forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ZAGOR
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 1207

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 01/01/2013 : 21:02:28  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vknez

quote:
Originally posted by solar

quote:
Originally posted by vknez

nitko ne spominje i Ratnika Pekota...
tamo mu se isto urušio sustav, pretrpio poraz...
meni jedna od top 10 epizoda


Mogu kopi/pejstat moju kontrarecenziju "Ratnika Pekota", ali čini mi se da je to već dovoljno puta viđeno, a ne da mi se pisati ništa novo.



nabaci link


Ovdje sam je bio kopirao:
http://www.darkwood.co.rs/forum/index.php?topic=6603.msg172518#msg172518
Go to Top of Page

samotnjak
Starting Member



Bosnia and Herzegovina
83 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 01/01/2013 : 23:49:37  Show Profile Show Extended Profile  Send samotnjak a Private Message  Reply with Quote
izvinite, znam da je off topic, ali ja sam se poštenski ismijao :)))

svjestan sam da je ovo Zagorhuljenje, ali sve kontam kakvih budala ima na ovom svijetu.

volio bih čuti vaš komentar:

http://www.youtube.com/watch?v=avPBj4aRQdo

Go to Top of Page

samotnjak
Starting Member



Bosnia and Herzegovina
83 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 01/01/2013 : 23:51:44  Show Profile Show Extended Profile  Send samotnjak a Private Message  Reply with Quote
Zagor eto dobio i Zagorovcu

sve ovo ipak govori koliko je Zagor nekad bio utjecajan na našim prostorima. ovi tipovi što su ovo snimili izgleda da su bili mnogo vezani za Zagora, jesta da se sada malo zafrkavaju, ali eto..
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 01/01/2013 : 23:59:25  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Najbolja scena mi je 06:31, baš sam se ismijao...
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 02/01/2013 : 11:32:33  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
... humor na silu ...
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 02/01/2013 : 11:40:30  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
...i u pogresnom topicu...

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 02/01/2013 11:41:02
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 02/01/2013 : 12:09:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by samotnjak

izvinite, znam da je off topic, ali ja sam se poštenski ismijao :)))

svjestan sam da je ovo Zagorhuljenje, ali sve kontam kakvih budala ima na ovom svijetu.

volio bih čuti vaš komentar:

http://www.youtube.com/watch?v=avPBj4aRQdo





Zagorovca
Dobro je, smesnije od bilo kog "Čika", u svakom slucaju
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11747 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/01/2013 : 13:14:13  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Patak, bas nam je zamro topik, sta mislis da krenemo sa novom temom?

I da, gde su King, Ace, nagor i svi ostali nema ih da ostave nikakav post.

Edited by - going going on 03/01/2013 13:15:32
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 03/01/2013 : 13:22:41  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
htijeli ste razdvojiti topic, da u ultimatu budu slike, linkovi itd.,pa je ovaj topic zamro

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 03/01/2013 : 13:24:10  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
Evo ovo je ace napisao u Prijedlozi, kritike, komentari pa evo teme
"Zagor kao ljubavnik: je'l covjek varalica ili ne?
Zagor kao homic: prenijezan ili pregrub prema svojim partnerima?"

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434

Edited by - bjelolasica on 03/01/2013 13:25:05
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 03/01/2013 : 14:37:32  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going



I da, gde su King, Ace, nagor i svi ostali nema ih da ostave nikakav post.



Pozdrav going going i sretna Nova svima!
Ja sam tu, pratim, ali nesto mi se potrgo internet, a neda mi se na mobitel previse tipkat. : )

@Stinky
Javi onda kad ces pripremiti Vikinga za 'sjekiru'...
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 03/01/2013 : 16:09:29  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Patak, bas nam je zamro topik, sta mislis da krenemo sa novom temom?

I da, gde su King, Ace, nagor i svi ostali nema ih da ostave nikakav post.



Zamro je i Patak, ne samo topic...Već sam par dana prikovan za krevet. Čim stanem na noge, sutra nadam se, eto i nove teme

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 03/01/2013 : 16:21:01  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
da tema ne bi bila nedorečena, pomozite mi da pobedim bolest tako što ćete da me oduševite komentarima o nespomenutim bajama:




DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 03/01/2013 : 16:34:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
I ja (isto kao nagor), tu sam, malo pogledam u cemu se pise u svim topicima, iako nisam u zadnjih nekoliko dana nista dodao.
Jos uvijek se polako oporavljam od nove godine (napio se k'o budala), sledeci dan nisam nista radio, samo u krevetu sa glavoboljom.
Medjutim, poceo sam da prevodim Dylan Dog Book 2 na engleski, tako da mi i to uzima previse vremena.

Poslao sam recenziju "Klanac Bijele Smrti" DeeCayu, mozda je sledece sedmice stavi na sajt.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 04/01/2013 : 18:22:51  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Zadnji kadar Sedme runde, jel još netko ovo primjetio, ko da je taj zadnji kadar crtao Bignotti, nije mi baš jasno, zna netko više o tome, a možda se i varam, ali ne vjerujem

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 04/01/2013 : 19:32:49  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Inspirated by Stinky

Nova tema









Ade Capone - majstor horrora, realnog, psihološkog ili fantastičnog?





Nečim je obeležio serijal. Šta je ono čime je dopreo do vas kao čitaoca?

Njegove radove imate ispod (svaka slika je link na recenziju ako imate potrebu da se bolje podsetite), gore iznad naziva teme imate i link na Stinkyjevu analizu na koju se možete nadovezati. Najlakše bi vam bilo da krenete od epizoda koje su po vama najbolje. Ugodna diskusija! Odoh žderati limun







DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 04/01/2013 : 20:50:32  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
Nisamih još svepročitao, ali ću staviti redosljed ovih pročitanih:
1) Hagotova moć i Hiljadu lica straha
Oboje zaslužuju prvo mjesto jer mi se teško opredjeliti tko je bolji. Mrčana atmosfera uz savršen crtež s nekim mističnim likom u pozaini (lovac na vještice i vrač) su odlično se uklopila u priču i postizanju napetosti. JOš onaj ludi zapovijednik koji se pokaje i to je to.

2) Lov na vuka i Indijansko groblje
Vrhunski su na svoj način. Nisu kao ova dvojica gore, ali obojica imaju ono nešto što ih čini dobrima.

3) Marinci i Opsada utvrde Iri
Pa sada Inferno je u prvoj dobro istaknuo nedostatke, a i ja sam se iskidao kad sam je čitao jer sam vidio greške. Dok je druga barem meni bila predvidljiva.

4) Ljui i zvijeri i Orlovi sa sjevera
Ova prva je bila kratka, ali još podnošljiva ok druga

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11747 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 04/01/2013 : 21:19:34  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
I ja cu kao bjelolasica da poredjam epizode po brojevima

1) Sveti Breg
Ja sam poceo da citam Zagora sa Veselim Cetvrtkom i kad je izdana ova epizoda u odabranim pricama ja sam bio fasciniran. Genijalna Caponeova naracija i postepeno uvodjenje u pricu, prvo s tim da Zagor oseca da nesto nije dobro u vezi tog vojnog utvrdjenja, pa onda masakrirana tela vojnika koji su bili na strazi.
On je odlicno ukomponavao u ovu epizodu mistiku{a element mistike u ovoj epizodi je to stvorenje sa druge planete koje je neverovatno dobro zamisljeno, ono ulazi u podsvest zrtve i pronalazi osobu ili lik koji je vazno uticao na formiranje te osobe, to moze da bude neka zivotinja ili neki strah, ili u Zagorovom slucaju njegov otac}, {drugi element mistike u ovoj epizodi je ritual Indijanaca kojim oni pripremaju Zagora za obracun i zadiru u najdramaticnije momente iz njogovog zivota}
i odlicno je ukomponovao ogorcenost i mrznju kapetana utvrde prema Indijancima posto su oni odgovorni za pokolj njegove porodice.

Najbolja scena mi je kad se pojavljuje cudoviste u zapaljenom Indijanskom selu i onda ide fantasticna Kaponeova naracija: ,,Strasno bice prati vojnike prema bregu sporim koracima koji ne odaju nikakvu zurbu... jer za onog koji je cekao vekovima minuti ne prave nikakvu razliku...nikakvu

Sutra cu o ostalim epizodama odoh da gledam Ivana Ivanovica!
A tebi Patak, zelim brzo ozdravljenje!

Edited by - going going on 04/01/2013 21:21:31
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 04/01/2013 : 21:30:55  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
hvala na željama gg

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11747 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 04/01/2013 : 21:42:59  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
E jebga nema Ivana Ivanovica
2) Marinci

Odlicna prica o vojnoj sprezi i disciplini.
Jedna od retkih Kaponeovih prica a da nema misticnosti i horora po kojoj je on poznat.
Jedan od boljih maxijevaca

3) Hagotova moc

Ovde se vidi ta mracna, tmurna, sumorna atmosfera za koju je Capone takav majstor a i Ferri ga prati u stopu sa svojim crtezom isto kao i u Svetom bregu
Epizodi ne fali ni strana vise ni strana manje.

4) Znak zla
Evo kopi pejst sa Patkove recenzije

ne znam sto se ade capone upustao u nesto sto nikad ne bi moglo ni da se priblizi prvom stivenovom pojavljivanju

iznerviralo me je sto se stiven nije pojavio u svom oblicju i sto hagot, moc zla izvor zla sustina sekte, izgleda kao maneken sa velikim zubima

ferri fantastican ali bi mu mozda bolje bilo da je crtao sledecu epizodu zagor protiv mortimera
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 04/01/2013 : 22:24:59  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

hvala na željama gg

PP jel to opet k'o prošle godine si se malo razbolio i onda cura kuvala juhu i donosila stripove te ti tako ozdravio

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 05/01/2013 : 00:05:02  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by PijaniPatak

hvala na željama gg

PP jel to opet k'o prošle godine si se malo razbolio i onda cura kuvala juhu i donosila stripove te ti tako ozdravio


ne nego je slušala Erosa Ramzottija na videu sa starim Zagorovim naslovnicama, ako me sijećanje služi

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 05/01/2013 : 00:17:42  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote


ala vi momci imate dobro sećanje! Svaka čast!

Kod mene je već tradicija da me zimi jednom ćapi neki virus, ako ne zimi onda na nagloj promeni temperature vani (sa viših na niže temperature naravno)...a tada sam bio baš u agoniji

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 05/01/2013 : 01:02:18  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak



ala vi momci imate dobro sećanje! Svaka čast!

Kod mene je već tradicija da me zimi jednom ćapi neki virus, ako ne zimi onda na nagloj promeni temperature vani (sa viših na niže temperature naravno)...a tada sam bio baš u agoniji



Drž se Patak, tko će nam pisati recenzije ako ne ozdraviš...
Evo jedne prigodne:
http://www.youtube.com/watch?v=N3TuOQkN7e0

Edited by - solar on 05/01/2013 01:02:49
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 05/01/2013 : 01:04:02  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote

vrrištim od smeha! Gde je samo iskopa?

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page
Page: of 1207 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.98 seconds. Snitz Forums 2000