forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Čudovište iz močvare 1 & 2
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

Poli
Advanced Member



Slovenia
37784 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 07/03/2013 : 21:56:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Oho, otkad se ti zanimaš za superherojštinu?



Ako Conan vazi za superheroja onda teoretski moze.

Ali ovo je bilo vise u smislu, da se tema...



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9330 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 17/03/2013 : 14:21:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Pročitao prvu knjigu i baš mi je dobar strip, čista uživancija. Dobre priče, odlični scenariji i na trenutke fenomenalan crtež. Još kad se poklopi prigodna boja nema boljeg. Gledat ću što prije nabavit nastavak. Kako mi je to prvu put da čitam ovaj strip nemam baš s čime usporedit ni otisak ni dizajn ni prijevod.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 18/03/2013 : 00:52:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

Pročitao prvu knjigu i baš mi je dobar strip, čista uživancija. Dobre priče, odlični scenariji i na trenutke fenomenalan crtež. Još kad se poklopi prigodna boja nema boljeg. Gledat ću što prije nabavit nastavak. Kako mi je to prvu put da čitam ovaj strip nemam baš s čime usporedit ni otisak ni dizajn ni prijevod.



Ja sam ga citao kao klinac, e sad da li bas Mura ili neke druge autore - nemam pojma.
Puno sam ocekivao od Jezovnika i ni blizu onom osecaju koji sam imao kao klinac.
Ali ovo nije izgubilo nista na drazi, sad procitao preview, jedva cekam uvoz. Super stripcina i velika preporuka za sve koji se premisljaju.
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9330 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 18/03/2013 : 13:45:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Sjećanje i nostalgija znaju biti gadna stvar. Čitao sam užasno malo Horrora i to tek pred par godina tako da mislim da mene ne bi trebao razočarat Jezovnik, vidjet ćemo.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 18/03/2013 : 22:02:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

Sjećanje i nostalgija znaju biti gadna stvar. Čitao sam užasno malo Horrora i to tek pred par godina tako da mislim da mene ne bi trebao razočarat Jezovnik, vidjet ćemo.



Ma nije me razocarao, ali sam nekad te price obozavao a sad nema tog "jezovitog" osecaja, bar ne u toj meri Dobre su to price, daleko od toga da nisu.
A Swamp sam ili citao druge autore pa sam sad zinuo od cuda koliko je dobro ovo iz previewa ili je jednostavno uvek bilo tako dobro. Ne znam sta je u pitanju.
Go to Top of Page

noemis
Senior Member



Serbia
1320 Posts

Member since 11/05/2010

Posted - 19/03/2013 : 23:57:18  Show Profile Show Extended Profile  Send noemis a Private Message  Reply with Quote
je l ove reči fale i u fibrinom izdanju ili je sve u redu?

http://fourrealities.blogspot.com/2009/03/open-letter-to-dc-comics-re-quality.html

"Ja se mnogo bojim ljudi koji hoce da usrece narod... ...niko nema prava da silom svog suseda cini srecnim."
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29201 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 20/03/2013 : 07:11:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Sve je u redu, ne brini, znamo za to.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1819 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 20/03/2013 : 08:50:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
Stigao uvoz tako da ove stripove možete kupiti u knjižarama Alan Ford i Darkwood.

IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 20/03/2013 : 12:16:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Sve je u redu, ne brini, znamo za to.



Znam da je bilo reci u onom drugom topicu, ali ko da trazi. Koliko ide knjiga ukupno?
I planiras li jos sta od Mura - Ligu, V kao Vendeta... obzirom da radis Nadzirace mozda ce i ovo kad tad na red?
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9330 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 20/03/2013 : 12:32:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Čudovište ima 6 knjiga.

Od Moora je Fibra još najavila V for Vendetta i DR & Quinch

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 20/03/2013 : 13:30:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

Čudovište ima 6 knjiga.

Od Moora je Fibra još najavila V for Vendetta i DR & Quinch



Hvala ti puno, nadam se da cemo nekad da vidimo i Ligu u izdanju Fibre
Go to Top of Page

noemis
Senior Member



Serbia
1320 Posts

Member since 11/05/2010

Posted - 20/03/2013 : 13:36:51  Show Profile Show Extended Profile  Send noemis a Private Message  Reply with Quote
pazario keca... pa da vidimo čemu tolika fama...
mada moram da priznam, onako na listanje, odlično izgleda...

"Ja se mnogo bojim ljudi koji hoce da usrece narod... ...niko nema prava da silom svog suseda cini srecnim."
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9330 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 20/03/2013 : 14:45:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Deers

Čudovište ima 6 knjiga.

Od Moora je Fibra još najavila V for Vendetta i DR & Quinch



Hvala ti puno, nadam se da cemo nekad da vidimo i Ligu u izdanju Fibre



... i Tom Stronga, Prometheu, Marvelmana/Miraclemana, ....

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 20/03/2013 : 19:52:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Deers

Čudovište ima 6 knjiga.

Od Moora je Fibra još najavila V for Vendetta i DR & Quinch



Hvala ti puno, nadam se da cemo nekad da vidimo i Ligu u izdanju Fibre



... i Tom Stronga, Prometheu, Marvelmana/Miraclemana, ....



Moze, kad malo bolje razmislim bolje da se BP nikad nije pojavio na strip sceni. Samo je dosta toga vrednog usporio, onemogucio drugima da urade
Go to Top of Page

dessa
Advanced Member

Serbia
4353 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 20/03/2013 : 20:32:00  Show Profile Show Extended Profile  Send dessa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Deers

Čudovište ima 6 knjiga.

Od Moora je Fibra još najavila V for Vendetta i DR & Quinch



Hvala ti puno, nadam se da cemo nekad da vidimo i Ligu u izdanju Fibre



Nemaš je u BP izdanju ili
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 20/03/2013 : 21:21:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dessa



Nemaš je u BP izdanju ili



Jasno mi je (pot)pitanje prijatelju, samo nema potrebe da se zamaras
Vidis, moja kolekcionarska (ne)logika je iskljucivo moja i nicija vise. Kad je BP puko (a imao sam milion njihovih zapocetih serijala) razbucao sam sve njihovo osim Hogara, Redov Bilija, Sninkela i sad uzeo Gasu (zbog prevoda najvise a i kruze glasine da ce to biti odradjeno do kraja).

Sad imam para iskljucivo za kvalitetne i pouzdane izdavace(jbg, kriza je), a to su u prvom redu Libellus, Fibra, PP i donekle DW (kazem donekle jer ocigledno izdanja rade u 2 stamparije, jednoj koja zna (Konan, Tarzan, Julije, Lilith)... i jednoj koja ne zna u dovoljnoj meri - Povratak zemlji HC ima puknutu zadnju koricu na svim primercima u AF, uvez je tu i tamo - u Westernu prilicno traljavo odradjen, jedino Djoletov prevod nije upitan i zato sam i uzeo ta izdanja iz edicija Karusel i Perle).

Eto, toliko od mene. Kroz odgovor tebi eto odgovora i ostalim znatizeljnim

Edited by - Tex Willer on 20/03/2013 21:21:59
Go to Top of Page

dessa
Advanced Member

Serbia
4353 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 20/03/2013 : 21:36:04  Show Profile Show Extended Profile  Send dessa a Private Message  Reply with Quote
Ma, oke. Svako ima svoju (ne)logiku.

Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 20/03/2013 : 21:41:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dessa

Ma, oke. Svako ima svoju (ne)logiku.





Naravno, tebi sam odgovorio zato sto si ok lik i sto se znamo. Neke ne bih ni udostojio odgovora
Meni je potpuno jasno da mnogi na forumu ocekuju i da u petak navijam za Hrvatsku, ali necu, navijacu za nase. Samo dajem prednost kvalitetu kad su moje pare u pitanju i ne pravim podelu na srpske i hrvatske izdavace - vec na dobre i pouzdane (jako bitna stavka kad pogledam koliko sam propalih nedovrsenih edicija dosad imao u svojoj kolekciji)i one druge.
Eto, dogodine ako odem u Deutschland imam u planu onog Asterixa sa ludom riknom gde je celo galsko selo

Edited by - Tex Willer on 20/03/2013 21:42:34
Go to Top of Page

noemis
Senior Member



Serbia
1320 Posts

Member since 11/05/2010

Posted - 22/03/2013 : 10:28:42  Show Profile Show Extended Profile  Send noemis a Private Message  Reply with Quote
stigao do pola... pa ovo stvarno dobro...jako dobro...

"Ja se mnogo bojim ljudi koji hoce da usrece narod... ...niko nema prava da silom svog suseda cini srecnim."
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5353 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 22/03/2013 : 11:46:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by noemis

stigao do pola... pa ovo stvarno dobro...jako dobro...



...bolje od poslednjeg muskarca...
Go to Top of Page

noemis
Senior Member



Serbia
1320 Posts

Member since 11/05/2010

Posted - 22/03/2013 : 13:48:37  Show Profile Show Extended Profile  Send noemis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dr. Zistis


...bolje od poslednjeg muskarca...



au kako ovo pederski zvuči!!!

"Ja se mnogo bojim ljudi koji hoce da usrece narod... ...niko nema prava da silom svog suseda cini srecnim."
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 22/03/2013 : 14:22:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

Pročitao prvu knjigu i baš mi je dobar strip, čista uživancija.



Sledece nedelje i na jug Srbije + Astronauti, Rip, brdo DW izdanja (a na ta ces ti morati da cekas)
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9330 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 22/03/2013 : 14:32:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote


Zapravo i nema pravog isčekivanja. Naravno, ono što mi se više sviđa bih želio odmah i sada ali dok čekam imam još brdo stripova koji me zanimaju a koje još nisam kupio/pročitao.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."

Edited by - Deers on 22/03/2013 14:39:04
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5353 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 23/03/2013 : 19:11:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by noemis

quote:
Originally posted by Dr. Zistis


...bolje od poslednjeg muskarca...



au kako ovo pederski zvuči!!!



A sad sam i ja skapirao da zvuci
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10849 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 27/03/2013 : 11:58:36  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
Pitanjce jedno ovde, ako moze samo sa da/ne, jel i ovde Mur palamudi ko u Paklu, Nadziracima itd?
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000