forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ZAGOR
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 1207

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 29/05/2013 : 19:13:30  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lastsioux

quote:
Originally posted by nagor

Bravo Solare... treba naglašavati pozitivu... iako ova vijest, koju prvi puta čujem (da neće više biti odiseja), nije baš najpohvalnija...

Ma neće moć izdržat... doći će Zagor, prije ili kasnije, na euroazijski kontinent...

Bravo i za Lastsioxa... izvukao je intervju iz Burattinija... : )



Hvala i takodje bi zelio da cestitam solaru na finoj poruci. Kao dokaz mog intervjua sa njim evo screenshot sa mog facebooka. Nisam jos prevo na nas jezik ali ako neko zna italijanski neka mi onda pomogne sa prevodom jer sam planiro da koristim "Google Translate" da bi ovo preveo i nisam siguran hoce li biti 100%. Mozda bi pijanipatak mogao malo da pomogne





Veceras cu
sada nemam vremena

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 29/05/2013 : 19:16:38  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Solar, imas li negde (vise)godisnje izvestaje prodaje Zagora, Texa i Dampyra od 90-ih pa do ovamo?

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 29/05/2013 : 19:17:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Veceras cu
sada nemam vremena



Ok vazi care, to postujem. Puno hvala

"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11747 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 29/05/2013 : 20:51:08  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Da rezimiram poslednje 3 strane:

~ Toninelli hoce da napise nastavak ,,Recne patrole", to je lepa vest, mogao bi Tonineli da se vrati i za stalno da pise. Kada je Zagorova prodaja bila losa on je predlagao neke radikalne promene na serijalu i bio je odbijen ali mi citaoci nikada nismo saznali koje je to promene hteo, to bih voleo da saznam, ne u stripu nego da on kaze sta je predlagao.

~I ja sam za to da Kolor reprint obuhvati i Demone Ludila i Sveti Breg, dve odlicne atmosfericne price!

~ Venturi ce da nacrta onaj list gde je naslov epizode, ja sam ipak za to da crtac koji crta epizodu crta i naslovnu stranu, to bi bila odlicna ideja isto kao i kod Teksa.

Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11747 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 29/05/2013 : 20:52:37  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

quote:
Lo "Zagor Color", di cui ad agosto è previsto il primo numero, avrà un frontespizio diverso dal solito, opera di Walter Venturi. Vi si vedono lo Spirito con la Scure e Fishleg insieme in posa eroica e suggestiva.


ceo prevod:

"Zagor Color", čiji je prvi broj predviđen u avgustu, će imati drugačiju naslovnicu nego što su inače, biće delo Waltera Venturija. Na njoj će se videti zajedno Duh sa sekirom i Fišleg u erotskoj i sugestivnoj pozi





Ti si car Patak! Odavno se nisam ovako slatko nasmejao na forumu!

Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 29/05/2013 : 21:18:10  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Solar, imas li negde (vise)godisnje izvestaje prodaje Zagora, Texa i Dampyra od 90-ih pa do ovamo?


Ovi podaci o prodaji na ovom linku su 100% pouzdani jer svi isključivo dolaze od SBE ili od njihovih autora.
http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-1&TOPIC_ID=38422&REPLY_ID=1609584

Dzoni je radio svoje tablice o prodaji u kojima ima više podataka, ali nisam siguran s kojim se sve izvorima služio.
http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-1&TOPIC_ID=38422&REPLY_ID=1596584

Edited by - solar on 29/05/2013 21:54:48
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 29/05/2013 : 21:54:17  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Moj mail je bio "odgovor" na situaciju koja se stvorila na "spiritoconlascure" forumu, jer tamo su par ljudi mjesecima vršili propagandu protiv "JA odiseje" i osobno protiv Burattinija govoreći kako njegov Zagor u zadnjih šest-sedam godina nije "pravi Zagor" i da saga o Atlantidi i općenito "odiseje" ne valjaju itd. Njemu je prije desetak dana prekipilo pa je na blogu između ostaloga napisao kako u budućnosti više neće biti dugih putovanja itd.

Uglavnom evo što mi je odgovorio:

quote:
Dear Marko,
thanks for your nice words.
It's always a pleasure to receive testimonies like yours.
With regard to travel outside of Zagor Darkwood, there will be more, maybe shorter.
We are already writing three stories set in Alaska and California.
I hope you like the third "Zagorone", designed by Ferri.
Best wishes
Moreno

Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11747 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 29/05/2013 : 22:33:53  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Moj mail je bio "odgovor" na situaciju koja se stvorila na "spiritoconlascure" forumu, jer tamo su par ljudi mjesecima vršili propagandu protiv "JA odiseje" i osobno protiv Burattinija govoreći kako njegov Zagor u zadnjih šest-sedam godina nije "pravi Zagor" i da saga o Atlantidi i općenito "odiseje" ne valjaju itd. Njemu je prije desetak dana prekipilo pa je na blogu između ostaloga napisao kako u budućnosti više neće biti dugih putovanja itd.

Uglavnom evo što mi je odgovorio:

quote:
Dear Marko,
thanks for your nice words.
It's always a pleasure to receive testimonies like yours.
With regard to travel outside of Zagor Darkwood, there will be more, maybe shorter.
We are already writing three stories set in Alaska and California.
I hope you like the third "Zagorone", designed by Ferri.
Best wishes
Moreno





Bas bi bilo glupo da Zagor prekine da putuje po svetu. On je branilac pravde svih potlacenih pa i svuda u svetu, nadam se da ce biti i Evropska odiseja jednog dana.
Solare nisam znao da smo imenjaci!
Go to Top of Page

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 30/05/2013 : 00:21:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Moj mail je bio "odgovor" na situaciju koja se stvorila na "spiritoconlascure" forumu, jer tamo su par ljudi mjesecima vršili propagandu protiv "JA odiseje" i osobno protiv Burattinija govoreći kako njegov Zagor u zadnjih šest-sedam godina nije "pravi Zagor" i da saga o Atlantidi i općenito "odiseje" ne valjaju itd. Njemu je prije desetak dana prekipilo pa je na blogu između ostaloga napisao kako u budućnosti više neće biti dugih putovanja itd.

Uglavnom evo što mi je odgovorio:

quote:
Dear Marko,
thanks for your nice words.
It's always a pleasure to receive testimonies like yours.
With regard to travel outside of Zagor Darkwood, there will be more, maybe shorter.
We are already writing three stories set in Alaska and California.
I hope you like the third "Zagorone", designed by Ferri.
Best wishes
Moreno




Potpuno se slazem sa tvojom porukom i drago mi je da je primljena. Za mene su nove avanture van Darkvuda uvjek uzbudljive sve dok ima indijanaca naravno, ili gusara, ili mozda japanaca, cekaj... sad sam primjetio da mi sve odgovara pa mu sretan put gdje god bude putovao. Samo mi jos nije jasno kako ciko nije smrso od tolikih avantura

"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10806 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 30/05/2013 : 01:12:42  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lastsioux

Samo mi jos nije jasno kako ciko nije smrso od tolikih avantura


Na mesnoj dijeti je...zato voli ici po selima za Z u obilazak kao fol..

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 30/05/2013 : 02:02:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

quote:
Originally posted by Lastsioux

Samo mi jos nije jasno kako ciko nije smrso od tolikih avantura


Na mesnoj dijeti je...zato voli ici po selima za Z u obilazak kao fol..




"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 30/05/2013 : 10:10:48  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Moj mail je bio "odgovor" na situaciju koja se stvorila na "spiritoconlascure" forumu, jer tamo su par ljudi mjesecima vršili propagandu protiv "JA odiseje" i osobno protiv Burattinija govoreći kako njegov Zagor u zadnjih šest-sedam godina nije "pravi Zagor" i da saga o Atlantidi i općenito "odiseje" ne valjaju itd. Njemu je prije desetak dana prekipilo pa je na blogu između ostaloga napisao kako u budućnosti više neće biti dugih putovanja itd.

Uglavnom evo što mi je odgovorio:

quote:
Dear Marko,
thanks for your nice words.
It's always a pleasure to receive testimonies like yours.
With regard to travel outside of Zagor Darkwood, there will be more, maybe shorter.
We are already writing three stories set in Alaska and California.
I hope you like the third "Zagorone", designed by Ferri.
Best wishes
Moreno




Odlicno si uradio, bas se vidjelo da mu je drago sto je dobio podrsku.
Nadam se da ce opet biti poneka odiseja, prije svega evropska, ali iskreno ne treba ni sa time pretjerivati, nije Zagor Marko Polo.
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 30/05/2013 : 13:52:48  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lastsioux
Nisam jos prevo na nas jezik ali ako neko zna italijanski neka mi onda pomogne sa prevodom jer sam planiro da koristim "Google Translate" da bi ovo preveo i nisam siguran hoce li biti 100%. Mozda bi pijanipatak mogao malo da pomogne

http://i638.photobucket.com/albums/uu108/keno2012/morenointerview2013kd_zpsf31d5373.jpg

Govoriš o tipu kojemu je herojsko i erotično jedno te isto
Možda da kombiniraš google i PP pa nešto ispadne

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 30/05/2013 : 13:55:15  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Da rezimiram poslednje 3 strane:
~I ja sam za to da Kolor reprint obuhvati i Demone Ludila i Sveti Breg, dve odlicne atmosfericne price!

U svakom slučaju ako objave broj 100 onda se ide do kraja

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 30/05/2013 : 14:49:58  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by Lastsioux
Nisam jos prevo na nas jezik ali ako neko zna italijanski neka mi onda pomogne sa prevodom jer sam planiro da koristim "Google Translate" da bi ovo preveo i nisam siguran hoce li biti 100%. Mozda bi pijanipatak mogao malo da pomogne

http://i638.photobucket.com/albums/uu108/keno2012/morenointerview2013kd_zpsf31d5373.jpg

Govoriš o tipu kojemu je herojsko i erotično jedno te isto
Možda da kombiniraš google i PP pa nešto ispadne




DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 30/05/2013 : 14:53:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by Lastsioux
Nisam jos prevo na nas jezik ali ako neko zna italijanski neka mi onda pomogne sa prevodom jer sam planiro da koristim "Google Translate" da bi ovo preveo i nisam siguran hoce li biti 100%. Mozda bi pijanipatak mogao malo da pomogne

http://i638.photobucket.com/albums/uu108/keno2012/morenointerview2013kd_zpsf31d5373.jpg

Govoriš o tipu kojemu je herojsko i erotično jedno te isto
Možda da kombiniraš google i PP pa nešto ispadne


Znam, malo sam se zezo ali patak je dobar. Svakom se desi da pogrjesi

"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 30/05/2013 : 15:06:09  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
@Lastsioux

Evo ti prevod, druže. Mislim da bi dobio i bolji da si mi poslao pitanja na pm, u par navrata sam morao da "izvlačim" neke momente jer ne znam o čemu tačno priča, pogotovo kod 5. pitanja.

Posalji pitanja na PM


quote:
Dragi Kemo,
evo ti odgovori.

1) Ideja za ovu priču je nastala pre mnogo godina, bio sam razmišljao o tome da o Zagorovom ocu znamo sve, a o majci gotovo ništa. Čekao sam da na tu temu napišem pristojan scenario, a edicija "Zagorone" mi se za to činila kao idealna kolokacija.

2) Sigurno da da, iako mi se sviđaju i mnogi drugi

3) Pišem Zagora već 24 godine u nekom ustaljenom ritmu od osam stotina stranca godišnje: verujem da ću nastaviti tako, sve dok budem uživao poverenje Izdavačke kuće Bonelli.

4) Moje radno iskustvo sa Gallienom Ferrijem, sa kojim sarađujem od 1989. godine, je bilo ispunjenje sna, budući da je Ferri u mom životu bio sveprisutan sa svojim naslovnicama i pričama.

5) Zagor će ostati u Darkwoodu, nezaustavljiv kao i vuek

Srdacan pozdrav

Moreno Burattini

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 30/05/2013 : 15:15:49  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lastsioux
Znam, malo sam se zezo ali patak je dobar. Svakom se desi da pogrjesi

Ma zna PP da se šalimo!
Još kada bi se ovaj gigant LU objavio ove godine u srpnju ili kolovozu bilo bi super

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 30/05/2013 : 15:19:05  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by Lastsioux
Znam, malo sam se zezo ali patak je dobar. Svakom se desi da pogrjesi

Ma zna PP da se šalimo!
Još kada bi se ovaj gigant LU objavio ove godine u srpnju ili kolovozu bilo bi super



Stara indijanska: "ne zezati se sa ratnicima koji imaju skvo sa toljagom jačom od tvoje glave"

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 30/05/2013 : 15:28:06  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by Lastsioux
Znam, malo sam se zezo ali patak je dobar. Svakom se desi da pogrjesi

Ma zna PP da se šalimo!
Još kada bi se ovaj gigant LU objavio ove godine u srpnju ili kolovozu bilo bi super



Stara indijanska: "ne zezati se sa ratnicima koji imaju skvo sa toljagom jačom od tvoje glave"

Još starija hindu izreka: Ne zezaj onoga čija cura ima korjene iz Indije jer svi znamo kako je završio jedan tip kad je išao ubiti bijelog tigra

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 30/05/2013 : 15:29:40  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 30/05/2013 : 17:46:08  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by solar

Moj mail je bio "odgovor" na situaciju koja se stvorila na "spiritoconlascure" forumu, jer tamo su par ljudi mjesecima vršili propagandu protiv "JA odiseje" i osobno protiv Burattinija govoreći kako njegov Zagor u zadnjih šest-sedam godina nije "pravi Zagor" i da saga o Atlantidi i općenito "odiseje" ne valjaju itd. Njemu je prije desetak dana prekipilo pa je na blogu između ostaloga napisao kako u budućnosti više neće biti dugih putovanja itd.

Uglavnom evo što mi je odgovorio:

quote:
Dear Marko,
thanks for your nice words.
It's always a pleasure to receive testimonies like yours.
With regard to travel outside of Zagor Darkwood, there will be more, maybe shorter.
We are already writing three stories set in Alaska and California.
I hope you like the third "Zagorone", designed by Ferri.
Best wishes
Moreno




Odlicno si uradio, bas se vidjelo da mu je drago sto je dobio podrsku.
Nadam se da ce opet biti poneka odiseja, prije svega evropska, ali iskreno ne treba ni sa time pretjerivati, nije Zagor Marko Polo.



Pa ono... svakih desetak-petnaestak godina jedna veća odiseja... i svi zadovoljni.
Go to Top of Page

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 30/05/2013 : 22:52:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

@Lastsioux

Evo ti prevod, druže. Mislim da bi dobio i bolji da si mi poslao pitanja na pm, u par navrata sam morao da "izvlačim" neke momente jer ne znam o čemu tačno priča, pogotovo kod 5. pitanja.

Posalji pitanja na PM


quote:
Dragi Kemo,
evo ti odgovori.

1) Ideja za ovu priču je nastala pre mnogo godina, bio sam razmišljao o tome da o Zagorovom ocu znamo sve, a o majci gotovo ništa. Čekao sam da na tu temu napišem pristojan scenario, a edicija "Zagorone" mi se za to činila kao idealna kolokacija.

2) Sigurno da da, iako mi se sviđaju i mnogi drugi

3) Pišem Zagora već 24 godine u nekom ustaljenom ritmu od osam stotina stranca godišnje: verujem da ću nastaviti tako, sve dok budem uživao poverenje Izdavačke kuće Bonelli.

4) Moje radno iskustvo sa Gallienom Ferrijem, sa kojim sarađujem od 1989. godine, je bilo ispunjenje sna, budući da je Ferri u mom životu bio sveprisutan sa svojim naslovnicama i pričama.

5) Zagor će ostati u Darkwoodu, nezaustavljiv kao i vuek

Srdacan pozdrav

Moreno Burattini



Super i puno hvala. Peto pitanje je bilo: "Gdje vidite Zagora za 10 godina". Mislio sam na trziste i evoluciju Zagora a ne gdje ce njegova prica da bude. To pitanje nije dobro shvatio ali sam vrlo zadovoljan sto mi je odgovorio na sva pitanja. Hceo sam da mu postavim 10 pitanja ali mislim da je to previse jer i on je zauzet covjek pa sam smanjio na 5.

"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull
Go to Top of Page

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 30/05/2013 : 23:06:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by Lastsioux
Znam, malo sam se zezo ali patak je dobar. Svakom se desi da pogrjesi

Ma zna PP da se šalimo!
Još kada bi se ovaj gigant LU objavio ove godine u srpnju ili kolovozu bilo bi super



Stara indijanska: "ne zezati se sa ratnicima koji imaju skvo sa toljagom jačom od tvoje glave"



"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 31/05/2013 : 22:42:04  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
- Nova Zagor kolor edicija koja izlazi u 8. mjesecu će imati 124 stranice.

- Izgleda da je Walter Venturi postao stalni član crtačke ekipe, evo njegove sljedeće priče: Burattini/Bartoli/Venturi - Il ragazzo rapito (Specijal, 3.2015.)

- Nadam se da će i Kercu uspjeti isto.

- Došlo je i do nekih promjena u vezi priča u pripremi, stigle su neke nove, napravljene su neke rošade itd., pogledajte sami:
Popis priča u pripremi je ovdje

Edited by - solar on 31/05/2013 23:00:05
Go to Top of Page
Page: of 1207 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.9 seconds. Snitz Forums 2000