forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Dnevnik gledanja
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 34

Luca_Torelli
stripovi.com suradnik



1379 Posts

Member since 05/03/2011

Posted - 13/03/2013 : 21:53:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Luca_Torelli a Private Message  Reply with Quote
In the Heat of the Night (1967.)

O kriminalnom dobrom krimiću koji izravno govori o problemu rasizma (što je bio i više nego aktualan šezdesetih godina 20. prošlog stoljeća) imam samo riječi hvale (s razlogom je pokupio 5 Oscara)...


nebesa nisu humana... (Hrabal)

Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37751 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 13/03/2013 : 22:09:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ahhh, odlican. I film i Poitier.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Luca_Torelli
stripovi.com suradnik



1379 Posts

Member since 05/03/2011

Posted - 17/03/2013 : 00:03:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Luca_Torelli a Private Message  Reply with Quote
Le jour se leve (1939.)

O ubojstvu što je izazvano ljubavnim strastima i ljubavnom trokutu (bolje rečeno, četverokutu). Françoisov (Jean Gabin) poduži monolog na prozoru vrijedan je pamćenja, baš kao i ostatak dijaloga u filmu. Bez da sam išta očekivao prije projekcije, na kraju sam posve zadovoljio gledateljske zahtjeve!

François: Tu veux que je dise : "Je t'aime" ?
Clara : Non.
François : Ben alors ?
Clara: Ras-le-bol des hommes qui parlent d'amour. C'est vrai. Ils en parlent tellement qu'ils oublient de le faire.


nebesa nisu humana... (Hrabal)


Edited by - Luca_Torelli on 17/03/2013 00:11:28
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 17/03/2013 : 18:00:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
THE IMPOSSIBLE



nije da sam nešto naročito osjetljiva osoba, u smislu da bi me neki film mogao tako lako rasplakati, ali ovo se, večinu vremena, gledalo suznih očiju... a to mi se već odavno nije dogodilo. koliko je film vješt u rekonstrukciji jedne od največih prirodnih katastrofa u ljudskoj povijesti i izazivanju emocija, slobodno se sami uvjerite... preporučam.
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 17/03/2013 : 18:08:34  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Ginger & Rosa

Atmosfericno zarazni portret 60 tih kroz oci dvije tinederke koje zude za zivotom i slobodom..odlican film.


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Luca_Torelli
stripovi.com suradnik



1379 Posts

Member since 05/03/2011

Posted - 18/03/2013 : 21:51:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Luca_Torelli a Private Message  Reply with Quote
Angel Face (1952.)

O anđeoskim crtama lica prekrasne Diane (Jean Simmons) i Franka (Robert Mitchum) mogu se izreći samo riječi hvale, dok njihova proračunata nutrina zaslužuje posve suprotne riječi. Osim sporog i ugodnog zapleta, film krasi jednako (ne)ugodan i sasvim neočekivan završetak.


nebesa nisu humana... (Hrabal)

Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 20/03/2013 : 20:09:23  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Songs For Marion

Socijalna drama sa emocionalnim uraganom i ludim glazbenim idejama..film za dusu.


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 20/03/2013 : 22:00:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message  Reply with Quote


Neću puno da dužim; kasno je i umoran sam.

Znate, htio sam da večeras odgledam neki laganiji filmić, uzimajući u obzir zgusnutost mog rasporeda ovih dana... ali sam, dok trepneš okom, sjedio i entuzijastično započinjao novog Hercoga - "Even Dwarfs Started Small".

Izuzetno potresno i mučno. Nadrealnije od "Hausena" i "Agire", u neku ruku, ali sa suštinski sličnim temama - okrutnost čovjekove egzistencije, slabost volje i morala, tama oko njega koja potpiruje tamu u njemu... i obrnuto. Neću reći da je gledanje ovog dijela "ugodno" iskustvo u današnjem smislu uživanja u filmu - bacanja mozga na pašu, uživanja u prolaznim afektima i emocijama, et cetera. Ali podstiče na razmišljanje, saosjećanje i humanost. U nama budi revolt protiv nepravde i destrukcije, i čini da se zastidimo ljudskog ponašanja (rulje), ali i samoga sebe, katkad.

Jer, svi smo nekada bili u Pustinji, poprištu ove patuljačke tragikomične priče, jetke i oštre...

Što više odmičem u Hercogov filmski opus, barem onaj probrani, sve mi više raste u očima. Izuzetni filmovi, i na intelektualnom i na začuđujuće snažnom, senzibilnom emocionalnom nivou. Sa porukama i opštim stavom prema svijetu koji morate cijeniti -ako u vama ima trunka saosjećanja i samilosti prema drugima. I ako vidite nepravde života, jasno i neposredno, a ne kroz magluštine ideologija, religija, beskrajnih laži...
Go to Top of Page

Luca_Torelli
stripovi.com suradnik



1379 Posts

Member since 05/03/2011

Posted - 25/03/2013 : 17:38:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Luca_Torelli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mr murdoc

Brazil

Ovaj film obozavam jer je odlicna satira birokratske i industrijske burzoazije koja je mutirala u jedno gotovo Orwelovsku zbilju.
Terry Gilliam je 1985 gotovo prorocanski opisao nase danasnje konzumentsko i centralisticko drustveno okruzenje.
San je jedini exit..









Napokon pogledao. I nije mi žao...

O (o)krutosti Sistema i birokracije, pravim i krivim teroristima, nepouzdanoj tehnologiji i nesrdačnim srcima, glupim pastirima i još glupljim ovcama te nehumanoj budućnosti što se upravo odvija diljem svijeta u sličnom ili istom obliku. Sve to (i još svašta ponešto) spominje se izravno u ovom futurističnom filmu na krajnje groteskan način. A groteska je, zna se, nerijetko kudikamo uvjerljivija od realističnog kazivanja.

nebesa nisu humana... (Hrabal)

Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 25/03/2013 : 18:28:12  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Luca_Torelli

quote:
Originally posted by mr murdoc

Brazil

Ovaj film obozavam jer je odlicna satira birokratske i industrijske burzoazije koja je mutirala u jedno gotovo Orwelovsku zbilju.
Terry Gilliam je 1985 gotovo prorocanski opisao nase danasnje konzumentsko i centralisticko drustveno okruzenje.
San je jedini exit..









Napokon pogledao. I nije mi žao...

O (o)krutosti Sistema i birokracije, pravim i krivim teroristima, nepouzdanoj tehnologiji i nesrdačnim srcima, glupim pastirima i još glupljim ovcama te nehumanoj budućnosti što se upravo odvija diljem svijeta u sličnom ili istom obliku. Sve to (i još svašta ponešto) spominje se izravno u ovom futurističnom filmu na krajnje groteskan način. A groteska je, zna se, nerijetko kudikamo uvjerljivija od realističnog kazivanja.


DA..to je jedan od kljucnih filmova koji su odigrali ulogu u formiranju moje osobnosti..drago mi je da si ga pogledao..

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 25/03/2013 : 18:32:06  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Zelio bi napomenuti i ovaj klasik koji je imao gotovo istu tezinu, samo sa jedne druge strane vage.

Die Blechtrommel (1979)


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Luca_Torelli
stripovi.com suradnik



1379 Posts

Member since 05/03/2011

Posted - 26/03/2013 : 14:28:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Luca_Torelli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by Luca_Torelli

The Killers (1946.)

Ovih dana sam na starijim naslovima. Naletio sam na ovaj noir u kojem mi je baš sve leglo - od priče do glume....





pogledaj slobodno onda i verziju Dona Siegela iz 1964.!
http://www.imdb.com/title/tt0058262/?ref_=fn_al_tt_2



Uzeo sam si slobodu i pogledao Siegelovu verziju.
Fino mi je legao, no verzija iz 1946. mi je bolja.

nebesa nisu humana... (Hrabal)

Go to Top of Page

Luca_Torelli
stripovi.com suradnik



1379 Posts

Member since 05/03/2011

Posted - 26/03/2013 : 14:51:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Luca_Torelli a Private Message  Reply with Quote
The Killers (1964.)

Dvije plaćene ubojice imaju zadatak ubiti bivšeg vozača brzih automobila Johnnyja Northa. Jednog od njih iznenađuje žrtvina spremnost na smrt pa odluči istražiti uzrok te ravnodušnosti. Na putu do otkrića upoznat će zamamnu Sheilu (Angie Dickinson) i još nekoliko sitnih duša kojima je bilo u životnom interesu da Johnny umre. Intrigantan krimić sačinjen od ponešto nasilja i inteligentnih dijaloga.

Johnny: What do you want with me?

Angie: A hamburger and a beer.

Johnny: No, no. I'm serious.

Angie: You know my story. I'm pretty.

Johnny: What does that make me?

Angie: Somebody I admire. Somebody I'd like to know.

Johnny: Put it in English.

Angie: All right. You're a winner, and I don't like losers. I've been around them all my life. Little men who cry a lot. I like you. Do I have to write a book?


nebesa nisu humana... (Hrabal)

Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 26/03/2013 : 17:03:27  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Der Himmel über Berlin

Definitivno predivni filmski klasik..mogu ga gledati samo u odredenim raspolozenjima, ali takvih je vidim bilo ..puunoo..


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Luca_Torelli
stripovi.com suradnik



1379 Posts

Member since 05/03/2011

Posted - 26/03/2013 : 17:34:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Luca_Torelli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mr murdoc

Der Himmel über Berlin

Definitivno predivni filmski klasik..mogu ga gledati samo u odredenim raspolozenjima, ali takvih je vidim bilo ..puunoo..





Najdraži Wendersov film!

nebesa nisu humana... (Hrabal)

Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 26/03/2013 : 18:36:13  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Aguirre 1972

Werner Herzogovo remek djelo..nezaboravno..



“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Luca_Torelli
stripovi.com suradnik



1379 Posts

Member since 05/03/2011

Posted - 26/03/2013 : 22:56:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Luca_Torelli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool



Ljubav Michaela Hanekea.
Genijalan film kojeg nadam se nikad više neću morati gledati.
Kakve Noći vještica, Strave u ulicama brijestova i Teksaški masakri, ovo je pravi horor.
Jean-Louis Trintignant i Emmanuelle Riva su stari bračni par iz Pariza, umjetnici i intelektualci u 80-ima iza kojih je lijep i bogat život, a imaju i brižnu kći Isabelle Huppert.
Oni se vole i brinu jedno o drugom, i žive miran i jednostavan život sa svakodnevnim ritualima, čiztaju nove knjige i slušaju CD-ove klasične glazbe, a ona povremeno i zasvira klavir.
A onda ona doživi najprije jedan blaži moždani udar, a ubrzo potom još jedan teži, i bude joj oduzeta polovica tijela.
I počinje degradacija i njenog tijela i uma, pa lupeta gluposti, pa nekontrolirano viče, pa se sve više ponaša kao razmaženo i hirovito dijete. A on sve stoički podnosi, predano skrbi o njoj i pronalazi sestre za njegu, ali sve je uzalud.
Nju se više nimalo ne razumije što govori, odbija jesti hranu na žličicu i piti tekućinu na slamku, i izluđuje njega sve dok je jednog dana snažno ne ošamari.
Dalje vam neću otkrivati, već ću samo reći da ne pamtim kad sam zadnji put iz kina izišao ovako snužden, izmučen i sje....
A sve predivno režirano, s dugim statičnim kadrovima prezasićenima sve tjeskobnijom atmosferom i prebogatima sitnim svakodnevnim detaljima. Tu se polako podrezuje cvijeće i kuha čaj, sve gotovo u realnom vremenu, a ja kao hipnotiziran ne mogu pogled maknuti s ekrana.
A šaka u utrobi vrti li ga vrti, i kojekakve misli o životu, starosti i koječemu jure glavom.
Fascinantno i strašno...




Netko će reći da je Hanekeov film mizantropičan, odviše beznadan, no ja bih rekao da je samo beznadan (i brutalno realističan). Izravno nam poručuje da smo na kraju nerijetko prepušteni sebi samima i pokazuje u kojoj mjeri konačni kraj može izmrcvariti nas i bližnje.

Hrabro i beskompromisno ostvarenje.

nebesa nisu humana... (Hrabal)

Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 26/03/2013 : 23:05:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message  Reply with Quote
Murdock, pa tebi će "Enigma Gaspara Hausena" sigurno prijati, ako si već zaredao po Hercogu (taj duh individualnosti, slobode, nevinosti, poetičnost...). Sigurno si to i ranije gledao, ali, eto, ne škodi podsjetiti se.

(prenosim sa Darkvuda)

---

Hajde da skratimo: Haute Tension, kod nas sasvim prikladno preveden kao Krvava romansa, je remek-djelo horora i jedan od onih filmova koji svi ljubitelji moraju odgledati. Makar im se i ne svidio, imaće satisfakciju u tome da će moći da kažu "pih, čime se Mhejl i slični oduševljavaju". ;D

Ali, čisto sumnjam.



Još jedan dokaz da budućnost horora leži ne u potrošenim SAD, već u Francuskoj, Španiji, Japanu... i to je dobro. Odavno nisam vidio (naizgled) jednostavniji zaplet, sa scenama na koje smo navikli u hororcima, naročito slešerima, koji uspjeva da vas tako dobro zaplaši i šokira, što nikako ne polazi za rukom daleko "krvavijoj" žanrovskoj sabraći. Kako? Sklop idealnih elemenata, kao i uvijek. Inteligentan scenario, napeta režija, majstorska i istančanog osjećaja za tenziju i strah žrtve, te, najbitnije, izvandredna gluma... Prelijepa glavna glumica, Sesil de Frans, snagom svog performansa, izuzetnom, nosi čitav film, lavovski. Ovo je posvećenost i uvjerljivost; za ovakve stvari bi se u nekom smislenom univerzumu dobijali pravi Oskari, koji onda ne bi bili nagrada cirkusa mediokriteta!

Mogao bih sada da pišem o implikacijama zapleta i potpunom odbacivanju reakcionarnosti dobrog dijela "teen" hororaca. Ali neću, jer je grijeh novim gledaocima ma i zucnuti o radnji "Haute Tensiona". Moja apsolutna preporuka. Ozbiljan, mračan i nemilosrdan film koji djeluje kao neka verzija "savršenog" slešera o kome smo maštali kao mlađi, gledajući američke polu-uspjehe i sanjajući o nekom odlasku na "viši nivo" svega...



Dobro, moram napomenuti: uprkos krvi koja pljušti i iznova i iznova pokreće ovaj brutalni karneval, "Haute Tension" je i film sa vrlo istančanim senzibilitetom, snažnim emocionalnim nabojem i kontekstom, srcem satkanim od želja i nagona svakodnevnice. Kao da nikada nismo voljeli nekoga, ili željeli... a ovo jeste romansa, jedna slika ljubavi i žudnje - u mračnom obliku, strani, kakvu itekako posjeduje. I ispoljava.

P.S. Ovo na IMDb-u ima ocjenu šest koma pet, provjerih iz morbidne znatiželje. Neka se ubije onaj filmofil koji vjeruje ocjenama rulje i ukusu stotina hiljada anonimusa, i riješi nas bijede.
Go to Top of Page

Luca_Torelli
stripovi.com suradnik



1379 Posts

Member since 05/03/2011

Posted - 27/03/2013 : 11:31:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Luca_Torelli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mhejl

Murdock, pa tebi će "Enigma Gaspara Hausena" sigurno prijati, ako si već zaredao po Hercogu (taj duh individualnosti, slobode, nevinosti, poetičnost...). Sigurno si to i ranije gledao, ali, eto, ne škodi podsjetiti se.

(prenosim sa Darkvuda)

---

Hajde da skratimo: Haute Tension, kod nas sasvim prikladno preveden kao Krvava romansa, je remek-djelo horora i jedan od onih filmova koji svi ljubitelji moraju odgledati. Makar im se i ne svidio, imaće satisfakciju u tome da će moći da kažu "pih, čime se Mhejl i slični oduševljavaju". ;D

Ali, čisto sumnjam.



Još jedan dokaz da budućnost horora leži ne u potrošenim SAD, već u Francuskoj, Španiji, Japanu... i to je dobro. Odavno nisam vidio (naizgled) jednostavniji zaplet, sa scenama na koje smo navikli u hororcima, naročito slešerima, koji uspjeva da vas tako dobro zaplaši i šokira, što nikako ne polazi za rukom daleko "krvavijoj" žanrovskoj sabraći. Kako? Sklop idealnih elemenata, kao i uvijek. Inteligentan scenario, napeta režija, majstorska i istančanog osjećaja za tenziju i strah žrtve, te, najbitnije, izvandredna gluma... Prelijepa glavna glumica, Sesil de Frans, snagom svog performansa, izuzetnom, nosi čitav film, lavovski. Ovo je posvećenost i uvjerljivost; za ovakve stvari bi se u nekom smislenom univerzumu dobijali pravi Oskari, koji onda ne bi bili nagrada cirkusa mediokriteta!

Mogao bih sada da pišem o implikacijama zapleta i potpunom odbacivanju reakcionarnosti dobrog dijela "teen" hororaca. Ali neću, jer je grijeh novim gledaocima ma i zucnuti o radnji "Haute Tensiona". Moja apsolutna preporuka. Ozbiljan, mračan i nemilosrdan film koji djeluje kao neka verzija "savršenog" slešera o kome smo maštali kao mlađi, gledajući američke polu-uspjehe i sanjajući o nekom odlasku na "viši nivo" svega...



Dobro, moram napomenuti: uprkos krvi koja pljušti i iznova i iznova pokreće ovaj brutalni karneval, "Haute Tension" je i film sa vrlo istančanim senzibilitetom, snažnim emocionalnim nabojem i kontekstom, srcem satkanim od želja i nagona svakodnevnice. Kao da nikada nismo voljeli nekoga, ili željeli... a ovo jeste romansa, jedna slika ljubavi i žudnje - u mračnom obliku, strani, kakvu itekako posjeduje. I ispoljava.

P.S. Ovo na IMDb-u ima ocjenu šest koma pet, provjerih iz morbidne znatiželje. Neka se ubije onaj filmofil koji vjeruje ocjenama rulje i ukusu stotina hiljada anonimusa, i riješi nas bijede.



Atmosferičnost na nivou. Na kraju se pokazuje da "Haute Tension" nije klasičan hororac...

nebesa nisu humana... (Hrabal)

Go to Top of Page

Luca_Torelli
stripovi.com suradnik



1379 Posts

Member since 05/03/2011

Posted - 27/03/2013 : 15:58:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Luca_Torelli a Private Message  Reply with Quote
Dirty Harry (1971.)

O policajcu Harry Callahanu koji je uzor i dobrim i lošim policajcima diljem Zemlje (ako ne i šire). Klasik sedamdesetih, ne znam koliko puta sam ga dosad pogledao.


nebesa nisu humana... (Hrabal)

Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 27/03/2013 : 17:25:59  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Koji je ovo falus jebote..pricamo li iznenada samo o klasicima ili onim koje smatramo da jesu..ajde de..igracu se i ja u tom pjescaniku..

Bude vam malkice naglo uslo, ali ovo je film koji vam danas predstavljam i znam da je i vise nego vrijedan gledanja.


Dangerous Liaisons (1988)

Teatralna poetika u odrazu stvarnog lica i istinskog nastojanja ka..ljubavi..
Fantasticno ispricana prica..




“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Luca_Torelli
stripovi.com suradnik



1379 Posts

Member since 05/03/2011

Posted - 27/03/2013 : 17:37:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Luca_Torelli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mr murdoc

Koji je ovo falus jebote..pricamo li iznenada samo o klasicima ili onim koje smatramo da jesu..ajde de..igracu se i ja u tom pjescaniku..





Ovih dana u "Dnevniku gledanja" spominjem klasike koje gledam ovih dana...

nebesa nisu humana... (Hrabal)

Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 28/03/2013 : 12:33:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Ne bih se sasvim složio da je budućnost horora (i) u Japanu, jer su tamošnji horori već godinama vrlo (auto)derivativni (djevojčice duge crne kose koje plaze po zidovima, uklete kuće, sablasti iz televizora i video-vrpci...), predvidljivi i zbog toga barem meni nezanimljivi. To je došlo dotle da se već na tu temu Argentinci sprdaju u onim skrivenim kamerama u liftu.

Ali kad rade psihološke triler-drame s elementima horora, dakle kad horor nije glavna žanrovska odrednica već kad izvire iz nekih drugih priča i konteksta (od Simpathy for Lady Vengeance do I Saw the Devil), ponajprije iz iracionalnog ljudskog zla, azijati su izvrsni. I to više Koreanci nego Japanci.

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 28/03/2013 : 12:40:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
@ Luca_Torelli


Naslućujem da si pronašao ovaj link, ima genijalnih stvari, među ostalim i prilično dobru kopiju Ceylanova Bilo jednom u Anadoliji sa srpskim prijevodom:


http://www.ifilmovi.com/filmovi.php?page=1

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Luca_Torelli
stripovi.com suradnik



1379 Posts

Member since 05/03/2011

Posted - 28/03/2013 : 12:43:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Luca_Torelli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

@ Luca_Torelli


Naslućujem da si pronašao ovaj link, ima genijalnih stvari, među ostalim i prilično dobru kopiju Ceylanova Bilo jednom u Anadoliji sa srpskim prijevodom:


http://www.ifilmovi.com/filmovi.php?page=1



Nisam ti ja za onlajn gledanje... Skinem, pogledam pa spremim ako mi se svidi.

nebesa nisu humana... (Hrabal)

Go to Top of Page
Page: of 34 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000