forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 I LOVE YU !!!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 122

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 03/09/2013 : 13:09:14  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote


ode mi izrucuju nagradu za izuzetno dobro obavljen posao
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 03/09/2013 : 13:12:00  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote


ovo kad sam ih vodio na titov grob, sa desna moja Lin
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 03/09/2013 : 13:13:21  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by KRAS

mr murdoc

Preporucam Sutjesku, Kozaru i Neretvu



naravno brATE, TO POD obavezno, vodio sam ih na titov grob na dedinju, u njegovo rodno selo sveti KUMROVEC, vodio sam ih na Brijune..vodio sam ih u Bugojno di ima onaj cuveni nuklearni bunker za partijsku elitu sve sa iskrinim telefonima, vodio sam ih na zeljavu, jedan od najvecih podzemnih aerodroma na svijeu, svjetsko cudo neimarstva... kinezi su odusevljeni JUGOSLAVIJOM i dostignucima koje smo postigli...



znači i oni žive u prošlosti



zasto se nebi jugoslavija i titove staze revolucije prodavale kao turisticka atrakcija, pitao sam se, sad se vise ne pitam...bizMis je do jaja...a kinezi puni love
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/09/2013 : 13:16:36  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
zato šta Juga više ne postoji . ka šta ne postoji ni Austro-ugarska

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/09/2013 : 13:17:26  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
al boli te kita ako biznis ide. prodaja magle se uvik isplati

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 03/09/2013 : 13:20:36  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote


Jablanica to jes mjesto di se odigrala jedna od najslavnijh bitaka u povijeti covjecanstva

Nemci su je nazvali unternemen Veiss, ustase biela smrt, komunisticka istorografija zabiljezila je kao cetvrtna neprijateljska ofanziva, u svjetskoj kinematografiji ostace upamcena kao batle of river neretva- U DOBROM NARODU ZA VIJEKE VJEKOVA OSTAJE ZAPISAna kao BITKA ZA RANJENIKE
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 03/09/2013 : 13:21:55  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

zato šta Juga više ne postoji . ka šta ne postoji ni Austro-ugarska



ne postoje vise ni pompei pa opet ljudi tamo dolaze
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 03/09/2013 : 13:32:10  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

a je gadna u pm



ona je intelktualka, radi doktorat, a pala na moj seljacki sarm a...

njoj sam reko..malo mi je los ovaj strani jezik pa ne zamerite, al ona me je savrseno razumila- aj never kised a cajniz girl, tink litl bit abaut det- sto na americkom naravno znaci- jebo bi ja tebe mala misli malo o tome

Edited by - KRAS on 03/09/2013 13:36:41
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 03/09/2013 : 13:58:33  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
ljudi mislite vi sta ocete, al otkrio sam zlatu jamu...jugoslavija ko turisticka atrakcija ide ko alva..bukiran sam do kraja godine, love ko u prici- avansi padaju- kakav svabo autrijanac talijan- KINEZ je bog i batina...ja se ispricavam al doslo mi da pjevaaaam

kad ja umrem ljudi ne zovite mi popa neka mene moja partija pokopa

kad ja umrem ljudi ne zovite mi hodzu neka meni moji komunisti dodju


lalalalalalaaaaaaaaaaa

Edited by - KRAS on 03/09/2013 13:59:23
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 03/09/2013 : 14:10:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
hehe sretno sa biznisom, samo da ti ga euro ne preotme:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/09/2013 : 14:13:44  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by lwood

a je gadna u pm



ona je intelktualka, radi doktorat, a pala na moj seljacki sarm a...

njoj sam reko..malo mi je los ovaj strani jezik pa ne zamerite, al ona me je savrseno razumila- aj never kised a cajniz girl, tink litl bit abaut det- sto na americkom naravno znaci- jebo bi ja tebe mala misli malo o tome



s obziron kako izgleda nisi joj ništa ni triba govorit

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/09/2013 : 14:14:31  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by lwood

zato šta Juga više ne postoji . ka šta ne postoji ni Austro-ugarska



ne postoje vise ni pompei pa opet ljudi tamo dolaze



pa to i kažen ;prodaja magle

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 03/09/2013 : 14:23:42  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

njoj sam reko..malo mi je los ovaj strani jezik pa ne zamerite, al ona me je savrseno razumila- aj never kised a cajniz girl, tink litl bit abaut det- sto na americkom naravno znaci- jebo bi ja tebe mala misli malo o tome


s obziron kako izgleda nisi joj ništa ni triba govorit



ja bi za pare jebo i smrzlog cetalja na prtini a da necu cerku partijskog sekretara...mogu rec da su kineskinje dobre- stenje ko ranjenik na neretvi
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 03/09/2013 : 14:42:27  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote



a tek kad su vidili moje najvece blago
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 03/09/2013 : 14:43:48  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

hehe sretno sa biznisom, samo da ti ga euro ne preotme:)



znas kako je, da bi radio sa njima ovaj poso moras bit komunista od iskona, inace nis od toga, ako se samo foliras da si komunista provale te za tili cas.. a euro komunjara sigruno nije, malo nas je zapravo pravih komunista, zato samo odabrani mozemo sa njima ovaj poso radit

Edited by - KRAS on 03/09/2013 14:44:40
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37805 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 03/09/2013 : 17:43:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 03/09/2013 : 19:23:59  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KRAS

ljudi mislite vi sta ocete, al otkrio sam zlatu jamu...jugoslavija ko turisticka atrakcija ide ko alva..bukiran sam do kraja godine, love ko u prici- avansi padaju- kakav svabo autrijanac talijan- KINEZ je bog i batina...ja se ispricavam al doslo mi da pjevaaaam

kad ja umrem ljudi ne zovite mi popa neka mene moja partija pokopa

kad ja umrem ljudi ne zovite mi hodzu neka meni moji komunisti dodju


lalalalalalaaaaaaaaaaa


Zanimljivo kako si ti, kao deklarirani komunist, otkrio pravi kapitalistički duh u sebi (što bi ti na to rekli tvoji idoli Tile i Hazjanin?)
Što nisi pitao te Kineze zašto su se odrekli komunizma, Marxovog i Maovog učenja, i uveli surovi neoliberalni gospodarski sustav američkog tipa? Pokojni Deng Xiaoping i ti skužili ste bit: "Nije važno koje je boje mačka, važno je da lovi miševe".
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 03/09/2013 : 21:40:12  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
Znaš, sto bi rekli ameri - Aj mast put fud on d tejbl- to je moja zvezdaaa vodiljaa. Nemogu svaki dan janjetinu i mladi sir jest... A posto mi je leglo seeset iljada eurA Avansa od kinezaa. Priustitttt ću si prase..ah merakaaa muda su mi puna a praznim ih svaki dan....

Komunjare mi volimo samo pare svi smo mi komunisti pravljeni na kalupp isti...

Uostalom kina imA milijardu ljudi koji su vise manje jednakopravni..saka rize na dan i koji ker na raznju za praznike ... Dakle to je komunizam.. Koliko znam i Isus je propovijedao umjerenost u jelu i picu, il ona postaplica kako bogataši neće u raj...

Prvo i osnovno pravilo je da partijske drugove ne pitas nikad o njihovim internim stvarima kao sto su kulturna revolucija ili akcija na trgu nebeskog mirA
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/09/2013 : 21:56:25  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
baš me zanima šta če mhejl reč na ovo

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16349 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 03/09/2013 : 22:03:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KRAS
... A posto mi je leglo seeset iljada eurA Avansa od kinezaa..






Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0

Edited by - Caleb on 03/09/2013 22:03:46
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/09/2013 : 22:14:48  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

quote:
Originally posted by KRAS
... A posto mi je leglo seeset iljada eurA Avansa od kinezaa..










depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/09/2013 : 22:15:16  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
inače prejak film
obavezno pogledat ko nije

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 03/09/2013 : 22:21:58  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KRAS


ja bi za pare jebo i smrzlog cetalja na prtini a da necu cerku partijskog sekretara...



Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 03/09/2013 : 23:25:37  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KRAS

mr murdoc

Preporucam Sutjesku, Kozaru i Neretvu



naravno brATE, TO POD obavezno, vodio sam ih na titov grob na dedinju, u njegovo rodno selo sveti KUMROVEC, vodio sam ih na Brijune..vodio sam ih u Bugojno di ima onaj cuveni nuklearni bunker za partijsku elitu sve sa iskrinim telefonima, vodio sam ih na zeljavu, jedan od najvecih podzemnih aerodroma na svijeu, svjetsko cudo neimarstva... kinezi su odusevljeni JUGOSLAVIJOM i dostignucima koje smo postigli...



Kmetu komunistički pa kako se nećeš javiti kad si dolazio u komšiluk...Mogao si navratiti da ti malo preštelam tu stodvajčetvorku...

Wtf?
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/09/2013 : 23:44:21  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
biče se usra da njega ne preštelaš

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page
Page: of 122 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.48 seconds. Snitz Forums 2000