forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ZAGOR
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 1207

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 31/05/2013 : 23:00:03  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
šteta, s almanahom smo se uvijerili da je u toliko stranica teško razviti i završiti priču

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 31/05/2013 : 23:00:34  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Almanah je imao standardne 94 table.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 31/05/2013 : 23:01:12  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
a u ovome će biti 124 stranice čiste priče?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 31/05/2013 : 23:07:34  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Tako bi trebalo biti.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 31/05/2013 : 23:18:11  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Onda sam optimističniji

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 31/05/2013 : 23:20:42  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Čudovište Crnog mjeseca
Zagor
ZG ALM 11 | 96 str.
by grofica Varga

Nešto ubija Indijance po Darkwoodu. Je li to golema puma, medvjed, veliki vuk ili nešto nadnaravno? “Odmah moramo upozoriti na opasnost okolna plemena... I Za–Gor–Te–Naya.“ Reče poglavica.


“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10806 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 01/06/2013 : 13:31:42  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Cestitke clanici na recenzijama...

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 01/06/2013 : 21:27:15  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
Koje su originalne naslovnice za ovu epizodu?
ZS 744-745 Prognani iz Darkvuda

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 01/06/2013 : 21:47:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message  Reply with Quote
Mislio sam da su avanture sa cudovistima uvjek bolje od trazenja nekog bandita. I ova kronologija me totalno zbunjuje (posto nisam pratio). Koja edicija objavljuje naj novije Zagorove stripove a koja prestampava stare epizode?

"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 01/06/2013 : 21:57:38  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lastsioux

Mislio sam da su avanture sa cudovistima uvjek bolje od trazenja nekog bandita. I ova kronologija me totalno zbunjuje (posto nisam pratio). Koja edicija objavljuje naj novije Zagorove stripove a koja prestampava stare epizode?

Extra, Klasik su reprinti jugoslavenskih brojeva dok LU obični su nastavak na SD.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 01/06/2013 : 22:06:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by Lastsioux

Mislio sam da su avanture sa cudovistima uvjek bolje od trazenja nekog bandita. I ova kronologija me totalno zbunjuje (posto nisam pratio). Koja edicija objavljuje naj novije Zagorove stripove a koja prestampava stare epizode?

Extra, Klasik su reprinti jugoslavenskih brojeva dok LU obični su nastavak na SD.


Znaci Lud je jedina kuca koja izdaje nove stripove od Zagora. Sta je sa VC?

"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11747 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 01/06/2013 : 22:20:26  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lastsioux

quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by Lastsioux

Mislio sam da su avanture sa cudovistima uvjek bolje od trazenja nekog bandita. I ova kronologija me totalno zbunjuje (posto nisam pratio). Koja edicija objavljuje naj novije Zagorove stripove a koja prestampava stare epizode?

Extra, Klasik su reprinti jugoslavenskih brojeva dok LU obični su nastavak na SD.


Znaci Lud je jedina kuca koja izdaje nove stripove od Zagora. Sta je sa VC?



Veseli cetvrtak je beogradska izdavacka kuca koja izdaje cetiri izdanja Zagora:
1) Zagor redovni, poceli su sa njim od originalnog broja 469 Tajna Sumera, Ludens redovni je u zaostatku za Zagor VCom nekih 10tak brojeva
2) Zagor specija: to su obicna specijal izdanja koja izlaze i u Italiji.
3) Zagor Odabrane Price: sam naziv kaze sve, to su neke od najboljih Zagorovih prica, edicija ne ide ni po kakvom hronoloskom redosledu
4) Zagor Kolekcionarsko Izdanje {ukoriceni Zagor}: Tu se izdaje Zagor od prvog broja po redu sa originalnim naslovnim stranama unutar izdanja, uskoro bi trebalo da izadje 21.kniga u kojoj se nalazi legendarna epizoda ,,Kralj orlova"!
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 01/06/2013 : 22:21:12  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lastsioux
Znaci Lud je jedina kuca koja izdaje nove stripove od Zagora. Sta je sa VC?

Ja sam govorio o kući na području RH
VČ je na području Srbije i tamo ona izdaje: redovne brojeve, Biblioteka Zagor (reprinti), Odabrane Priče u kojima su objavljene važnije priče

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 01/06/2013 : 22:36:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by Lastsioux
Znaci Lud je jedina kuca koja izdaje nove stripove od Zagora. Sta je sa VC?

Ja sam govorio o kući na području RH
VČ je na području Srbije i tamo ona izdaje: redovne brojeve, Biblioteka Zagor (reprinti), Odabrane Priče u kojima su objavljene važnije priče



VC, Lud, SD, za mene je to sve na srpsko-hrvatskom jeziku Koliko otprilike potraje vremena da se jedno regularno izdanje od zagora objavi kod nas? (Nas = Hrvatska, Sirbija, Bosna)

"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 01/06/2013 : 23:10:59  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lastsioux

quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by Lastsioux
Znaci Lud je jedina kuca koja izdaje nove stripove od Zagora. Sta je sa VC?

Ja sam govorio o kući na području RH
VČ je na području Srbije i tamo ona izdaje: redovne brojeve, Biblioteka Zagor (reprinti), Odabrane Priče u kojima su objavljene važnije priče



VC, Lud, SD, za mene je to sve na srpsko-hrvatskom jeziku Koliko otprilike potraje vremena da se jedno regularno izdanje od zagora objavi kod nas? (Nas = Hrvatska, Sirbija, Bosna)

OK, ja sam ti želio samo podijeliti u više segmenata da vidiš koliko ima idanja

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 01/06/2013 : 23:37:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message  Reply with Quote
@bjelolisica

Nema problema care Koje su tvoje omiljene avanture od Zagora? Daj me tvoj top 5.

"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull

Edited by - Lastsioux on 01/06/2013 23:39:52
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 01/06/2013 : 23:40:48  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lastsioux

Nema problema care

Evo ti link za usporedni popis izdanja
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=34517
I ako te inače zanima usporedni popisi s izdanjima u Italiji i na našim prostorima bez obzira dal taj izdavač postoji ili ne možeš otići na "Popisi, biografije, bibliografije" i tamo sve naći

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 01/06/2013 : 23:47:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message  Reply with Quote
Hvala i to sam vec poceo da radim. Idem ekskluzivno po italijanskim izdanjima kad skidam hrm.. mislim kupujem stripove preko interneta Jos cekam na tvoj top 5.

"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull

Edited by - Lastsioux on 01/06/2013 23:48:23
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 02/06/2013 : 00:07:44  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lastsioux

Hvala i to sam vec poceo da radim. Idem ekskluzivno po italijanskim izdanjima kad skidam hrm.. mislim kupujem stripove preko interneta Jos cekam na tvoj top 5.


1) Tajna Fride Lang SD 61-63
2) Bilo koji Hellingen
3) Sloboda ili smrt Klasik 20
4) Sveti breg OP (Odabrane Priče)2 ili od tte epizode draži mi je ZS naziv Hiljadu lica straha
5) Tajanstveni samostan SD 3-5

Evo, mada je cijelo SD razodblje po meni obilježeno odličnim epizodama, uz nešto slabijih

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 02/06/2013 : 00:30:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by Lastsioux

Hvala i to sam vec poceo da radim. Idem ekskluzivno po italijanskim izdanjima kad skidam hrm.. mislim kupujem stripove preko interneta Jos cekam na tvoj top 5.


1) Tajna Fride Lang SD 61-63
2) Bilo koji Hellingen
3) Sloboda ili smrt Klasik 20
4) Sveti breg OP (Odabrane Priče)2 ili od tte epizode draži mi je ZS naziv Hiljadu lica straha
5) Tajanstveni samostan SD 3-5

Evo, mada je cijelo SD razodblje po meni obilježeno odličnim epizodama, uz nešto slabijih


Joj ovo je dobra lista. Hiljadu Lica Straha je ostao dobro u mom sjecanju od djetinstva. Jedva cekam da Lub objavi tu avanturu u boji.

Moj top 5 je:
1. Mracna Slutnja (ZS 888, 889, 890)
2. Sveti Breg (ZS 994, 995, 996)
3. Zimska Zmija (ZS 336)
4. Sve Hellingenove avanture
5. Tajna Fride Lang (SD)

"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull

Edited by - Lastsioux on 02/06/2013 00:31:56
Go to Top of Page

guderian
Junior Member



303 Posts

Member since 10/07/2009

Posted - 02/06/2013 : 01:33:58  Show Profile Show Extended Profile  Send guderian a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

Čudovište Crnog mjeseca
Zagor
ZG ALM 11 | 96 str.
by grofica Varga

Nešto ubija Indijance po Darkwoodu. Je li to golema puma, medvjed, veliki vuk ili nešto nadnaravno? “Odmah moramo upozoriti na opasnost okolna plemena... I Za–Gor–Te–Naya.“ Reče poglavica.





Pa jebote,jel to neka zajebancija?
Šta to je?
Čemu?
Tisuću puta viđeno,jadno nacratano,bijedno,jojjj...
Nisam mogao pročitati.Večeras,prvi puta nakon 30 godina stripa ja nemrem ZAGORA zgutat.
Ne trideset!
Užas!
Go to Top of Page

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 02/06/2013 : 05:47:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by guderian

quote:
Originally posted by DeeCay

Čudovište Crnog mjeseca
Zagor
ZG ALM 11 | 96 str.
by grofica Varga

Nešto ubija Indijance po Darkwoodu. Je li to golema puma, medvjed, veliki vuk ili nešto nadnaravno? “Odmah moramo upozoriti na opasnost okolna plemena... I Za–Gor–Te–Naya.“ Reče poglavica.





Pa jebote,jel to neka zajebancija?
Šta to je?
Čemu?
Tisuću puta viđeno,jadno nacratano,bijedno,jojjj...
Nisam mogao pročitati.Večeras,prvi puta nakon 30 godina stripa ja nemrem ZAGORA zgutat.
Ne trideset!
Užas!


Jebi ga, da je crtac bolji onda bi moglo proci. Sto je tu je. Ipak je bolji od prvog Zagora koji je izaso 1965 sto se tice crteza.

"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 02/06/2013 : 12:08:38  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by guderian

quote:
Originally posted by DeeCay

Čudovište Crnog mjeseca
Zagor
ZG ALM 11 | 96 str.
by grofica Varga

Nešto ubija Indijance po Darkwoodu. Je li to golema puma, medvjed, veliki vuk ili nešto nadnaravno? “Odmah moramo upozoriti na opasnost okolna plemena... I Za–Gor–Te–Naya.“ Reče poglavica.





Pa jebote,jel to neka zajebancija?
Šta to je?
Čemu?
Tisuću puta viđeno,jadno nacratano,bijedno,jojjj...
Nisam mogao pročitati.Večeras,prvi puta nakon 30 godina stripa ja nemrem ZAGORA zgutat.
Ne trideset!
Užas!


Chiarolla je jedan od boljih Zagorovih crtača

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 02/06/2013 : 14:53:36  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by guderian

quote:
Originally posted by DeeCay

Čudovište Crnog mjeseca
Zagor
ZG ALM 11 | 96 str.
by grofica Varga

Nešto ubija Indijance po Darkwoodu. Je li to golema puma, medvjed, veliki vuk ili nešto nadnaravno? “Odmah moramo upozoriti na opasnost okolna plemena... I Za–Gor–Te–Naya.“ Reče poglavica.





Pa jebote,jel to neka zajebancija?
Šta to je?
Čemu?
Tisuću puta viđeno,jadno nacratano,bijedno,jojjj...
Nisam mogao pročitati.Večeras,prvi puta nakon 30 godina stripa ja nemrem ZAGORA zgutat.
Ne trideset!
Užas!



Na prvu sam pomislio da je grofica nešto zeznula. : )
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 02/06/2013 : 15:37:44  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
Konacno sam nasao sva popis svih izdanja zagorovog albuma

http://recensioni.ebay.it/Zagor-album-e-figurine?ugid=10000000175786621

1. prvi album stampan 1978 sa zelenom stampom stranica, ima tri heftalice, stampala ga Rotocop - Opera (Milan)
2. drugi albmu stampan isto 1978 sa plavom stranicom, isto tri spajalice, stampao ga "Seregni - Paderno Dugnano (MI)"
3. treci je nas DNEVNIKOV sa crvenom stampom stranica
4. cetvrti krajem decedesetih, reprint drugog albuma, one slike koje cine 2 slicice su izjedna ... neko sranje

Go to Top of Page
Page: of 1207 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 2.53 seconds. Snitz Forums 2000