forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Kolekcija ludosti i zanimljivosti iz novina
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 678

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 16/04/2015 : 22:22:14  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by wolf

Poskupljenje cigareta i alkohola me mi najmanje ne tangira kao nekonzumenta istih. To su ionako luksuzi bez kojih svatko s malo više karaktera može bez problema živjeti. Mislim, nema mi ništa smješnije nego slušati likove koji kukaju o cijenama duhana, a ne smanjuju uobičajene dvije kutije dnevno.

Gorivo je druga priča. Svi koji moraju osobnim autom na posao nemaju izbora, a iz dosadašnje prakse svako veće poskupljenje goriva rezultiralo je i poskupljenjem brojnih potrebnih namirnica.



oho,sad smo več došli do karaktera.
samo naprid ,da vidimo di čete završit

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8109 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 16/04/2015 : 23:55:49  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
cigarete trebaju koštat 10 eura kutija
ili da se usklađuju po jednom hc albumu od bookglobea fra be produkcije
to je tu negdje, 70-80 kuna, ne treba više


if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 17/04/2015 : 00:09:14  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
isto to se može reč i za pivo,jabuke,mliko itd.
samo nastavite. baš me zanimaju komentari.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 17/04/2015 : 00:15:06  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by wolf

Poskupljenje cigareta i alkohola me mi najmanje ne tangira kao nekonzumenta istih. To su ionako luksuzi bez kojih svatko s malo više karaktera može bez problema živjeti. Mislim, nema mi ništa smješnije nego slušati likove koji kukaju o cijenama duhana, a ne smanjuju uobičajene dvije kutije dnevno.

Gorivo je druga priča. Svi koji moraju osobnim autom na posao nemaju izbora, a iz dosadašnje prakse svako veće poskupljenje goriva rezultiralo je i poskupljenjem brojnih potrebnih namirnica.



oho,sad smo več došli do karaktera.
samo naprid ,da vidimo di čete završit



Pa zar nije tako? Treba imati karaktera pa barem smanjiti na kutiju ako se ne može potpuno ostaviti.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 17/04/2015 : 10:33:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

isto to se može reč i za pivo,jabuke,mliko itd.
samo nastavite. baš me zanimaju komentari.


Iako ih baš ne volim ali se mora priznati da su jabuke jedna od najzdravijih namirnica i ne treba ih trpati u isti koš s pićem i cigaretama.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 17/04/2015 : 11:13:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

isto to se može reč i za pivo,jabuke,mliko itd.
samo nastavite. baš me zanimaju komentari.

Ne znan sto si se stica.
Mislin da su kruv, mliko pa cak i jabuke vise neophodne za zivot od duhana i piva.

Ti to gledas iz svoje pusacke perspektive i to je ok, da smo na cisto, ali dojma san ka da zaboravljas da ove temeljne namirnice konzumiraju i dica i odrasli te se bez njih gotovo i ne moze.

Bez duhana se moze. A i uvik mos svoj uzgojit pa motat.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4597 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 17/04/2015 : 11:20:00  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message
e moj elvude

što si pušio

si pušio

izgorio si ko cigareta

na kruvu i mliku

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 17/04/2015 : 11:21:46  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
nema to veze s tin. u biti več san napisa.
ima recimo više veze sa npr johnijevim potpison.
a reakcije su svakako zanimljive.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 17/04/2015 : 11:23:14  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by wolf

Poskupljenje cigareta i alkohola me mi najmanje ne tangira kao nekonzumenta istih. To su ionako luksuzi bez kojih svatko s malo više karaktera može bez problema živjeti. Mislim, nema mi ništa smješnije nego slušati likove koji kukaju o cijenama duhana, a ne smanjuju uobičajene dvije kutije dnevno.

Gorivo je druga priča. Svi koji moraju osobnim autom na posao nemaju izbora, a iz dosadašnje prakse svako veće poskupljenje goriva rezultiralo je i poskupljenjem brojnih potrebnih namirnica.



oho,sad smo več došli do karaktera.
samo naprid ,da vidimo di čete završit



Pa zar nije tako? Treba imati karaktera pa barem smanjiti na kutiju ako se ne može potpuno ostaviti.



nije tako.odnosno tako je po tvom subjektivnom doživljaju

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37807 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 17/04/2015 : 11:24:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

pa dobro, zasto onda zabraniti droge i oruzje?



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 17/04/2015 : 11:25:05  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
inače ako nisi zna duvan je (još) uvik legalan u hr

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37807 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 17/04/2015 : 11:27:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

vidi cuda, i kod nas je, isto kao i alkohol (samo se ne smije tociti mlađim od 18 god., i isti ga ne mogu kupiti sami)

ali nismo govorili o tome



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 17/04/2015 : 11:29:49  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
da ,ti si jučer laprda da ne bi plača ličenje.
odnosno počea si s diskriminatornim odnosom prema skupini koja bi u nekom trenutku života fasovala konkretno rak.
a zaboravija si koliko je para država pokupila od istih?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37807 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 17/04/2015 : 11:34:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

stvarno? pa probajmo doci do tih podataka, koliko jedan zaposljenik "donira" drzavi za zdravstvo i koliko ide drzavi u obliki taksa, pa onda pogledajmo koliko kosta ljecenje rakotvornih celica, a pri tome se valjda koristi i druge usluge zdravstva koji bi drugacije bili papreniji (svakako sam protiv privatizacije zdravstva, cak stavise i dapace, protiv sam i tih zasebnih zdr. osigur. zavoda koje trebas platiti - dodatno zdr. osiguranje - da nemas samo osnovno zdravstvo sa kojim ne mozes nista, opet, tako je kod nas, ne znam kakvo je stanje kod vas, ali ovdje ovi privatnici sluze masne novce na sve nas, a drzava je ta koja im to omogucava umjesto da to preuzme zavod za zdr. varstvo)

i zasto bi uopste svi mi morali placati za nekoga ko samoga sebe namjerno unistava??? mislim, mozemo, ali onda mozemo i svi mi biti donatori npr. katolickoj crkvi, i vidi vraga, mi to i jesmo, pa makar nas nitko nista nije pitao, za rimokatolicku crkvu ide novac svih nas koji nismo katoliki, barem kod nas

znaci, moze sve ostati kako je, ali neka oni koji puse i konzumiraju alkohol ne laprdaju o poskupljenju, eto im ostale drzave gdje je jeftinije, ili jos bolje, neka si same prave



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 17/04/2015 11:37:37
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 17/04/2015 : 11:36:48  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
tu tvoju logiku možemo primjenit na bilo šta.
evo konkretan slučaj prije misec dana:
http://www.index.hr/vijesti/clanak/slovenka-na-biokovu-slomila-obje-noge-spasili-je-gssovci/813973.aspx

znači po tvojim viđenjima i svačanjima ovu je tribalo pustit da crkne u planini da se ne bi trošili novci poreznih obveznika?
znaš koliko ima ovakvih slučajeva godišnje?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4597 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 17/04/2015 : 11:37:25  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

nema to veze s tin. u biti več san napisa.
ima recimo više veze sa npr johnijevim potpison.
a reakcije su svakako zanimljive.



kao pušač te i kužim.
al ak tom teorijom,nakon što odu cigare gore,onda idu kruh,mlijeko,itd.
onda ćemo se kao pušači nečeg morati odreći ili bar smanjiti

zavisi šta ti je više potrebno.

evo ti jedan primjer iz mog susjedstva

otac,majka,četvero male djece

njemu i njoj non stop čik u gubici visi

i kupuju ono pivo kju pak

a djeca čokoladu nisu vidjeli,eventualno za božić.
mislim u sebi
pa daj bar jednu kutiju manje,jedan taj šugavi kju pek

i priuštite djeci malo veselja,nek i ona zamusaju zube čokoladom,nek im ne bude luksuz


Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37807 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 17/04/2015 : 11:40:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

tu tvoju logiku možemo primjenit na bilo šta.
evo konkretan slučaj prije misec dana:
http://www.index.hr/vijesti/clanak/slovenka-na-biokovu-slomila-obje-noge-spasili-je-gssovci/813973.aspx

znači po tvojim viđenjima i svačanjima ovu je tribalo pustit da crkne u planini da se ne bi trošili novci poreznih obveznika?
znaš koliko ima ovakvih slučajeva godišnje?


nisam 100% ali mislim da kod nas izstave racun ako je netko svojom gluposcu se povrijedio u planinama i rjesavaju ga helikopterom

u osnovi se uvijek rjesava, mislim da je samo pitanje kako doslo do nezgode (npr. ima kod nas Cesa koji idu gore prakticki u slapama)


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 17/04/2015 : 11:44:12  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by lwood

tu tvoju logiku možemo primjenit na bilo šta.
evo konkretan slučaj prije misec dana:
http://www.index.hr/vijesti/clanak/slovenka-na-biokovu-slomila-obje-noge-spasili-je-gssovci/813973.aspx

znači po tvojim viđenjima i svačanjima ovu je tribalo pustit da crkne u planini da se ne bi trošili novci poreznih obveznika?
znaš koliko ima ovakvih slučajeva godišnje?


nisam 100% ali mislim da kod nas izstave racun ako je netko svojom gluposcu se povrijedio u planinama i rjesavaju ga helikopterom

u osnovi se uvijek rjesava, mislim da je samo pitanje kako doslo do nezgode (npr. ima kod nas Cesa koji idu gore prakticki u slapama)





ne dobiju račun u hr. bar ne još. isti q sa bilo čin.
kad bi tako išli gledat šta bi ko plača šta ne bi daleko došli.
šta misliš koliki bi npr postotak talijanskih poreznih obveznika odusta od plačanja troškova za migrante?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu

Edited by - lwood on 17/04/2015 11:44:42
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37807 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 17/04/2015 : 11:48:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

tu su vjerojatno jos EU pravila i normativi koji zavjezuju (migranti)



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 17/04/2015 : 11:50:45  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
a šta misliš kako su došli do tih pravila?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8109 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 17/04/2015 : 11:54:55  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

da ,ti si jučer laprda da ne bi plača ličenje.
odnosno počea si s diskriminatornim odnosom prema skupini koja bi u nekom trenutku života fasovala konkretno rak.
a zaboravija si koliko je para država pokupila od istih?



bez uvrede, ali pišeš gluposti
kao da bi pušači te pare koje inače odu u dim spremili na tajne račune u švicarskoj pa ne bi bile u opticaju
pa potrošili bi ih na nešto drugo i opet bi država došla do svojih para
možda bi te pare bile nešto manje, jer na oboritu ribu i fibrine albume nema trošarina
ali od oborite ribe i fibrinih albuma se ne dobiva rak
barem koliko je do sada poznato

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 17/04/2015 : 11:59:19  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by ken2

quote:
Originally posted by lwood

da ,ti si jučer laprda da ne bi plača ličenje.
odnosno počea si s diskriminatornim odnosom prema skupini koja bi u nekom trenutku života fasovala konkretno rak.
a zaboravija si koliko je para država pokupila od istih?



bez uvrede, ali pišeš gluposti
kao da bi pušači te pare koje inače odu u dim spremili na tajne račune u švicarskoj pa ne bi bile u opticaju
pa potrošili bi ih na nešto drugo i opet bi država došla do svojih para
možda bi te pare bile nešto manje, jer na oboritu ribu i fibrine albume nema trošarina
ali od oborite ribe i fibrinih albuma se ne dobiva rak
barem koliko je do sada poznato



bez uvrede al pišeš gluposti.
od svake kutije država izravno ubire 65 % .
da ne ubiru goleme novce ne bi se prodavale u svakoj trafici

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 17/04/2015 : 12:03:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by igor 12

quote:
Originally posted by lwood

nema to veze s tin. u biti več san napisa.
ima recimo više veze sa npr johnijevim potpison.
a reakcije su svakako zanimljive.



kao pušač te i kužim.
al ak tom teorijom,nakon što odu cigare gore,onda idu kruh,mlijeko,itd.
onda ćemo se kao pušači nečeg morati odreći ili bar smanjiti

zavisi šta ti je više potrebno.

evo ti jedan primjer iz mog susjedstva

otac,majka,četvero male djece

njemu i njoj non stop čik u gubici visi

i kupuju ono pivo kju pak

a djeca čokoladu nisu vidjeli,eventualno za božić.
mislim u sebi
pa daj bar jednu kutiju manje,jedan taj šugavi kju pek

i priuštite djeci malo veselja,nek i ona zamusaju zube čokoladom,nek im ne bude luksuz





Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8109 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 17/04/2015 : 12:22:15  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
pa nigdje nisam napisao da ne ubiru novce
ali bi ti novci otišli na nešto drugo, nešto pametnije (možda) i nešto što ne izaziva goleme troškove u zdravstvu
ne treba biti genijalac da se shvati da bi bez pušenja država ubrala manje novaca, jer nema trošarina, ali ima ostalih poreza, tako da nije da bi baš sav prihod od cigareta odjednom nestao
međutim, troškovi bi dugoročno bili smanjeni za sume koje ne možemo niti pretpostaviti

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 17/04/2015 : 12:28:37  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by ken2

pa nigdje nisam napisao da ne ubiru novce
ali bi ti novci otišli na nešto drugo, nešto pametnije (možda) i nešto što ne izaziva goleme troškove u zdravstvu
ne treba biti genijalac da se shvati da bi bez pušenja država ubrala manje novaca, jer nema trošarina, ali ima ostalih poreza, tako da nije da bi baš sav prihod od cigareta odjednom nestao
međutim, troškovi bi dugoročno bili smanjeni za sume koje ne možemo niti pretpostaviti




onda bi valjda svakog šta izaziva "goleme troškove" u zdravstvu tribalo valjda eutanazirat?


depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page
Page: of 678 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.39 seconds. Snitz Forums 2000