj Nolitta/Ferri štih 70-tih godina.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 27/12/2012 : 14:52:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Inače, priča ima onaj Nolitta/Ferri štih 70-tih godina.



pa jel može to burattini?
hm
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 27/12/2012 : 14:54:58  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Što se tiče ovih povrataka, danas sam pričitao Gigant br.2 i mogu reći Burattini i Verni rasturaju, desetka ko kuća.
Scenarij je izvrstan, dinamičan, retrospektive i sadašnjost se odlično nadopunjuju. Neki likovi doživljavaju katarzu, dosta moralnih poruka inspiriranim povijesno-političkim događajima.
Verni me čak u nekim scenama i impresionirao, nisam vjerovao da može neke stvari uopće tako dobro nacrtati.

Po meni, ova priča stoji uz bok njegovih prijašnjih ostvarenja poput "Tajanstvenog samostana", "Močvare robijaša", čak mi je bolja i od prvog Mortimera.



uf... toliko si nahvalio, da ćemo sada svi tražiti greške i nelogičnosti kad izađe kod nas... : )
Go to Top of Page
Page: of 1207 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 2 seconds. Snitz Forums 2000