forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor - novi Hellingen SPOJLERI
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 24/02/2016 : 17:04:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ništa nije vječno, a Zagora ionako neće imati tko kupovati kada više ne bude ove generacije iz 70-ih i 80-ih godina, bez obzira na kvalitetu priča.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 24/02/2016 : 17:17:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ništa nije vječno, a Zagora ionako neće imati tko kupovati kada više ne bude ove generacije iz 70-ih i 80-ih godina, bez obzira na kvalitetu priča.

Joj daj molim te...
Nije da sam jednom vidio klinca od 13 godina kako drži Zagora u ruci!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 24/02/2016 : 17:29:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
viđao si puno puta
prije 30 godina :P
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 24/02/2016 : 17:29:33  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Jedan takav klinac dođe na možda 10-15 "starih kostiju" a to je premalen zalog za budućnost.
Dosta putujem vlakom i ponekad znam uzeti neki strip u prisustvu školaraca i nikad nitko nije ni pogledao što to čitam.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua

Edited by - DODSFERD on 24/02/2016 17:30:27
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18738 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 24/02/2016 : 21:19:25  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by teller
i ne varas se...meni je Zagor takak kakav je dobar...
Evo, da ga unistim do kraja uzet cu sve cetiri naslovnice...nek propadne i Ludens zbog mene.



problem je kad odes na onaj svet Zagora nece imati ko vise da kupuje


i gdje je tu moj problem...taj problem ostavljam vama zivima.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 24/02/2016 21:21:27
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 24/02/2016 : 21:44:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
živi ti zahvaljuju
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6402 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 24/02/2016 : 22:28:31  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Kad je riječ o nekritičnom Telleru kojemu je svaki Zagor dobar ili odličan, tu se radi o pomanjkanju svijesti i o sluganskom mentalitetu kakav je oličen u osobi lakaja Jamesa iz serije 'You rang M'lord'. Baš kao što James ne može dopustiti da bi milord učinio nešto glupo ili nečasno, tako Teller smatra da je nemoguće da 'tvornica snova' Bonelli izbaci loš strip. Teller je na neki način za Bonellija (Ludens) savršen potrošač. S druge strane, tašti Burattini će čitajući komentare malobrojnih tellera pomisliti da radi dobar posao i nastaviti izbacivati ovakve bisere... A jasno je kamo to vodi.
.
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 25/02/2016 : 01:46:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Jedan takav klinac dođe na možda 10-15 "starih kostiju" a to je premalen zalog za budućnost.
Dosta putujem vlakom i ponekad znam uzeti neki strip u prisustvu školaraca i nikad nitko nije ni pogledao što to čitam.

Kad netko čita strip pored mene ne buljim u njega,neki klinac je čitao Zagor klasik Pruga pored mene u tramvaju,sta trebam buljit u strip???
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 25/02/2016 : 01:50:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

viđao si puno puta
prije 30 godina :P

Ma daj,fakat mislite da klinci danas ne čitaju stripove??To sto ih nema na forumu ne znaci da ne čitaju,ne ko prije 30 godina ali čitaju!
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 25/02/2016 : 01:55:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Kad je riječ o nekritičnom Telleru kojemu je svaki Zagor dobar ili odličan, tu se radi o pomanjkanju svijesti i o sluganskom mentalitetu kakav je oličen u osobi lakaja Jamesa iz serije 'You rang M'lord'. Baš kao što James ne može dopustiti da bi milord učinio nešto glupo ili nečasno, tako Teller smatra da je nemoguće da 'tvornica snova' Bonelli izbaci loš strip. Teller je na neki način za Bonellija (Ludens) savršen potrošač. S druge strane, tašti Burattini će čitajući komentare malobrojnih tellera pomisliti da radi dobar posao i nastaviti izbacivati ovakve bisere... A jasno je kamo to vodi.
.

Burattiniju treba zalijepit dobar samar(ne mislim na pravi samar)treba žestoko popljuvati njegove katastrofalne radove na Zagoru pa nek se onda zapita malo!Sad ce pisat novog vampira meni najdražeg Zagorovog neprijatelja,jaoo ako zajebe...
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18738 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 25/02/2016 : 06:13:41  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Ma Zagor nije strip ko Politikin Zabavnik..za sve od 6-66 ili jos veci razpon...
Zagor je bio i ostaje strip za klince i tinejdere...to je max 6-26 i to optimisticko gledano..
Samo je u tome problem...naravno da ako to ne shvacas ili se ne probas spustit na taj razpon godina imas problem...ja ga citam ne misleci previse sta je logicno jer ako cemo tako gledat amero i mange su puni bedastoca...
Onda jedino kakav Ken,Price sa divljeg zapada ili neki BD stripovi jesu koliko toliko citljivi..l
A da klinci ne citaju...citaju oni bez brige ali kod kuce jer citat danas strip nije vise u modi i in...
Evo mojsin od 15 godina cita Zagora,ovaj maxi mu je odlican..a klinac je pametniji mozda od mene i nekih od vas..bez uvrede.takva su danas sva deca skoro..a i cemu bi jedan klinac visio na forumu vecidio starih prdala i gundala..bolje da igra neku igricu na racunalo...Bure je spasio Zagora i ako ga i unisti trebamo mu biti zahvalni da mu je produzio zivot jos tih 20-30 godina...
Prezahtevni ste ljudi,previse ste se napalili na Zagora,stripa za mlade narastaje i nostalgike....a nostalgiki ionako ne vole promene previse pa Zagoru ne pada tiraz u Italiji i kad ostali doguraju do 12 ili max 18 brojeva.
A spasitelji moji, imate Bureta svaku godinu tu kod nas..dali ste mu ideje ili neki scenarij.?
Lako je bit kritican za rad nekog drugog...vi radite svoj posao idealno?

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

mesar
Junior Member

392 Posts

Member since 27/04/2015

Posted - 25/02/2016 : 08:55:34  Show Profile Show Extended Profile  Send mesar a Private Message  Reply with Quote
Večina same šupčine ovde na forumu osim Tellera i još kojeg bisera,lp.
Go to Top of Page

vknez
Average Member



Croatia
598 Posts

Member since 02/09/2009

Posted - 25/02/2016 : 09:04:03  Show Profile Show Extended Profile  Send vknez a Private Message  Reply with Quote
po meni bolje da zatvore serijal kao Mister No-a nego ga ovako mrcvariti.

mislim scena gdje ispada da je Antony Hopkins iz Kad jaganjci utihnu mala beba za Helingena

usran je povratak Akronjana, ispucano u manje od 100 strana, i ovo je samo glupav nastavak na to

Moje aukcije:
https://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=vknez
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 25/02/2016 : 09:37:10  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mesar

Večina same šupčine ovde na forumu osim Tellera i još kojeg bisera,lp.


Odmor od foruma na 48 sati.
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 25/02/2016 : 13:46:44  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mesar

Večina same šupčine ovde na forumu osim Tellera i još kojeg bisera,lp.






In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6402 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 25/02/2016 : 15:32:44  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Treba provjeriti jesu li Teller i Mesar ista osoba. Ipak, to je nekako previše očito da bi bilo istina.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 25/02/2016 : 15:49:44  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by DODSFERD

Jedan takav klinac dođe na možda 10-15 "starih kostiju" a to je premalen zalog za budućnost.
Dosta putujem vlakom i ponekad znam uzeti neki strip u prisustvu školaraca i nikad nitko nije ni pogledao što to čitam.

Kad netko čita strip pored mene ne buljim u njega,neki klinac je čitao Zagor klasik Pruga pored mene u tramvaju,sta trebam buljit u strip???


Ne treba baš buljiti ali znam prepoznati kada je netko nezainteresiran kao što su oni. Ti isti klinci će sigurno obratiti pažnju kada vide da imaš dobar mobitel, ti isti klinci se drznu žicati i cigaretu od nekog starijeg jer im ista predstavlja zadovoljstvo, tada im nije nimalo neugodno.
S druge strane, prije nekoliko godina sam doživio slučaj da me je lik od 30-40 godina pitao kojeg to Zagora trenutno čitam jer nije bio siguran je li izašao neki novi broj kojeg on nema, to su te razlike o kojima govorim.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua

Edited by - DODSFERD on 25/02/2016 15:50:16
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 25/02/2016 : 17:27:04  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Ma pljunuti Nolittin Hellingen, nikakve razlike...
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 25/02/2016 : 17:57:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
i opet, meni ovako izdvojen, taj je kada baš zanimljiv;))

a kako je ispala cjelina... e to je već pitanje;)
Go to Top of Page

guderian
Junior Member



303 Posts

Member since 10/07/2009

Posted - 25/02/2016 : 19:05:27  Show Profile Show Extended Profile  Send guderian a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by supermark

viđao si puno puta
prije 30 godina :P

Ma daj,fakat mislite da klinci danas ne čitaju stripove??To sto ih nema na forumu ne znaci da ne čitaju,ne ko prije 30 godina ali čitaju!



Klinci danas ne čitaju stripove.
Znam dvojicu 15-16 godišnjaka koji ih čitaju.
Također i nešto 35-45 godišnjaka.
Prije 30 godina stripove su čitali gotovo svi, barem povremeno.
Nije bilo generacijske razlike.
I Zagor je bio br 1. zatim Blek, Mister No, Marti Misterija, Kit, Miki itd. Tex nije bio nešto omiljen.
Kasnije i Dylan.
Moji klinci od dvije i pol i četri i pol godine znaju ko su Zagor i Čiko i vjerujem da će naslijediti mojih 2000 stripova i možda i nastaviti sa kolekcionarstvom.
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 25/02/2016 : 20:55:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by guderian

quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by supermark

viđao si puno puta
prije 30 godina :P

Ma daj,fakat mislite da klinci danas ne čitaju stripove??To sto ih nema na forumu ne znaci da ne čitaju,ne ko prije 30 godina ali čitaju!



Klinci danas ne čitaju stripove.
Znam dvojicu 15-16 godišnjaka koji ih čitaju.
Također i nešto 35-45 godišnjaka.
Prije 30 godina stripove su čitali gotovo svi, barem povremeno.
Nije bilo generacijske razlike.
I Zagor je bio br 1. zatim Blek, Mister No, Marti Misterija, Kit, Miki itd. Tex nije bio nešto omiljen.
Kasnije i Dylan.
Moji klinci od dvije i pol i četri i pol godine znaju ko su Zagor i Čiko i vjerujem da će naslijediti mojih 2000 stripova i možda i nastaviti sa kolekcionarstvom.

A kak znas da klinci danas ne citaju stripove,sigurno ne ko prije kad su skoro svi citali ali da ma onih koji citaju,sigurno ima!
Go to Top of Page

vknez
Average Member



Croatia
598 Posts

Member since 02/09/2009

Posted - 26/02/2016 : 12:26:01  Show Profile Show Extended Profile  Send vknez a Private Message  Reply with Quote
klinci danas kad su zajedno, svatko bleji u svoj smartphone

Moje aukcije:
https://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=vknez
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 26/02/2016 : 12:50:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by guderian

quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by supermark

viđao si puno puta
prije 30 godina :P

Ma daj,fakat mislite da klinci danas ne čitaju stripove??To sto ih nema na forumu ne znaci da ne čitaju,ne ko prije 30 godina ali čitaju!



Klinci danas ne čitaju stripove.
Znam dvojicu 15-16 godišnjaka koji ih čitaju.
Također i nešto 35-45 godišnjaka.
Prije 30 godina stripove su čitali gotovo svi, barem povremeno.
Nije bilo generacijske razlike.
I Zagor je bio br 1. zatim Blek, Mister No, Marti Misterija, Kit, Miki itd. Tex nije bio nešto omiljen.
Kasnije i Dylan.
Moji klinci od dvije i pol i četri i pol godine znaju ko su Zagor i Čiko i vjerujem da će naslijediti mojih 2000 stripova i možda i nastaviti sa kolekcionarstvom.



Obično se kaže da te generacije nisu imale mogućnosti, ili nisu mogli raditi nešto drugo, no to što su tad radili. Mada ja ne mislim da je to baš do kraja tako. Kad se pojavila internetska generacija, pojavile su se prve skepse vezano uz čitanje općenito, ne samo stripove. Stripovi tu generaciju nisu zahvatili, ne toliko zbog interneta koliko zbog novaca, to jest drugih važnijih materijalnih prioriteta.
Facebook generacija je problem, ne samo za čitanje bilo čega, već općenito za druženje uživo.

Da li si siguran da je redoslijed baš takav? Složit ćemo se da je Zagor 1, a Tex zadnji.
Mada je meni vrlo brzo Zagora s prvog Mjesta skinuo Mister No.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 26/02/2016 : 12:53:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by guderian

quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by supermark

viđao si puno puta
prije 30 godina :P

Ma daj,fakat mislite da klinci danas ne čitaju stripove??To sto ih nema na forumu ne znaci da ne čitaju,ne ko prije 30 godina ali čitaju!



Klinci danas ne čitaju stripove.
Znam dvojicu 15-16 godišnjaka koji ih čitaju.
Također i nešto 35-45 godišnjaka.
Prije 30 godina stripove su čitali gotovo svi, barem povremeno.
Nije bilo generacijske razlike.
I Zagor je bio br 1. zatim Blek, Mister No, Marti Misterija, Kit, Miki itd. Tex nije bio nešto omiljen.
Kasnije i Dylan.
Moji klinci od dvije i pol i četri i pol godine znaju ko su Zagor i Čiko i vjerujem da će naslijediti mojih 2000 stripova i možda i nastaviti sa kolekcionarstvom.

A kak znas da klinci danas ne citaju stripove,sigurno ne ko prije kad su skoro svi citali ali da ma onih koji citaju,sigurno ima!



Onako je, otprilike, kako je opisao guderian. Roditelji možda još mogu svojoj djeci usaditi ljubav prema čitanju stripova, ali je pitanje do kad će ih to zanimati.
Go to Top of Page

Krscho
Junior Member



Croatia
378 Posts

Member since 19/06/2011

Posted - 27/02/2016 : 10:52:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Krscho a Private Message  Reply with Quote
Ako su već morali neki backstory za Gartha Heligena toliko bolje se sve moglo, ovo je klasično ja sam šupak, Hitler jugend prije samog Adolfa je garth, master race spike, koja gomila shita

A samo razrješenje, tup ajmo prizvat Wendiga, pa si sad ima 2 helighena, come on
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.45 seconds. Snitz Forums 2000