forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ---HAJDUK ŽIVI VJEČNO---
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 613

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 19/06/2013 : 13:34:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Meni je najjače ono kad ga je izjeba portir na parkingu da triba vikat ime, prezime, broj dresa i poziciju da bi uša unutra

Trljam ruke.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 19/06/2013 : 14:00:02  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Ajte u qurac obojica..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 20/06/2013 : 01:49:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

Meni je najjače ono kad ga je izjeba portir na parkingu da triba vikat ime, prezime, broj dresa i poziciju da bi uša unutra


mate prid rampom:
ja sam mate baturina...
rampa ni makac...
JA SAM MATE BATURINA,NAPADAČ!
rampa ni makac

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 28/06/2013 : 15:06:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Nego, Ajdukovci, nitko nije komentirao moguću kupnju od strane Amerikanaca?

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 28/06/2013 : 16:00:30  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Naravno kontra toga, tek smo se konsolidirali pa da nam sad netko opet razjebe klub..nego mislim da je ovo neka patka ka sa onom familijom Luksic (ili kako se vec zovu) doli iz Cilea..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 28/06/2013 16:00:48
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 28/06/2013 : 16:19:31  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

Naravno kontra toga, tek smo se konsolidirali pa da nam sad netko opet razjebe klub..nego mislim da je ovo neka patka ka sa onom familijom Luksic (ili kako se vec zovu) doli iz Cilea..



Ne virujen da je patka ka sa Lukšićima jer se Lukšići nisu nikad ni pojavili niti potvrdili interes.
Ovi su se pojavili, pokazali interes, i obavili nekakve razgovore.

Inače, da su se pojavili prije 2-3 godine, pozdravija bi prodaju jer je druga opcija bila stečaj.
Sad, kad mi se čini da su postavljeni nekakvi zdravi temelji,i kad je poprilično jasno da je bez lopina i kriminalaca koji su ga isisavali Hajduk samoodrživ, apsolutno protiv prodaje.

Ako su ljudima bitne titule nek se slobodno pribace na HAŠK/Kroaciju/GNK ili kako li se već zovu.
Ako in je bitno navijat za klub koji ima identitet, čisto poslovanje, vjerne navijače, ponos je svoga grada/regije i forsira svoju omladinsku školu Hajduk je klub koji bi ako se sada ne proda moga bit takav klub.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 28/06/2013 16:20:09
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 28/06/2013 : 17:10:33  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI


Sad, kad mi se čini da su postavljeni nekakvi zdravi temelji,i kad je poprilično jasno da je bez lopina i kriminalaca koji su ga isisavali Hajduk samoodrživ, apsolutno protiv prodaje.

Ako su ljudima bitne titule nek se slobodno pribace na HAŠK/Kroaciju/GNK ili kako li se već zovu.
Ako in je bitno navijat za klub koji ima identitet, čisto poslovanje, vjerne navijače, ponos je svoga grada/regije i forsira svoju omladinsku školu Hajduk je klub koji bi ako se sada ne proda moga bit takav klub.



Potpis..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 28/06/2013 : 18:15:33  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
Ameri, Afganistanci ili Hrvati nema veze, samo nek klub napokon preuzmu ljudi a ne raznorazni lopovi kao u ovih proteklih 20+ godina. Koji su se kleli u ime Hajduka i lovu trpali u svoj džep, takvi su najgori. I navijači moraju imati mogućnost veta kad se donose odluke o budućnosti kluba.

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 28/06/2013 : 21:26:24  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada

Ameri, Afganistanci ili Hrvati nema veze, samo nek klub napokon preuzmu ljudi a ne raznorazni lopovi kao u ovih proteklih 20+ godina. Koji su se kleli u ime Hajduka i lovu trpali u svoj džep, takvi su najgori. I navijači moraju imati mogućnost veta kad se donose odluke o budućnosti kluba.


Meni se čini, mada još uvik nisan 100% siguran da ovo boldano konačno imamo.
Generalno, neman ni ja ništa protiv prodaje, ali čin vidin da amere po gradu vozika famozni FF to mi je dovoljno da znan da iza ovakve vrste financiranja stoje upravo ovi iz drugog dijela boldane rečenice.
Ljudima koji blebeću o nužnosti privatizacije na ovaj način bi poručija da malo bolje prouče materiju.
Hajduk nije City ili Chelsea s kojin će se rus ili arap igrat Football managera uživo i ulupavat brdo love s kojon ionako u principu nezna šta će.
Hajduka će na ovi način kupit neko ko je nanjušija korist za vlastiti džep i neće ga bit puno briga za eventualnu štetu, pa ako nekakav amer vidi potencijal(koji po meni definitivno postoji), zašto mu prepustit zlatnu koku?

Rangersi su recimo privatizirani a di su sad?
Malaga je skoro krahirala.
U Unitedu su navijači oduševljeni novin vlasnicima.
O Liverpoolu da ne pričan. Navijači upravo rade veliki mural vlasnicima.
Brdo je "manjih" klubova po evropi upropastila privatizacija .
Istovremeno, najuspješniji evropski klubovi više ili manje funkcioniraju na nekoj vrsti socios modela.
Ako već imaju želju ulagat neka ulože u KK Split.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 28/06/2013 : 21:33:20  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Zaboravija san najvažnije.
Skuplja li ko slije?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 28/06/2013 : 21:37:25  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Zaboravija san najvažnije.
Skuplja li ko slije?



kupil album i dva paketa ;)

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1981 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 28/06/2013 : 21:40:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
Ne slazem se sa tobom Jere,ovako ili onako Hajduk ce kad tad morat bit privatiziran.ne moze se vjecno iz gradske blagajne krpat rupe u Hajduku.Svako par miseci ekipa iz Hajduka ucijeni grad,dignite za nas kredit od 30tak milijuna kuna ili cemo morat u stecaj.Cim cuju ric stecaj navijaci se upute prid banovinu i nasi vrli gradski vjecnici se useru i odma dignu kredit.I tako stalno u krug.Koliko je novaca grad utuka u Hajduk moglo se napravit stotine vrtica i skola,sredit istocna obala itd.Ok,sadasnja uprava se cini u redu i cini se da su napokon u Hajduku na celu neki sposobniji ljudi od onih prije ali kad tad ce neko i njih maknit i vratit ce se sve na staro.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 28/06/2013 : 21:41:20  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada

I navijači moraju imati mogućnost veta kad se donose odluke o budućnosti kluba.


Ovo mi je promaklo.
To je nemoguće.
Ne postoji čovik koji će nešto kupit, pogotovo za velike novce a da mu neko drugi određuje šta smi a šta ne smi.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 28/06/2013 : 21:45:36  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by dosada

I navijači moraju imati mogućnost veta kad se donose odluke o budućnosti kluba.


Ovo mi je promaklo.
To je nemoguće.
Ne postoji čovik koji će nešto kupit, pogotovo za velike novce a da mu neko drugi određuje šta smi a šta ne smi.




hoce, hoce isto kak bu i kupil kucu u središtu starog grada i od nje ne bum napravil tvornici. Sve se to može srediti u ugovor ako je kome do toga stalo!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 28/06/2013 : 21:48:09  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Zaboravija san najvažnije.
Skuplja li ko slije?



brat skupija album.
skuplja bi i ja al neman para

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 28/06/2013 : 21:57:09  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Torghal

Ne slazem se sa tobom Jere,ovako ili onako Hajduk ce kad tad morat bit privatiziran.ne moze se vjecno iz gradske blagajne krpat rupe u Hajduku.Svako par miseci ekipa iz Hajduka ucijeni grad,dignite za nas kredit od 30tak milijuna kuna ili cemo morat u stecaj.Cim cuju ric stecaj navijaci se upute prid banovinu i nasi vrli gradski vjecnici se useru i odma dignu kredit.I tako stalno u krug.Koliko je novaca grad utuka u Hajduk moglo se napravit stotine vrtica i skola,sredit istocna obala itd.Ok,sadasnja uprava se cini u redu i cini se da su napokon u Hajduku na celu neki sposobniji ljudi od onih prije ali kad tad ce neko i njih maknit i vratit ce se sve na staro.



Prije svega ja nisan nikakav hard core torcidaš opijen magijon i veličinon Hajduka.
Dapače, i ja san ka i ti spada u ovu ekipu kojoj je ono u šta se Hajduk pritvorija ogadilo klub.


Ovo o gradskon proračunu je prazna floskula jer Hajduk od grada zadnjih par godina nije dobija niti lipe niti to traži. Čak niti kroz održavanje stadiona koji je u gradskom vlasništvu. Apropo stadiona, znaš li priču oko organizacije koncerta Marka Perkovića na poljudu?

Grad diga kredit za Hajduk???
Hajduk je diga kredit, a grad mu je jamac.
Ali jamac sa 100% sigurnon naplaton.
Da ne pišen ovde lancune, ako te interesira pronjuškaj malo.

Uostalon ja san napisa da generalno nisan protiv prodaje. Al ne ovakvin ljudima.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 28/06/2013 : 22:00:58  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Zaboravija san najvažnije.
Skuplja li ko slije?



brat skupija album.
skuplja bi i ja al neman para



Je malo skupo, jer ti da sve slije dobiješ iz prve triba 400 Kn.
Ja san to lukavo kupija malome, pa su se uključile babe/dide/tete/barbe

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 28/06/2013 : 22:10:38  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by dosada

I navijači moraju imati mogućnost veta kad se donose odluke o budućnosti kluba.


Ovo mi je promaklo.
To je nemoguće.
Ne postoji čovik koji će nešto kupit, pogotovo za velike novce a da mu neko drugi određuje šta smi a šta ne smi.




hoce, hoce isto kak bu i kupil kucu u središtu starog grada i od nje ne bum napravil tvornici. Sve se to može srediti u ugovor ako je kome do toga stalo!


Pa slušaj, onaj koji prodaje tu kuću godinama a predstavlja mu teret i oće je se riješit neće pravit problem čak i da oćeš napravit odlagalište nuklearnog otpada

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 28/06/2013 : 22:36:35  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Ne znam meni se svaka uprava Hajduka u zadnjih nekoliko godian čini istom (ok nema više Fiorentiniaj i to je plus), tu je sad kao stranac (Anderson) i sad će kao procvat, je možeš misliti, što uopće znamo o tom Anderseno, koliko ja znam može se pokazati i nesposobniji odo svih ovih dosadašnjih. Po meni bi vam svaka promjena (pprivatizacija pogotovo) trebala biti dobrodošla, ali možda sam u krivu.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 29/06/2013 : 10:52:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message  Reply with Quote
nekad sam bio protiv, a sada posli 20 i vise godina domaćih "ulagača" sam apsolutno ZA PRODAJU. Ne kažem baš ovim prvima, to nek odluči struka ( ako je uopće ima ?)ali zašto ne i njima ako se u nekakav statut uvede da se ne smije mijenjati ime, grb, grad... uz naravno definirane ciljeve i ulaganja.
Priča da smo sada stali na noge je vise nego smiješna?

PS Jedino sto bih ja uveo u zakonik je to da klub ne smiju kupiti Hrvati, Srbi, Bošnjaci, Crnogorci, Slovenci ni Makedoci... amo reč do 4 kolina bi gleda, a onima kojima se nezna porijeklo isli bi na dna provjeru.

https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 29/06/2013 : 11:16:45  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rico

nekad sam bio protiv, a sada posli 20 i vise godina domaćih "ulagača" sam apsolutno ZA PRODAJU. Ne kažem baš ovim prvima, to nek odluči struka ( ako je uopće ima ?)ali zašto ne i njima ako se u nekakav statut uvede da se ne smije mijenjati ime, grb, grad... uz naravno definirane ciljeve i ulaganja.
Priča da smo sada stali na noge je vise nego smiješna?

PS Jedino sto bih ja uveo u zakonik je to da klub ne smiju kupiti Hrvati, Srbi, Bošnjaci, Crnogorci, Slovenci ni Makedoci... amo reč do 4 kolina bi gleda, a onima kojima se nezna porijeklo isli bi na dna provjeru.


Očito si još jedan koji ovo sve površno prati.
tinton je recimo mlad, za njega mi je jasno da ne razumi

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/06/2013 : 11:22:57  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Zaboravija san najvažnije.
Skuplja li ko slije?



brat skupija album.
skuplja bi i ja al neman para



Je malo skupo, jer ti da sve slije dobiješ iz prve triba 400 Kn.
Ja san to lukavo kupija malome, pa su se uključile babe/dide/tete/barbe



lako je tako

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 29/06/2013 : 11:47:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Rico

nekad sam bio protiv, a sada posli 20 i vise godina domaćih "ulagača" sam apsolutno ZA PRODAJU. Ne kažem baš ovim prvima, to nek odluči struka ( ako je uopće ima ?)ali zašto ne i njima ako se u nekakav statut uvede da se ne smije mijenjati ime, grb, grad... uz naravno definirane ciljeve i ulaganja.
Priča da smo sada stali na noge je vise nego smiješna?

PS Jedino sto bih ja uveo u zakonik je to da klub ne smiju kupiti Hrvati, Srbi, Bošnjaci, Crnogorci, Slovenci ni Makedoci... amo reč do 4 kolina bi gleda, a onima kojima se nezna porijeklo isli bi na dna provjeru.


Očito si još jedan koji ovo sve površno prati.
tinton je recimo mlad, za njega mi je jasno da ne razumi



Glavno da si ti meni sve argumentirao.

https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 29/06/2013 : 11:48:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message  Reply with Quote
... i da, apsolutno površno pratim, to si pogodio :)

https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 29/06/2013 : 12:00:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message  Reply with Quote
Aj pokušat cu ukratko...

-Mi bi tili velikog hajduka sa Splitom i navijacima kao vlasnicima upravljacima ne ide.
Split je siromasan za to.
-Omladinska skola kao temelj. Ne ide! jer sve sto vridi sa 16 godina je vec prodano.
-Vlasničko upravljacka struktura? Sto je to trenutno? ko jebeno odlučuje?
- Kult imena Hajduk- blijedi-pitas dicu na ulici za koga navijaju reci ce ti za barcelonu, real, .... sve to ide s rezultatima

S druge strane prodaja je veliki RIZIK, tu trebamo struku, a imamo li je za tu odluku?

Naravno, ja nemam pojma, ali ovako kao promatrac sam samo iznio misljenje :)

https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page
Page: of 613 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.05 seconds. Snitz Forums 2000