forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ---HAJDUK ŽIVI VJEČNO---
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 613

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 29/06/2013 : 18:53:41  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Rico

quote:
Originally posted by globinjo

MI SMO STVARNO JADNI...tko mi?pa mi...kuka se desetljećima da se dobije jedan vlasnik...da nam ne znam tko dođe i ponudi,opet ne bi valjalo...ovo su amerikanci...a oni kad ulože,oće povrat uloženog...da dođu njemci,mi bi opet kukali jer to su kao njemci,uveli bi red,rad i stegu...ma da nam dođe Bog sa nebesa,mi bi opet žugali...ovo u hajduku je pritakanje iz šupljeg u prazno...svaka čast ovoj upravi,ali OVO JE PUKO PREŽIVLJAVANJE...ako se ne varam,u statutu piše da vlasnik koji ima 90 posto može minjati ime i ostalo...nek grad zadrži 25 posto + jednu,i riješili smo sve...ali jebi ga,dosta je da par debila na fejsu počne pljucat i normalno,ko u doba komunizma,svi ponavljaju ko jedan,ko papige-nema prodaje...tako je rekao drug tito na čelu s partijom i to je amen...nema prodaje,moramo čuvati bratstvo i jedinstvo i ostale floskule...tip na fejsu zamoli torcidu da ne bacaju baklje ako prođemo pretkolo jer će nas onda izbacit jer smo recidivisti,non stop smo na udaru...ali ne..."to je naš đir,jebeš uefu,moj ćaća je palija,moj did i pradid su krali po trajektima i jahtama bengalke itd...da Bog da nas izbacilo na deset godina...da skratim,prodat-25 posto ostavit gradu...stopostotna prodaja-protiv...



Biče ni ti nisi upučen :)))



Svojevremeno je zaziva Štimca u klub, pa ti vidi.


kontra bandita se možeš borit jedino banditom...a koga bi ti zazva?


Nema frke, neka dođe, pa će Hajduk za 5-6 godina u ligi prvaka gledat iljadu i po ljudi.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 29/06/2013 : 19:14:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Rico

quote:
Originally posted by globinjo

MI SMO STVARNO JADNI...tko mi?pa mi...kuka se desetljećima da se dobije jedan vlasnik...da nam ne znam tko dođe i ponudi,opet ne bi valjalo...ovo su amerikanci...a oni kad ulože,oće povrat uloženog...da dođu njemci,mi bi opet kukali jer to su kao njemci,uveli bi red,rad i stegu...ma da nam dođe Bog sa nebesa,mi bi opet žugali...ovo u hajduku je pritakanje iz šupljeg u prazno...svaka čast ovoj upravi,ali OVO JE PUKO PREŽIVLJAVANJE...ako se ne varam,u statutu piše da vlasnik koji ima 90 posto može minjati ime i ostalo...nek grad zadrži 25 posto + jednu,i riješili smo sve...ali jebi ga,dosta je da par debila na fejsu počne pljucat i normalno,ko u doba komunizma,svi ponavljaju ko jedan,ko papige-nema prodaje...tako je rekao drug tito na čelu s partijom i to je amen...nema prodaje,moramo čuvati bratstvo i jedinstvo i ostale floskule...tip na fejsu zamoli torcidu da ne bacaju baklje ako prođemo pretkolo jer će nas onda izbacit jer smo recidivisti,non stop smo na udaru...ali ne..."to je naš đir,jebeš uefu,moj ćaća je palija,moj did i pradid su krali po trajektima i jahtama bengalke itd...da Bog da nas izbacilo na deset godina...da skratim,prodat-25 posto ostavit gradu...stopostotna prodaja-protiv...



Biče ni ti nisi upučen :)))



Svojevremeno je zaziva Štimca u klub, pa ti vidi.


kontra bandita se možeš borit jedino banditom...a koga bi ti zazva?


Nema frke, neka dođe, pa će Hajduk za 5-6 godina u ligi prvaka gledat iljadu i po ljudi.


pa reci,koga bi ti zva da se bori s mamićem i njegovom klikom...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 29/06/2013 : 19:39:41  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo


pa reci,koga bi ti zva da se bori s mamićem i njegovom klikom...


Sa Mamićen se ne triba borit Hajduk nego pravna država.
Hajduk triba gledat isključivo sebe
Druga stvar.
Ti stvarno misliš da će dolaskon amera sve procvitat?
Ja recimo mislin da ćemo gore plakat jednoga dana kad ameri dignu sidro, a u momčadi ostave 10-ak aseva sa plaćama 200-500 iljada eura.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 29/06/2013 : 19:57:26  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Predstavili su se kao uži tim, kojem još pripada gospodin Suh, iza kojih stoji 20-ak investitora čija imena nam nisu željeli otkriti.

Na pitanje je li grupa investitora oformljena samo za ovu priliku ili imaju već neke projekte iza sebe kao reference, odgovorili su da su radili i na većim projektima, ali da ne smiju otkrivati detalje.

Konkretne iznose koje misle ponuditi za dionice i način na koji će ih kupiti nisu otkrili, o tome misle obavijestiti javnost prilikom podnošenja službene ponude.

O investicijama u sam klub tvrde da „će ih biti koliko treba“, bez navođenja svote i vremenskog okvira.

Ostalo nam je nepoznato, možda i najbitnije pitanje, na koji način misle povratiti svoju investiciju.


Nema šta, ovo su kupci za poželit.
Niti se zna ko su, kad će uložit, koliko, kako misle ostvarivat zaradu, šta su radili prije,...
Ukratko nezna se ništa.
Ovo je teška marčapija.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 29/06/2013 19:58:33
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 29/06/2013 : 20:54:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by globinjo


pa reci,koga bi ti zva da se bori s mamićem i njegovom klikom...


Sa Mamićen se ne triba borit Hajduk nego pravna država.
Hajduk triba gledat isključivo sebe
Druga stvar.
Ti stvarno misliš da će dolaskon amera sve procvitat?
Ja recimo mislin da ćemo gore plakat jednoga dana kad ameri dignu sidro, a u momčadi ostave 10-ak aseva sa plaćama 200-500 iljada eura.


pravna država?o kojoj državi govoriš?hrvatskoj?

ja nisam nigdi napisa da će hajduk procvitat i da ćemo prezimit u europi...ali budemo li i dalje prdili u latu i čekali princa na bijelom konju,ajme nama...zapameti:tko god da ti dodje,amer,rus,hibiskus-sve je to zbog love,a ne zbog ljubavi za hajdukom...i uvik će,šta je i normalno,netko imat veću plaću...to samo ima u nas,da linčine i drpiguzi imaju istu plaću ka radnici i vridni ljudi...jel vridiš?jesi...pa ćeš zato bit adekvatno plaćen...jel si lošiji,i mlad si i zelen?pa ćeš imat manje...sve bi brbić drka ovako s lovom da je ima...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 29/06/2013 : 20:57:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Predstavili su se kao uži tim, kojem još pripada gospodin Suh, iza kojih stoji 20-ak investitora čija imena nam nisu željeli otkriti.

Na pitanje je li grupa investitora oformljena samo za ovu priliku ili imaju već neke projekte iza sebe kao reference, odgovorili su da su radili i na većim projektima, ali da ne smiju otkrivati detalje.

Konkretne iznose koje misle ponuditi za dionice i način na koji će ih kupiti nisu otkrili, o tome misle obavijestiti javnost prilikom podnošenja službene ponude.

O investicijama u sam klub tvrde da „će ih biti koliko treba“, bez navođenja svote i vremenskog okvira.

Ostalo nam je nepoznato, možda i najbitnije pitanje, na koji način misle povratiti svoju investiciju.


Nema šta, ovo su kupci za poželit.
Niti se zna ko su, kad će uložit, koliko, kako misle ostvarivat zaradu, šta su radili prije,...
Ukratko nezna se ništa.
Ovo je teška marčapija.


poslovna tajna...zamisli da ti ja sad napišem s kim imamo ugovore i pod kojim uvjetima su napravljeni...oćeš da ti javim koliki mi je bija promet ovi misec u hotelu...a zamisli da amerikanci izlanu i bar jedno ime...mislim da bi sutra put amerike iša pun avion stoke sitnog zuba da se okoriste...je,i meni je ovo sve tajanstveno...ali,kao što bernard uvik govori:"vrijeme će pokazati"...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 29/06/2013 : 21:56:24  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by globinjo


pa reci,koga bi ti zva da se bori s mamićem i njegovom klikom...


Sa Mamićen se ne triba borit Hajduk nego pravna država.
Hajduk triba gledat isključivo sebe
Druga stvar.
Ti stvarno misliš da će dolaskon amera sve procvitat?
Ja recimo mislin da ćemo gore plakat jednoga dana kad ameri dignu sidro, a u momčadi ostave 10-ak aseva sa plaćama 200-500 iljada eura.


pravna država?o kojoj državi govoriš?hrvatskoj?




S ovin si sam sebi odgovorija na pitanje kad će Hajduk bit prvak.
Hajduk će šansu imat kad profunkcionira pravna država, a ne kad prodamo klub prvin jebivjetrima koji nalete.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 29/06/2013 : 22:04:20  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Predstavili su se kao uži tim, kojem još pripada gospodin Suh, iza kojih stoji 20-ak investitora čija imena nam nisu željeli otkriti.

Na pitanje je li grupa investitora oformljena samo za ovu priliku ili imaju već neke projekte iza sebe kao reference, odgovorili su da su radili i na većim projektima, ali da ne smiju otkrivati detalje.

Konkretne iznose koje misle ponuditi za dionice i način na koji će ih kupiti nisu otkrili, o tome misle obavijestiti javnost prilikom podnošenja službene ponude.

O investicijama u sam klub tvrde da „će ih biti koliko treba“, bez navođenja svote i vremenskog okvira.

Ostalo nam je nepoznato, možda i najbitnije pitanje, na koji način misle povratiti svoju investiciju.


Nema šta, ovo su kupci za poželit.
Niti se zna ko su, kad će uložit, koliko, kako misle ostvarivat zaradu, šta su radili prije,...
Ukratko nezna se ništa.
Ovo je teška marčapija.


poslovna tajna...zamisli da ti ja sad napišem s kim imamo ugovore i pod kojim uvjetima su napravljeni...oćeš da ti javim koliki mi je bija promet ovi misec u hotelu...a zamisli da amerikanci izlanu i bar jedno ime...mislim da bi sutra put amerike iša pun avion stoke sitnog zuba da se okoriste...je,i meni je ovo sve tajanstveno...ali,kao što bernard uvik govori:"vrijeme će pokazati"...


Ma kakva poslovna tajna???
Pa za najobičniji javni natječaj ili javnu nabavu triba dat najosnovnije informacije.
Ovi su odbili odgovorit ono najbanalnije "Ko ste vi i šta oćete?"

Stoka sitnog zuba kažeš?
Pa šta je Fredi Fiorentini koji se opet počea muvat oko kluba?

Napisat ću četvrti put.
Ja jesan za prodaju, al ne na ho-ruk, i ne bilo kome.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 29/06/2013 : 22:12:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by globinjo


pa reci,koga bi ti zva da se bori s mamićem i njegovom klikom...


Sa Mamićen se ne triba borit Hajduk nego pravna država.
Hajduk triba gledat isključivo sebe
Druga stvar.
Ti stvarno misliš da će dolaskon amera sve procvitat?
Ja recimo mislin da ćemo gore plakat jednoga dana kad ameri dignu sidro, a u momčadi ostave 10-ak aseva sa plaćama 200-500 iljada eura.


pravna država?o kojoj državi govoriš?hrvatskoj?




S ovin si sam sebi odgovorija na pitanje kad će Hajduk bit prvak.
Hajduk će šansu imat kad profunkcionira pravna država, a ne kad prodamo klub prvin jebivjetrima koji nalete.


SLOŽIT ĆEŠ SE da će hajduk ipak biti prodan prvin jebivjetrima...nemoj mi reć da viruješ u pravnu državu...dok se to dogodi,dinamo će bit još 35 puta zaredom prvak,ja ću imat 73 godine,a moj mali će imat 35 godina i pitat će me svake godine:"pa kad ćemo bit prvi"...
pitaj jeru

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 29/06/2013 : 22:18:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Predstavili su se kao uži tim, kojem još pripada gospodin Suh, iza kojih stoji 20-ak investitora čija imena nam nisu željeli otkriti.

Na pitanje je li grupa investitora oformljena samo za ovu priliku ili imaju već neke projekte iza sebe kao reference, odgovorili su da su radili i na većim projektima, ali da ne smiju otkrivati detalje.

Konkretne iznose koje misle ponuditi za dionice i način na koji će ih kupiti nisu otkrili, o tome misle obavijestiti javnost prilikom podnošenja službene ponude.

O investicijama u sam klub tvrde da „će ih biti koliko treba“, bez navođenja svote i vremenskog okvira.

Ostalo nam je nepoznato, možda i najbitnije pitanje, na koji način misle povratiti svoju investiciju.


Nema šta, ovo su kupci za poželit.
Niti se zna ko su, kad će uložit, koliko, kako misle ostvarivat zaradu, šta su radili prije,...
Ukratko nezna se ništa.
Ovo je teška marčapija.


poslovna tajna...zamisli da ti ja sad napišem s kim imamo ugovore i pod kojim uvjetima su napravljeni...oćeš da ti javim koliki mi je bija promet ovi misec u hotelu...a zamisli da amerikanci izlanu i bar jedno ime...mislim da bi sutra put amerike iša pun avion stoke sitnog zuba da se okoriste...je,i meni je ovo sve tajanstveno...ali,kao što bernard uvik govori:"vrijeme će pokazati"...


Ma kakva poslovna tajna???
Pa za najobičniji javni natječaj ili javnu nabavu triba dat najosnovnije informacije.
Ovi su odbili odgovorit ono najbanalnije "Ko ste vi i šta oćete?"

Stoka sitnog zuba kažeš?
Pa šta je Fredi Fiorentini koji se opet počea muvat oko kluba?

Napisat ću četvrti put.
Ja jesan za prodaju, al ne na ho-ruk, i ne bilo kome.


fredi igra za proviziju...iako ga ne mogu smislit...horuk...nekad triba i na horuk...da ne bi bilo-prošla baba s kolačima...da ne davim mačku više-i meni ovo ne miriše na dobro,ali vidit ćemo...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 29/06/2013 : 22:25:26  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by globinjo


pa reci,koga bi ti zva da se bori s mamićem i njegovom klikom...


Sa Mamićen se ne triba borit Hajduk nego pravna država.
Hajduk triba gledat isključivo sebe
Druga stvar.
Ti stvarno misliš da će dolaskon amera sve procvitat?
Ja recimo mislin da ćemo gore plakat jednoga dana kad ameri dignu sidro, a u momčadi ostave 10-ak aseva sa plaćama 200-500 iljada eura.


pravna država?o kojoj državi govoriš?hrvatskoj?




S ovin si sam sebi odgovorija na pitanje kad će Hajduk bit prvak.
Hajduk će šansu imat kad profunkcionira pravna država, a ne kad prodamo klub prvin jebivjetrima koji nalete.


SLOŽIT ĆEŠ SE da će hajduk ipak biti prodan prvin jebivjetrima...nemoj mi reć da viruješ u pravnu državu...dok se to dogodi,dinamo će bit još 35 puta zaredom prvak,ja ću imat 73 godine,a moj mali će imat 35 godina i pitat će me svake godine:"pa kad ćemo bit prvi"...
pitaj jeru


Neka pita.
I njemu ću reć "kad profunkcionira pravna država"
Kad već spominješ maloga...
Jel sve OK?
Žena dobro?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 30/06/2013 : 13:26:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Zagor12

Mislim, na drugi način teško da ćete preživjeti... Sada se pruža jedinstvena prilika.


BIT ĆEŠ IZBAČEN S FORUMA...kako te nije sram...prodat hajduka...jesi ti lud...ban na mjesec dana!u biti,izbačen si zauvijek...





Ok, bolje da više ne zalazim u ovu temu, jer bih stvarno mogao dobiti doživotni ban... Pardon!

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 30/06/2013 : 16:06:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by globinjo


pa reci,koga bi ti zva da se bori s mamićem i njegovom klikom...


Sa Mamićen se ne triba borit Hajduk nego pravna država.
Hajduk triba gledat isključivo sebe
Druga stvar.
Ti stvarno misliš da će dolaskon amera sve procvitat?
Ja recimo mislin da ćemo gore plakat jednoga dana kad ameri dignu sidro, a u momčadi ostave 10-ak aseva sa plaćama 200-500 iljada eura.


pravna država?o kojoj državi govoriš?hrvatskoj?




S ovin si sam sebi odgovorija na pitanje kad će Hajduk bit prvak.
Hajduk će šansu imat kad profunkcionira pravna država, a ne kad prodamo klub prvin jebivjetrima koji nalete.


SLOŽIT ĆEŠ SE da će hajduk ipak biti prodan prvin jebivjetrima...nemoj mi reć da viruješ u pravnu državu...dok se to dogodi,dinamo će bit još 35 puta zaredom prvak,ja ću imat 73 godine,a moj mali će imat 35 godina i pitat će me svake godine:"pa kad ćemo bit prvi"...
pitaj jeru


Neka pita.
I njemu ću reć "kad profunkcionira pravna država"
Kad već spominješ maloga...
Jel sve OK?
Žena dobro?


je,sve ok...još 40-ak dana i Bog da zdravlja i sriće,stiže hajdukovac

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 30/06/2013 : 16:07:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
inače,fali mi slija broj 147...boro primorac...tko ima,nek se javi...mora bit glanc...dobio sam jučer jednu...malo je reć da je tu sliju krava žvakala...dakle,glanc...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 30/06/2013 : 16:46:21  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

inače,fali mi slija broj 147...boro primorac...tko ima,nek se javi...mora bit glanc...dobio sam jučer jednu...malo je reć da je tu sliju krava žvakala...dakle,glanc...


Iman ga ja.
Mogu ti ga ostavit sutra u Emanuela.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 01/07/2013 : 18:24:02  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
http://www.index.hr/sport/clanak/pogledajte-kako-mamic-pere-pod-s-hajdukovim-vodstvom-ma-taj-brbic-bi-izgubio-dvije-kokosi-da-mu-dam-da-ih-cuva/686358.aspx

smireno i istinito, koliko god to teško zvučalo s obzirom od koga dolazi. Ali ovo je istina zbog koje Hajduk je tu gdje je (:

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 01/07/2013 : 21:30:06  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada

http://www.index.hr/sport/clanak/pogledajte-kako-mamic-pere-pod-s-hajdukovim-vodstvom-ma-taj-brbic-bi-izgubio-dvije-kokosi-da-mu-dam-da-ih-cuva/686358.aspx

smireno i istinito, koliko god to teško zvučalo s obzirom od koga dolazi. Ali ovo je istina zbog koje Hajduk je tu gdje je (:


Najobičniji verbalni proljev ka i svaka njegova presica do sada.
Možda ja malo sporije kopčan pa te molin da mi objasniš koji to dio je istina jer je ja nažalost ne mogu isčitat iz niti jedne rečenice.
I ako nije problem, pojasni mi kako je to nesposoban Brbić skupa sa trenutnon upravon.
Iz moje perspektive je iza nas najuspješnija sezona nakon one Vulićeve generacije sa Bubalon, Lekon, Srnon i ostalima, al kako kažen, možda ja stvarno sporije kopčan.

Ili je ovo opet tvoje upiranje po nekoj priči i dokazivanje nedokazivog bez da znaš elementarne činjenice?
Možda udica neka s tvoje strane?
S tobon čovik nikada ne zna



Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 01/07/2013 : 21:40:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
izbacit cu vas obojicu...dosadu jer širi laži i tebe šta sporije kopčaš
šta je pizdunu,ti možeš lagat i širit neistine,a tamo prcaš ljude na teniskom topicu...da govore laži...ma dosada je dalmoš,panula,ješka i ostale stvari...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 01/07/2013 : 21:48:02  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

izbacit cu vas obojicu...dosadu jer širi laži i tebe šta sporije kopčaš
šta je pizdunu,ti možeš lagat i širit neistine,a tamo prcaš ljude na teniskom topicu...da govore laži...ma dosada je dalmoš,panula,ješka i ostale stvari...


Valjda za Boru Primorca iman pravo radit po forumu šta oću

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 01/07/2013 21:49:00
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 01/07/2013 : 21:51:00  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
hajduk vode nesposobni ljudi zadnjih 20 godina
igrači se gube na ćudne naćine
populizam...svi se kunu u ajduka!

...gradonačelnik (iako na početku dobro pokazuje kak nema pojmaa o vođenju grada) je i plus nakon Keruma.

i tak dalje ;)



razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 01/07/2013 : 21:52:58  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
opet me ogovarate

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 01/07/2013 : 21:54:21  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
e da, kad završi skupljanje slija rado primam dupliće da popunim album...


p.s. skup mi je paket slija!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 01/07/2013 : 22:17:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by globinjo

izbacit cu vas obojicu...dosadu jer širi laži i tebe šta sporije kopčaš
šta je pizdunu,ti možeš lagat i širit neistine,a tamo prcaš ljude na teniskom topicu...da govore laži...ma dosada je dalmoš,panula,ješka i ostale stvari...


Valjda za Boru Primorca iman pravo radit po forumu šta oću


imaš 5 minuta da ocrniš dosadu...kvalitetno!

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 01/07/2013 : 22:47:23  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada

hajduk vode nesposobni ljudi zadnjih 20 godina
igrači se gube na ćudne naćine
populizam...svi se kunu u ajduka!

...gradonačelnik (iako na početku dobro pokazuje kak nema pojmaa o vođenju grada) je i plus nakon Keruma.

i tak dalje ;)






Apsolutno cili članak je dno dna.
Dosado, drag si mi pa ću ti sve objasnit.
Boldano su moje nadopune članka

"NEĆU pričati o Hajduku, iako bih imao puno toga za reći", krene Zdravko Mamić na press konferenciji, što je znak da slijedi tradicionalna priča o tržišnoj nesposobnosti "bijelih".

Zašto on uopće spominje Hajduk?

Možda bi za Hajduk bilo bolje da Mamić uistinu nije rekao ništa.

Bilo bi bolje za Mamića da uistinu nije rekao ništa.

"Žalosti me kako ljudi vode Hajduk. Oni o poslu pojma nemaju i zato je Hajduk u takvim problemima"

Nisi blesav dosado. Jel tebi jasno zašto Mamiću ovakav Hajduk smeta?

Mamić je precizno objasnio svoju tezu.

"Postoje dva modela za klub: privatni kapital/dioničarska društva, a drugi - udruge građana. Privatnika je deset posto u svijetu sporta. Pozdravljam svakog investitora u ovoj zemlji. No, ne znam što iza toga stoji.

A GNK je udruga građana?

Mogao bih se očitovati da imam konkretne brojke.

Niko ih nema u tome i je fora.


Svakom investitoru u Hrvatsku stavio bih crveni tepih. Nigdje na kugli zemaljskoj nisam vidio da je privatni kapital nepovrediva kategorija.

Koji proljev

Gdje je to moguće da dioničare Hajduka, ljude koji vrte milijardu eura godišnje (Andabak, Tomi Mamić) nitko ništa ne pita niti o čemu odlučuju."

Ja neznan kakve su njihove namjere niti znan koji su bili njihovi motivi za kupnju, al jebi ga grad je većinski vlasnik i može praktički radit šta oće. A gradu je čak donekle i stalo.Zamisli koliko bi ih se pitalo da je vlasnik neki rus/amer/bugar?


"Neće neki frustrirani škveranin odlučivati treba li privatizirati Hajduk"


"Fantomski pojedinci oduzeli su pravo vlasnicima da odlučuju o svom vlasništvu!
Fantomski pojedinci su legalno izabrani NO koji predstavlja grad i njegovih 51% vlasništva.
Ono, najbanalnija usporedba bi bila ko da na sudu govori odvjetniku da je fantomski lik jer šta on ima pričat za svoju stranku.


Druga dimenzija, gledam gospodina Baldasara koji kaže da će raspisati referendum. Odmah si pokazao da nisi zaslužio biti gradonačelnik ulice, a ne grada Splita.

Odakle mu pravo da na ovaj način priča o legalno izabranoj vlasti u St

Pa neće neki frustrirani škveranin odlučivati treba li privatizirati Hajduk.

Ovde je profiter i porilično degutantan

Pa Hajduk je već privatiziran, dalje odlučuje tržište.

Da, al 51% ima grad

Za to postoji vlast i izbori, dolje je sve nakaradno postavljeno.

Izbore smo imali friško sad.
Dakle imamo vlast.
Šta je nakaradno postavljeno?
Izbori?
Pa isti su ko i u Zagrebu.
SAmo u Zagrebu je prika opet dobija, pa tu nije nakardno


To je problem Hajduka, a vi ste svi nasjeli na tu nesposobnost i populizam.

Nakome je nesposobnost imat odličnu sezonu s obziron na uvjete.
Nekome je nesposobnost sa budžeton većin od mnogih ekipa koje igraju u evropi čak i u svibnju slavit jebeni bod nakon 12 utakmica u LP.
Stvar kuta gledanja


Kakva moralna snaga? Ti ljudi su gurnuli Hajduk u cirkus.

Baš mi fale Šošo, Svaguša,Livaja, Grgić, Šurjak, Vidošević, Rožić, Buljat, Jertec, Vejić,Inoha, Ahmad i Anas, Tomasov, Rukavina..
Ovo sad je stvarno cirkus.
Prije je bilo puno bolje

Koga zanima klub koji ne može proći prvo pretkolo europskog natjecanja?

Kaže lik čijen klubu na Porto dođe ka nama na Marsoniju.

Split stalno mora igrati u Europi, to zaslužuje Dalmacija i dijaspora Hajduka, kao i svaki navijač.

Kako on nas u stvari voliiii


Puštaju svoju djecu u bescjenje, i to prikazuju kao dobar posao".

Koga to?

"Prije tri dana čitam, pa ću citirati Slavena Alfirevića "Dokapetan Hajduka Oremuš pod okriljem noći napustio kamp i odlazi na posudbu u 12. plasirani krug izraelske lige.." A on kaže da je to super posao. Skoro sam završio na hitnoj! Sram me da dokapetan Hajduka odlazi na takav način!"

Alfirević
Ovo je baš ono proljev za kraj.
Pazi, dokapetan. Eeeej, dokapetan.
To šta je taj dokapetan i u ovakvon Hajduku jedan od najgorih igrača, to nema veze.
To šta je dokapetan samo zato šta je najstariji i ima debelo priko 100 nastupa za Haduk, a to ima samo zato šta je loš pa ga se nikako riješit, to nema veze. On je dokapetan. Eeeej dokapetan!

To šta ima skoro najveću plaću bez obzira šta je najgori, to isto nema veze. Dokapetan, ej!

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 01/07/2013 22:51:59
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 01/07/2013 : 23:02:05  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
jasno da mamić laje za sebe, tko sumnja u to!?

samo apostrofiram da i jedan takav lik "ima" pravo srati po ajduku, do čega su ga doveli (:

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640


Edited by - dosada on 01/07/2013 23:03:00
Go to Top of Page
Page: of 613 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.97 seconds. Snitz Forums 2000