forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Fibrina apsolutna vrtloglavica
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

Markos
Webmaster



Croatia
29190 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 22/12/2012 : 15:47:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
cooke je odličan crtač, ako ništa drugo, vrijedi pročitati zbog crteža, jer mene superherojština zanima samo u ograničenim količinama, tj. samo ona djela koja pomiču/nadilaze/redefiniraju žanr.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 22/12/2012 : 16:11:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Ha ono, ništa ne gubiš ako pročitaš, možda ti se i svidi.
Meni je New Frontier jedno od njegovih najdražih djela, predivno nacrtano i stvarno super napisano.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

no1
Senior Member



Croatia
1322 Posts

Member since 16/06/2005

Posted - 22/12/2012 : 17:28:00  Show Profile Show Extended Profile  Send no1 a Private Message  Reply with Quote
Mogu samo pohvaliti izbor stripova kako u najavi tako i ove koje koje uskore izlaze.( mislim na amere )
Za ova izdanja me mozes racunati i na pretplati!! :)
U jednu ruku mi je dobro sto mi se ukus nepoklapa s Fibrinim, tu mislim na evropska izdanja.
Tek nekih 10% me zanima ali zato kod amera, e to je vec druga prica.
Skoro pa sve.
Cestitke jos jenom na ovim izdanjima!!


Go to Top of Page

austin
Junior Member



Serbia
400 Posts

Member since 15/07/2009

Posted - 01/01/2013 : 10:13:12  Show Profile Show Extended Profile  Send austin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Ja to sve osim Sandmana imam.
Pa i Punisher max.
No, poznavajući sebe, neću moći odoljeti...



ja imam sve osim Vendette...i ovo vec tesko da cu duplirati. Imam i ja Punisher Max, ali nemam onaj prvi Punisherov omnibus :)
Kad smo kod omnibusa...Marko - Chaboute izgleda bolesno dobro...i dovoljan je pokazni primer da bi ti linija Marvelovih omnibusa sasvim lepo legla za objavljivanje :P

Dr. Evil: Quid pro-quo, Mr. Powers. Austin Powers: Yes, squid pro row.
Go to Top of Page

austin
Junior Member



Serbia
400 Posts

Member since 15/07/2009

Posted - 01/01/2013 : 10:26:15  Show Profile Show Extended Profile  Send austin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Nikad čuo:)


kuku lele....nemoj se sad brukas :)

a kad pomenu Cooke-a , jedan Parker Martini edition bi lepo legao :D

Dr. Evil: Quid pro-quo, Mr. Powers. Austin Powers: Yes, squid pro row.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29190 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 01/01/2013 : 11:21:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Ne sviđa mi se Parker toliko. Crtački rastura, ali priča mi nije _toliko_ dobra.
Omnibusi su dobra opcija, slažem se, super izgledaju, ali to je gotovo neizvedivo kod nas. Cijena marvel/dc materijala po stranici je prevelika za takvo neko izdanje.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9322 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 02/01/2013 : 14:51:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Vidim sada svi imaju svoje favorite koje bi željeli da Fibra objavi :D

Da li si razmišljao kada o Hellboy/BPRD-u? Taman završili prvi ciklus priča i jedni i drugi.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29190 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 02/01/2013 : 15:24:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Pa polako ljudi, pa najavljeno i kupljeno već more toga, treba to prvo objaviti.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 02/01/2013 : 20:40:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Isuse Bože, pa zašto sam tek sada vidio ovaj topic? Svaka vam čast! Svijet je sada malo ljepši. Dobili ste još jednog sigurnog kupca većine, ako ne i svih Absolute naslova, ovisi koliko će mi ušteđevina dopustiti. Samo naprijed!

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7291 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 02/01/2013 : 21:39:35  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Čestitke! Izvrsna vijest!

And like that... he's gone.
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000