forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Mister No
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 278

Poli
Advanced Member



Slovenia
37764 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 18/03/2013 : 22:29:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Bio na kioscima (Strip-Agent), pa se "ugasio". Nazalost.

Prije toga je izlazio vec u ex-Yu na kioscima u Lunov Magnus Strip seriji (od prvog broja ali osakacen i cenzurisan), kasnije je Slobodna Dalmacija nastavila, pa opet Strip-Agent. I stalo. U Srbiji ide na kioscima kod Veselog cetvrtka (i kod vas u striparnicama) ali to su vec kasnije epizode. Od ovih posljednjih u Strip-Agentu ih je nekoliko preskocenih.

Libellus (koji ide od pocetnog broja brez preskakanja) ti je jos uvijek opcija ako pogledas malo po knjiznicama (ne znam kakvo je stanju u Dubrovniku ali to ti mogu reci drugi clanovi mozda). Onda je tu jos i opcija Veseli cetvrtak ali one "kolekcionarske knjige", isto od prvog broja, dosta obimne, meki uvez, prihvatljiv cijena ali nisu na kioscima, znaci striparnice. Ili aukcije.

Drukcije je i meni bio Mister No najdrazi junak kad sam bio tvojih godina. Zapravo, mogao bih reci da mi je i dandanas sto se Bonelli stripova tice. Svakako bih preporucio ove starije price, od pocetka. Te su najbolje, sve do africke sage. A kasnije kako koja.

Jerry je nekakav antijunak, ali vrlo, vrlo simpatican i "ljudski", realistican. Nije nikakav superjunak ali ima srce na pravom mjestu, uvijek ce pomoci onima kojima je pomoc potrebna, proroci su mu alkohol i zene.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

tutto maxim
Senior Member



Serbia
1355 Posts

Member since 07/01/2007

Posted - 19/03/2013 : 08:19:49  Show Profile Show Extended Profile  Send tutto maxim a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by split85

quote:
Originally posted by ZagorXXL

Hoće li Mister No ikad na kioske?
Iz Dubrovnika sam,da se zna,pa mi se ne da nabavljat Libellusova izdanja,iako slinim za njima kad ih vidim.Inače,nikad nisam čitao Mister Noa,ali tata mi govori da mu je to bio najdraži strip,da je bolji od Zagora,jer Zagor uvjek vlada i prebija svakoga i ide mu,dok bi Mister No dobijao batina i često mu nije išlo u životu...
A i meni se sva ta ideja o Amzoni,toj zelenoj pustinji jako sviđa jer postoji puno materijala za priče i randnje u tom zelenom bespuću.
Nadam sa da ću dočekat i Mister Noa na kioscima,14 mi je godina tek,ima vremena ;)




Mister No je do prije dvi godina bija na kioscima i prolazija je jako, jako loše. Zbog toga su ga i ukinuli.
Libellus je zaista teško pratit sada su na 59. knjizi, a dosta su skupi.
Kad bi danas to iša nabavit sigurno bi treba izdvojit 6000kn, što je velika svota.
Isto tako prve knjige Mister NO-a od Veselog četvrtka su rasprodane, što im samo diže cijenu.

Mister NO je meni odličan serijal. Nakon Texa možda i najbolji. Osobni stav.

Možda ne bi bilo loše da za početak nabaviš neke gotove serijale npr. Skriveno lice (7 knjiga) ili Demian(9 knjiga + možda još dvi u neko skorije vrijeme). Financiski za tvoje godine bi bilo najbolje da njih nabaviš jer ne koštaju kao npr. kolekcija Mister NO-a, ali imaju dobru kvalitetu.


Najavljen je reprint.
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7700 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 27/03/2013 : 16:05:08  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
nakon spiska kratkih priča ot texa koje se nalaze u texovom topicu ,evo i mister noovih kratkih priča...za razliku od texa čiji sam spisak pravio pola dana,ovaj sam samo ''ukrao'' sa drugog foruma a koji je izvorno preuzet sa ubc fumetti foruma..
sad je pitanje koliko je taj spisak cjelovit jer primjera radi,po ubc fumetti,postoji 7 kratkih priča od texa,iako sam ih našao još 20-ak...isto tako,po ubc,samo je jedna kratka priča od zagora,a ima ih još barem 10.


ovdje je 10 kratkih priča od mister noa,što dođe da ih je više i od texa i zagora,što ne može biti,a neke od ovih priča imaju samo jednu tablu,i nalaze se na spisku na ubc fumetti,dok recimo od 10-ak kratkih priča od texa,od po jednu tablu,nema nijedne na spisku...




1. Javaros (Nolitta/Diso; 07/1986)

2. Il turista frettoloso (Nolitta/Diso; 07/1987)

3. Amazzonia Mon Amour (Nolitta/Diso; 12/1992)

4. Garimpeiros! (Nolitta/Diso; 10/1993)

5. Mezzogiorno di fuoco (Mignacco/Valdambrini; 05/1995)

6. La ferrovia do diablo (Nolitta/Diso; 09/1995)

7. Avventura in treno (Mignacco/Tacconi; 11/1995)

8. La porta nera (Nolitta/Diso; 11/1996)

9. Il futuro del Mondo (Nolitta&Mignacco/Diso; 11/1996)

10. Mister No e la silvicoltura (Mignacco/Diso; 09/1998)



ne znam da li je i ova priča jedna od tih 10 sa spiska:

nekako sumnjam,jer je 8 od tih 10 priča sa gornjeg spiska crtao diso,dok ovo nije diso...
jedna je od taconija,avantura u vozu,i ima 8 tabli,tako da ne može biti ovo...valjda...
druga ne dissova je Mezzogiorno di fuoco (Mignacco/Valdambrini) što po google prevodu dođe ''podne'' što mi baš i nema veze sa ovom gore slikom...

Go to Top of Page

radio clash
New Member



104 Posts

Member since 29/01/2012

Posted - 28/04/2013 : 21:37:06  Show Profile Show Extended Profile  Send radio clash a Private Message  Reply with Quote
Imao bih jedno pitanje za sve ljude dobre volje koji vole i razumeju se u omiljenog nam pilota više od mene, i mogu da mi uštede pretraživanje foruma.
Naime, od VČ biblioteke imam samo prvu knjigu, druge više nema (ne volim se drndati po aukcijama, mada ni tu ponuda nije velika). Veseljaci mi rekoše da stvarno ne znaju kada će reprint. Interesuje me koje Libellus knjige pokrivaju drugu od VČ? Da li su to: 5. Riječni pirati, 6. Tango Martinez i 7. Rio Negro, ili još koja?

Vidimo se u Perucici!
Go to Top of Page

Maki_Mostar
New Member



Bosnia and Herzegovina
229 Posts

Member since 27/02/2013

Posted - 28/04/2013 : 21:59:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Maki_Mostar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tutto maxim

quote:
Originally posted by split85

quote:
Originally posted by ZagorXXL

Hoće li Mister No ikad na kioske?
Iz Dubrovnika sam,da se zna,pa mi se ne da nabavljat Libellusova izdanja,iako slinim za njima kad ih vidim.Inače,nikad nisam čitao Mister Noa,ali tata mi govori da mu je to bio najdraži strip,da je bolji od Zagora,jer Zagor uvjek vlada i prebija svakoga i ide mu,dok bi Mister No dobijao batina i često mu nije išlo u životu...
A i meni se sva ta ideja o Amzoni,toj zelenoj pustinji jako sviđa jer postoji puno materijala za priče i randnje u tom zelenom bespuću.
Nadam sa da ću dočekat i Mister Noa na kioscima,14 mi je godina tek,ima vremena ;)




Mister No je do prije dvi godina bija na kioscima i prolazija je jako, jako loše. Zbog toga su ga i ukinuli.
Libellus je zaista teško pratit sada su na 59. knjizi, a dosta su skupi.
Kad bi danas to iša nabavit sigurno bi treba izdvojit 6000kn, što je velika svota.
Isto tako prve knjige Mister NO-a od Veselog četvrtka su rasprodane, što im samo diže cijenu.

Mister NO je meni odličan serijal. Nakon Texa možda i najbolji. Osobni stav.

Možda ne bi bilo loše da za početak nabaviš neke gotove serijale npr. Skriveno lice (7 knjiga) ili Demian(9 knjiga + možda još dvi u neko skorije vrijeme). Financiski za tvoje godine bi bilo najbolje da njih nabaviš jer ne koštaju kao npr. kolekcija Mister NO-a, ali imaju dobru kvalitetu.


Najavljen je reprint.



A reprint prve knjige Texa?
Znaš li šta o tome?
Go to Top of Page

goksi
Senior Member

Serbia
1945 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 29/04/2013 : 00:13:11  Show Profile Show Extended Profile  Send goksi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by radio clash

Naime, od VČ biblioteke imam samo prvu knjigu, druge više nema (ne volim se drndati po aukcijama, mada ni tu ponuda nije velika). Veseljaci mi rekoše da stvarno ne znaju kada će reprint. Interesuje me koje Libellus knjige pokrivaju drugu od VČ? Da li su to: 5. Riječni pirati, 6. Tango Martinez i 7. Rio Negro, ili još koja?



Da, te epizode su u drugoj debeljuci.
Go to Top of Page

radio clash
New Member



104 Posts

Member since 29/01/2012

Posted - 29/04/2013 : 09:50:39  Show Profile Show Extended Profile  Send radio clash a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by goksi

quote:
Originally posted by radio clash

Naime, od VČ biblioteke imam samo prvu knjigu, druge više nema (ne volim se drndati po aukcijama, mada ni tu ponuda nije velika). Veseljaci mi rekoše da stvarno ne znaju kada će reprint. Interesuje me koje Libellus knjige pokrivaju drugu od VČ? Da li su to: 5. Riječni pirati, 6. Tango Martinez i 7. Rio Negro, ili još koja?



Da, te epizode su u drugoj debeljuci.



Hvala puno! Izgleda da ću to sa Libellusom pokrpiti. Radim u jednoj bg knjižari, od Darkwooda dobijamo Lbl izdanja, mogu da naručim šta hoću, i pazarim to sa 20 posto popusta. Opet to ispadne puno skuplje nego Vč, ali ko zna kada će reprint.

Vidimo se u Perucici!
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 06/05/2013 : 17:02:37  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
Prošlo je pola godine od zadnje VČ debeljuce. Zna li netko kad će to? Nije valjda da su stali
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37764 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 06/05/2013 : 17:13:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Pise u uvodniku (mislim da) posljednjeg VC regularnog broja, da ce izaci 2 debeljuce ove godine, jedna sada u proljece a druga kasno u jesen. Isto sljedece godine... valjda.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11747 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 07/05/2013 : 13:22:08  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
I ja se bas pitam gde su VC debeljuce. Treba Mr NOa da ubrzaju makar na 3 knjige godisnje ovo je presporo, jeste da odjedanput dobijes 6, 7 epizoda ali opet bih voleo da izlazi vise i cesce posto su ove prve epizode odlicne!!!


Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37764 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 07/05/2013 : 13:51:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Mozda bi to i bilo izvedljivo da se bolje prodavaju. U biti ni tih 13-14 epizoda godisnje nije slabo, pogotvo ako ih uporedis sa recimo Dampyrom kojega se ceka vec vise od godinu dana. :(



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4323 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 07/05/2013 : 14:53:21  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
problem nije prodaja debeljuca...vec mala ekipa koja ih radi i koja jednostavno nema mogucnosti brze to uraditi...jer samo par ljudi radi sva izdanja u vc...a gazde ne zele da zaposle veci broj radnika...zato dodavanje novih izdanja ide na ustrb brzine..ipak obecali su da ce se potruditi da dve mno debeljuce izadju ove god...
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7700 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 21/05/2013 : 14:46:54  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
da se malo pohvalim...maloprije mi stigao zadnji mister no koji mi je još trebao da upotpunim LMS...990 narednik madeira.
još uzeti libelusov 56 i imam kompletirano od 1 do 200 po originalnoj seriji...
Go to Top of Page

dnevni boravak
Senior Member



Croatia
1033 Posts

Member since 26/07/2008

Posted - 21/05/2013 : 18:27:54  Show Profile Show Extended Profile  Send dnevni boravak a Private Message  Reply with Quote
Kakav vam je Dječak Santijago, vidim da nema recenziju zasad?

I'm working on a dream Though sometimes it feels so far away
I'm working on a dream And I know it will be mine someday......
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37764 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 21/05/2013 : 19:09:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Odlican!



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7700 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 21/05/2013 : 19:46:03  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
nije loše...čini mi se da je u LMS-u izašao u 4 nastavka...
dečak santijagao,zlato,mupuku i jaguar i let za rio...
civiteli je crtao,ako se ne varam,iako nisam neki njegov fan kada je u pitanju mister no ( one čudne rupice iznad usta) epizoda mi je ostala u sjećanju...
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37764 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 21/05/2013 : 21:36:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Kako nece, mocna epizoda. Ugh! :)



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 21/05/2013 : 23:27:16  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatan bihac

nije loše...čini mi se da je u LMS-u izašao u 4 nastavka...
dečak santijagao,zlato,mupuku i jaguar i let za rio...
civiteli je crtao,

On uvijek radi odlične epizode.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2172 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 22/05/2013 : 08:54:26  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dnevni boravak

Kakav vam je Dječak Santijago, vidim da nema recenziju zasad?



Svakako jedna od najdražih epizoda! Meni osobno zasad u top 5.
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10848 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 22/05/2013 : 10:12:39  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
odlican je Santijago
Go to Top of Page

zeraprinc
Average Member



Serbia
977 Posts

Member since 03/02/2004

Posted - 22/05/2013 : 16:38:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit zeraprinc's Homepage  Send zeraprinc a Private Message  Reply with Quote
Santjago je zaista dobra priča.

Stella Rossa, 50 ml: http://parfemi-srb.com/index.php/proizvodi/product/309-stella-rossa
Partizan, 50 ml: http://parfemi-srb.com/index.php/proizvodi/product/311-partizan
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16946 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 22/05/2013 : 21:55:21  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
I meni među najdražim i najboljim epizodama!
Go to Top of Page

dnevni boravak
Senior Member



Croatia
1033 Posts

Member since 26/07/2008

Posted - 23/05/2013 : 08:32:01  Show Profile Show Extended Profile  Send dnevni boravak a Private Message  Reply with Quote
OK nemorate više, kupujem ga.

I'm working on a dream Though sometimes it feels so far away
I'm working on a dream And I know it will be mine someday......
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37764 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 23/05/2013 : 09:19:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Bitna prica, i zbog one zene. ;)



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 23/05/2013 : 18:13:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dnevni boravak

Kakav vam je Dječak Santijago, vidim da nema recenziju zasad?



To je bila jedna od prvih Mister No epizoda koju sam procitao iz LMS serije. Vrlo je dobra.

"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull
Go to Top of Page
Page: of 278 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.56 seconds. Snitz Forums 2000