forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ZAGOR
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 1207

velka031
Advanced Member



Croatia
16950 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 21/01/2013 : 17:56:54  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by emirem


Kao sto Tutta pise, svaki put kad se vrati u Darkwood kao da se sve pogorsalo izmedju bijelih i crvenih ljudi i sve se resetiralo i on je kao jedini katalizator za smirivanje situacije.
S obzirom da jedan covjek tesko da bi to uspio, a kako publika (ova moderna,zrelija koja je odrasla uz ovaj strip) trazi sve vise logike i treba psihologiju jednog lika razviti vise psiholoski i napraviti epizode gdje se dogadjaju drasticnije promjene u Darkwoodu, naseljavanje dosljaka iz Europe,industrijalizacija, rudnici, zeljezare i celicane pomalo razviti novu sliku podrucja i to povijesno npr razvoj Fort Pitta i Fort Henryija u danasnji Pittsburg i ne znam sta je F.Henry danas
Tako da bi se slika psihe promijenila i to drasticno kada oni koji su u njega vjerovali otisli na sjever u Kanadu(bar irokeska plemena) ili u rezervate, onda ne bi bilo vise one karizme mirotvorca, nego samo obicnog covjeka koji podilazi svojim nagonima,strastima i zeljama



Slazem se da bi trebalo da se napravi tako nesto, ali to sve vodi u kraj serijala. I to jos tuzan kraj serijala, pun melanholije za onim kako je nekad izgledao Darkvud, a sada industrijalizacija, ratovi, pokolji, unistavanje i seca suma.

Mislim da bi te epizode bile odlicne ali ne bih voleo da se to desi uskoro jer to sve vodi u kraj serijala a to ne bih voleo da vidim.




Mislim da bi Burattini dozvolio takve scenarije samo i kada bi namjerno htio serijal privesti kraju... Dajte samo što više klasike, to je garancija da će Zagor živjeti onoliko koliko i mi budemo u ovoj dolini suza, a onda neka nastupe ovi što su rasli na Teletabisima, svejedno mi je
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 22/01/2013 : 09:11:28  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Mali offtopic,
Boselli je prije par dana na talijanskom forumu u jednom postu spomenuo i trećeg Kandraksa. Uglavnom rekao je da priča nije bila na zadovoljavajućem nivou jer se tri različita crtača i različite teme nisu dobro uklopile u cjelinu. Čak je u to vrijeme razmišljao o nastavku na one mitove Fianne u trećem dijelu, ali to se sada sigurno neće dogoditi.
Kaže da taj nesuđeni nastavak danas više zvuči kao prijetnja nego nešto poželjno.

Edited by - solar on 22/01/2013 09:12:33
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4454 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 22/01/2013 : 11:18:10  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
dobro kaže
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10806 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 22/01/2013 : 12:13:14  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Mali offtopic,
Čak je u to vrijeme razmišljao o nastavku na one mitove Fianne u trećem dijelu, ali to se sada sigurno neće dogoditi.
Kaže da taj nesuđeni nastavak danas više zvuči kao prijetnja nego nešto poželjno.


Mogu misliti..
"Ratnici Triskeliona"
"Menhiri"
"Druid"
"Dolazak Cuchulcaina"

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Charlito de la Vega
Junior Member



Croatia
328 Posts

Member since 26/07/2011

Posted - 22/01/2013 : 13:34:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Charlito de la Vega a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem
Kao sto Tutta pise, svaki put kad se vrati u Darkwood kao da se sve pogorsalo izmedju bijelih i crvenih ljudi i sve se resetiralo i on je kao jedini katalizator za smirivanje situacije.
S obzirom da jedan covjek tesko da bi to uspio, a kako publika (ova moderna,zrelija koja je odrasla uz ovaj strip) trazi sve vise logike i treba psihologiju jednog lika razviti vise psiholoski i napraviti epizode gdje se dogadjaju drasticnije promjene u Darkwoodu, naseljavanje dosljaka iz Europe,industrijalizacija, rudnici, zeljezare i celicane pomalo razviti novu sliku podrucja i to povijesno npr razvoj Fort Pitta i Fort Henryija u danasnji Pittsburg i ne znam sta je F.Henry danas
Tako da bi se slika psihe promijenila i to drasticno kada oni koji su u njega vjerovali otisli na sjever u Kanadu(bar irokeska plemena) ili u rezervate, onda ne bi bilo vise one karizme mirotvorca, nego samo obicnog covjeka koji podilazi svojim nagonima,strastima i zeljama



Da...i onda to ne bi više bio Zagor.

I don't want to be one wave in the water
but sea will drag me deep: one more haggard drowned man.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11759 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 22/01/2013 : 14:57:40  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Mali offtopic,
Boselli je prije par dana na talijanskom forumu u jednom postu spomenuo i trećeg Kandraksa. Uglavnom rekao je da priča nije bila na zadovoljavajućem nivou jer se tri različita crtača i različite teme nisu dobro uklopile u cjelinu. Čak je u to vrijeme razmišljao o nastavku na one mitove Fianne u trećem dijelu, ali to se sada sigurno neće dogoditi.
Kaže da taj nesuđeni nastavak danas više zvuči kao prijetnja nego nešto poželjno.



U pravu je vise pretnaj nego zelja. Nego bas bih voleo kad bi napravili nastavak Kandraksa i Tkaca ali da se prave{pogotovo po pitanju Tkaca} da ne postoji ovo poslednje pojavljivanje nego da izgleda ko da se Tkac samo jedanput pojavio i onda da pisu 2 pojavljivanje
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 22/01/2013 : 15:35:26  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Zaboravio sam dodati da je Boselli rekao poslije ove tri priče koje mu još ostaju u redovnoj seriji ("Sertao", "Izgubljeni svijet", "Antarktika"), sljedeće što će napisati za Zagora je vjerovatno nastavak "Hurona". Ali to još nije ni u planu, poslije ove tri južnoameričke priče najvjerovatnije će, po običaju, imati pauzu od nekoliko godina.

Edited by - solar on 22/01/2013 15:37:46
Go to Top of Page

zagor fan
New Member



Croatia
163 Posts

Member since 09/03/2011

Posted - 22/01/2013 : 16:18:38  Show Profile Show Extended Profile  Send zagor fan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Zaboravio sam dodati da je Boselli rekao poslije ove tri priče koje mu još ostaju u redovnoj seriji ("Sertao", "Izgubljeni svijet", "Antarktika"), sljedeće što će napisati za Zagora je vjerovatno nastavak "Hurona". Ali to još nije ni u planu, poslije ove tri južnoameričke priče najvjerovatnije će, po običaju, imati pauzu od nekoliko godina.


Ako bude pisao nastavak Hurona da bar onda bude opet crtao Piccineli
Go to Top of Page

Tornadomaster
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2508 Posts

Member since 01/08/2009

Posted - 22/01/2013 : 16:49:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Tornadomaster's Homepage  Send Tornadomaster a Private Message  Reply with Quote

Pici dalje Dilan Dože, da te braca na police slože.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 22/01/2013 : 17:44:26  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Svi se nešto hvale svojim curama u zadnje vrijeme... jedna čita Demone ludila, ova gore voli znati koji je dan u mjesecu i pritom zaboravlja da stoji na tračnicama... : )
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 22/01/2013 : 18:00:29  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Ove solarove informacije su zanimljive.

Ovo za Kandraxa... da li to znači da se je već počelo sa radovima ili je Boselli jednostavno skužio da mu priča ne funkcionira prije nego je počelo pisanje scenarija i crtanje?

Huroni su kao stvoreni za nastavak, odnosno ona zla špijunka Miranda bi mogla imati povratak jer je tragikomično kako je završila na kraju Hurona i mislim da je jako osvetoljubiva. David je druga priča... čak bi se usudio reći da je sa Davidom i izmišljenom Sildavijom Boselli postavio temelje za neku priču u potencijalnoj Europskoj odiseji...
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 22/01/2013 : 18:04:51  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Ovo za Kandraxa... da li to znači da se je već počelo sa radovima ili je Boselli jednostavno skužio da mu priča ne funkcionira prije nego je počelo pisanje scenarija i crtanje?


To je Bosellijevo mišljenje danas kada na tu priču gleda sa odmakom kojih desetak godina, a na kraju krajeva i reakcije na tu priču nisu najsjajnije kako ovdje tako i u Italiji. On je govorio da u to vrijeme dok je pisao čak je namjeravao napraviti nastavak, znači da je tada bio uvjeren u uspjeh priče. Na kraju krajeva, Boselli do tada nije imao skoro ni jedan veći promašaj.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 22/01/2013 : 18:09:32  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Također, Capone kaže da radi na jednoj priči koju ima u glavi već 20 godina ali do sada nije znao kako da je na najbolji način stavi na papir. U razgovorima s Burattinijem došao je ideju kako bi se to moglo realizirati. Kaže da će to biti prava darkvudska priča i u njoj će biti i Tonka. Za crtača ne zna, ali siguran je da neće biti Ferri koji radi na drugim projektima.
Inače, u Italiji je izašao njegov Maxi "Saboteri" pa su se na talijanskom forumu (kao i uvijek) javile kritike na račun braće Cassaro, pa ih je Capone dosta glasno branio. Oni su po njemu odradilo dobar posao i ne želi da se loše govorio o njima.

Isto tako se podigla prašina oko nove Burattinijeve priče "Amazona" gdje neki idu tako daleko pa govore da je Zagor napumpao madame Laveau. Prigovaraju mu da ima previše fantastike itd...
Ako vas općenito zanimaju ovakve novotarije, dovoljno je pratiti Burattinijev blog, talijanski forum i fb stranicu. Samo treba ubaciti na google translator i to je to.

Sad mi je palo na pamet da sam sve ovo trebao prebaciti na ultimate topic, Patak će me ubiti.

Edited by - solar on 22/01/2013 18:17:03
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 22/01/2013 : 18:20:49  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

quote:
Originally posted by nagor

Ovo za Kandraxa... da li to znači da se je već počelo sa radovima ili je Boselli jednostavno skužio da mu priča ne funkcionira prije nego je počelo pisanje scenarija i crtanje?


To je Bosellijevo mišljenje danas kada na tu priču gleda sa odmakom kojih desetak godina, a na kraju krajeva i reakcije na tu priču nisu najsjajnije kako ovdje tako i u Italiji. On je govorio da u to vrijeme dok je pisao čak je namjeravao napraviti nastavak, znači da je tada bio uvjeren u uspjeh priče. Na kraju krajeva, Boselli do tada nije imao skoro ni jedan veći promašaj.



Uh, skroz sam krivo shvatio onaj tvoj prvi post. Ima Boselli pravo... taj Kandrax mu je zagrizao previše nego što je mogao progutati.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11759 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 22/01/2013 : 19:14:31  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Ove solarove informacije su zanimljive.

Huroni su kao stvoreni za nastavak, odnosno ona zla špijunka Miranda bi mogla imati povratak jer je tragikomično kako je završila na kraju Hurona i mislim da je jako osvetoljubiva. David je druga priča... čak bi se usudio reći da je sa Davidom i izmišljenom Sildavijom Boselli postavio temelje za neku priču u potencijalnoj Europskoj odiseji...



Kad bi Zagor krenuo u Evropsku turneju bas bi bilo dobro da svrati i do Sildavije i da poseti i ove nase krajeve, moze neka prica u sumama Sumadije i na probalju Hrvatske, i da onda odatle ode u Grcku {tu bi mogle da se naprave sjajne price bazirane na Grckoj mitologiji koju je Nolita obozavao} pa da onda ode u Italiju, Spaniju, Englesku i zavrsnica na glecerima Skandinavije.

Solar samo ti pustaj nove informacije!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 22/01/2013 : 21:11:33  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Kao uvod u ovog zadnjeg Mortimera, pročitao sam njegove dosad objavljene epizode (dobro, ostao mi još Zagor protiv Krojača:))
nije to loš serijal, makar ima par nelogičnosti (SPOI..., ma daj, pa svi ste to čitali - na kraju prve pustolovine (Sotonski Mortimer/Završni udarac) Mortimer sa svojom djevojkom bježi u kolima dok Zagora čuvaju na krovu vlaka. Nedugo zatim, Zagor dolazi do mjesta gdje se policajac susreo sa Mortimerom. E sad, prošlo je nakakvih maximalno pola sata od trenutka od kada je Mortimer pobjegao. Zašto ga Zagor ne slijedi? U redu, lik je sa kolima ali stizao je Zagor ekipu koja je bila i na puno većoj udaljenosti. Mislim, mogao je bar probati, ne? Osim toga, znao je da ih je dvoje i da su na kolima, znači nije se moglo desiti da ih ne prepozna. Dobro, očito se htjelo da Mortimer pobjegne ali to se tebalo malo efektnije riješiti. Eh da, i baš mi je zanimljivo što zadnja epizoda iz SD ere nosi naziv "Šah mat":))

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 22/01/2013 : 21:29:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Sah mat je meni dobra prica. Necu otkrivati da me ne napadnu ponovo
Imas ti jos jahanja do gusarske pecine dobrano.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 22/01/2013 : 21:32:13  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Ma Tonka, imam ja oko 600 Zagora, pročital sam sve, ovo sad čitam samo da se posjetim svih tih susreta sa Mortimerom, pa onda sutra/prekosutra idem na čitanje ovih zadnjih nastavaka

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 22/01/2013 : 21:53:37  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar



Sad mi je palo na pamet da sam sve ovo trebao prebaciti na ultimate topic, Patak će me ubiti.




samo opusteno...ovo sa temama ionako ne funkcionise

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Pavel
Senior Member

Croatia
1233 Posts

Member since 25/08/2005

Posted - 22/01/2013 : 21:57:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Kao uvod u ovog zadnjeg Mortimera, pročitao sam njegove dosad objavljene epizode (dobro, ostao mi još Zagor protiv Krojača:))
nije to loš serijal, makar ima par nelogičnosti (SPOI..., ma daj, pa svi ste to čitali - na kraju prve pustolovine (Sotonski Mortimer/Završni udarac) Mortimer sa svojom djevojkom bježi u kolima dok Zagora čuvaju na krovu vlaka. Nedugo zatim, Zagor dolazi do mjesta gdje se policajac susreo sa Mortimerom. E sad, prošlo je nakakvih maximalno pola sata od trenutka od kada je Mortimer pobjegao. Zašto ga Zagor ne slijedi? U redu, lik je sa kolima ali stizao je Zagor ekipu koja je bila i na puno većoj udaljenosti. Mislim, mogao je bar probati, ne? Osim toga, znao je da ih je dvoje i da su na kolima, znači nije se moglo desiti da ih ne prepozna. Dobro, očito se htjelo da Mortimer pobjegne ali to se tebalo malo efektnije riješiti. Eh da, i baš mi je zanimljivo što zadnja epizoda iz SD ere nosi naziv "Šah mat":))



Zato što ne zna koga uopće slijediti s obzirom da se u prvom susretu Zagor i Mortimer nisu sreli licem u lice. Budući da se sve odvija u blizini velikog grada, a ne u šumi, njihova kola sigurno nisu bila jedina nego jedna od mnogih tamo

Edited by - Pavel on 22/01/2013 21:59:41
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 22/01/2013 : 22:21:53  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

ova gore voli znati koji je dan u mjesecu i pritom zaboravlja da stoji na tračnicama... : )

Izgubila je glavu za Zagorom

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 22/01/2013 : 23:11:50  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Fora oko prvog Mortimera je nešto kao i oko Tkača u Velikoj zaveri...Zagor se sa svim protivnicima sretao licem u lice, kada je dovoljna šaka-nos-patos za rešavanje svih problema.
No, Mortimer je u prvom susretu delovao iz senke, Zagor nije imao priliku da ga zvekne po dobrom starom sistemu, niti je čitaoc učestvovao u tipičnom dobrica-zlikovac dijalogu tipa "Moj plan je savršen,pobediću te hahahaha, "ti si običan zlikovac, zlikovče! Sada sam u toj i toj situaciji, ali kada te nađem ahyaaaaaak" "već je prekasno da bilo šta učiniš" "Ma nemoj ahyaaaak TRAS"
Ovako, zlikovac je nedodirljiv, dolazak do njega zahteva mnogo razmišljanja, planiranja, sve uz maksimalno veliki rizik da usprkos trudu dobrice opet isklizne iz ruku kao sapun. Zagor iako je pametan u takvim situacijama nije u svom elementu, mislim jeste, ali čitaoc je zabrinut.
Malo mi je smetalo što je pametan čovek poput Mortimera ustvari operativac, ali me ta misao uvek vrati na scenu iz Mortimera 2 kada kolje vojnike zavezane za tabla. Scena za 10!!!

Jedina stvar koja ga je baš baš upropastila Burattinijeva boljka oko loše metode deskripcije...Jednostavno, došlo je dotle da inteligentan čovek priča o svojim akcijama poput malog deteta za vreme velikog odmora koji se hvali po stoti put kako je zajebao nastavnika da ne odgovara. Debilno, maloumno i nadasve detinjasto. Da je malo manje ubacivao te samohvalne dijaloge kod svoje kreacije, Bure bi pogodio u centar i napravio epizode za plakanje od sreće koliko su dobre.

A sada mu je uklonio i onaj karekteristični dijabolični osmeh tako što mu je ubio Sibil...U sledećem nastavku ćemo imati samo još jednog namrgođenog negativca, lišenog teške većine svoje unikatne karakterizacije

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 23/01/2013 : 02:56:10  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by nagor

Ove solarove informacije su zanimljive.

Huroni su kao stvoreni za nastavak, odnosno ona zla špijunka Miranda bi mogla imati povratak jer je tragikomično kako je završila na kraju Hurona i mislim da je jako osvetoljubiva. David je druga priča... čak bi se usudio reći da je sa Davidom i izmišljenom Sildavijom Boselli postavio temelje za neku priču u potencijalnoj Europskoj odiseji...



Kad bi Zagor krenuo u Evropsku turneju bas bi bilo dobro da svrati i do Sildavije i da poseti i ove nase krajeve, moze neka prica u sumama Sumadije i na probalju Hrvatske, i da onda odatle ode u Grcku {tu bi mogle da se naprave sjajne price bazirane na Grckoj mitologiji koju je Nolita obozavao} pa da onda ode u Italiju, Spaniju, Englesku i zavrsnica na glecerima Skandinavije.




Ima dosta europskih likova, koje je Zagor upoznao i koje bi mogao posjetiti u Europi. Od »našeg« Davida pa do Alexisa de Tocqueville-a... tu su još i Nat Murdo/Fraiser, Frida itd... Mogao bi se tu ubaciti Rakosi kao glavni negativac, koji kao opasno zaprijeti Fridi i Habsburškoj monarhiji – Zagor dolazi u pomoć Fridi i ujedno razbija tajna društva u Beču, Parizu (ubacimo Alexisa de Tocquevillea), Vatikanu i Sildaviji, tajna društva vampirskih gospodara noći (ubacimo malo Dampyra), koja drže Europu pod absolutizmom i pritom naš junak stavlja u pokret društvene mehanizme koji će dovesti do revolucionarnog vala 1848-e i Proljeća naroda...

Mogla bi se složit fenomenalna europska turneja, ali daleko je još to... : )
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 23/01/2013 : 09:48:38  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
A sada mu je uklonio i onaj karekteristični dijabolični osmeh tako što mu je ubio Sibil...U sledećem nastavku ćemo imati samo još jednog namrgođenog negativca, lišenog teške većine svoje unikatne karakterizacije

Ne mora znaciti da ce to unistiti lik. Mozda ovako dobijemo lik kojega izjeda sumnja u njegov životni poziv i posto Bure voli objasniti sve ovako se moze dobiti kvalitetna prica na psiholoskoj bazi. Jer do sada su negativci uvijek bili žena mi je mrtva sad cu vas unistiti ili imam megalomanske planove sad cete naje..t itd. s ovim se otvara sasvim nova mogucnost u razvoju kako Mortimera tako i cijelog serijala i Bure to MORA iskoristiti

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434

Edited by - bjelolasica on 23/01/2013 14:02:47
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37791 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 24/01/2013 : 19:27:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote








Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page
Page: of 1207 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.53 seconds. Snitz Forums 2000