forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ZAGOR
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 1207

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 08/05/2013 : 22:31:19  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor
Ako se ne varam, Emirem je još prije nekoliko godina poslao Boselliju priču sa tom forom, tj. Zagor je posjetio sadašnjost pomoću nekog Hellingenovog vremenoplova.


Ako je to palo na pamet Emiremu i meni, vjerovatno je palo na pamet i onima u Bonelliju. Nema druge nego da uskoro izađe takva priča
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 08/05/2013 : 23:55:56  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Ne bi me čudilo da uskoro Burattini iskoristi takvu foru... A uostalom Kiki Manitu ga sigurno može prebaciti u druga vremenska razdoblja pomoću nekog zamršenog indijanskog rituala, ako već može kroz dimenzije. Meni bi također bilo fora da je Burattini napravio neki Chico specijalac s Chicom (ili nekim njegovim potomkom) u današnjem vremenu!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."

Edited by - DeeCay on 08/05/2013 23:56:52
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 09/05/2013 : 00:04:02  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote


Lijepim i ovdje moj komentarac, da se ne slučajno ne izgubi u moru topica.
Nakon opetovanih obilaska sesvetskih kiosaka (koje sam morao podnijeti da pronađem normalno očuvani primjerak, znači, onaj koji nije navlažen od vremenskih utjecaja i nema baš značajnih otisaka od one plastike za vezanje paketa), moram reći da se trud isplatio... Iako mi je čudno što na svakom kiosku imaju po par (2?) primjeraka.

No, moram priznati da zgođušnu gambit nisam vidio već neko vrijeme, a bome se čak niti ne sjećam u kojoj se zadnjoj epizodi pojavljivala. uglavnom, znam da je Bosellijeva kreacija, da je zagor proveo noć s njom u močvarama i da je ženska inačica Jima Gitare. Nekako znam biti skeptičan kad se Burattini pozabavi povratkom starog (ne)prijatelja, no mislim da sam se ovdje odmah od početka navukao na priču. Gambit, stara i nesuđena Zagorova ljubav(nica) draga, čami u zatvoru i čeka na izvršenje smrtne kazne vješanjem. Samo je tjedan dana dijeli do čina izvršenja, a optužba je neprobojna, ko da je već mrtva. Naravno, kako je Zagor odličan procjenitelj ljudske duše (odmah to pročita u očima, ili sisama u ovom slučaju), ni na trenutak ne posumnja da slatkoj gambit nije namješteno. I tako istraga krene...

Radnja se lijepo gradi, unutar malog gradića atmosfere onih klasičnih westerna s kaubojima, revolverašima, "korumpiranim" šerifima i strancima koji dolaze u grad i čiste ga od ološa. Malo tuge, sjete, nagovještaja vješanja, pjesme osuđenika na smrt. Odmah na početku Chico mi je izmamio osmijeh spikom nakon što zagor isprovociran izmlati pomoćnika
Chico: "Sjajno. Odalamiti pomoćnika šerifa u gradu gdje se vješanje odvija svakog tjedna baš je ono što je trebalo da se malo oživi dan."

Ko bi rekao da su još dva nastavka do kraja priče. NEkako samo imao osjećaj da je ZAgor već nadomak rješenju zagonetke. Prisco mi je baš dobar, u zadnje vrijeme sve dobri crtači. Prilično sam zadovoljan staffom. Naslovnica također baš dobra. Uglavnom, thumbs up!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

guderian
Junior Member



303 Posts

Member since 10/07/2009

Posted - 11/05/2013 : 09:45:55  Show Profile Show Extended Profile  Send guderian a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cronos six

bonelijevi dugovecni serijali postali su sapunice poput spanskih,turskih i jebem li ga kojekakvih serija koje imaju zadatak da zamlacuju narod jednim te istim razvucenim scenariom u krug do iznemoglosti.
e sad nam pored mnostva maxija,specijala i dr.sp.dodatka fali samo jos zagor dok je bio beba!
govni mi se vise od vrtenja u krug.
zavrsite zagora(ljudski) sa nekom zadnjom ferrijevom epizodom.vreme je!



Pa jednostavno ga nemoj čitati!
Ostani na turskim serijama.
Nas pusti da čitamo Zagora.

Svako malo se javi neki pametnjaković koji bi završio Zagorov serijal.
Takvi ne znaju i ne razumiju ništa.
Neka pišu u Holivud i traže da se završi Bondov,Batmanov,Spajdermenov ili star trek serijal!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16946 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 11/05/2013 : 17:29:41  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by guderian

quote:
Originally posted by cronos six

bonelijevi dugovecni serijali postali su sapunice poput spanskih,turskih i jebem li ga kojekakvih serija koje imaju zadatak da zamlacuju narod jednim te istim razvucenim scenariom u krug do iznemoglosti.
e sad nam pored mnostva maxija,specijala i dr.sp.dodatka fali samo jos zagor dok je bio beba!
govni mi se vise od vrtenja u krug.
zavrsite zagora(ljudski) sa nekom zadnjom ferrijevom epizodom.vreme je!



Pa jednostavno ga nemoj čitati!
Ostani na turskim serijama.
Nas pusti da čitamo Zagora.

Svako malo se javi neki pametnjaković koji bi završio Zagorov serijal.
Takvi ne znaju i ne razumiju ništa.
Neka pišu u Holivud i traže da se završi Bondov,Batmanov,Spajdermenov ili star trek serijal!



To, to treba ugasiti, a ne Zagora
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 11/05/2013 : 20:06:30  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by guderian

quote:
Originally posted by cronos six

bonelijevi dugovecni serijali postali su sapunice poput spanskih,turskih i jebem li ga kojekakvih serija koje imaju zadatak da zamlacuju narod jednim te istim razvucenim scenariom u krug do iznemoglosti.
e sad nam pored mnostva maxija,specijala i dr.sp.dodatka fali samo jos zagor dok je bio beba!
govni mi se vise od vrtenja u krug.
zavrsite zagora(ljudski) sa nekom zadnjom ferrijevom epizodom.vreme je!



Pa jednostavno ga nemoj čitati!
Ostani na turskim serijama.
Nas pusti da čitamo Zagora.

Svako malo se javi neki pametnjaković koji bi završio Zagorov serijal.
Takvi ne znaju i ne razumiju ništa.
Neka pišu u Holivud i traže da se završi Bondov,Batmanov,Spajdermenov ili star trek serijal!



hej you!
ja nisam taj koji"bi"ili "moze"da okonca agoniju koja traje i trajace.
to je moje misljenje,a ti si izrazito pametan posto poznajes holivud.
udarnicke provokacije lako skidam s kurca.

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 11/05/2013 : 20:58:01  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
"Agonija, koja traje i traje"? Pa, ne bih se baš složio. Najbolje od Zagora i općenito od Bonellija, usuđujem se reći, tek dolazi.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16946 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 11/05/2013 : 22:19:46  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

"Agonija, koja traje i traje"? Pa, ne bih se baš složio. Najbolje od Zagora i općenito od Bonellija, usuđujem se reći, tek dolazi.



Tako se govori
Dolazi novo zlatno doba Zagora, a i Texove epizode sve su bolje.
Go to Top of Page

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 11/05/2013 : 22:35:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by nagor

"Agonija, koja traje i traje"? Pa, ne bih se baš složio. Najbolje od Zagora i općenito od Bonellija, usuđujem se reći, tek dolazi.



Tako se govori
Dolazi novo zlatno doba Zagora, a i Texove epizode sve su bolje.


Slazem se. Mislim da je opet vrjeme za jednu od Helingenih avantura (u boji)!

"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 11/05/2013 : 22:40:40  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
iskreno, meni je dosta tih povrataka - ako se ne misli zgotoviti sa serijalom treba se stvarati nove neprijatelje i prijatelje koji imaju potencijala za kasnije vraćanje

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 11/05/2013 : 22:43:01  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by nagor

"Agonija, koja traje i traje"? Pa, ne bih se baš složio. Najbolje od Zagora i općenito od Bonellija, usuđujem se reći, tek dolazi.



Tako se govori
Dolazi novo zlatno doba Zagora, a i Texove epizode sve su bolje.


Bez ikakvog pretjerivanja se može reći da dolazi razdoblje u kojem će Zagorove priče biti na nivou onih u devedesetima (od "Nestalog istraživača" pa dalje). Kvaliteta se digla i pred samu južnoameričku odiseju (nekoliko dobrih Rauchovih epizoda, Burattinijev "Put povratka" i nadasve odlični treći Kain). Sama južnoamerička odiseja rastura i skoro da nema slabe priče. Sve najbolje snage rade na tom projektu, dovoljno je reći da Boselli kojeg nije bilo skoro pet godina ima čak tri priče.
U Italiji je "odiseja" došla na pola puta i tek se očekivaju najgrandioznije epizode.
Ako vam i to nije dovoljno, nakon povratka sa Antarktike, a prije nego što stigne u Darkvud, Zagor će se suočiti sa raznim nemanima a za crtež će biti zadužen Joevito Nuccio, a ta njegova epizoda je jedna od najiščekivanijih u zadnjih tri-četiri godine. Poslije nje Zagor dolazi u Darkvud i nalazi svoju kolibu spaljenu do temelja (table ste mogli vidjeti u onom drugom topicu), priča je Vernijeva a glavi krivac je Mortimer. Malo nakon toga dolazi nam 600-ti broj i Ferri, a u 601. broju se vraća Hellingen!

To sve se samo odnosi na redovnu seriju, tu su i Giganti daleko najambicioznije i najkvalitetnija Zagor edicija danas. Moram spomenuti i novu "Zagor kolor" ediciju, a ni specijalci i maksiji "nisu za baciti".

Povrh toga, baš je danas Burattini u jednom komentaru na talijanskom forumu natuknuo da bi se mogao vratiti Rakosi, a već znamo da je Supermike u planu za ipak malo dalju budućnost.


Što se tiče Teksa, dovoljno je znati da je Boselli odnedavno glavni urednik tako da nema straha u vezi kvalitete budućih epizoda.

Edited by - solar on 11/05/2013 22:46:29
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7099 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 12/05/2013 : 01:02:17  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Covjece, nisam ni skuzio da su broj 600 i 601 te povratak Hellingena tako blizu!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 12/05/2013 : 01:13:16  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Prema solaru, bit će svega... KOd nas s malim zakašnjenjem.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16946 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 12/05/2013 : 11:34:18  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Ovo što je solar napisao mi je uljepšalo pogled na svijet :)
Ima se za što raditi po cijele dane! :)
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 12/05/2013 : 12:48:51  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Povrh toga, baš je danas Burattini u jednom komentaru na talijanskom forumu natuknuo da bi se mogao vratiti Rakosi


Ovome se veselim! Napokon još da se Kandrax pojavi bilo bi ubitačno.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 12/05/2013 : 15:26:50  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Ok, neka se vrati Rakosi, ali onda ga treba čuvati. Ja sanjam, za jedno desetak godina, europsku odiseju u kojoj glavnu riječ vode vampiri vođeni Rakosijem i potencijalni storyline s Fridom... ufff... ajde Boselli, možeš ti to... : )
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 12/05/2013 : 19:25:25  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Ok, neka se vrati Rakosi, ali onda ga treba čuvati. Ja sanjam, za jedno desetak godina, europsku odiseju u kojoj glavnu riječ vode vampiri vođeni Rakosijem i potencijalni storyline s Fridom... ufff... ajde Boselli, možeš ti to... : )

I onda se probudiš i otkriješ da je to stvarnost

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 13/05/2013 : 12:23:57  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cronos six

bonelijevi dugovecni serijali postali su sapunice poput spanskih,turskih i jebem li ga kojekakvih serija koje imaju zadatak da zamlacuju narod jednim te istim razvucenim scenariom u krug do iznemoglosti.
e sad nam pored mnostva maxija,specijala i dr.sp.dodatka fali samo jos zagor dok je bio beba!
govni mi se vise od vrtenja u krug.



kakva spontana i srceparajuca ispovest

cronos, brate...ti ovo ili nas malo prcaš ili ti je neka polovna komšinica tražila Bonellije na zajam?

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 13/05/2013 : 12:35:06  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by grofica Varga

Meni se nebi svidila takva edicija Zagora. Ali da Zagor u jednoj epizodi dospije u sadašnjost, pomoću nekog Hellingenovog vremeplova i da vidi kako su Indijanci istrebljeni ili kako je na području Darkwooda odlagalište otpada, nuklearka i pogon za preradu boksita. To bi nekako i bilo ok.



to se nece desiti
Zagor je uglavnom egzistirao unutar western žanra ili totalne fikcije...Dakle, ili kaubojština ili predeli u koje može da se da mašti na volju, poput Afrike i sada Južne Amerike, ili Darkwooda uopšte. Severnoamerička odiseja je uspešno izbegla da se Zagor previše meša sa realnošću, čak su i istorijske činjenice slatko obojene čistom lepotom fikcije.

To je suština serijala, njena politika i metodika.

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 13/05/2013 : 12:40:18  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by nagor

"Agonija, koja traje i traje"? Pa, ne bih se baš složio. Najbolje od Zagora i općenito od Bonellija, usuđujem se reći, tek dolazi.



Tako se govori
Dolazi novo zlatno doba Zagora, a i Texove epizode sve su bolje.


Bez ikakvog pretjerivanja se može reći da dolazi razdoblje u kojem će Zagorove priče biti na nivou onih u devedesetima (od "Nestalog istraživača" pa dalje). Kvaliteta se digla i pred samu južnoameričku odiseju (nekoliko dobrih Rauchovih epizoda, Burattinijev "Put povratka" i nadasve odlični treći Kain). Sama južnoamerička odiseja rastura i skoro da nema slabe priče. Sve najbolje snage rade na tom projektu, dovoljno je reći da Boselli kojeg nije bilo skoro pet godina ima čak tri priče.
U Italiji je "odiseja" došla na pola puta i tek se očekivaju najgrandioznije epizode.
Ako vam i to nije dovoljno, nakon povratka sa Antarktike, a prije nego što stigne u Darkvud, Zagor će se suočiti sa raznim nemanima a za crtež će biti zadužen Joevito Nuccio, a ta njegova epizoda je jedna od najiščekivanijih u zadnjih tri-četiri godine. Poslije nje Zagor dolazi u Darkvud i nalazi svoju kolibu spaljenu do temelja (table ste mogli vidjeti u onom drugom topicu), priča je Vernijeva a glavi krivac je Mortimer. Malo nakon toga dolazi nam 600-ti broj i Ferri, a u 601. broju se vraća Hellingen!

To sve se samo odnosi na redovnu seriju, tu su i Giganti daleko najambicioznije i najkvalitetnija Zagor edicija danas. Moram spomenuti i novu "Zagor kolor" ediciju, a ni specijalci i maksiji "nisu za baciti".

Povrh toga, baš je danas Burattini u jednom komentaru na talijanskom forumu natuknuo da bi se mogao vratiti Rakosi, a već znamo da je Supermike u planu za ipak malo dalju budućnost.


Što se tiče Teksa, dovoljno je znati da je Boselli odnedavno glavni urednik tako da nema straha u vezi kvalitete budućih epizoda.



Ono što je najlepše u budućim Zagorovim epizodama je da kada u Italiji bude pičio Hellingen, nama ovde uopšte neće biti dosadno. Čeka nas duuuug niz odličnih priča...kod Veselog Četvrtka je taj niz manje-više već počeo

gde je pravedni da kaže VEDRO JE NEBO NAD DARKWOODOM

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 13/05/2013 : 18:00:46  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

quote:
Originally posted by cronos six

bonelijevi dugovecni serijali postali su sapunice poput spanskih,turskih i jebem li ga kojekakvih serija koje imaju zadatak da zamlacuju narod jednim te istim razvucenim scenariom u krug do iznemoglosti.
e sad nam pored mnostva maxija,specijala i dr.sp.dodatka fali samo jos zagor dok je bio beba!
govni mi se vise od vrtenja u krug.



kakva spontana i srceparajuca ispovest

cronos, brate...ti ovo ili nas malo prcaš ili ti je neka polovna komšinica tražila Bonellije na zajam?





Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 13/05/2013 : 18:38:39  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cronos six

quote:
Originally posted by PijaniPatak

quote:
Originally posted by cronos six

bonelijevi dugovecni serijali postali su sapunice poput spanskih,turskih i jebem li ga kojekakvih serija koje imaju zadatak da zamlacuju narod jednim te istim razvucenim scenariom u krug do iznemoglosti.
e sad nam pored mnostva maxija,specijala i dr.sp.dodatka fali samo jos zagor dok je bio beba!
govni mi se vise od vrtenja u krug.



kakva spontana i srceparajuca ispovest

cronos, brate...ti ovo ili nas malo prcaš ili ti je neka polovna komšinica tražila Bonellije na zajam?








Ah, taj hepi mig Ne kažu džaba "stara koka bolja supa"

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

coask
Starting Member



51 Posts

Member since 02/01/2011

Posted - 15/05/2013 : 12:28:22  Show Profile Show Extended Profile  Send coask a Private Message  Reply with Quote
Forumaši ako može mala pomoć.

Pošto sam relativno novajlija u svetu stripa, a želeo bi da počnem sa čitanjem Zagora od početka, pa me zanima koja je vaša preporuka - da čitam stara Dnevnikova izdanja ili od SD?
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 15/05/2013 : 14:07:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by coask

Forumaši ako može mala pomoć.

Pošto sam relativno novajlija u svetu stripa, a želeo bi da počnem sa čitanjem Zagora od početka, pa me zanima koja je vaša preporuka - da čitam stara Dnevnikova izdanja ili od SD?



Najbolje bi ti bilo da nabaviš VČ, Ludens ili Libellus kolekcionarska izdanja. Ali ta su skupa, posebno Libellusova koja su u boji, pa bi možda bilo pametno da počneš s nabavkom SD Extra ako želiš uštedjeti novac. Dnevnik nemoj nabavljati nikako. Uopće se ne isplati. Em su stara i ne idu po redu, em Ludens izdaje epizode iz tog vremena u svojoj Extra seriji...

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

coask
Starting Member



51 Posts

Member since 02/01/2011

Posted - 15/05/2013 : 14:15:11  Show Profile Show Extended Profile  Send coask a Private Message  Reply with Quote
Hvala.
Go to Top of Page
Page: of 1207 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.67 seconds. Snitz Forums 2000