forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Punisher
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 334

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 24/06/2014 : 18:05:00  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
Kao što je trajno izbačen onaj maki tako treba i ovoga. I tako svaku buduću inkarnaciju. Kakva korist od takvih koji samo dolaze provocirati?
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 25/06/2014 : 01:22:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by bluefield

quote:
Originally posted by manhunter

Da li si ti primetila da je 80% tvojih postova čist spam?

Dođe mi stvarno da se reaktiviram.


svaka čast



Kao članu i moderatoru kojeg cijenim, upućujem samo molbu da se ne bahati tom funkcijom koju malo bi malo ne bi, i sasluša što imam reći.
Naizgled ravnopravna ovdje, na "muškom" forumu, čini mi se da to baš i nisam, jer sam, osim nekoliko opomena, znajući da bih i sama prema sebi bila stroža, doista ponekad zaslužila hlađenje. Sad ne znam i neću ulaziti u pitanja kako razmišljaju i koliko su ostali moderatori kavaliri, pa me to spašava, samo znam da mi to ne čini uslugu. Da li zloupotrebljavam svoj neobični status ovdje, ne bih rekla, niti želim reći da bih bila drugačija ako bih počela snositi sankcije zbog svojih postova, ali bih se tada osjećala ravnopravnijom, odradila bih svoju kaznu bez problema, plačkanja po drugim forumima da to netko prenese na ovaj, bez otvaranja 5-6 novih profila, patetike i analiziranja.. Jer to jeste zrelost, i prihvaćanje odgovornosti za učinjeno i u praksi pokazuje što znači riječ čast.
Možeš se reaktivirati, makar da bi ponekad doista, po zasluzi, banirao mene, možeš biti moj osobni moderator i "proganjati" samo mene, kao netko tko umije biti objektivan i tada bih doista bila ravnopravan član. I vjerujem, pomogao bi i pokojem slabiću da konačno pronađe i ima skute iza kojih bi se sklonio, jer sam nešto drugačije ne umije reći.







tebe zbog tog tvog pisanja nema razloga moderator izbaciti, ja nisam primjetio da si izbacivanje zaslužila svojim pisanjem

Edited by - Kruger on 25/06/2014 01:25:40
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 25/06/2014 : 01:24:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by DODSFERD

... većinom pišem na Bonelli forumu ...




a na tom boneli podforumu se nešto mnogo pametno može pročitati
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 25/06/2014 : 01:35:24  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by DODSFERD

... većinom pišem na Bonelli forumu ...




a na tom boneli podforumu se nešto mnogo pametno može pročitati

Ako ništa drugo onda barem najave novih izdanja a to je ono što me najviše zanima.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 25/06/2014 : 02:00:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by DODSFERD

... većinom pišem na Bonelli forumu ...




a na tom boneli podforumu se nešto mnogo pametno može pročitati

Ako ništa drugo onda barem najave novih izdanja a to je ono što me najviše zanima.




ma ima naravno i zanimljivih tema, ali moraš priznati i bezveznih. nemoj ovo moje “ pr.anje “ nenamijenjeno tebi shvatiti ozbiljno.

u svaštari se barem mnogo toga događa glede visokih tenzija
ili će biti kako bi se u svaštari trebale razriješiti visoke tenzije koje se osjećaju po cijeloj stranici i na svim pod forumima
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 26/06/2014 : 15:27:13  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by wolf

Kao što je trajno izbačen onaj maki tako treba i ovoga. I tako svaku buduću inkarnaciju. Kakva korist od takvih koji samo dolaze provocirati?


Pa on je trajno izbačen, ali boli njega, vraća se u svim oblicima.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 26/06/2014 : 15:33:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Lakse se troskota rjesis nego vronskog.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 27/06/2014 : 10:50:37  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Opet mu se desio pad koncentracije... upravo ono čega se i bojao.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 27/06/2014 : 11:11:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
znam na koga misliš ..ess
stvarno je sinoć napunio čašu do vrha i prelio kap strpljenja.
Praf je zaslužio ovaj "godišnji".

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 01/07/2014 : 14:04:17  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
šta si zaključa topic a tek je počelo bit zanimljivo?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 01/07/2014 : 14:05:58  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Baš zato što je počelo bivat zanimljivo :D

Očito ekipa ne može bez politike na tom topicu, stoga ključ.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 01/07/2014 : 14:54:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message
mladjo, mores li ovu tvoju izjavu bolje pojasniti?

"Ali opet - ja nikada nisam odrastao na narodnjacima i sličnim...vrstama glazbe.
A najveća većina onih koji ga vole jesu."

Predrasuda?




Ostao sam malo iritiran.

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
12303 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 01/07/2014 : 15:25:02  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
Mladjo, kao i njegov stranački habab Peđa Grbin, potajno sluša Thompsona a ako ne onda sigurno kad malo zvizne

Have mercy
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5242 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 01/07/2014 : 16:30:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

Baš zato što je počelo bivat zanimljivo :D

Očito ekipa ne može bez politike na tom topicu, stoga ključ.


Topic je trebao biti zaključan odmah prilikom otvaranja pošto je nemoguće raspravljati o dotičnom pjevaču a da se pri tome nesvjesno do koljena ne ugazi u politiku i drago mi je što sam baš ja isforsirao zatvaranje istog kad već ti ko' moderator nisi imao "osjećaj" za ovu temu pošto si odmah zauzeo jednu stranu koja vrijeđa i omalovažava drugu a takvu pristranost si ti ko' moderator ne bi smio dopustiti.
Što češ...netko odmah vidi sve najgore,pa ostaje slijep zdravih očiju...

Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5242 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 01/07/2014 : 16:35:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message
quote:
Originally posted by Tutta

mladjo, mores li ovu tvoju izjavu bolje pojasniti?

"Ali opet - ja nikada nisam odrastao na narodnjacima i sličnim...vrstama glazbe.
A najveća većina onih koji ga vole jesu."

Predrasuda?




Ostao sam malo iritiran.



Narodnjaci su širok pojam,pošto recimo i Thompsonovu pjesmu "tamburaška" možemo svrstati pod narodne jer se radi o ljubavnoj pjesmi uz tamburice....
Meni su tamburice uvijek bile uhu ugodne,a Mladjo je vjerovatno mislio na "cajke"...ja ih također nikada u životu nisam podnosio,pa samim time ne vidim kakva bi trebala biti veza između cajki i spomenutog pjevača?
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 03/07/2014 : 15:49:53  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Nisam siguran ali ovo bi mogao biti novi rekord, čovjek jedva da je prešao ulazni prag i odmah izletio brzinom svjetlosti.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 04/07/2014 : 11:48:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
@ zlikovski

Kad god se povede nekakva rasprava, ne samo na forumu ali i ovdje, uvijek oni s meni suprotne idejne i ideološke strane posežu za napadima, uvredama, vulgarnostima, omalovažavanjima, diskvalifikacijama i tome slično, što jest necivilizirano.
Ista ta druga strana uvijek bi nešto nekome ili nekima zabranjivala, ograničavala, ukidala i smještala ih u geta, što je meni također najblaže rečeno necivilizirano.
E sad, ti i takvi su nekim čudom često pa i u pravilu slušatelji Thompsona, pa se sve nekako skladno nadopunjuje u cjelinu.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 04/07/2014 11:50:17
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5242 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 04/07/2014 : 12:23:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message
quote:
Originally posted by Johnny Difool

@ zlikovski

Kad god se povede nekakva rasprava, ne samo na forumu ali i ovdje, uvijek oni s meni suprotne idejne i ideološke strane posežu za napadima, uvredama, vulgarnostima, omalovažavanjima, diskvalifikacijama i tome slično, što jest necivilizirano.
Ista ta druga strana uvijek bi nešto nekome ili nekima zabranjivala, ograničavala, ukidala i smještala ih u geta, što je meni također najblaže rečeno necivilizirano.
E sad, ti i takvi su nekim čudom često pa i u pravilu slušatelji Thompsona, pa se sve nekako skladno nadopunjuje u cjelinu.




Johnny, izmišljaš i stvarno mlatiš gluposti jer ako uzmemo u obzir da postoji strana A i strana B, evidentno je da će se na obje strane naći netko tko nema kulturne manire pa poseže za vrijeđanjem suprotnog stajališta,bez obzira na njegov glazbeni ukus ili neukus,pa ti je jadno ovo ljepljenje etikete na slušatelje dotičnog pjevača.
Pametnom dosta da vidi da se ne isplati tjerati rasprave o svim temama koje se tiču Thompsona, jer se tu jednostavno radi o "tjeranju maka na konac".
Manite se toga,jer ćete izgubit puno vremena koje možete i pametnije iskoristit...makar i na čitanje stripova;)
Go to Top of Page

zlikovski
Senior Member



Croatia
1090 Posts

Member since 21/03/2008

Posted - 04/07/2014 : 12:25:39  Show Profile Show Extended Profile  Send zlikovski a Private Message
quote:
Originally posted by Johnny Difool

@ zlikovski

Kad god se povede nekakva rasprava, ne samo na forumu ali i ovdje, uvijek oni s meni suprotne idejne i ideološke strane posežu za napadima, uvredama, vulgarnostima, omalovažavanjima, diskvalifikacijama i tome slično, što jest necivilizirano.
Ista ta druga strana uvijek bi nešto nekome ili nekima zabranjivala, ograničavala, ukidala i smještala ih u geta, što je meni također najblaže rečeno necivilizirano.
E sad, ti i takvi su nekim čudom često pa i u pravilu slušatelji Thompsona, pa se sve nekako skladno nadopunjuje u cjelinu.




tako su i boljševici generalizirali sa buržuazijom prije nego su ih slali na odmor u sibir - prema njihovoj teoriji oni s kojima su oni bili u kontaktu su lihvarili, lagali, bogatili se na tuđi račun, ograničavali... pa se sve nekako skladno nadopunjuje u cjelinu.

ovo gore je grozno i nategnuto uspoređivanje s moje strane, ali vidiš li gdje to vodi...

Grad - to ste vi.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 04/07/2014 : 12:27:32  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
ali je očito da slušatelji mpt u golemoj večini podržavaju konzervativne ideje. slažeš se?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4594 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 04/07/2014 : 12:30:45  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message
johnny,i ja volim poslušat thompsona,jesam li ta ja nečim uvrijedio,napao,omalovažio?pa čovječe,ti si jedan velik broj ljudi proglasio neciviliziranima barbarima zato što slušaju drugu vrstu muzike?mladjo je tu muziki nazvao dno dna,strah me i pomislit što tek misli o thompsonovim fanovima a ne smije javno kazati...od kud vama pravo da blatite ljude i stavljate ih u isti koš sa pojedincima?mladjo kaže da se njegov stari iz tople fotelje isprdavao sa krezubim dečkima iz čavoglava,što smatram kao direktni napad na sebe jer sam i ja bio "krezub" kad je trebalo.mladjo se i nadovezao da 90% onih koji slušaju thompsona ,slušaju i cajke.ma jelte,ti si kao proveo neko znanstveno istraživanje na fanovima thompsona pa barataš konkretnim podatcima?jebote,ja sam slušao u ratu a swlušam i danas maidene,straitse,metallicu,azru,valjak,prljavce kao i većina mojih suboraca.rado poslušam i thompsona,al eto,po nekakvim vašim kriterijama čojek ne valja pa onda ne valjaju i stotine tisuća njegovih slišatelja i fanova.meni se čini da svak na ovom forumu se voli predstavljati kao neki multikulturalni,multiglazbeni,multinacionaln tip ali čim malo zagrebeš po njihovom idealnom svijetu odmah ispadneš barbar.

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5242 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 04/07/2014 : 12:31:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message
Nego, meni stvarno žao što je jaki baniran neki dan..baš sam primjetio da je čovjek više od 10godina na ovom forumu i ovo mu je prvi ban.
Čovjek je bio svakodnevno prisutan na ovom sajtu i tko zna kako će ovaj ban utjecati na njega...trebamo li se zabrinuti za njega?
Što ako se čovjek propije...i nesvjesno prokurva?
...a duševne boli zbog nemogućnosti logiranja na forum?
Da li će posljedice na njega biti trajne?
...možda se povuče u sebe i nikada više ne bude isti...?
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 04/07/2014 : 12:32:00  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
ne vidin di san ja nekog uvridija?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4594 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 04/07/2014 : 12:33:39  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message
elvude,šta su po tebi konzervativne ideje?

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 04/07/2014 : 12:35:16  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Oki

Nego, meni stvarno žao što je jaki baniran neki dan..baš sam primjetio da je čovjek više od 10godina na ovom forumu i ovo mu je prvi ban.
Čovjek je bio svakodnevno prisutan na ovom sajtu i tko zna kako će ovaj ban utjecati na njega...trebamo li se zabrinuti za njega?
Što ako se čovjek propije...i nesvjesno prokurva?
...a duševne boli zbog nemogućnosti logiranja na forum?
Da li će posljedice na njega biti trajne?
...možda se povuče u sebe i nikada više ne bude isti...?





inače izbacilo je i mene gomilu puta u ovih 9 godina šta san na forumu pa šta?
prvo me izbacivalo zbog sporta,pa zbog politike ,pa zbog svađa s moderatorima...
a vidiš kad pogledan kako se izbacuje,mislin da bi ja izbaciva 80 % manje ljudi.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page
Page: of 334 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.54 seconds. Snitz Forums 2000