forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 VICEVI !!!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 658

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 24/05/2014 : 14:53:51  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 24/05/2014 : 14:55:35  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 24/05/2014 : 14:56:29  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 24/05/2014 : 15:16:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
nagor je za ovaj VICEVI topic ono sto je Mr.Bushido za sve stripovi topice: Expert!

:)

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 24/05/2014 : 15:27:19  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Lol... nikad nisam mislio da ću bit spomenut sa Bushidom u istoj rečenici na ovom sajtu... hvala ace...
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 24/05/2014 : 15:44:21  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 24/05/2014 : 18:49:48  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Dakle, nagor i povečanje ženskih grudi su povezani fenomeni... I'll take it...
Go to Top of Page

ŠAŠ
Average Member



632 Posts

Member since 13/10/2013

Posted - 24/05/2014 : 20:08:35  Show Profile Show Extended Profile  Send ŠAŠ a Private Message  Reply with Quote

šamar
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25110 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 24/05/2014 : 21:40:57  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

Ja sam tip koji ne voli tehnologiju, odnosno ne zanima me, ništa mi ne znači smartphone, iphone, ipad, digitalni fotoaparat....i za mene se svijet prebrzo razvija i mrzim svaki put kada promjenim televizor ili dođu neki novi windows programi, jer treba sve na novo nešto naučiti itd,....
Ali pošto dosta putujem (sada malo manje, ali nadam se da ču to popraviti) ja još uvijek fotografiram ANALOGNIM fotoaparatom (onaj na film) i kao takav izgledam kao pravi DINOSAURUS U TEHNOLOGIJI.
Prije par godina išao sam u Vijetnam za mijesec dana, pa sam tom prilikom posudio od prijatelja neki stari Canon ANALOGNI fotoaparat (na film), jer ja još uvijek imam neku MINOLTU (kod nas se takvim fotičima kaže "trotlkamera", pa sam tom prilikom posudio i taj Conan, jer sam malo prije završio jedan kurs "putničke fotografije" kod veoma poznatog fotografa Arne Hodaliča, pa sam htio malo probati šta sam naučio.

Ja sam u tom Vietnamu fotografirao sve i svašta i kod analognih fotoaparata, ne zna se nikada što si fotografirao, jel trebaš najprije razviti film (da dobiješ fotografije iz negativa) i tako sam tek u Sloveniji vidio šta sam ja to fotografirao.

I bilo je dosta kvalitetnih fotografija, ali tri fotografije su NAJBOLJE FOTOGRAFIJE ikada!!!! Ono što je meni uspjelo fotografirati, to se ne da opisati riječima. Volio bi vam pokazati fotografije, ali ne smijem, jer ih prije toga želim prodati, i ne želim da me netko kopira ili ukrade skenove itd,....
Za sada čete mi morati vjerovati, kako se radi o najboljim fotografijama.
Ono što je meni uspjelo, NITKO NIKADA NEČE MOČI PONOVITI, ali ne želim rizikovati, da bi sada postavio fotografije ovdje, baš zbog nekih loših kopija, ako bi netko pokušao, napravio bi samo štetu, jer ono što je meni uspjelo to je PERFEKCIJA.
Ni ja ne bi mogao tako nešto ponoviti, niti bi mi uspjelo da sam to htio napraviti, nego jednostavno imao sam ludu sreču, da se tako poklopilo. Onaj koji se profesionalno bavi fotografijom, zna da treba nastaviti i vrijeme i ostale stvari kako bi neka fotografija uspjela. Ima tu dosta pravila, ima dosta objektiva (širokokutni, ozkokutni, makro,...), možeš nastaviti i korigirati puno toga,....prije nego se pritisne na obarač. No meni se jednostavno poklopilo i napravio sam REMEK DJELO.
Treba razumijeti da sam:

-slikao starim analognim fotoaparatom, sa običnim objektivom
-slikao sam vani, nisam slikao u studiju gdje se može sve to namjestiti, nego sam slikao vani i bio sam ovisan o vremenu, da mi netko ili nešto drugo ne uđe u kadar i pokvari fotografiju, jer dovoljna je jedna glava, ruka,grančica,senka,...pa da upropasti fotografiju
-slikao sam bez stojala (stativa), znači iz ruke, i nije mi se zatresla ruka, fotografija je čista KO SUZA!
-boje su fantastične, nema ništa onog "bijeloga", od flasha, koji "prežge" fotografiju, nego sve kako treba, po pravilima
-motiv na fotografiji je nešto NEVIĐENO
-itd.....


Sve u svemu jednostavno mi se sve poklopilo i fotografirao sam nešto što je praktički nemoguče.
I što je najljepše imam NEGATIV i mogu napraviti tonu takvih slika, mogu napraviti postere, razglednice,....

E, tu sada nastupate vi. Ja bi htio prodati ove tri fotografije, pa bi bilo super, ako mi možete dati nekakve email adrese od:

-marketing agencija
-muzičke založbe (pogotovo one koje izdavaju RAVE, TECHNO,....)
-Promocijske agencije
-FESTIVALI,KONCERTI
-energijski napitki (Red Bull, Shark,...)
-Foto, ART,...Muzej

Jer ove fotografije mogle bi se koristiti kod plakata za neki RAVE, TECHNO,....festival, ili kod embalaže za CD (ono ovitak za cd) za nekog muzičara koji pravi Electro, dance trance, rave,...muziku.
Ili za neke kompanije koje žele promovirati ENERGIJSKE NAPITKE,....

Jer moje fotografije izražavaju SNAGU, BOJE i ENERGIČNOST i tamo bi se najbolje uklopile.

Pošto su sve troje tako FANTASTIČNE, to je onda Triptih!

Mogao bi ove fotografije izložiti i u nekakvom ART Muzeju, pa ako netko zna za neki takav muzej, neka mi da kontakt.

Ako ih ne budem mogao prodati, onda ču sam napraviti nekoliko postera, razglednica, majica, šoljica...i prodavati.

Cijena (ako bi netko htio kupiti triptih-znači sve troje fotografija) bi bila 1 milijun eura i to bi vjerovatno mogli platiti samo RED BULL i slične kompanije. I onda oni dobivaju Negativ (film) od mene i sva prava. Može se prodati i pojedinačne fotografije,iako bi šteta bila da se ovaj triptih razbije ali tada bi bile drukčije cijene, ovisno za koju fotografiju bi se netko zanimao, jer ne tražim jednako za svaku fotografiju. Ali jeftinije od 300.000 eura ne bi prodao ni jednu. Vjerovatno bi htio:

-750.000 za prvu fotografiju
-500.000 za drugu
-300.001 za treču

Ili okrugli milijun za triptih!

Pošto vjerovatno nitko neče toliko platiti, može se naravno kupiti prava za korištenje tih fotografija, to bi onda bilo puno jeftinije, od nekoliko stotina eura dalje, zavisi za što i za koliko vremena bi se koristilo, ali tu se onda ne dobiva NEGATIV, nego samo fotografije, koje se može kasnije skenirati i moja dozvola, da se može to koristiti u promocijske namjene.

Ako ne pronađem nikoga zainteresiranoga, onda ču sam napraviti LIMITED EDITION plakate/postere, majice, šoljice,....po vrlo povoljnim cijenama!!! i prodavati putem interneta, Ebay i slično.

Ali pokušajmo najprije pronači neku firmu, organizaciju koja bi platila prava za korištenje tih fotografija ili čak odkupila NEGATIVE i tako sama postala vlasnikom.

Ako mi pronađete kupca, firmu,...dat ču vam 10 posto od zarade!




I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8866 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 24/05/2014 : 21:48:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

nemanja93
Senior Member



Serbia
2437 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 24/05/2014 : 21:49:32  Show Profile Show Extended Profile  Send nemanja93 a Private Message  Reply with Quote

Nisi se okrenula, zato nisi videla
igrale su sene.
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2341 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 24/05/2014 : 23:30:36  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
čitam i plačem,da je ovakav hrvatski humor bili bi na tronu svijeta
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 25/05/2014 : 01:58:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 25/05/2014 : 10:44:38  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 25/05/2014 : 10:45:32  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote


Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 25/05/2014 : 10:46:14  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote


Inače, tip je preživio.
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2418 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 25/05/2014 : 12:33:18  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 25/05/2014 : 14:41:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
http://vu1.hehe.si/grac/stuff/iamsorry.gif

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 25/05/2014 : 14:43:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
MUJO SE LOGIRAO NA FACEBOOK.... !!!!

Upisite vaš password

sarma

Žao nam je, password mora da sadrži više od 8 znakova

kuvana sarma


žao nam je, password mora da sadrži bar jednu brojku

1 kuvana sarma


žao nam je, password ne sme sadržavati razmake

5jebenihkuvanihsarmi


žao nam je, password mora sadržavati bar jedno veliko slovo

5jebenihKUVANIHsarmi



žao nam je, password ne sme sadržavati više od jednog velikog slova uzastopce

5jebenihKuvanihsarmi, i da se nosiš u pizdu materinu govno jedno



žao nam je, password ne sme sadržavati interpukcijske znake

5jebenihKUVANIHsarmi nabijem te na kurac i tebe i tvoj password mamicu ti jebem kretenčino



žao nam je, taj password se već koristi



-

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 25/05/2014 14:44:41
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 25/05/2014 : 14:47:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
-

Sladoled se liže zbog slasti,

žensku zbog strasti,

a dupe zbog vlasti ...


--

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 25/05/2014 : 15:28:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
Great movies made better by adding Godzilla












Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 26/05/2014 : 23:11:32  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote

Edited by - nagor on 26/05/2014 23:12:46
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 26/05/2014 : 23:13:12  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 26/05/2014 : 23:14:04  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote


Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 26/05/2014 : 23:14:35  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page
Page: of 658  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.54 seconds. Snitz Forums 2000