forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Punisher
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 334

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 21/02/2014 : 22:42:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
a baš imam vremena u životu, stvarno mi je dosadno, toliko mi je dosadno da u zadnje vrijeme ne uspijevam pročitati ni strip na vrijeme
pusti pravila, kod mene u panoniji vele nemoj gledat ko kljuse u jednom pravcu.
ovo je jedan dobronamjeran savjet

zašto zbog toga stvarati problem?

a markosu lupite štrajk ili mu zapalite urede
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37802 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 06/03/2014 : 20:44:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

moderatori opet ispijaju dok osovine zla ...



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37802 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 06/03/2014 : 22:53:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

he he, kiky pusten dan ranije,
a prekosutra nas pozdravljaju Kras i sret... ovaj dosada


(:


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 06/03/2014 : 22:58:45  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Ma ne znam kak ću sutra biti s vremenom, imam brdo sastanaka, pa rekoh da pustim čovjeka sat vremena ranije :))

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 07/03/2014 : 10:21:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
svaki put se na forum vraćam sve jači, sve nemilosrdniji, sve bolji, nevjerovatniji i veličanstveniji. jasno, ne pada mi na pamet da se ikome ispričavam za sve rečeno iza čega i nadalje stojim. moj nastup prema ostalima će i nadalje biti onakav kakvoga zaslužuju, pa neka mi moderatori, prema diskrecijskoj ocjeni, i nadalje broje dane zatvora, neka me prikucavaju na "stup srama", boje malo u crveno... pa malo u crno... znam ja da im to čini posebno, dapaće pomalo i perverzno, zadovoljstvo.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 07/03/2014 : 12:43:11  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
Svaka čast, poštujem.
To se zove imat stav.
Samo zašto onda cviletanje na izbacivanje?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 07/03/2014 : 12:58:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
gdje ti vidiš cviletanje?
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 07/03/2014 : 13:24:51  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

gdje ti vidiš cviletanje?



Pa ono...
nek me zatvaraju...
nek me prikucavaju na stup srama...
nek me bojaju u crno/crveno...
na topicu o aukcijama sam opet izbačen...

Meni je ovo nekako paćenićki.
Tebi mi više stoji "kukavice pucajte u prsa".

Kako san i reka.
Meni je tvoj stav 100% ispravan, al isto tako si i 100% ispravno izbačen.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 07/03/2014 : 13:44:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
ma koješta. užasno loše percipiraš stvari.

primječuješ (ili možda ne?), sasvim sam ignorirao tvoju prozivku, tvoj upit u topiku o ukrajini "A šta? Nije te tribalo izbacit za nazivanje ljudi napuhanim kretenčinama?" jer nema svrhe o tome pričati, jer se u to ne želim upuštati upravo zato jer ne želim "cviletati"... jer cviletanje nema svrhe. sa ovakvim situacijama se postupa upravo ovako kao što to ja radim; izbace me, ja se vratim i, takoreći, nasmijem im se u lice.

a želiš li vidjeti, naučiti što je to pravo cviletanje, samo pročitaj bilo koji krugerov post u ovom topiku.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 07/03/2014 : 14:02:13  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

ma koješta. užasno loše percipiraš stvari.

primječuješ (ili možda ne?), sasvim sam ignorirao tvoju prozivku, tvoj upit u topiku o ukrajini "A šta? Nije te tribalo izbacit za nazivanje ljudi napuhanim kretenčinama?" jer nema svrhe o tome pričati, jer se u to ne želim upuštati upravo zato jer ne želim "cviletati"... jer cviletanje nema svrhe. sa ovakvim situacijama se postupa upravo ovako kao što to ja radim; izbace me, ja se vratim i, takoreći, nasmijem im se u lice.

a želiš li vidjeti, naučiti što je to pravo cviletanje, samo pročitaj bilo koji krugerov post u ovom topiku.



Ne bi reka da baš toliko loše percipiran stvari.Prije bi reka da ti sam sebe ne čuješ/ne čitaš/ne percipiraš al OK.
Krugerov opus mi je poznat

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 07/03/2014 14:04:26
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 07/03/2014 : 14:33:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
pretpostavljao sam da ćeš ovo reći. možemo mi ovako do sutra, dapaće, unedogled ali vjerujem da je ovdje sada bolje stati... jer bi me moje uvjeravanje u suprotno samo navuklo na tvoj tanki led i dalo tebi i tvojim izjavama za pravo.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 07/03/2014 : 16:02:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
kiki dušo,smiri se...ne dopusti da te ovaj tovar izbaci iz takta

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 07/03/2014 : 18:25:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
sav se rastopim kad mi ovako tepaš
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 07/03/2014 : 18:29:29  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

svaki put se na forum vraćam sve jači, sve nemilosrdniji, sve bolji, nevjerovatniji i veličanstveniji. jasno, ne pada mi na pamet da se ikome ispričavam za sve rečeno iza čega i nadalje stojim. moj nastup prema ostalima će i nadalje biti onakav kakvoga zaslužuju, pa neka mi moderatori, prema diskrecijskoj ocjeni, i nadalje broje dane zatvora, neka me prikucavaju na "stup srama", boje malo u crveno... pa malo u crno... znam ja da im to čini posebno, dapaće pomalo i perverzno, zadovoljstvo.

…Moj covjek ..

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 07/03/2014 : 19:13:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

sav se rastopim kad mi ovako tepaš


pa šta oćeš-da svima obznanim

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 07/03/2014 : 19:17:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

a želiš li vidjeti, naučiti što je to pravo cviletanje, samo pročitaj bilo koji krugerov post u ovom topiku.




ali ja sam cvilio za druge, a ti cviliš za sebe

to je možda mala razlika, najvjerojatnije velika, a sigurno ogromna
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 07/03/2014 : 19:20:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
eto u tom duhu, umoljavam vrlo visoke dužnosnike koji imaju vrlo veliku moć udijeliti neku milost da se smiluju dosadi
neka dosada dobije ono što je zaslužio = zaslužena kazna, zasluženo otključavanje nakon bana
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 14/03/2014 : 18:24:10  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message

Vronski 3 ja ne vjerujem

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 15/03/2014 : 20:22:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
nije moguće
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 15/03/2014 : 20:25:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by mr murdoc

quote:
Originally posted by kiky

svaki put se na forum vraćam sve jači, sve nemilosrdniji, sve bolji, nevjerovatniji i veličanstveniji. jasno, ne pada mi na pamet da se ikome ispričavam za sve rečeno iza čega i nadalje stojim. moj nastup prema ostalima će i nadalje biti onakav kakvoga zaslužuju, pa neka mi moderatori, prema diskrecijskoj ocjeni, i nadalje broje dane zatvora, neka me prikucavaju na "stup srama", boje malo u crveno... pa malo u crno... znam ja da im to čini posebno, dapaće pomalo i perverzno, zadovoljstvo.

…Moj covjek ..



a ti i kiky ste kao neki ljudi??





Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 15/03/2014 : 20:47:08  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Krugeru, stani s provokacijama jer ćeš biti udaljen s foruma.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37802 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 15/03/2014 : 22:20:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

dosadno sretna logika



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 16/03/2014 : 02:01:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

Krugeru, stani s provokacijama jer ćeš biti udaljen s foruma.



možda će zvučati kao floskula ali ja se pomalo branim
ali uvažavam tvoje upozorenje i primirit ću se do sljedećeg napada

mada moraš priznat kako se ja i murdock zabavamo, pa bi možda to trebao tolerirati

kiky je druga priča i pokušat ću se strogo držati tvog upozorenja ( osim ako me prvi ne napadne )
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 16/03/2014 : 16:19:02  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Apsolutno neprimjereno ponašanje dosade.
Dakle, čovjek, nakon što je udaljen sa foruma mrtav-hladan otvori novi nick i s njim nastavi pisati po forumu. Nevjerojatno.
To treba sankcionirati jer to zapravo ostavlja mogućnost da svatko tko je udaljen sa foruma jednostavno otvori novi profil i piše pod njim dok mu pravi profil ne bude otključan, s tim da samo zaključavanje drugog profila zapravo i nije nikakva kazna jer se ni ne računa da će ga dalje upotrebljavati. Stoga takvim pametnjakovićima u budućnosti (ako ih bude) osim zaključavanja drugog (ovdje već trećeg) nicka ide i dodatna kazna na glavni nick.

Pa se vi slobodno pravite pametni.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 17/03/2014 : 02:03:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
Steta sa dosadu. Stvarno ce nam nedostajat, pogotovo ono njegovo pametovanje i ubjeda da zna vise nego bilo ko u svemu i svacemu.

(ocekujem njegov response ovdje u obliku nekog treceg ili cetvrtog nika)


http://www.acestroke.blogspot.com

Edited by - acestroke on 17/03/2014 13:08:20
Go to Top of Page
Page: of 334 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.69 seconds. Snitz Forums 2000