forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Kojim stripovima se nadate u Fibrinom izdanju
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 92

Markos
Webmaster



Croatia
29088 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 21/09/2021 : 07:48:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Markose, imam jedno pitanje u vezi Urasawe. Kad kažeš da ne možeš dobiti prava za njegove stripove, je li misliš na sve njegove radove? Pitam zato što sam jednom čitao da amerikanci ne mogu dobiti prava za Billy Bat jer valjda vlasnici prava za taj strip nisu isti kao i za ostale njegove radove. Ima li tebi tu ikakve razlike?


Nisam došao tako daleko još.

Trouble will find me
Go to Top of Page

panda
New Member



Serbia
237 Posts

Member since 30/10/2011

Posted - 21/09/2021 : 12:07:28  Show Profile Show Extended Profile  Send panda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Dark Horseova izdanja Lone Wolfa su katastrofa, bolje ne imati ništa nego takvo nešto. Mislim da je netko ti na forumu jednom stavio slike talijanskog izdanja, ono izgleda fenomenalno.

EDIT:
Evo ga: http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=27558&REPLY_ID=2396673



Pa nije to bas tako lose - standardno manga pakovanje. OK, razumem o cemu pricas - sad je 2021: Marko nas je ovde odavno razmazio, tamo DH stampa Berserk u ogromnom formatu sa tvrdim koricama u crnoj fejk kozi, a i neka meka izdanja se danas rade dosta bolje (npr. "perfect" edicije Urusawinih serijala).

Dark Horse je (mudro ) krenuo iz minusa sa onim prvim minijaturnim izdanjem u 28 standardnih tankobona. To nisam stigao da kupim, ali kad su izbacili omnibuse u vecem formatu (omnibusi su formatom gotovo identicni Darkwoodovim mangama) - to mi se ucinilo kao ultimativno izdanje Realno je da za par godina dodaju jos po koji cm u visinu i sirinu, pa da nam ponovo prodaju komplet.

Edited by - panda on 21/09/2021 12:11:54
Go to Top of Page

KuntaKinte
Senior Member



Serbia
1690 Posts

Member since 25/09/2007

Posted - 21/09/2021 : 12:19:38  Show Profile Show Extended Profile  Send KuntaKinte a Private Message  Reply with Quote
Ja imam Dark Horseov komplet omnibusa, 18,5x13 cm, 12 komada po 700 strana. Skroz je ok.
Od onih džepnih maleckih 28 komada imam samo prvi. Tamo je test toliko sitan da zaista ne može da se čita.

Fudbal ne treba gledati, fudbal treba igrati!
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 21/09/2021 : 12:22:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Da, ali ti DH omnibusi su (meni) loši zato što imaju 700ak stranica šta mi je baš nezgrapno za tako mal format. Hrbat pati, pokora je i za listati i čitati. Na to sam mislio kad kažem da su katastrofa.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

john connor
Senior Member

Serbia
2554 Posts

Member since 15/02/2011

Posted - 21/09/2021 : 13:24:12  Show Profile Show Extended Profile  Send john connor a Private Message  Reply with Quote
Svako misli drugacije, po meni Monster i 20th Century boys bi se kod nas prodali bolje nego Lone Wolf...

Nadajmo se da ce Marko naci neko resenje, makar za Urasavu...
Go to Top of Page

KuntaKinte
Senior Member



Serbia
1690 Posts

Member since 25/09/2007

Posted - 21/09/2021 : 14:30:46  Show Profile Show Extended Profile  Send KuntaKinte a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Da, ali ti DH omnibusi su (meni) loši zato što imaju 700ak stranica šta mi je baš nezgrapno za tako mal format. Hrbat pati, pokora je i za listati i čitati. Na to sam mislio kad kažem da su katastrofa.


Hm, meni su ok, nisam imao problema sa čitanjem.
A na polici izgledaju kako izgledaju.


Fudbal ne treba gledati, fudbal treba igrati!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6117 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 22/09/2021 : 09:31:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Marko, a za ozbiljno, da li si razmišljao o Akiri uopće (znam da sam dosadan ko proljev)?
I općenito, da li prava za npr Akiru otkupljuješ do Kodanshe ili od Otomo-a?
Ja imam Kodanshino SC izdanje koje sam masno platio (tada nije bilo HC-a u kutiji), a realno, riječ o malo većem kiosk izdanju.
A kad smo kod Kodanshe, ne znam da li si čitao/bacio oko na npr odlični dokumentarnu mangu Ichi-F gdje se autor pod pseudonimom piše o svom iskustvu ćišćenja nuklearne elektrane Fukushime nakon nesreće.
Ccca 500 stranica meni fatnastične mange gdje je objasnio sve od A doŽ, jako detaljno i jako dobro nacrtano. I isto pitanje za I Am A Hero, najjednostavniji opis bi bio da je to japanski The Walking Dead, samo je kompletno drugačije, isto odličan serijal, ima 11 omnibusa po 400-450 stranica. To imam DHC SC izdanje koje je mirko veličine, cca ala Alan Ford.
Sve to bi rado zamijenio za HR izdanja, ali da biram jedno, to bi def bila Akira.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 22/09/2021 : 09:43:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Meni je I Am a Hero bio ubitačno dosadan, pročitao sam prva dva omnibusa i nisam mogao dalje

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6117 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 22/09/2021 : 10:01:49  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Meni je I Am a Hero bio ubitačno dosadan, pročitao sam prva dva omnibusa i nisam mogao dalje



Ja imam svih 11 i odličan mi je, i baš me vukao stalno na još i još, a kupovao sam ih kako su izlazili, tako da je to mislim trajalo kakvih 3 godine.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

pcoro
Senior Member

Croatia
2181 Posts

Member since 17/01/2006

Posted - 22/09/2021 : 10:41:18  Show Profile Show Extended Profile  Send pcoro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Meni je I Am a Hero bio ubitačno dosadan, pročitao sam prva dva omnibusa i nisam mogao dalje



Ali ne kao Akira. Čitao sam pred par godina onih 37 brojeva System comicsa i baš sam se morao natjerat da završim.
Go to Top of Page

KuntaKinte
Senior Member



Serbia
1690 Posts

Member since 25/09/2007

Posted - 23/09/2021 : 10:02:27  Show Profile Show Extended Profile  Send KuntaKinte a Private Message  Reply with Quote
The Campbells v1-5 (2017-2018, Europe Comics) José Luis Munuera
Savršen strip ne pos... Uh, ček... The Campbells!
Pirati, avantura, akcija, izdaja, ljubav, prijateljstvo, malo drame ovde, malo komedije onde... kako i sami protagonisti kažu u samom stripu.
Munueru koga znamo po fenomenalnom Navis, spin-offu Sillage (iliti kod braće Engleza - The Wake) ovde je izbriljirao, skuvao je sve ove gornje sastojke u nešto dobro poput Plašta i očnjaka, možda i bolje (!) i serijal posvetio Erol Flynnu, Douglas Fairbanksu i Burt Lancasteru. Oni matoriji ovde znaju o čemu se radi.
Odaaaaavno nisam čitao nešto što me učinilo ovoliko srećnim (doduše, u poslednje vreme čitam većinom neke "dobre" noir stripove, koji smlate čoveka).

Pet albuma, idealno za jednu ozbiljnu Kolorku!
Marko šta čekaš?
Molim te kaži da si već kupio prava i da je u planu za 2022.

Fudbal ne treba gledati, fudbal treba igrati!
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3964 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 23/09/2021 : 10:15:43  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
Nadovezujem se na raspravu o Lone Wolfu, vidim da ni engleski omnibusi nisu bas svi dostupni u prodaji, bar preko Amazona. Steta da strip s takvom reputacijom i tematikom nije sire dostupan

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29088 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 23/09/2021 : 10:24:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KuntaKinte

The Campbells v1-5 (2017-2018, Europe Comics) José Luis Munuera
Savršen strip ne pos... Uh, ček... The Campbells!
Pirati, avantura, akcija, izdaja, ljubav, prijateljstvo, malo drame ovde, malo komedije onde... kako i sami protagonisti kažu u samom stripu.
Munueru koga znamo po fenomenalnom Navis, spin-offu Sillage (iliti kod braće Engleza - The Wake) ovde je izbriljirao, skuvao je sve ove gornje sastojke u nešto dobro poput Plašta i očnjaka, možda i bolje (!) i serijal posvetio Erol Flynnu, Douglas Fairbanksu i Burt Lancasteru. Oni matoriji ovde znaju o čemu se radi.
Odaaaaavno nisam čitao nešto što me učinilo ovoliko srećnim (doduše, u poslednje vreme čitam većinom neke "dobre" noir stripove, koji smlate čoveka).

Pet albuma, idealno za jednu ozbiljnu Kolorku!
Marko šta čekaš?
Molim te kaži da si već kupio prava i da je u planu za 2022.



Pročitat ću pa ćemo vidjeti. 2022. je što se Kolorki tiče već puna iako će ih biti čak 40, tako da ako mi se svidi ništa prije 2023. Osim ako mi se jako, jako svidi pa je ubacim preko reda negdje u 2022.

Trouble will find me
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11984 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 23/09/2021 : 10:25:36  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KuntaKinte

The Campbells v1-5 (2017-2018, Europe Comics) José Luis Munuera
Savršen strip ne pos... Uh, ček... The Campbells!
Pirati, avantura, akcija, izdaja, ljubav, prijateljstvo, malo drame ovde, malo komedije onde... kako i sami protagonisti kažu u samom stripu.
Munueru koga znamo po fenomenalnom Navis, spin-offu Sillage (iliti kod braće Engleza - The Wake) ovde je izbriljirao, skuvao je sve ove gornje sastojke u nešto dobro poput Plašta i očnjaka, možda i bolje (!) i serijal posvetio Erol Flynnu, Douglas Fairbanksu i Burt Lancasteru. Oni matoriji ovde znaju o čemu se radi.
Odaaaaavno nisam čitao nešto što me učinilo ovoliko srećnim (doduše, u poslednje vreme čitam većinom neke "dobre" noir stripove, koji smlate čoveka).

Pet albuma, idealno za jednu ozbiljnu Kolorku!
Marko šta čekaš?
Molim te kaži da si već kupio prava i da je u planu za 2022.



Campbells prvi album odličan, drugi i treći po meni slabiji ali još uvijek dobri. Četvrti uskoro dolazi na čitanje.

Have mercy
Go to Top of Page

stripadzija
Junior Member

Slovenia
474 Posts

Member since 03/03/2009

Posted - 23/09/2021 : 11:01:39  Show Profile Show Extended Profile  Send stripadzija a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by KuntaKinte

The Campbells v1-5 (2017-2018, Europe Comics) José Luis Munuera
Savršen strip ne pos... Uh, ček... The Campbells!
Pirati, avantura, akcija, izdaja, ljubav, prijateljstvo, malo drame ovde, malo komedije onde... kako i sami protagonisti kažu u samom stripu.
Munueru koga znamo po fenomenalnom Navis, spin-offu Sillage (iliti kod braće Engleza - The Wake) ovde je izbriljirao, skuvao je sve ove gornje sastojke u nešto dobro poput Plašta i očnjaka, možda i bolje (!) i serijal posvetio Erol Flynnu, Douglas Fairbanksu i Burt Lancasteru. Oni matoriji ovde znaju o čemu se radi.
Odaaaaavno nisam čitao nešto što me učinilo ovoliko srećnim (doduše, u poslednje vreme čitam većinom neke "dobre" noir stripove, koji smlate čoveka).

Pet albuma, idealno za jednu ozbiljnu Kolorku!
Marko šta čekaš?
Molim te kaži da si već kupio prava i da je u planu za 2022.



Pročitat ću pa ćemo vidjeti. 2022. je što se Kolorki tiče već puna iako će ih biti čak 40, tako da ako mi se svidi ništa prije 2023. Osim ako mi se jako, jako svidi pa je ubacim preko reda negdje u 2022.



Unapred se radujem 2022! Ova jesenja tura baš udara po džepu, ali vredeće.

Elric, Carbone & Silicium, Usprkos svemu, Odisejeva putovanja su sigurna - možda se odlučim za još nešto.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20792 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 23/09/2021 : 13:52:26  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KuntaKinte

The Campbells v1-5 (2017-2018, Europe Comics) José Luis Munuera
Savršen strip ne pos... Uh, ček... The Campbells!
Pirati, avantura, akcija, izdaja, ljubav, prijateljstvo, malo drame ovde, malo komedije onde... kako i sami protagonisti kažu u samom stripu.
Munueru koga znamo po fenomenalnom Navis, spin-offu Sillage (iliti kod braće Engleza - The Wake) ovde je izbriljirao, skuvao je sve ove gornje sastojke u nešto dobro poput Plašta i očnjaka, možda i bolje (!) i serijal posvetio Erol Flynnu, Douglas Fairbanksu i Burt Lancasteru. Oni matoriji ovde znaju o čemu se radi.
Odaaaaavno nisam čitao nešto što me učinilo ovoliko srećnim (doduše, u poslednje vreme čitam većinom neke "dobre" noir stripove, koji smlate čoveka).

Pet albuma, idealno za jednu ozbiljnu Kolorku!
Marko šta čekaš?
Molim te kaži da si već kupio prava i da je u planu za 2022.



bezuslovno verujem Vukovom ukusu,i jedva čekam videti https://www.bedetheque.com/serie-41071-BD-Campbell.html u Kolorci

quote:
Originally posted by Markos


Pročitat ću pa ćemo vidjeti. 2022. je što se Kolorki tiče već puna iako će ih biti čak 40, tako da ako mi se svidi ništa prije 2023. Osim ako mi se jako, jako svidi pa je ubacim preko reda negdje u 2022.


ako u tih 40 naslova ne mogu stati dva pišljiva integrala Ralfa,onda nek ide život.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 23/09/2021 13:53:40
Go to Top of Page

ridiculus
Senior Member



1494 Posts

Member since 11/06/2008

Posted - 23/09/2021 : 18:45:51  Show Profile Show Extended Profile  Send ridiculus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

I isto pitanje za I Am A Hero, najjednostavniji opis bi bio da je to japanski The Walking Dead, samo je kompletno drugačije



I Am a Hero je SF horor, The Walking Dead je "survival" melodrama.

I Am a Hero je unapredio mitologiju o zombijima na svetskom nivou; TWD je u tom smislu samo uzeo elemente od 28 Days Later i Romera.

Ali taj strip je dizajniran tako da se čita brzo, uprkos detaljnim (fororealističnim) pozadinama, skoro poput gledanja filma. Ako neko gustira crtež da upije svaki detalj, onda će priča stvarno biti vrlo razvučena, tj. spora, a zapravo nije tako.
Go to Top of Page

Vid
Senior Member

Slovenia
1250 Posts

Member since 07/10/2004

Posted - 23/09/2021 : 19:39:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Vid a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by KuntaKinte

The Campbells v1-5 (2017-2018, Europe Comics) José Luis Munuera
Savršen strip ne pos... Uh, ček... The Campbells!
Pirati, avantura, akcija, izdaja, ljubav, prijateljstvo, malo drame ovde, malo komedije onde... kako i sami protagonisti kažu u samom stripu.
Munueru koga znamo po fenomenalnom Navis, spin-offu Sillage (iliti kod braće Engleza - The Wake) ovde je izbriljirao, skuvao je sve ove gornje sastojke u nešto dobro poput Plašta i očnjaka, možda i bolje (!) i serijal posvetio Erol Flynnu, Douglas Fairbanksu i Burt Lancasteru. Oni matoriji ovde znaju o čemu se radi.
Odaaaaavno nisam čitao nešto što me učinilo ovoliko srećnim (doduše, u poslednje vreme čitam većinom neke "dobre" noir stripove, koji smlate čoveka).

Pet albuma, idealno za jednu ozbiljnu Kolorku!
Marko šta čekaš?
Molim te kaži da si već kupio prava i da je u planu za 2022.



Pročitat ću pa ćemo vidjeti. 2022. je što se Kolorki tiče već puna iako će ih biti čak 40, tako da ako mi se svidi ništa prije 2023. Osim ako mi se jako, jako svidi pa je ubacim preko reda negdje u 2022.



Uff. Ne čudi me toliko, da Fibra može izdati toliko naslova u jednoj godini. Al ono što mi zaista nije jasno je to, kako ti uspije prije toga pročitati toliko naslova (plus neke lošije koje nečemo vidjeti kod Fibre), da odlučiš koji stripovi su dosta dobri, da se uklapaju u Fibrin katalog
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6117 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 23/09/2021 : 20:18:21  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ridiculus

quote:
Originally posted by DiSkAcH

I isto pitanje za I Am A Hero, najjednostavniji opis bi bio da je to japanski The Walking Dead, samo je kompletno drugačije



I Am a Hero je SF horor, The Walking Dead je "survival" melodrama.

I Am a Hero je unapredio mitologiju o zombijima na svetskom nivou; TWD je u tom smislu samo uzeo elemente od 28 Days Later i Romera.

Ali taj strip je dizajniran tako da se čita brzo, uprkos detaljnim (fororealističnim) pozadinama, skoro poput gledanja filma. Ako neko gustira crtež da upije svaki detalj, onda će priča stvarno biti vrlo razvučena, tj. spora, a zapravo nije tako.



Eto, odlično si to objasnio.
Meni su oba serijala baš odlični, nema bolji je ovaj od onoga, ne, oba su vrh i oba treba pročitati. I da, Hero je prava manga koja se čita jako brzo, crtež i akcija odlični.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29088 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 23/09/2021 : 21:10:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vid

Uff. Ne čudi me toliko, da Fibra može izdati toliko naslova u jednoj godini. Al ono što mi zaista nije jasno je to, kako ti uspije prije toga pročitati toliko naslova (plus neke lošije koje nečemo vidjeti kod Fibre), da odlučiš koji stripovi su dosta dobri, da se uklapaju u Fibrin katalog


Prvo, od tih 40, 7-8 su nastavci već započetih serijala, tako da je to jasno.
Drugo, zaboravljaš da je meni sad izdavaštvo posao! Fibra me plaća da čitam i biram stripove:) U prosjeku pročitam svaki dan jedan strip i to je to, brzo se nakupi!

Trouble will find me
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26207 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 23/09/2021 : 21:47:19  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Ja ću čitati stripove za Fibru za minimalac

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
7084 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 23/09/2021 : 22:18:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Vid

Uff. Ne čudi me toliko, da Fibra može izdati toliko naslova u jednoj godini. Al ono što mi zaista nije jasno je to, kako ti uspije prije toga pročitati toliko naslova (plus neke lošije koje nečemo vidjeti kod Fibre), da odlučiš koji stripovi su dosta dobri, da se uklapaju u Fibrin katalog


Prvo, od tih 40, 7-8 su nastavci već započetih serijala, tako da je to jasno.
Drugo, zaboravljaš da je meni sad izdavaštvo posao! Fibra me plaća da čitam i biram stripove:) U prosjeku pročitam svaki dan jedan strip i to je to, brzo se nakupi!


Smije li se znati o kojim serijalima je riječ?


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29088 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 23/09/2021 : 23:52:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Dedukcija!

Trouble will find me
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11605 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 23/09/2021 : 23:57:44  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KuntaKinte

The Campbells v1-5 (2017-2018, Europe Comics) José Luis Munuera
Savršen strip ne pos... Uh, ček... The Campbells!
Pirati, avantura, akcija, izdaja, ljubav, prijateljstvo, malo drame ovde, malo komedije onde... kako i sami protagonisti kažu u samom stripu.
Munueru koga znamo po fenomenalnom Navis, spin-offu Sillage (iliti kod braće Engleza - The Wake) ovde je izbriljirao, skuvao je sve ove gornje sastojke u nešto dobro poput Plašta i očnjaka, možda i bolje (!) i serijal posvetio Erol Flynnu, Douglas Fairbanksu i Burt Lancasteru. Oni matoriji ovde znaju o čemu se radi.
Odaaaaavno nisam čitao nešto što me učinilo ovoliko srećnim (doduše, u poslednje vreme čitam većinom neke "dobre" noir stripove, koji smlate čoveka).

Pet albuma, idealno za jednu ozbiljnu Kolorku!
Marko šta čekaš?
Molim te kaži da si već kupio prava i da je u planu za 2022.




Kunta mozes da napises koji su to noir stripovi koje si citao i da das neku preporuku domacim izdavacima za taj zanr? Ili si vec pisao to negde a ja propustio da procitam.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 24/09/2021 : 00:07:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Dedukcija!



Gospodin Jean, Ljubav i Rakete...

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page
Page: of 92 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000