forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ZAGOR
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 1207

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 16/04/2013 : 18:14:16  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Smejali smo se Zagorovom ponasanju pred zenama
Ima sestru...Sta je reci? Usao bi mi u familiju?

A kvaka je u tome da je sestra što pet-šest godina stara ili
Ma ne onako čisto me zanima

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 17/04/2013 : 09:48:59  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2172 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 17/04/2013 : 10:14:57  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Inaće, pročitao prvog Hagota prošli tjedan (čeka me još ovaj novi Hagot). Bomba od priče. AtmosFERRIčna i jako pitka priča. Dosta puta se znaju malo te starije priče vuči, ali ovu, nakon što stignu u Novi Salem, nisam mogao odložiti. Kraj je mogao biti malo razrađeniji i moglo je to sve skupa biti i duže, pogotovo ona igra Stivena i Zagora, nakon što ovaj skuži da ga Stiven izigrava, ali svejedno odlično. Odličan debi Capone-a.

Ova vinjeta ispod mi je maestralna. Zagor u protunapadu!







Jučer počeo čitati, danas dovršavam! Maestralna priča -oduvijek u samom vrhu!
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 17/04/2013 : 13:09:24  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Povratak SUPERMIKE-a

Okej, dugo sam bio odsutan (ustvari, još uvek sam, ali s vremena na vreme bacim pogled) pa sam dosta stvari propustio, a vidim da ste se u međuvremenu raspričali o mogućem povratku Supermikea te sam počeo malo da kopam i na par mesta postavljam pitanja. Pre svega, nigde ne postoji nikakva službena potvrda da SBE uopšte razmišlja o vraćanju Mikea Gordona na scenu, Burattini je baš nedavno na svom blogu napisao da neke stare likove nema smisla vraćati jer su već dovoljno rekli, a novi tip epizoda bi ih samo pokvario.
Elem, Burattini u ladici već godinama (kao i za Hellingena) ima gotov scenario za treći nastavak, koji je međutim odbijen od strane Sergia Bonellija još pre desetak godina. Sada Bure i sam okleva da izvuče tu ladicu, previše je riskantno i besmisleno (citiram ga)

A po italijanskim forumima što su se otvorili topici na tu temu ništa ne znači. Sve i jedan post je tipa "kada bi" i "ako bi", bez ikakve potvrde da neko od njih pouzdano zna da se ipak nešto tu dešava.

@solar, King i ostali potkovani

Jeste li vi našli išta pouzdanije?

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10849 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 17/04/2013 : 13:13:25  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
sta se desava ne znam, al bih volo da se ponovo mlate do zadnje kapi krvi
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 17/04/2013 : 13:18:12  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Meni upravo potvrđeno: za sada ništa od te priče. Prašina se digla samo zbog Morenovog intervjua na http://morenoburattini.blogspot.com/ gde izjavljuje da ma spreman scenario koji je odbijen. Nekim žabarima se svidela zabluda da postoji mogućnost da se Majka vrati, pa su počeli da viču "ej ljudi, čujem da ima gotov scenario za Majka...Eh, zamislite sad da..." i takooo.... Tipična virtuelna čvoka

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 17/04/2013 : 13:19:56  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Vreme da se zenis, Patak!



NE
Bolje dok smo ovako u odvojenim kućama. Tako mi ona kupuje stripove kao neki znak pažnje (da bi ih ona pročitala), a kada bi bili pod istim krovom ja bih bio jedini opskrbljivač

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 17/04/2013 : 14:38:46  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

quote:
Originally posted by going going

Vreme da se zenis, Patak!



NE
Bolje dok smo ovako u odvojenim kućama. Tako mi ona kupuje stripove kao neki znak pažnje (da bi ih ona pročitala), a kada bi bili pod istim krovom ja bih bio jedini opskrbljivač



Pametno, pametno... : )
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 17/04/2013 : 18:48:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message  Reply with Quote
Bonelli ispravno učinio kada je odbio povratak Supermikea...o tom liku je sve već rečeno.
Može se napraviti neka priča ali čemu,samo se pokvari lik.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 17/04/2013 : 19:16:35  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
@PijaniPatak i ostali
Povratak Supermikea je dobio zeleno svjetlo, to je sam Boselli rekao na jednom od festivala prije otprilike mjesec dana (mislim Cartoomics), što se tiče datuma objavljivanja priče to je još uvijek predaleko, jer se tek u budućem vremenu očekuje ideja za priču, a da o scenariju i crtežu i ne govorimo.
Uglavnom dignuta je zabrana za Supermikea, isto kao što je odlučeno prije nekog vremena da je Hellingenov povratak isto u redu.

Burattini, odnosno Marcheselli su te (bivše) zabrane usporedili sa Ferrarijem kojeg imaš u garaži (Supermike i Hellingen itd.), a ti se odlučiš provozati Škodu (npr. Mutant i onaj Grey)!

Edited by - solar on 17/04/2013 20:21:59
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16946 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 17/04/2013 : 19:57:04  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Leonid

Bonelli ispravno učinio kada je odbio povratak Supermikea...o tom liku je sve već rečeno.
Može se napraviti neka priča ali čemu,samo se pokvari lik.



Da, dogodilo bi se nešto slično kao s Demonskom Maskom u onom specijalu.
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 17/04/2013 : 20:02:15  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Leonid

Bonelli ispravno učinio kada je odbio povratak Supermikea...o tom liku je sve već rečeno.
Može se napraviti neka priča ali čemu,samo se pokvari lik.



posteno!
supermike,helingen,pa i neko treci ne zasluzuju povratak.
samo obratite paznju da trenutno ne postoji scenarista koji bi to odradio kako treba.
m.no bi i dalje furao da je nolita imao vise vremena da se posveti tom junaku,ali nazalostzagor kao zagor mora da ima pricu a ne samo crtace!

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 17/04/2013 : 20:21:40  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Vi zaista niste vidjeli gornji post?
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11747 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 17/04/2013 : 23:09:04  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

@PijaniPatak i ostali
Povratak Supermikea je dobio zeleno svjetlo, to je sam Boselli rekao na jednom od festivala prije otprilike mjesec dana (mislim Cartoomics), što se tiče datuma objavljivanja priče to je još uvijek predaleko, jer se tek u budućem vremenu očekuje ideja za priču, a da o scenariju i crtežu i ne govorimo.
Uglavnom dignuta je zabrana za Supermikea, isto kao što je odlučeno prije nekog vremena da je Hellingenov povratak isto u redu.

Burattini, odnosno Marcheselli su te (bivše) zabrane usporedili sa Ferrarijem kojeg imaš u garaži (Supermike i Hellingen itd.), a ti se odlučiš provozati Škodu (npr. Mutant i onaj Grey)!




Ja nisam citao 2. Supermajkovo pojavljivanje ali mislism da je i samo prvo njegovo pojavljivanje dovoljno, tu je Nollita ispricao sve sto je imao da isprica o tom liku...

Hellingen je glavni neprijatelj i treba jos da se vraca iako je sve sto je moglo da se isprica sa njim ispricalo se u Demonu Ludila ali kad su vec odlucili da ga vracaju neka ga vracaju nemam nista protiv.

Ja bih voleo da se skoncentrisu na Kandraksa i da naprave neku dobru pricu sa njim da se iskupe za onu glupost od treceg pojavljivanja.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 18/04/2013 : 00:06:53  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

@PijaniPatak i ostali
Povratak Supermikea je dobio zeleno svjetlo, to je sam Boselli rekao na jednom od festivala prije otprilike mjesec dana (mislim Cartoomics), što se tiče datuma objavljivanja priče to je još uvijek predaleko, jer se tek u budućem vremenu očekuje ideja za priču, a da o scenariju i crtežu i ne govorimo.
Uglavnom dignuta je zabrana za Supermikea, isto kao što je odlučeno prije nekog vremena da je Hellingenov povratak isto u redu.

Burattini, odnosno Marcheselli su te (bivše) zabrane usporedili sa Ferrarijem kojeg imaš u garaži (Supermike i Hellingen itd.), a ti se odlučiš provozati Škodu (npr. Mutant i onaj Grey)!



Odlično, ovakvu potvrdu i tražim, a ne rekla-kazala. Hvala, druže!

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7099 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 18/04/2013 : 01:30:17  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Vraga se sve reklo o Supermikeu! Pa on je toliko nepredvidljiv i zanimljiv lik da moze imati svoj serijal, a kamoli jos jednu pisljivu pricu!
Ona usporedba s autima i garazom je odlicna!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10806 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 18/04/2013 : 11:02:45  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Supermike se nece vratiti jer u Mo-Hi-La podrucju ima rudaca zvana Darkwoodnit i oduzima snagu Mikeu...

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 18/04/2013 : 11:22:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

Vraga se sve reklo o Supermikeu! Pa on je toliko nepredvidljiv i zanimljiv lik da moze imati svoj serijal, a kamoli jos jednu pisljivu pricu!
Ona usporedba s autima i garazom je odlicna!


+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 18/04/2013 : 15:14:46  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Dakle, Burattini se obliznuo

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 18/04/2013 : 18:31:15  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Supermike je odličan, ali uskoro će scenaristi morati smisliti nekog novog "super negativca". Zadnji odličan super-negativac je bio Nat Murdo. Aktualni je Richter. Baš me zanima koji će biti novi?
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 18/04/2013 : 18:34:50  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Šta Richteru fali, netko ljudski je prijeko potreban

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11747 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 18/04/2013 : 18:37:05  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Supermike je odličan, ali uskoro će scenaristi morati smisliti nekog novog "super negativca". Zadnji odličan super-negativac je bio Nat Murdo. Aktualni je Richter. Baš me zanima koji će biti novi?




Mogao bi Burattini da napravi nesto od one Loze krune sto se spominje u Maxiju Tajni agenti... Vodja Loze krune je na kraju epizode polusprzen i upada u onaj bunar. Mogli bi Bosseli i Burattini da se udruze i da naprave neku sagu sa njim, on upravlja tajnom sektom koja utice na politiku citavog sveta, slicno kao Tkac.

Edited by - going going on 18/04/2013 18:37:33
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 18/04/2013 : 18:38:19  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Ne velim da je Richter loš, nego to, da će Richter vjerojatno završit svoju karijeru nakon finala na Antartici (moja pretpostavka) i da će trebat smislit nešto novo... Baš me zanima u kojem smjeru će krenut i tko će bit novi "super-zlikovac"?
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 18/04/2013 : 18:39:36  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by nagor

Supermike je odličan, ali uskoro će scenaristi morati smisliti nekog novog "super negativca". Zadnji odličan super-negativac je bio Nat Murdo. Aktualni je Richter. Baš me zanima koji će biti novi?




Mogao bi Burattini da napravi nesto od one Loze krune sto se spominje u Maxiju Tajni agenti... Vodja Loze krune je na kraju epizode polusprzen i upada u onaj bunar. Mogli bi Bosseli i Burattini da se udruze i da naprave neku sagu sa njim, on upravlja tajnom sektom koja utice na politiku citavog sveta, slicno kao Tkac.



Odlično goinže! Sviđa mi se. Da Vincijeva šifra u Zagor univerzumu. Vidjet ćemo...
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 18/04/2013 : 19:08:17  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Supermike je odličan, ali uskoro će scenaristi morati smisliti nekog novog "super negativca". Zadnji odličan super-negativac je bio Nat Murdo. Aktualni je Richter. Baš me zanima koji će biti novi?


Novi "super-negativac" se nalazi u Gigantu br.2, nećete se razočarati!
S time da ovo super ne znači neke "super moći" nego da se zločinac nalazi u dovoljno dobroj i važnoj priči tako da ćemo ga sigurno vidjeti opet.

Edited by - solar on 18/04/2013 19:09:40
Go to Top of Page
Page: of 1207 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.61 seconds. Snitz Forums 2000