forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Punisher
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 334

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 20/12/2013 : 10:25:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
Po 101. put- trebalo ih je odavno ukinut..

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 20/12/2013 : 10:31:47  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by brni

OK, u znak protesta zauvik napustam forum..


Daj ne zajebavaj, ne misliš valjda ozbiljno?
Tko će ažurirati onaj topic o Supermanu??



Nisam stavia smile jbg..
Da, iman taj topic i dalje uredivati..na kraju krajeva stripovi su glavni razlog zasto sam i prijavljen na ovaj forum..ali drago mi je da se brines za mene, vidi se da ti je stalo..

Jere odlican upis..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 20/12/2013 10:41:37
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 20/12/2013 : 10:43:45  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Onaj Rahanešto je debil(sori ali je) i neka leti,

Po meni je prije triba letit dsormaz, i to ne zbog politike nego zbog vriđanja forumaša. Smije li se pisat forumašima da su budale i to samo zato šta on nezna pripoznat zajebanciju? Ko zaziva nezavisnu Dalmaciju???? Tema je krenila od zajebancije da bi upravo zahvaljujući njemu i par njegovih rigidnih upisa skrenila u debilanu. Ja osobno ne bi dsormaza izbaciva, ali kad već moderiraš pokušaj moderirat malo bolje.

Ovo je do sad najveći primjer licemjerja koji se ovdje ispoljio.
Ovaj žalosni lik kukavički i podmuklo najprije izvrijeđa čovjeka koji je izbačen i ne može se braniti (još jedan primjer virtualnog cipelarenja ljudi koji se ne mogu braniti), da bi zatim drugoga (u ovom slučaju mene) prozivao za nekakva vrijeđanja, i plačući i cvileći pritom poput nekakve stare skvo traži moje izbacivanje.
Ovaj lik često u polemikama s drugima upotrijebljava teške uvrede na tuđi račun, a drugima dijeli lekcije da isto tako postupaju.
Priznajem da nekad znam pretjerati u raspravama s nekim ljudima i također uputiti neku tešku riječ, ali u ovom slučaju koji ovaj lik citira, tj. u onom mom postu gdje sam upotrijebio riječ "budale" nisam nikoga poimence naveo. To što su se neki naknadno možda prepoznali njihov je problem. Izgleda da se i ovaj lik prepoznao pa sad kmeči.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 20/12/2013 : 11:01:06  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by acestroke

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by acestroke

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by acestroke

Jedino rjesenje za sve ovo subjektivno izbacivanje je to da se nikakva rasprava o politici uopste tolerise od sada, inace stalno ce biti "ovaj se trebo izbacit, a ovaj nije" i slicno.

I zasto li se bilo kakvi politicki topici jos uvijek otvaraju? Zar to nije zabranjeno pod pravilima? Moderatori: ili pratite pravila skroz naskroz i odmah zatvarajte politicke topice, ili dopustajte da se o politici raspravlja non-stop bez ikakvih prijetnji ili izbacivanja.

Ova trenutna fifty-fifty filozofija - "nek ostane otvoren dokle god je rasprava normalna" - jednostavno ne funkcionise vise.



najbolje da ukinu i rasprave o političkim stripovima i filmovima jerbo bi se neko moga posvađat.
mislin strašno



Koliko ljudi je godisnje izbaceno u svastari i sport podforumu?

Hajde sad uporedi te brojke s onim koji su izbaceni u stripovskim temama.



pa šta? sad bi tribalo ukinit podforume jerbo se tu i tamo neko svadi??
vidi se da živiš u zemlji slobode



Po tebi je Kina zemlja slobode? Hmm... vidi se koliko pratis moj topic "Putovanje na Istok".

Uostalom, ne govorim da se svastara i sport podforum trebaju ukinuti, nego predlazem da bilo kakve teme koje imaju politicke konotacije odmah trebaju pod kljuc, a njihov autor na hladjenje. U pravilima pise da se upravo to treba da desi u takvim slucajevima, ali u posjlednje vrijeme (tj, par godina), politickim temama nikad kraja. I onda se bunite kad se odredjeni clanovi izbace zbog politickih postova i slicnih gluposti ... ma nije valjda



nisan mislia na Kinu nego na USA

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 20/12/2013 : 11:11:11  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Onaj Rahanešto je debil(sori ali je) i neka leti,

Po meni je prije triba letit dsormaz, i to ne zbog politike nego zbog vriđanja forumaša. Smije li se pisat forumašima da su budale i to samo zato šta on nezna pripoznat zajebanciju? Ko zaziva nezavisnu Dalmaciju???? Tema je krenila od zajebancije da bi upravo zahvaljujući njemu i par njegovih rigidnih upisa skrenila u debilanu. Ja osobno ne bi dsormaza izbaciva, ali kad već moderiraš pokušaj moderirat malo bolje.

Ovo je do sad najveći primjer licemjerja koji se ovdje ispoljio.
Ovaj žalosni lik kukavički i podmuklo najprije izvrijeđa čovjeka koji je izbačen i ne može se braniti (još jedan primjer virtualnog cipelarenja ljudi koji se ne mogu braniti), da bi zatim drugoga (u ovom slučaju mene) prozivao za nekakva vrijeđanja, i plačući i cvileći pritom poput nekakve stare skvo traži moje izbacivanje.
Ovaj lik često u polemikama s drugima upotrijebljava teške uvrede na tuđi račun, a drugima dijeli lekcije da isto tako postupaju.
Priznajem da nekad znam pretjerati u raspravama s nekim ljudima i također uputiti neku tešku riječ, ali u ovom slučaju koji ovaj lik citira, tj. u onom mom postu gdje sam upotrijebio riječ "budale" nisam nikoga poimence naveo. To što su se neki naknadno možda prepoznali njihov je problem. Izgleda da se i ovaj lik prepoznao pa sad kmeči.




Pa dobro jesi li ti normalan?????
Bogu fala ovde ostaju pisani tragovi pa te molin da izvučeš post u kojen ja cipelarin izbačenog forumaša???
Ako misliš na rahatlokuma njega ne smatran forumašen.
Prozivaš me za licemjerje vjerovatno 10-i put na forumu a svaki put kad se ta zamolija da mi navedeš primjer mog licemjerja si umuka.
Ja tebe nisan nigdi prozva, ti si se sam prozva kad si zbog zajebancije nazva ljude budalama. Naravno da se prepoznajen, pa neman memoriju čovječje ribice. Na tome topicu smo možda najviše pisali brni i ja. Evo napisat ću još jedan put samo za tebe. Ne želin NDD, ne želin NDH, ne želin YU. Republika Hrvatska je država koju želin.

Di ja kmečin i tražin izbacivanje?
Evo moja rečenica: "Ja osobno ne bi dsormaza izbaciva, ali kad već moderiraš pokušaj moderirat malo bolje"
Ja ne želin da se tebe izbaci, dapače ovo san navea ka primjer lošeg moderiranja.

I ovde me nazivaš "žalosnim likom","podmuklim", "kukavicom" a kažeš da "teško vrijeđam" i "dijelim nekome lekcije"????

Mene tvoje uvrede ne diraju ni najmanje ali mislin da bi stvarno triba bit malo svjesniji onoga šta pišeš, jer samo u ovome upisu je više uvreda nego šta san ih ja napisa u svojih skoro 3ooo upisa.
Ti očito imaš problem shvaćanja napisanog kad iz moje rečenice koju san ti već citira izvlačiš zaključak da bi ja tebe izbaciva???
Ne ja nebi tebe "neistomišljenika" izbaciva, nego smatran da je moj "istomišljenik" napravija pizdariju.




Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37801 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 20/12/2013 : 11:29:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

Da se vronski vrati pa da imamo opet dvojicu na prvom mjestu (12 puta). :DD



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 20/12/2013 : 11:39:06  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by paro

Po 101. put- trebalo ih je odavno ukinut..


Nije

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 20/12/2013 : 11:47:55  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Pa dobro jesi li ti normalan?????
Bogu fala ovde ostaju pisani tragovi pa te molin da izvučeš post u kojen ja cipelarin izbačenog forumaša???
Ako misliš na rahatlokuma njega ne smatran forumašen.

Pa to sam i podvukao u onom postu gore kad sam te citirao.
Taj čovjek Rahazlbnj, ili kako mu već glasi nick, je izbačen a ti ga nazivaš debilom!!! A što je to nego vrijeđanje i cipelarenje izbačenog čovjeka koji ti sad ne može odgovoriti na to?
I što ti to znači da ga ne smatraš forumašem?? On je član foruma sviđalo se to tebi ili ne.
quote:
Prozivaš me za licemjerje vjerovatno 10-i put na forumu a svaki put kad se ta zamolija da mi navedeš primjer mog licemjerja si umuka.

Pa upravo sam ti naveo primjer. S jedne strane druge optužuješ za vrijeđanje a s druge i sam vrijeđaš.
quote:
Di ja kmečin i tražin izbacivanje?
Evo moja rečenica: "Ja osobno ne bi dsormaza izbaciva, ali kad već moderiraš pokušaj moderirat malo bolje"
Ja ne želin da se tebe izbaci, dapače ovo san navea ka primjer lošeg moderiranja.
Ti očito imaš problem shvaćanja napisanog kad iz moje rečenice koju san ti već citira izvlačiš zaključak da bi ja tebe izbaciva???
Ne ja nebi tebe "neistomišljenika" izbaciva, nego smatran da je moj "istomišljenik" napravija pizdariju.


Naveo si da me Mladjo trebao izbaciti (iako s tim izrazom "budale" nikoga direktno nisam uvrijedio, jer nisam ničije nickove spominjao), a da me ti ne bi izbacio???!!!
Kakva je to proturiječnost?
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 20/12/2013 : 12:07:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
Ne dirajte Mladjota! Mladjo je nas, mi smo Mladjotovi:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 20/12/2013 : 12:16:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Ako misliš na rahatlokuma




quote:
Originally posted by dsormaz1

Taj čovjek Rahazlbnj, ili kako mu već glasi nick




Jedino oko čega se njih dvoje slažu je da nemaju pojma ko je Rahanešto

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 20/12/2013 : 12:17:07  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Ako misliš na rahatlokuma




quote:
Originally posted by dsormaz1

Taj čovjek Rahazlbnj, ili kako mu već glasi nick




Jedino oko čega se njih dvoje slažu je da nemaju pojma ko je Rahanešto



Rahan.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 20/12/2013 : 13:20:08  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Pa dobro jesi li ti normalan?????
Bogu fala ovde ostaju pisani tragovi pa te molin da izvučeš post u kojen ja cipelarin izbačenog forumaša???
Ako misliš na rahatlokuma njega ne smatran forumašen.

Pa to sam i podvukao u onom postu gore kad sam te citirao.
Taj čovjek Rahazlbnj, ili kako mu već glasi nick, je izbačen a ti ga nazivaš debilom!!! A što je to nego vrijeđanje i cipelarenje izbačenog čovjeka koji ti sad ne može odgovoriti na to?
I što ti to znači da ga ne smatraš forumašem?? On je član foruma sviđalo se to tebi ili ne.
quote:
Prozivaš me za licemjerje vjerovatno 10-i put na forumu a svaki put kad se ta zamolija da mi navedeš primjer mog licemjerja si umuka.

Pa upravo sam ti naveo primjer. S jedne strane druge optužuješ za vrijeđanje a s druge i sam vrijeđaš.
quote:
Di ja kmečin i tražin izbacivanje?
Evo moja rečenica: "Ja osobno ne bi dsormaza izbaciva, ali kad već moderiraš pokušaj moderirat malo bolje"
Ja ne želin da se tebe izbaci, dapače ovo san navea ka primjer lošeg moderiranja.
Ti očito imaš problem shvaćanja napisanog kad iz moje rečenice koju san ti već citira izvlačiš zaključak da bi ja tebe izbaciva???
Ne ja nebi tebe "neistomišljenika" izbaciva, nego smatran da je moj "istomišljenik" napravija pizdariju.


Naveo si da me Mladjo trebao izbaciti (iako s tim izrazom "budale" nikoga direktno nisam uvrijedio, jer nisam ničije nickove spominjao), a da me ti ne bi izbacio???!!!
Kakva je to proturiječnost?


Ne.
Ne mislin da triba tebe izbacit, isto ka šta nije triba izbacit Krugera recimo.
A ako već izbacuje neka izbaci onoga ko vriđa, a ne onoga ko samo iznosi vlastito mišljenje.

O Rahatlokumu govore njegovi upisi.
Ako misliš da je moj problem s njim ideološke prirode, zašto mi ne smetaju Amos i Kruger?
U krajnju ruku ni ti mi ne smetaš, niti tvoji stavovi.
Smeta mi šta prelako etiketiraš ljude komunjarama/pederima/antihrvatima i šta vrlo rijetko u raspravama koristiš argumente i na pitanja u 90% slučajeva odgovaraš protupitanjima.
Dok god tema nije nešto vezano za Hrvatsku pišeš suvislo i zanimljiivo(američki građanski ili Sirija recimo),a čin se neko malo takne Hrvatske gasiš racio i lupaš bezveze.

Šta se ovog dijela o nespominjanju nickova tiče, to obisi mačku o rep. Premala smo zajednica da se ne bi točno znalo na koga ciljaš.
Reci mi dsormaze je li OK da ja napišen da je budala,kukavica,licemjer i ameba svako ko nosi nekakve nogometne grbove u avataru, ustaje u 4.15 i ide vlakon na posao?
Nigdi te nisan spomenija jel da?
A jel znaš na koga mislin?

I da, forumašima smatran osobe s kojima se mogu i nemoran slagat al mogu raspravljat bez da vriđan.
Rahatlokum to nije.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 20/12/2013 13:45:06
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 20/12/2013 : 13:53:35  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Dok god tema nije nešto vezano za Hrvatsku pišeš suvislo i zanimljiivo(američki građanski ili Sirija recimo),a čin se neko malo takne Hrvatske gasiš racio i lupaš bezveze.

Šta se ovog dijela o nespominjanju nickova tiče, to obisi mačku o rep. Premala smo zajednica da se ne bi točno znalo na koga ciljaš.
Reci mi dsormaze je li OK da ja napišen da je budala,kukavica,licemjer i ameba svako ko nosi nekakve nogometne grbove u avataru, ustaje u 4.15 i ide vlakon na posao?
Nigdi te nisan spomenija jel da?
A jel znaš na koga mislin?


Nije isto pozivati na odcijepljenje dijelova RH (makar se možda, kako tvrdiš, radilo i o šali, iako nisam siguran da nema i onih koji se nisu šalili, možda se netko i šalio, sad više nije važno) i nositi nogometni grb u avataru (što je loše u avataru "Prvog Hrvatskog Športskog Kluba Građanskog", stavio sam to kao spomen na taj slavni hrvatski klub kojeg su naprasno ukinuli) ili rano ustajati zbog posla.
Ako se netko šalio s onim o odcijepljenju dijelova RH onda se ja sad ovdje javno ispričavam zbog uvreda koje sam uputio. Ako su neki mislili ozbiljno onda sve uvrede ostaju, bez žaljenja s moje strane.

Edited by - dsormaz1 on 20/12/2013 13:55:23
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 20/12/2013 : 14:03:27  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Dok god tema nije nešto vezano za Hrvatsku pišeš suvislo i zanimljiivo(američki građanski ili Sirija recimo),a čin se neko malo takne Hrvatske gasiš racio i lupaš bezveze.

Šta se ovog dijela o nespominjanju nickova tiče, to obisi mačku o rep. Premala smo zajednica da se ne bi točno znalo na koga ciljaš.
Reci mi dsormaze je li OK da ja napišen da je budala,kukavica,licemjer i ameba svako ko nosi nekakve nogometne grbove u avataru, ustaje u 4.15 i ide vlakon na posao?
Nigdi te nisan spomenija jel da?
A jel znaš na koga mislin?


Nije isto pozivati na odcijepljenje dijelova RH (makar se možda, kako tvrdiš, radilo i o šali, iako nisam siguran da nema i onih koji se nisu šalili, možda se netko i šalio, sad više nije važno) i nositi nogometni grb u avataru (što je loše u avataru "Prvog Hrvatskog Športskog Kluba Građanskog", stavio sam to kao spomen na taj slavni hrvatski klub kojeg su naprasno ukinuli) ili rano ustajati zbog posla.
Ako se netko šalio s onim o odcijepljenju dijelova RH onda se ja sad ovdje javno ispričavam zbog uvreda koje sam uputio. Ako su neki mislili ozbiljno onda sve uvrede ostaju, bez žaljenja s moje strane.




Nisi me dobro shvatio. Naravno da nije isto nosit grb kluba na avataru , ustajat u 4.15 i tražit odcijepljenje.
Tija san ti reć da je nebitno to šta ti nisi spominja nickove kad se točno zna na koga misliš, i točno zna koga misliš uvridit(mene i brnija recimo).
Isto ka šta je nebitno šta ja nisan nigdi spomenija tebe, al je očito da na tebe mislin i da tebe želin uvridit.

Budući je baren s moje strane nezavisna dalmacija zajebancija, prihvaćan ispriku.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 20/12/2013 : 15:24:21  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
Da topic je otvoren vise u saljivom tonu, te je koncipiran kao poll, zanimalo me misljenje ljudi a pogotovo Dalmatinaca..uglavnom su svi bili za odcjepljenje ili vecu autonomiju..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 20/12/2013 15:24:47
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 20/12/2013 : 15:28:08  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
koliko dreke oko najobičnijeg odcijepljenja

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 20/12/2013 : 15:28:22  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by brni

Da topic je otvoren vise u saljivom tonu, te je koncipiran kao poll, zanimalo me misljenje ljudi a pogotovo Dalmatinaca..uglavnom su svi bili za odcjepljenje ili vecu autonomiju..



Prije svega, oću svudgi dvojezične table.
A za "roćkas" i "srčeko" u crtanin filmovima kaznenu odgovornost.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 20/12/2013 : 15:29:45  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
ovaj forum ka da je bija inspiracija za ovaj film:
http://www.imdb.com/title/tt1187064/?ref_=fn_al_tt_1

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 20/12/2013 : 15:34:44  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI


A za "roćkas" i "srčeko" u crtanin filmovima kaznenu odgovornost.



Nazalost i stripovi su poceli obilovati time..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 20/12/2013 15:34:58
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 20/12/2013 : 15:37:13  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

koliko dreke oko najobičnijeg odcijepljenja




"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 20/12/2013 : 16:02:15  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Čuj ga! Razbijanje RH!

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 20/12/2013 : 17:55:32  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by nagor
Zagor ne griješi...


Ne znam bas, ne znam...





Nije li bas on potamanio hrpu indijanaca, bili oni "krivi" ili ne?





Ma nije... nakon što je Zagi obavio stvar... indijanci se digli i otišli u šumu... ono, just a flesh wound...
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16345 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 20/12/2013 : 18:35:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by brni

OK, u znak protesta zauvik napustam forum..


Daj ne zajebavaj, ne misliš valjda ozbiljno?
Tko će ažurirati onaj topic o Supermanu??



Nisam stavia smile jbg..



A ja se ponadao...

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 20/12/2013 : 18:39:08  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
Nada umire posljednja..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 20/12/2013 : 18:53:31  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message
Evo vam nešto i od mene...Onako,da svesrdno doprinesem raspravi unazad par stranica na ovom topic-u za žalopojke...


Wtf?

Edited by - bagi on 20/12/2013 18:54:27
Go to Top of Page
Page: of 334 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.87 seconds. Snitz Forums 2000