forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ---HAJDUK ŽIVI VJEČNO---
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 613

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 14/07/2013 : 21:37:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Stari moj tvoj postovi me zanimaju isto kao i kao treca HNL.
Misli sto te god volja, tvoja stvar... sve sto kazes u stvarnosti je potpuno suprotno, to mi je dovoljan argument
Kad vidim tko sve navija za Hajduk slabo mi dode...
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 14/07/2013 : 21:39:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Vlastitim kvotom razoružan

quote:
Originally posted by Tonka24

Jbg istina boli znam


Trljam ruke.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 14/07/2013 : 21:49:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Ja uletija u gnk topic i sibam pakosne insinuacije i komentare u kojima nema A od argumenta...
Ajmo i to da vidimo.

Komentar broj 1.
" Originally posted by solar

Mamić je proslavio ulazak Hrvatske u EU sa 20 miljunčića od Halilovića i Jedvaja. Što kažete na to?
http://www.index.hr/sport/clanak/mamic-ponovno-prodaje-halilovic-i-jedvaj-odlaze-u-tottenham-za-20-milijuna-eura/686210.aspx

Takav novac Hajduk nije zaradio u 10 godina prodavši sve igrače u tom periodu
Nastavi li se ovako Hajduk neće osvojiti prvenstvo za 100 godina, mozda se jednom dogodi čudo da budu drugi ako Rijeka i Split padnu "

Ajde napisi mi Hajdukove transfere i Dinamove u zadnjih 5 godina i usporedi!! Ma moze i 10.
Sijecas li se kad je tvoj voljeni klub zadnji puta osvoji ligu? Ili ti je pape i dida priča kako Mamić nije uspija pokrast u to vrime...
Dalje, realno Rijeka je jaca od Hajduka trenutno a Split je jako blizu.
Komentar broj 2.

"Veceras nas ceka jos jedan trofej.
Usput da li se netko sijeca kada je Hajduk zadnji puta porazio Dinamo? "
Da li je Hajduk osvojio superkup?
Napisi mi kada je Hajduk zadnji puta dobija Dinamo, ali Dinamo Zagreb.

I ti meni govoris kako ja uljecivam u topice o Hajduku kako napadam kako sam isprovociran. Kako uljecivam u topic Gnk a nemam argumenata...
Ma daj momče jednom se zajebi pa uleti u stvarnost umjesto svaki puta u iluziju.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 14/07/2013 : 22:01:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Ti uopće ne čitaš što ti pišen.
Ko ti brani ulazit u GNK-ov topik? Ja sigurno ne. Ko ulazi tamo - zaboli me pačja noga.

Ovde si doša i nemaš a od argumenata.
Exhibit A: minjaš temu o Hajdukovim trofejima iako o tome nije riječ. Usput, piše se *sjećaš. Kratko "i", ne dugo.
Exhibit B: svaki ti je komentar bia sve kraći.
Usput, ćaća mi više voli košarku. Dida mi je pokojni odnedavno.

Ovaj zadnji savjet primjeni na sebi. Ja san uvik bia na zemlji stoga...
I prije nego pošalješ prijeteće poruke na facebook - pročitaj moj post.

Trljam ruke.

Edited by - Zlotvor on 14/07/2013 22:02:55
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 14/07/2013 : 22:05:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Zaboli te pačja noga, a čitaš tamo i redovito posmatraš tko ce sto napisati o tvom voljenom klubu...
Sad spominješ gramatiku, facebooku, prijetnje...
Stari savjetujem ti da odeš u šumu cjepati drva... ti si totalno izgubljen lik.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 14/07/2013 : 22:08:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Zaboli te pačja noga, a čitaš tamo i redovito posmatraš tko ce sto napisati o tvom voljenom klubu...
Sad spominješ gramatiku, facebooku, prijetnje...
Stari savjetujem ti da odeš u šumu cjepati drva... ti si totalno izgubljen lik.

Normalno da čitan. Pa moj je, što bi me drugo tribalo zanimat
Što je najsmišnije, kad ti neko prikaže da si u krivu - ti i dalje nastavljaš tvrdoglavo po svome.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 14/07/2013 : 22:12:10  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Hajduk je protiv Zadra rasuo bodove iz ciste nemoci...
A da ovakav Hajduk bez 3-4 standarna igraca razmontira Zadar na stanovima 5:1 i vise je nego cudno.
Osobno ne vjerujem da postoji vise namjestaljka u Hnl-u jer sve je previse eksplodiralo unazad tri godine, previse je opasno i frisko jos za namjestanja.
Ali eto govorim jer stalno lupate bezveze o Lokomotivi i Dinamu da je to tako Lokomotiva ne bi igrala europu.
O Tudoru necu trositi rijeci rekao sam sto mislim.
Zlotvore malo oladi glavu, nigdi ja nisam doletija niti sam isprovociran, niti sam ja opsjednut tvojim omiljnim klubom...imam pravo komentirati.
Ja cu s gustom pratiti na tv-u Hajduka kako gazi makedonce, a pojedinci ovdje prpoznat ce se... svrsavat ce na svaki gol koji prime Rijeka, Dinamo i Lokomotiva. Ja na to mogu reci jadna majko.




samo ova dva. pogotovo prvi

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 14/07/2013 : 22:13:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Pogresno!
Ti mislis da si dokazao, a zapravo govoris stvari koje su suprotne trenutnim stvarnim stanjem, samo zato jer mislis da je to fer i korektno.
Slusaj zivot nije korektan.
Treba znati prihvatiti činjenice i brojke.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 14/07/2013 : 22:18:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Pogrešno je moralizirat ljudima i pravit se izaslanikom nebeskim na forumu.
Pogrešno je kad nemaš nimalo samokritike, a iz aviona se vidi da si oblikovan od strane okoline.
Pogrešno je pisat bez č, ć, š i ž iako ih imaš na tipkovnici.
Pogrešno je kad ti na jednom topiku dignu tlak, a onda na drugom u nedostatku argumenata minjaš (i promašivaš) teme i na koncu konca - vriđaš. E to je, moj Tonka, pogrešno.

EDIT: ja san se davno pomiria s činjenicama, ti baš i nisi. Tvoje reakcije prouzrokovane nepažljivim čitanjem govore tome u prilog.

Trljam ruke.

Edited by - Zlotvor on 14/07/2013 22:19:41
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 14/07/2013 : 22:23:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Stari ja tebe nisam uvrjedio, ako je za tebe uvreda reci da sanjariš onda ne znam.
Ja i ti se ne kuzimo nikako... ti stalno u nedostatku argumenata izvlačiš nekakav facebook, prijetnje, nebeske poslanike, stvari iz prošlosti.
Daj ono saberi se ne slazem se s tobom mislim da zivis u iluziji po pitanju nekih stvari i gotovo.
I zasto te boli kurac ocu ja pisati č ili c?
Vidis di je problem? Kakve veze ima moje ž z cilić s Hajdukom i Dinamom?
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 14/07/2013 : 22:29:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Cilo vrime ti realno pišen, a ti u nedostatku argumenata povlačiš genijalne opaske tipa u svitu si mašte ili još gore, da odem u šumu cipat drva. Znači da me smatraš glupim, mada mi nigdi nisi kontrira kako triba, nego samo - vriđa.
Ne fale meni argumenti nego tebi. Potezanje stvari iz prošlosti? A tribamo negirat da se nisu zbile? Pa ne pritim ja ljudima okolo.
Dalje, ne živin ja u iluziji niti uziman opijate koji me tamo odvode.

A ovo č, ć, š i ž san stavia samo zato što san ZNA da ćeš to prvo primjetit (i da, naravno, nećeš pročitat post do kraja). E moj Tonka, prostiji si od otvarača za pivu (aKa najbeskorisnijeg izuma u povijesti čovječanstva).

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 14/07/2013 : 22:39:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

Cilo vrime ti realno pišen, a ti u nedostatku argumenata povlačiš genijalne opaske tipa u svitu si mašte ili još gore, da odem u šumu cipat drva. Znači da me smatraš glupim, mada mi nigdi nisi kontrira kako triba, nego samo - vriđa.
Ne fale meni argumenti nego tebi. Potezanje stvari iz prošlosti? A tribamo negirat da se nisu zbile? Pa ne pritim ja ljudima okolo.
Dalje, ne živin ja u iluziji niti uziman opijate koji me tamo odvode.

A ovo č, ć, š i ž san stavia samo zato što san ZNA da ćeš to prvo primjetit (i da, naravno, nećeš pročitat post do kraja). E moj Tonka, prostiji si od otvarača za pivu (aKa najbeskorisnijeg izuma u povijesti čovječanstva).


Ti si svetac. Trebamo poslati papi zamolbu da te proglasi zivucim svecem.
Moj zlotvore kad covjek ovako gleda sto pises i kako, pomislio bi da si neki magistar u najmanju ruku a ne šumar
Ti spadaš u onu kategoriju filozofa od kojih ne mozes doci do rijeci koliko imaju toga za reci, a nista na kraju ne kazu pametno i osmisleno.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 14/07/2013 : 22:51:43  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by Zlotvor

Cilo vrime ti realno pišen, a ti u nedostatku argumenata povlačiš genijalne opaske tipa u svitu si mašte ili još gore, da odem u šumu cipat drva. Znači da me smatraš glupim, mada mi nigdi nisi kontrira kako triba, nego samo - vriđa.
Ne fale meni argumenti nego tebi. Potezanje stvari iz prošlosti? A tribamo negirat da se nisu zbile? Pa ne pritim ja ljudima okolo.
Dalje, ne živin ja u iluziji niti uziman opijate koji me tamo odvode.

A ovo č, ć, š i ž san stavia samo zato što san ZNA da ćeš to prvo primjetit (i da, naravno, nećeš pročitat post do kraja). E moj Tonka, prostiji si od otvarača za pivu (aKa najbeskorisnijeg izuma u povijesti čovječanstva).


Ti si svetac. Trebamo poslati papi zamolbu da te proglasi zivucim svecem.
Moj zlotvore kad covjek ovako gleda sto pises i kako, pomislio bi da si neki magistar u najmanju ruku a ne šumar
Ti spadaš u onu kategoriju filozofa od kojih ne mozes doci do rijeci koliko imaju toga za reci, a nista na kraju ne kazu pametno i osmisleno.



direktoron vatikanske banke. pa nek mali pere lovu

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 17/07/2013 : 23:40:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
obeceh kak ne bum pisal po ajdukovom topicu, al vidija sam pisanja o dinamu na svetom ajdukovom tlu
sto rec, ostavite se vi ajdukovci tonke, zar vas njegovo pisanje tolikoboli kako posezete za pisanju o sranjima
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 17/07/2013 : 23:43:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
zljotvore ti si toliko opsesivan odgovoriti dinamovcu pa se postavlja pitanje u kolikoj si ti mjeri normalan

ajd dobro, zlotvor bas i nije normalan u svojem pisanjnu
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 17/07/2013 : 23:44:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by Zlotvor

Cilo vrime ti realno pišen, a ti u nedostatku argumenata povlačiš genijalne opaske tipa u svitu si mašte ili još gore, da odem u šumu cipat drva. Znači da me smatraš glupim, mada mi nigdi nisi kontrira kako triba, nego samo - vriđa.
Ne fale meni argumenti nego tebi. Potezanje stvari iz prošlosti? A tribamo negirat da se nisu zbile? Pa ne pritim ja ljudima okolo.
Dalje, ne živin ja u iluziji niti uziman opijate koji me tamo odvode.

A ovo č, ć, š i ž san stavia samo zato što san ZNA da ćeš to prvo primjetit (i da, naravno, nećeš pročitat post do kraja). E moj Tonka, prostiji si od otvarača za pivu (aKa najbeskorisnijeg izuma u povijesti čovječanstva).


Ti si svetac. Trebamo poslati papi zamolbu da te proglasi zivucim svecem.
Moj zlotvore kad covjek ovako gleda sto pises i kako, pomislio bi da si neki magistar u najmanju ruku a ne šumar
Ti spadaš u onu kategoriju filozofa od kojih ne mozes doci do rijeci koliko imaju toga za reci, a nista na kraju ne kazu pametno i osmisleno.



direktoron vatikanske banke. pa nek mali pere lovu



ovo tvojepisanje zasluzuje ban
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 17/07/2013 : 23:59:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Još jedan dobar Juriš

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 18/07/2013 : 00:04:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
vatikan je spominjanje religije, a to je po pravilima foruma ban

O.K. mogu razumit kako su moderatori oglusili

Edited by - Kruger on 18/07/2013 00:05:15
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 18/07/2013 : 00:07:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
etega, al t s zlotvore, opet neopravda svoje pisanje protiv dinama i opterecenost tonkom
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 18/07/2013 : 00:24:36  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by Zlotvor

Cilo vrime ti realno pišen, a ti u nedostatku argumenata povlačiš genijalne opaske tipa u svitu si mašte ili još gore, da odem u šumu cipat drva. Znači da me smatraš glupim, mada mi nigdi nisi kontrira kako triba, nego samo - vriđa.
Ne fale meni argumenti nego tebi. Potezanje stvari iz prošlosti? A tribamo negirat da se nisu zbile? Pa ne pritim ja ljudima okolo.
Dalje, ne živin ja u iluziji niti uziman opijate koji me tamo odvode.

A ovo č, ć, š i ž san stavia samo zato što san ZNA da ćeš to prvo primjetit (i da, naravno, nećeš pročitat post do kraja). E moj Tonka, prostiji si od otvarača za pivu (aKa najbeskorisnijeg izuma u povijesti čovječanstva).


Ti si svetac. Trebamo poslati papi zamolbu da te proglasi zivucim svecem.
Moj zlotvore kad covjek ovako gleda sto pises i kako, pomislio bi da si neki magistar u najmanju ruku a ne šumar
Ti spadaš u onu kategoriju filozofa od kojih ne mozes doci do rijeci koliko imaju toga za reci, a nista na kraju ne kazu pametno i osmisleno.



direktoron vatikanske banke. pa nek mali pere lovu



ovo tvojepisanje zasluzuje ban



ajde pristani srat

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 18/07/2013 : 00:28:56  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
lako je to tebi rec

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30718 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 18/07/2013 : 13:53:10  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Sretno Hajduku večeras! Moram priznati kako mi se do sada Tudorov rad jako svidio!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 18/07/2013 : 14:40:49  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Sretno Hajduku večeras! Moram priznati kako mi se do sada Tudorov rad jako svidio!



Fala lipa. vidi se da si čovik za razliku od nekih

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 18/07/2013 : 14:44:47  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by tex2

Sretno Hajduku večeras! Moram priznati kako mi se do sada Tudorov rad jako svidio!



Fala lipa. vidi se da si čovik za razliku od nekih




"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 18/07/2013 : 18:40:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by tex2

Sretno Hajduku večeras! Moram priznati kako mi se do sada Tudorov rad jako svidio!



Fala lipa. vidi se da si čovik za razliku od nekih





Ma Tome je ljudina

Trljam ruke.
Go to Top of Page
Page: of 613 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.07 seconds. Snitz Forums 2000